Nagłówki MichałaSiedzenie

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Siedzenie, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Translator Angielski już nie będzie ci potrzebny kiedy uczysz się angielskiego we własnym zakresie Bielsko-Biała styleIkona słownika

Doceniam praktyczność ogłaszania angielskiego jako wspólny język dla świata. Nie cenię głupawego podejścia z którym angielski jest nauczany.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Majkel's Inglisz: Słownik Polsko AngielskiPointer

Artefakt oznacza powszechnie używane słowo, które odpowiada na pytanie: "Co?"

Najczęściej używane słowa które po angielsku reprezentują typowe artefakty

Ze sztuką dla kobiet pomagamy położyć kres wyzyskuZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

Pod koniec mojego pierwszego tygodnia w Europie w 2011 roku, nie tylko kupiłem samochód ale i też poznałem kobietę, która pózniej towarzyszyła mnie na 10.000 kilometrową wędrówką po kontynencie europejskim, jeżdżąc tym samym uszkodzonym samochodem który kupiłem, i dzieląc się tym samym małym namiotem z Walmart, który przyniosłem ze mną na samolocie.

Przyjechałem do Europy, aby doświadczyć europejskiego naturyzmu, ruch, którego filozofia pasowała moją estetykę akceptacji ciała i którego struktura organizacyjna i przywództwo myślałem niemal wyłącznie ograniczone do zachodniej części kontynentu. Byłem w szoku dowiadując się, że naturyzm miał oficjalną siedzibę w Polsce, kraj który nie jest szczególnie znany za swoją liberalną kulturę. Byłem mniej wstrząśnięty odkryciem, że dom był własnością Holendra, ale jeszcze bardziej wstrząśnięty, dowiadując się, że została ona w dużej mierze zbudowany przez Gosię.

Ja uważałem się jako młody i zdolny. Będąc Amerykaninem często sobie przekonałem, że byłem jeszcze zdolniejszy. Ona nie czuła się taka młoda. Dorastając w Polsce, miejsce co było i jest nadal uważane przez wielu za biednym krajem, miała dodatkowy ciężar iż nie tylko była w niekorzystnej sytuacji, ale było to wykorzystywane przeciwko jej. Różnica stała się namacalna, kiedy uświadomiłem sobie, że nie mogę nawet prawidłowo przetłumaczyć na język polski bardzo amerykańskie słowo "opportunity". Coś wiekszego niż szansa czy okazja. Nie ma w słownictwie.

Pomimo dystans kulturalny który istniał między nami, udało nam spędzić 10.000 kilometrów w jednym samochodzie. Spędziliśmy ponad 40 dni w jednym namiocie. Zaczęliśmy uczyć się jak mamy słuchać siebie wzajemnie. Zaczęliśmy uczyć się zaakceptować nasze różnice i jak mogliśmy z nich korzystać zamiast pozwolić aby one nas rozdzieliły. Powoli, lecz z pewnością zaczęliśmy uczyć się pokonać te demony które nas nadużywają.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 34
2011-08-22
 3༜25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

Koad Ar Roc'h

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Neant Sur Yvel, France

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Siedzenie

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo siedzeniew jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa siedzeniepo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na siedzenie znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na SiedzenieGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "siedzenie."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "siedzenie."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na SiedzenieGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na siedzenie jest angielskie słowo seat.

Szczegóły w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na siedzenie w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. I'd like to talk about that. Why don't you have a seat.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. They want to seat us next to that family with the annoying child.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. Muszę jeszcze wymyślić trzecie zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "siedzenie."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. Muszę jeszcze wymyślić czwarte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "siedzenie."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. Muszę jeszcze wymyślić piąte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "siedzenie."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "siedzenie."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "siedzenie."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Siedzenie w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Siedzenie: Spis treści

Siedzenie po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "siedzenie."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Siedzenie."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "siedzenie" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na siedzenie," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na siedzenie: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na siedzenie w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin. (Ale na tej stronie zmieniłem okolicy Los Angeles na okolicy Bielska-Białej...:)

Frame #388

stake.outs are fun. i especially like them when im alone. i like to lie in the back seat. i pretend im hiding.

Justin Bieber

29 July, 3:20 PM

Frame #236

im at the meeting. the room isnt half full. the last time we had a large meeting i couldnt find a seat.

Ikea Credit

28 July, 10:28 AM

Frame #3542

i take back everything i said. chase's wife just drove off with her husband and some man in the back seat. suspicious. little bit.

JC Penney

8 September, 8:00 AM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na siedzenie: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na siedzenie wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

They parted ways. The next time Jesus saw her, it was almost noon. She was seated by the edge of the forest trail which the pilgrimage was, at that time, navigating.

Verse 650 from the chapter called Security

She looked at the ground. The monkey was feasting as well. He was seated by an anthill.

Verse 810 from the chapter called Bohemia

The former U.S. Army colonel, as commander of an independent army unit within the Autonomous Mars-bound Outer-space Cooperative (AMOC), which, upon wresting control of the Martian orbit from Revolutionary (or whoever's) hands, would then organize the invasion of Mars, which, from the surface, would thence be controlled by LARC (Landed Anti-Revolutionary Command), was granted by Hitler Panzer-Tank the Third, chairman of AMOC's central planning committee, a permanent and veto-wielding seat in the Presidium, the war council of indeterminate size which, on the Martian surface, would exercise control over LARC, and which, with the LARC Secretariat, would form the backbone of it administration. Anyone in command of an independent army unit was eligible for a voting seat. Whether that seat were permanent or veto-wielding was symbolically dependent on the size of the army unit in question, but, in reality, the decision was entirely in the hands of Hitler Panzer-Tank the Third, who installed himself as Presidium chairman.

Verse 215 from the chapter called Security

From my seat in the middle of the booth, my view was unobstructed. I was gazing upon divine grace: the ultimate of mortal gifts - penultimate Gift! purest Womanhood! I was looking at Man's consternation, his pride, his instrument in Man's quest to be like God: to create! to love! to hold! But I did not yet know it. I was blinded by honor's undignified lust for vengeance. I sought my own brand of justice in that choked and choking room of self-conscious amusement, otioseness, and strife. I wanted to conquer, my child, not love. I looked upon that lovely figure with calculated intentions. I did not see her loveliness; I ignored her life, her needs, her desires, her hopes and dreams - they were unimportant. I saw myself and my own needs only, no matter what I claimed or thought I felt. I was not unimpaired; I was drunk: impatient: rushed by my own winds - not what I considered - and seriously so - to be the winds of destiny. Those were only breezes, unpredictable movements of air: the erratic impulses produced by circumstances in the landscape; they were not to be trusted. They were only whisperings - and if destiny had anything to do with them, they were only destiny's advances: wafting forward ideas and intimations, proposals, and the probability of misapprehension.

Verse 432 from the chapter called Bohemia

One time, she picked up and she was high on bhang. Jesus asked her where she was and she said at her fiancé's apartment. Jesus said, "Go to the window. I'm across the street." In truth, he was. He was seated at a café table. Zoe freaked out. She refused to meet him there, but she said that if he went down the street and turned into the alleyway, she would find him. Jesus was nervous, but he went.

Verse 1011 from the chapter called Security

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na siedzenie: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na siedzenie wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

At a certain point, Macy began describing the physical aspects of his role, and the many gestures and facial expressions he had developed for his character. All of a sudden, I found myself in Austria - in a restaurant in Vienna, transported back to those tender years where I sat laughing like nothing could ever make me feel sad, where I was young and eager and full of crazy inexperience (I thought happiness was always at arm's length), and where a giant living oyster was seated before me, leaning down and gobbling up his schnitzel.

– Title 1, Regarding Peaches and Bananas, Part 2, Section 7, Trying to Kiss, Paragraph 3

Those days return to me with sudden clarity now that Nike came to remind me of them. And for some reason, I find myself yearning for those dirty sofas - not for that disgusting carpet, mind you, and definitely not for that sticky kitchen. That apartment was unnecessarily filthy. But those sofas were different. They were the ultimate seats of decadence. They were creatures completely unrepentant. Like the ancient Romans, we entertained from the couch. We would eat, drink, smoke and sleep and always reclining.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 6, Doing Business, Paragraph 9

I sat down on the love seat, and Macy sat down next to me. Nike began telling us about a certain aunt of his who cultivated roses, and how a few years back she had won the Rose Selections with a floribunda named Purple Havoc. "A percentage of the petals had lavender tips, and they formed a zigzag pattern across the purple flower, which had a good five inches to it, and a very strong minty smell.

– Title 1, Regarding Peaches and Bananas, Part 2, Section 9, Attacking homosexuality, Paragraph 1, Clauses 1-3

She turned to her husband for a moment. Then she turned back and looked forward. This time, when I glanced, it seemed like she had stopped crying - but there were still tears; she was still wet with tears. I held my glance, wanting to make sure the crying was over. She could sense me, so she began wiping away her tears. She looked at me. I held her eyes. She opened her mouth and raised her brow, making a look as if to say it were the music making her cry, and oh! what lovely music. She took my hand. I could feel the wetness of her tears. She was sitting between us - between me and Albert - holding our hands, connecting us like she had done during the walk to the station. I was no longer paying attention to the music. Someone was holding my hand. That someone, sharing her warmth, her flesh, and I, sharing my warmth: we were warming each other. We were holding each other's flesh. I leaned forward slightly and looked past Indiana. Albert had his eyes closed. He was breathing very steadily: maybe asleep, I thought. I sat back in my seat; I started thinking about the hand holding my hand. I liked the warmness; I liked the flesh.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 1, The First Day, Part 1, Victory & Calendar Reform, Section 13, Apprehension, Paragraph 3, Clauses 11-31

But there was no response. Luka waited a moment, and then he shouted again. Nike had to muster himself: "What is it? What do you want? Please, tell me: I want to help you." Luka practically climbed into the backseat. He took Nike's face into his hands. "Hey, listen to me: I need a thousand Euro: do you understand? I need to borrow it. Now I know you have it, so don't worry: I'll pay you back. But I really need it, so please: can I borrow it?"

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 23, The Effects of Poverty, Paragraph 7

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na siedzenie: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na siedzenie wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

Tatum went to him. She apologized for her outburst at the bathhouse. Channing waved it off. He offered Tatum a seat. She asked why he wasn't with the team. Neal chuckled. He gestured towards the lights.

"This," he said, "is not common. One of the power stations failed a few hours ago-in time for nightfall."

– from “Dirty Manga People Are Disgusting,” a spooky story featuring a pair of unlikely partners

Nike closed the door. "Welcome to the back seat of my car. I hope you find it comfortable." He turned on the interior light. "Where would you like to go?" Silence. "How about the Reine? Driver, take us to the Alley of the Daisy Queen-the scenic route." Luka turned on the engine. He put the car in gear. They drove.

"What's your name?"

– from “Paris Is For Rapists, Too,” a ghost story featuring the streets of Paris

"And you can afford to take the rocket sled."

Neal nodded. When the ride was over, he took Tatum to the stadium. She was impressed. A network of magnetic rails was capable of seating people against the roof.

"You should come later," said Neal. "We have a huge game against the Pf Chang Fantails. You'll see what it's like when it's full."

Tatum smiled. "I think I will. I want to see this thing in action."

– from “Dirty Manga People Are Disgusting,” a spooky story featuring icky aliens

When Shephard regained consciousness, he couldn't see. He was blindfolded. His hands were tied. He was in the back seat of a car. Shephard concentrated on the road. It had to be the desert highway. He was sure of it. No other road could be so smooth. His driver had made a point of mentioning it. The sun was to Shephard's right. It was sunset-no question about it. They were heading south. They turned west. They were heading towards town. Shephard heard vehicles. It was the traffic circle. They turned right. They were entering an Uyghur neighborhood.

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story featuring a frank discussion of what China is doing in its western provinces

He jumped into the front seat. He cursed himself. He started the engine. He drove down the Reine. He turned left. The road was one way. He passed a road to the right. It was also one way-the wrong way. Luka reached a carrefour. Instead of staying on the same road, he bore to the right. He reached a fork. The road to the right was one way-the wrong way. Luka had to go left. He reached a lake. He almost drove into it.

– from “Paris Is For Rapists, Too,” a ghost story about a woman and a bunch of men

Obraz młodego MichałaPowrót do UsageStosowanie angielskiego odpowiednika na siedzenie: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na siedzenie wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

Angielski odpowiednik na "siedzenie" nie pojawia się w Sorry Miss Jackson.

- Michal Slaby

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na siedzenie: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na siedzenie w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

You were probably thinking about it as you lay on the couch. It was after dinner. Albert was in the other room with Father. Indiana and I were on the floor. Mother was on the love seat. Grandmother was in her chair.

Olympia stopped bouncing. She squirmed. She giggled. She drooled. She started bouncing again.

– from “St. Andrew's Eve,” a story of love that may calm one's sense of distaste depending on your outlook

I gave him the coldest stare I could muster. "Old Austrian custom," I whispered. I walked away. I washed my face and hands in the bathroom. I noticed the lay of my breasts. I wondered if Indiana would see. What would she think? I considered telling her what happened. It wouldn't be appropriate. I would have to fish my clothes out from behind the love seat.

– from “St. Andrew's Eve,” a story of love that may calm one's nerves depending on your outlook

She took my hand. She put it on top of her skirt. She rubbed it. She moved her head. Lifting herself, she turned to face me. She drew one leg onto the cushion of the love seat. Her skirt stretched. One side scrunched up around her hips. I caught a whiff of something. I wondered if it were the smell of her crotch. The thought aroused me.

– from “St. Andrew's Eve,” a story of love that might calm one's sense of distaste depending on your outlook

In elementary school, during sex-ed class, the first of its kind, one of Steve O's more popular classmates, a boy widely recognized for his worldliness, had violently turned in his seat in the middle of the talk and had asked the boy behind him with complete fear and confusion in his eyes, "What the hell is oral sex?" Steve O had laughed, to the boy's utter embarrassment. The sight of the agitation had been comical. Never mind that Steve O had no idea what oral sex was.

– from “A Finger Up The Bum,” a gay fiction story that doesn't take itself seriously, but what you make of it is up to you

Proctor nodded. He said, "The first guy was seated in an alley. Black feet. Did we confirm heroin?"

"We did," said Bob.

– from “We Need To Talk,” a mystery story featuring a dead man put in a weird position

 

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Siedzenie: Spis Treści

Kolokacja Siedzenie w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Siedzenie."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na siedzenie który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "siedzenie." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Martwa natura, Patriarchat

Ojciec mówi, że ojciec wie najlepiej

Na celu promowania demokracji, silny musi opróżnić się jego siły. Słaby musi być przyznany szansę na rozwój siły. Nie możemy wymusić koniec patriarchatu. Takie postępowanie po prostu utrwala feudalizm pod inną nazwą.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży