Nagłówki MichałaPalec

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Palec, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Trzeba uczyć się angielskiego we własnym zakresie Bielsko-Biała style - to nie jest Metoda Callana!Ikona słownika

Mam wiarę w perspektywę używania angielskiego jako światowy standard. Nie akceptuję rytualnie usankcjonowanego procesu w którym angielski jest nauczany.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Majkel's Inglisz: Słownik Polsko AngielskiPointer

Artefakt oznacza powszechnie używane słowo, które odpowiada na pytanie: "Co?"

Najczęściej używane słowa które po angielsku reprezentują typowe artefakty

Skierujmy pobłażanie w kierunku sztuki dla kobietZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

Na przedostatni weekend czerwca 2011 r., pojechałem na wsi w Pensylwanni na spotkanie Stowarzyszenia Naturistycznego. Następnego dnia poleciałem do Europy. Przed koncem tygodnia spotkałem niespodziewanie inną naturystę, kobietę, która jakby była przeznaczona towarzyszyć mnie podczas zwiedzania wielkich europejskich ośrodków naturystycznych.

Jako artysta, od początku mojej kariery, praca moja została poświęcona problemowi akceptacji ciała, cel, który później uświadomiłem sobie wspolnie trzymałem z całą społecznością ludzi którzy się nazywają naturystami, skromny fragment z której znalazłem zamieszkany w Polsce, kraj, którego kulturalny konserwatyzm nie nadaje się łatwo do przyszłościowego myślenia. Jeden z tych przyszłosciowo-myślących polskich naturystów była Gosia.

Byłem Amerykaninem. Świeżo przybywszy do Europy i nowym właścicielem Ford Escort produkowany w 1997 roku w Niemczech. Jedyna rzecz na co mogłem narzekać, był fakt, że instrukcje były pisane w języku niemieckim. Ona była zaś z Polski, a niemieckojęzyczna instrukcja obsługi samochodu kupionego w Polsce nie była jedyną rzeczą, na co ona mogła narzekać. Coś takiego nawet nie zarejestrowało.

Zrób dla innych to, co chciałbyś by zrobili dla Ciebie. Ale jak zdecydować co chcielibyśmy żeby ktoś zrobił, jeśli nigdy nie mieliśmy okazji wejść w czyjeś buty? Jeśli nigdy nie zostałesz porzucona przez matki, jak mamy traktować kogoś, kto był? Ktoś, kto widocznie nieustannie cierpi z tego powodu? Ja z Gosią mieliśmy 46 dni i 10.000 kilometrów, aby spróbować wzajemnie buty drugiego. Mieliśmy jeden samochód i jeden namiot, w których mogliśmy usłyszeć nawzajem naszych słów. Nauczyliśmy się współpracować. Zaczęliśmy się uczyć jak słuchać.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 30
2011-08-18
 29༛25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

C.N.R. La Chenaie

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Anneville-Ambourville, France

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Palec

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo palecw jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa palecpo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na palec znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na PalecGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "palec."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "palec."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na PalecGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na palec jest angielskie słowo finger.

Szczegóły w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na palec w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. He likes to have his finger in everybody's pie.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. She just gave me the finger. I can't believe it.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. They're gonna finger you for that job, buddy. Why not let us see it your way first?

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. Muszę jeszcze wymyślić czwarte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "palec."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. Muszę jeszcze wymyślić piąte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "palec."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "palec."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "palec."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Palec w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Palec: Spis treści

Palec po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "palec."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Palec."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "palec" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na palec," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na palec: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na palec w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin. (Ale na tej stronie zmieniłem okolicy Los Angeles na okolicy Bielska-Białej...:)

Frame #2806

i brought my car back to the motel. i better make sure ive got all my gear. those sheriffs deputies have sticky fingers.

Chase Credit

27 August, 4:09 PM

Frame #6588

madoff keeps crawling. i let mcdonalds shoot one of his fingers off. it didnt stop him. if i want him i have to go out there and get him.

Sprint "Iphone" Case

23 December, 3:03 PM

Frame #4503

the imdb are fingerprinting mcdonalds. as if they dont trust his face.

Chase Credit

2 October, 9:21 AM

Frame #723

im done with my fingers. its time for my toes.

Expedia Cheap-Flights

3 August, 2:52 PM

Frame #29

bieber is already using his account to tease me. i dont have fat fingers. unless. he means my. he couldn't possibly know. the desk is locked.

Expedia Cheap-Flights

26 July, 10:47 AM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na palec: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na palec wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

"Don't play the fool," she said, jabbing her finger at me and smiling. "I forbid it."

Verse 574 from the chapter called Bohemia

"Fucking bullshit!" he yelled. "You better shoot me right now, boy, or else you're gonna have to shoot me in the fucking back." He started backing away. "When I come back," he said, jabbing a finger in Jesus's direction, "you're gonna learn the meaning of pain." He turned around.

Verse 47 from the chapter called Arms

The Commandant was white-haired, with big hands, an obtrusive lower lip, and a squashed nose. On his left hand, his index finger was missing. He was a real farmer, I thought.

Verse 286 from the chapter called Adolescence

"You're right," said Jesus. "You are too heavy." He kneeled in front of the damsel. "You're too much for this land," he said, caressing her wide cheek. "I'm going to have to take you to a tougher land." He lifted up her tiny, little chin with his finger.

"Are you going to help me or not?" she asked.

Verses 472-473 from the chapter called Security

Terrorists were fascinated by cruelty. By the time Jesus regained most of what had lain in terrorist hands, he was already surprised by the number of torture chambers he had found, whose victims could not have possibly been of any strategic importance to terrorism. Nobody was going to make a sensation out of dead citizens whose heads had been decapitated, who had been skinned - no doubt alive - and then force-fed the flesh from their fingers. Nobody liked that except for terrorists, and nobody was going to run and hide who hadn't already done so after hearing that terrorists were even remotely in the neighborhood. It served no purpose but to appease a terrorist's curiosity. There was something extremely fascinating about force-feeding a man his bloody detached penis and testicles. It was great fun for those who considered such victims to be more than guilty for the American government's persecution of their families and their deliberate attempts to starve the nations of outer space.

Verse 1 from the chapter called Bohemia

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na palec: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na palec wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

I wanted to be holding Indiana's hand. I wanted my hand to be free: free to wipe away her wetness. My hand was being held. My fingers were not free. I was unsure: if I moved my hand, she might think I were trying to get loose; she might let me go. And then what? I couldn't grab her hand. I couldn't do that. So what should I do? Should I use my other hand? Should I place it on top of hers? Would that be alright? Is that what I want? Is that respectable? Or would I look foolish? What should I do?

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 1, The First Day, Part 1, Victory & Calendar Reform, Section 13, Apprehension, Paragraph 4

Then, turning to the keys, I began presto con fuoco: the first chord; and then: the second chord, a moment before I dashing madly across the keys my fingers flying ran the crescendo up in haste: no love to feel, no love to seize, my heart dying of disease - no time to waste - headlong falling into a pool and treading water, trying to swim, trying to leave but something pulling, pulling down, I forced my way up and out, climbing but slipping, falling, and then regaining myself and then stopping now...ritenuto...oh ritenuto: give me God's mercy: give me God's mercy: give me a moment now, end me my heartache now, end me my heart, for back I go dashing madly across the keys - my fingers flying ran the crescendo up in haste: no love to feel, no love to seize, my heart dying of disease - no time to waste - headlong falling into a pool and treading water, trying to swim, trying to leave but something pulling, pulling down, I forced my way up and out, climbing but slipping, falling, and then regaining myself and then stopping now...ritenuto...oh ritenuto: give me God's mercy: give me God's mercy: give me a moment now, end me my heartache now, end me my heart...now.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 3, The Third Day, Part 2, Prayer & The Reformation, Section 13, The Role of Music, Paragraph 6, Clause 1

I was going to mention whose key it was, but, as the distinctive lanyard was twirling around my finger, then quickly - tightly - wrapping itself around, I kept it to a smile.

– Title 1, Regarding Peaches and Bananas, Part 2, Section 1, Visiting Old Colleagues, Paragraph 4, Clauses 5-6

Yesterday morning Nike was sitting at my table. He was reading the Sunday newspaper. He was hunched over the table, with his elbows firmly placed. He was nibbling on his breakfast. He was wearing his reading glasses, the glasses you rarely ever see him wearing. He was chewing on his breakfast. With his free hand he was wiping the corner of his mouth with his finger.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 1, The First Day, Part 1, Victory & Calendar Reform, Section 1, Cancer, Paragraph 5, Clauses 1-7

Then, one more whisper of a dream; the second chord breaks. So be it. My dream must come to an end. And I am left: dashing madly across the keys - my fingers flying ran the crescendo up in haste: no love to feel, no love to seize, my heart dying of disease - no time to waste - headlong falling into a pool and treading water, trying to swim, trying to leave but something pulling, pulling down, I forced my way up and out, climbing but slipping, falling, and then regaining myself and then stopping now...ritenuto...oh ritenuto: give me God's mercy: give me God's mercy: give me a moment now, end me my heartache now, end me my heart...now.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 3, The Third Day, Part 2, Prayer & The Reformation, Section 13, The Role of Music, Paragraph 8, Clauses 1-4

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na palec: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na palec wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

In his father's chamber, he unlaced her bodice and slipped her out of her dress. Standing in her white chemise, she breathed heavily as she untied his belt and removed his doublet. With the growing calm that comes with commitment, she unfastened his hose and breeches and watched them pile about his feet. Lifting up her chin with his finger, Ferrari kissed her gently.

– from “Italy Sucks and Has Sucked For A Long Time,” an adventure story featuring adultery and anal sex

Miss April wished her luck. Tatum wasn't sure how they should part. She wanted to peck Miss April quickly on the lips. She tried to get close. Her bags got in the way. She put the bags down. She stepped forward. It was too late for a quick peck.

The women gazed into each other's eyes. Tatum smiled. She looked down. She could feel Miss April staring at her. There was no turning back. Tatum collected Miss April's fingers in her hand. She looked up.

– from “Dirty Manga People Are Disgusting,” a spooky story featuring a marginalized culture

Gog boarded with sword in hand. The eunuchs guarded their necks with their shoulders. They raised their hands in supplication. With one fell swoop, Gog chopped off their fingertips. He lifted the boy by his tunic. He asked him why he should spare his life.

– from “In the Beginning, There was Gog,” a fantasy story featuring a man who slays dragons

His fingers found the loop. His hands curled around it. He could afford to maneuver. Crawling like an inch worm with his buttcheeks, Patsy made it all the way to the barbershop window. He realized it was Monday. "Of course," he thought. "The barbershop is closed on Monday. How disappointing."

– from “A Cop Named Patsy,” a funny story featuring cops who do things other cops aren't ready to accept

"That's why it's so expensive," remarked Debbie. "You're not expected to use it the way you would use a regular bag."

"If you're rich, you don't need a regular bag. That's the idea. When you make something impractical, all the rich people buy it to show off how impractical they can be."

Junior realized he needed to join the conversation quickly. Harry Connick wouldn't be of any help. He was quietly nursing his finger next to his wife.

– from “A Horse Named Clutch Bag,” an inspiring story featuring an affront to morality

Obraz młodego MichałaPowrót do UsageStosowanie angielskiego odpowiednika na palec: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na palec wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

KOKOMO: It's easy. The very thought of prostituting myself makes me sick to my stomach. All I have to do is stick my finger in.

FLETCHER: I assure you, Mother, to the modern woman it comes quite naturally.

GREY GOOSE: They do it all the time.

MS. JACKSON: You knew about this?

FLETCHER: Know about it? He was twisting my arm for a bigger cut.

GREY GOOSE: I deserve it. I'm the one who brought in those big spenders. John the orthodontist?

FLETCHER: He wanted everything just right.

GREY GOOSE: Michael the podiatrist?

KOKOMO: He put his foot in it.

GREY GOOSE: Rob the general practitioner?

– ACT II, lines 441-450

GREY GOOSE: Every time you had her sweet fish sauce underneath your fingernails-

FLETCHER: You couldn't help but think: wouldn't it be lovely?

GREY GOOSE: We understand.

FLETCHER: We want it ourselves.

GREY GOOSE: It's only natural.

FLETCHER: Take advantage of this wonderful opportunity.

GREY GOOSE: We can't wait to see you do it.

MS. JACKSON: I'm not going to have sex with my cook!

– ACT I, lines 1152-1159

(ALICE exits.)

GREY GOOSE: Alone at last.

KOKOMO: You've done your business: now leave.

GREY GOOSE: There's more. I need your help.

KOKOMO: Again?

GREY GOOSE: Yes.

KOKOMO: I'm not your little plaything.

GREY GOOSE: Do you want to be thrown out? I didn't think so. Come with me to the kitchen. I need those tender little hands.

KOKOMO: This is the last time, Grey Goose. You've made me sore from all your stupid amusements. I can barely even walk or lift a finger. I'm totally spent.

GREY GOOSE: Don't pretend you don't like it.

– ACT I, lines 852-860

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na palec: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na palec w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

As a child Steve O was fed the dream of being a womanizer. His preteen idol was a teenage womanizer. His teenage idol was a college-age womanizer. By the time he got to college he had already made the transition to full-fledged letch. Strip them down to the socks was his motto. He practically moved in to the place where it happened. The dressing room.

– from “A Finger Up The Bum,” a gay fiction story that shouldn't cause a fuss, but what you make of it is up to you

Adam was gay. The intimacy of his relationship with Steve O was sending him the wrong signals. Especially when Steve O was really drunk and wielding his naked balls like a pair of nunchunks. Adam decided to try respectfully to step things up. The results were disastrous. As soon as Steve O realized what Adam's hand was doing and where his lips were, he basically borrowed the strength of ten men to heave him up and out of the room. The friendship suffered.

– from “A Finger Up The Bum,” a gay fiction story that isn't trying to win an award, but what you make of it is up to you

She wrapped her arms around my shoulders. Our foreheads touched. I put my hands on her bare knees. I rubbed her thighs. With each stroke, I circled wider. I went a little slower. I ventured deeper up her leg. I wondered when she would stop me. She didn't. My fingers brushed the edge of her panties. I drew back. I left my hands around her knees.

Indiana lifted her head. I looked up. She was staring into my eyes. She pecked me quickly on the lips. I had no time to pucker. "I'm sorry," she whispered. "I've ruined your party."

– from “St. Andrew's Eve,” a story of love that might calm one's nerves depending on your outlook

"How are you going to enjoy the rest of the evening? It's not even midnight."

"I'll manage." I brushed the bottom of her eye with the back of my finger. She caressed my jaw. I told her I would drive her home. She argued. I shook my head. I told her I would have to insist.

"How are you going to get home?" she asked.

"I'll have Andrea pick me up."

"I'm not going to ruin both your nights."

– from “St. Andrew's Eve,” a story of love that might help overcome one's sense of unease depending on your outlook

On the third date, although Steve O didn't like to call it that, he made a point of asking about Adam's house. Adam told him it was being fumigated. On the fourth date there was a gas leak. Steve O began to suspect that either Adam was hiding a homeless man in his house or he was in fact homeless.

Steve O learned the truth on the fifth date. Adam brought Steve O home. He introduced him to his fiance. He was marrying a man. The invitations had been sent out. Months ago.

– from “A Finger Up The Bum,” a gay fiction story that nobody should think twice about, but what you make of it is up to you

 

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Palec: Spis Treści

Kolokacja Palec w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Palec."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na palec który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "palec." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Plugawość, Sportretowanie

Cenzura mówi wszystko

To naturalne, ukryć brudne rzeczy. Są żenujące. Ale trzeba pamiętać, że kiedy ukrywamy rzeczy, które są trudne, robimy wrażenie że są brudne, gdy są naprawdę coś zupełnie inne. A kiedy sprawiamy że łatwe rzeczy są dostępne, robimy wrażenie że są czyste, kiedy tak naprawdę nie są w ogóle. To jest niebezpieczne.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży