Nagłówki MichałaRano

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Rano, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Korepetycje nie będą potrzebne jak uczysz się angielskiego we własnym pokoju Bielsko-Biała style!Ikona słownika

Wierzę w wykonalność zatrudniania angielskiego jako globalna lingua franca. Nie akceptuję prozaicznego projektu przez który angielski język jest przedstawiony.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Majkel's Inglisz: Słownik Polsko AngielskiPointer

Czas oznacza powszechnie używane słowo, które odpowiada na pytanie: "Kiedy?"

Najczęściej używane słowa które po angielsku reprezentują typowe czasy

Ze sztuką dla kobiet pomagamy położyć kres poniżeniuZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

W poniedziałek przyjechałem do Europy. W środę kupiłem samochód. Do piątku poznałem kobietę, która kilka miesięcy później mogła powiedzieć że podrózowała ze mną 10,000 kilometry po Europie.

Jako artysta, od początku mojej kariery, praca moja została poświęcona problemowi akceptacji ciała, cel, który później uświadomiłem sobie wspolnie trzymałem z całą społecznością ludzi którzy się nazywają naturystami, skromny fragment z której znalazłem zamieszkany w Polsce, kraj, którego kulturalny konserwatyzm nie nadaje się łatwo do przyszłościowego myślenia. Jeden z tych przyszłosciowo-myślących polskich naturystów była Gosia.

Z Ameryki ja przyniósłem ze sobą amerykański duch że da się zrobić. Ona widziała samochód który kupiłem, straszną kuchnię polową którą pożyczyłem i moje różne konserwy w bagażniku i wyzwała mnie do wytrzymania. Z moim optymizmem zapewniłem ją, że jeśli brakowało coś to byłem przygotowany wypełnić tą różnicę. Ona zapewniła mnie, że jeśli powstanie jakiś brak, to była przygotowana znaleźć sobie drogę do najbliższego lotniska i lecieć zpowrotem do domu. Na szczęście to nigdy się nie stało.

10.000 kilometrów. Jeden samochód. Jeden namiot. Zaczęliśmy uczyć się jak słuchać. Zaczęliśmy się otwierać. Zaczęliśmy współpracować. Nawet kiedy było żle, nawet jeśli było tak trudne, że nie wydawało się że skończy się dobrze, jakoś wytrzymaliśmy. Zakończyliśmy wycieczkę i wróciliśmy zadowoleni. Pokonaliśmy diabła na drodze. Z powrotem do domu więcej diabłów czekalo nas nadużywać. Jeszcze gniew. Jeszcze strach. Jeszcze wiecej smutku. Tym razem byliśmy przygotowani. Tym razem jeden miał drugiego i mogliśmy powołać na tę radość i zaufanie i niespodziewanie, co 10.000 kilometrów stworzyło. Mogliśmy sobie przypomnieć, jak to było żyć w jednym namiocie.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 34
2011-08-22
 3༜25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

Koad Ar Roc'h

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Neant Sur Yvel, France

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Rano

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo ranow jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa ranopo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na rano znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na RanoGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "rano."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "rano."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na RanoGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na rano jest angielskie słowo morning.

The word morning refers to the time when most people are not at their best because they've just woken up. It can also refer to a kind of artifact related to this time.

Tłumaczenie w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na rano w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. I always feel groggy in the morning. I guess I'm just a night owl.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. There's nothing like a morning shower to get me up and at 'em. Except maybe my morning coffee.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. Her morning commute is horrendous. It averages about an hour and a half.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. Muszę jeszcze wymyślić czwarte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "rano."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. Muszę jeszcze wymyślić piąte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "rano."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "rano."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "rano."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Rano w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Rano: Spis treści

Rano po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "rano."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Rano."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "rano" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na rano," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na rano: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na rano w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin. (Ale na tej stronie zmieniłem okolicy Los Angeles na okolicy Bielska-Białej...:)

Frame #5979

im taking the ferry to the reservoir tonight. well head from there to zywiec county first thing in the morning.

Justin Bieber

17 December, 3:12 PM

Frame #967

im at home. if apple doesnt show up by morning im calling the police.

JC Penney

5 August, 8:04 PM

Frame #1870

were west of joshua tree. pandora says the fire crossed the highway this morning. most of the town is gone.

JC Penney

16 August, 10:15 AM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na rano: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na rano wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

"It's not a very good morning, is it? Did I scare you?" she yelled.

I smiled. "I was afraid you wouldn't come."

Verses 947-948 from the chapter called Bohemia

"Never mind," said the conductor. "Look: it'll be here tomorrow morning. We can come back here and pick it up."

Verse 217 from the chapter called Bohemia

The next day was less dusty. The wind subsided, but visibility was still low. Nevertheless, the sun shone through. In the morning, I went to the battlefield. Your mother was there.

"Who taught you to run away like that?" I asked.

Verses 1000-1001 from the chapter called Bohemia

"Good morning," I said.

She wished me likewise.

Verses 534-535 from the chapter called Bohemia

"Alright," said Zoe. They kissed.

In the morning, Zoe made to leave.

"Where are you going?" asked Jesus.

Verses 827-829 from the chapter called Security

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na rano: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na rano wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

And I was so close, A. Jo Ann. I was so ready. But I couldn't do it. I don't know why! I told her I wanted to lie with her on the cot. And so we did. We lay there till morning. That's when I left - and I haven't had any sleep, A. Jo Ann. It's my day of rest: I think I shall sleep till evening. But I had to write to you first - before I collapse into slumber and while my thoughts remain fresh.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 7, The Seventh Day, Part 1, Strength & Security Sector Reform, Section 1, Spending the Night with a Lover, Paragraph 10

Or did we dream those people? Could they really exist in the shadow of an empire's capital? Have they always been dreams? the kind that vanish quickly when morning's promise comes glittering through the window, reassuring us of the value of progress, warmly reminding us that today we may die but (God damn it!) we will die a little richer.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 7, Being Pessimistic, Paragraph 1, Clauses 4-5

So the matter was settled: Indiana would come back in the evening with her children, and I would take them home for the night. In the morning, I would return to the hospital and we would trade off again. I would sit by my duty until relieved on that Saturday night by this glorious angel.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 5, The Fifth Day, Part 2, Science & Reform Schools, Section 6, Making a Request, Paragraph 3

I woke up fitfully as Basia began to pray. It was eight o' clock in the morning. Olympia was already awake; so was Fabric. They were watching television. I made a breakfast of sausage and eggs for myself; the children had cereal.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 6, The Sixth Day, Part 1, Children & Education Reform, Section 7, Becoming Obedient, Paragraph 11

NIKE: ...

J-C: If I were you, I wouldn't be so worried about my car.

NIKE: Yeah, well, you're not me. And my car is the only thing I need to worry about: trust me.

J-C: You said you cleaned out your car this morning.

NIKE: Yeah, that's right.

J-C: Why did you do that?

NIKE: ...

J-C: Was it dirty?

NIKE: ...

J-C: ...

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 3, The Third Day, Part 1, Family & Welfare Reform, Section 5, Being an Ass, Paragraphs 53-62

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na rano: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na rano wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

Mithra shook her head. "The twin peaks were also smoldering. We saw no dragons there."

Gog laughed. "I didn't realize you had gotten that close. If you were so curious, you wouldn't have wanted to leave."

"You admitted there was nothing there."

"I knew it could not have sheltered the morning sun."

– from “In the Beginning, There was Gog,” a fantasy story featuring a woman from God knows where

The next morning, Bo whispered, "I'm anxious about our fields."

Tae said, "Don't worry. Kwon and Jutsu will take care of them."

"The rice may have already turned yellow. What if they take our crop?"

"We can go now if you insist."

– from “How Tae & Bo Took Over the World and Kung & Fu Didn't,” an apocryphal bible story featuring a society that has to build everything all over again

The morning sun blazed through the open door. Mithra turned to face it. Sucking up her teary breath, she said, "High Harrah is out there. It waits for us." She turned to face Gog. He gazed into her eyes. He held up their clenched hands. Together, they looked to the east with great hope.

– from “In the Beginning, There was Gog,” a fantasy story set in ancient lands

Gog laughed. He cried, "Lizard woman, you picked the wrong man to way-lay. I have slain my entire family. Who are you to parry with me?" He drew the sword of Gog, the Skin Smoother of the Matiani. It swam like crystal in the morning light. The woman gulped. She tightened her grip. She tentatively pointed her sword forward. Gog beat Neck-smoother against it. The blade bent. The woman stared at it. After a moment, she gave Gog an icy stare. She stepped backwards. She put the tip of the sword onto the ground. She used her foot to bend it straight

– from “In the Beginning, There was Gog,” a fantasy story featuring volcanoes

One misty morning, Tae saw the two in the distance. They were walking hand in hand. They were heading for the hot springs. Tae dropped his spade. He sneaked into the boulders. He tiptoed up the side of the pit. He peered over its edge in time to see the women strip. Tae grinned. When the two embraced, Jing's fleshy body burst Bei's breasts apart like pound cake exploding in a hot oven. They leaned their heads back to kiss. "By all that's holy," thought Tae, "they are in love."

– from “How Tae & Bo Took Over the World and Kung & Fu Didn't,” an apocryphal bible story featuring a frank discussion of man's prospects

Obraz młodego MichałaPowrót do UsageStosowanie angielskiego odpowiednika na rano: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na rano wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

FLETCHER: I'm glad you liked it.

LESBIAN: We happened to see your father looking down on us the whole time from a cliff.

FLETCHER: What do you mean?

LESBIAN: He was staring at us the entire morning from a cliff. I thought he was going to jump.

FLETCHER: He was just standing there?

LESBIAN: He was just standing there.

LUKE: I went up to him. He was only watching us bathe.

ALICE: I hope he liked it.

FLETCHER: Don't mind him. My father's a bit crazy. One time, I woke up in the middle of the night. It was about three in the morning. I saw him standing in front of a pine tree, trying to decide whether or not he should chop it down. This was three in the morning. There was absolutely no reason for him to chop it down. It was really quite bizarre.

– ACT I, lines 55-63

GREY GOOSE: Not to mention this island's penchant for making the most grotesque of assumptions - never mind that. I did a terrible thing in burning down that house: I know it. I've been paying for it ever since. I'm finally sorry for doing it. I don't think I could've said that this morning. Something's changed. I don't want to be like that anymore. I don't want to do those things. I think the Australians should mind their own business; that's neither here nor there. If you didn't squeal my name to the police, somebody else did. I'm going to find that person - not to burn down his house - to talk to him calmly and rationally: to put these absurd suspicions to rest. Everybody deserves to hear the truth, especially the people you love. I was kicked out not because of my reputation or the looks you were getting in town. It wasn't because you thought I killed that girl. It was because I hurt you. I hurt you a long time ago and I've always been too selfish to realize it. I expected you to understand - even though I never properly explained myself. It had nothing to do with you. You were perfect. I loved you. I was afraid of being a father. You know my childhood - or perceived lack thereof. I was insecure. I was scared to death. I panicked. I didn't talk to anybody about it because I was ashamed. I thought that, if you knew, you would despise me for it. You were always so strong and fearless. I envied you. When your family came and asked me what was going on, I lied. I acted as if I didn't care about you anymore: as if I had lost interest. Nothing could've been further from the truth. I was an idiot. I was such an idiot. I'm sorry for that. I'm so sorry for everything. I won't trouble you anymore. Even if you and your friend want to move in together, I won't trouble you. File divorce papers in the morning. You can keep the house - and the sofa bed - and the mattress - and the comforter - and the dishwasher. You can even keep the cook - and the boy.

– ACT II, line 356

(LESBIAN enters, followed by ALICE and LUKE. KOKOMO exits.)

LESBIAN: What a day! My skin has never felt so tight.

FLETCHER: How has our island paradise been treating you, Lesbian?

LESBIAN: Not bad, Fletcher. I'm covered with salt.

FLETCHER: You happened to go naawe this morning.

LESBIAN: We went naawe this morning, as you like to call it, in Emily Bay.

ALICE: The water was lovely.

LUKE: The beach was bodgy.

ALICE: I think my husband got stung.

LUKE: In the blot.

– ACT I, lines 46-54

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na rano: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na rano w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

Proctor called the cops. Even the captain showed up. They did a thorough search. They found nothing. The captain suggested leaving a patrol car. Proctor didn't like the idea. He didn't know who he could trust. Bob suggested he take Proctor's convertible for the night. "That way they won't think you're home," he said. "I'll pick you up in the morning. We'll have breakfast."

Proctor agreed. He threw Bob the keys. "It's out back," he said. Two minutes later an explosion rocked the neighborhood. The convertible was on fire.

– from “We Need To Talk,” a mystery story featuring a cop put in a weird position

"Everybody held their breath. They didn't know what I was going to say. They thought I might say no. Albert was so much older than me. My mother whispered in my ear, 'He is crazy. You know that.' It didn't matter. I decided a long time ago. I stood up. I tried not to smile. It didn't last long. I said, 'Yes.' It happened that very morning. We were married on Christmas Day."

"Happy Anniversary," I said. "It's almost here."

– from “St. Andrew's Eve,” a story of love that might calm one's sense of distaste depending on your outlook

In the morning Elizabeth was gone before her husband came down for breakfast. He wondered if she went to the gym like she claimed. He had no idea. A reminder of how sad things had gotten. Like the soggy cereal he could no longer eat. The phone buzzed. It was his partner. Another body was found.

– from “We Need To Talk,” a mystery story featuring a cop put in a weird position

In the morning Steve ran out of his favorite herbal supplement. He asked Mary if she knew of a place where he could find more. She scoffed. This was Woodstock. Of course she could find more. She claimed to know some people in a neighborhood somewhere. All we had to do was drop her off.

– from “Woodstock,” a life story based on something that actually happened, namely to the author

A finger up the bum was Steve O's favorite cure for a headache. It wasn't always like that. He used to enjoy digging his thumbs into the tops of his eyeballs. At least in the morning. By the afternoon it was all about the booze. A half bottle of wine did the trick. By night it was a decent wank. If he was sober.

– from “A Finger Up The Bum,” a gay fiction story that doesn't take itself seriously, but what you make of it is up to you

 

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Rano: Spis Treści

Kolokacja Rano w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Rano."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na rano który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "rano." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Martwa natura, Patriarchat

Ojciec mówi, że ojciec wie najlepiej

Na celu promowania demokracji, silny musi opróżnić się jego siły. Słaby musi być przyznany szansę na rozwój siły. Nie możemy wymusić koniec patriarchatu. Takie postępowanie po prostu utrwala feudalizm pod inną nazwą.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży