Nagłówki MichałaMartwić Się

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Martwić Się, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słów ze wszystkich stron...

Translator Angielski już nie będzie ci potrzebny kiedy uczysz się angielskiego we własnym pokoju Bielsko-Biała styleIkona słownika

Doceniam siłę zatrudniania angielskiego jako międzynarodowy standard. Nie cenię zupełnie zwyczajnego procesu w którym angielski jest nauczany.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Majkel's Inglisz: Słownik Polsko AngielskiPointer

Czyn oznacza powszechnie używane słowo, które odpowiada na pytanie "Czyj?"

Najczęściej używane słowa które po angielsku reprezentują typowe czyny

Ze sztuką dla kobiet pomagamy położyć kres przemocy domowejZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

Wiele osób wyruszają w podróz samochodem. Nie każdy przecina Europę wzórem krzyżowym w 46 dni. Zwłaszcza nie z towarzyszącą osobą zupełnie jemu obca.

Nazwijmy to wypadek. Nazwijmy to boska wola. Nigdy nie miałem spotkać się z Gosią...gdyby nie przypadkowe przestępstwo pewnego człowieka...kolejne nadużycie spiętrzone przez człowieka na człowiek. Rabunek.Torebka wyrywana z pod rąk, w której był paszport. Kolejny atak na ciało ludzkie. Jeden ze złych zwyczajów społeczeństwa, z którą już od dawna walczyłem jako artysta działający na rzecz akceptacji ciała.

Miałem amerykański paszport. Ona nie. A fakt, że jechałem samochodem z polskimi tablicami dał jej wiele okazji, aby wskazać różnicę. To nie było tylko policja i straż graniczna, kto na to patrzyło. Zwykli ludzie zrobili takie same etniczne profilowanie. Jeden właściciel kempingu nie uścisnął mi dłoń, aż uświadomił sobie, że jestem Amerykaninem. Do tego czasu, już miałem wypracowane użycie uproszczonego Angelskiego, co bylo bardziej bliski tego co uchodzi za lingua franca w dzisiejszej Europie. To co Gosia starała się opanować.

10.000 kilometrów. Jeden samochód. Jeden namiot. Zaczęliśmy uczyć się jak słuchać. Zaczęliśmy się otwierać. Zaczęliśmy współpracować. Nawet kiedy było żle, nawet jeśli było tak trudne, że nie wydawało się że skończy się dobrze, jakoś wytrzymaliśmy. Zakończyliśmy wycieczkę i wróciliśmy zadowoleni. Pokonaliśmy diabła na drodze. Z powrotem do domu więcej diabłów czekalo nas nadużywać. Jeszcze gniew. Jeszcze strach. Jeszcze wiecej smutku. Tym razem byliśmy przygotowani. Tym razem jeden miał drugiego i mogliśmy powołać na tę radość i zaufanie i niespodziewanie, co 10.000 kilometrów stworzyło. Mogliśmy sobie przypomnieć, jak to było żyć w jednym namiocie.

Zdjęcie Gosiiz naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 18
2011-08-06
 17༛25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

Naturistenbun Rhein-Main

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Trebur, Germany

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowa Martwić Się

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowa martwić sięw jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słów martwić siępo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na martwić się znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na Martwić SięGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "martwić się."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "martwić się."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na Martwić SięGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na martwić się jest angielskie słowo worry.

Szczegóły w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na martwić się w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. I can't help but worry that something terrible is going to happen.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. There's always the worry that someone will forget to turn it off.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. Muszę jeszcze wymyślić trzecie zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "martwić się."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. Muszę jeszcze wymyślić czwarte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "martwić się."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. Muszę jeszcze wymyślić piąte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "martwić się."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "martwić się."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "martwić się."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Martwić Się w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Martwić Się: Spis treści

Martwić Się po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "martwić się."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Martwić Się."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "martwić się" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na martwić się," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na martwić się: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na martwić się w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin. (Ale na tej stronie zmieniłem okolicy Los Angeles na okolicy Bielska-Białej...:)

Frame #2101

it wont take long for apple to realize why were in stare bielsko. pandora says not to worry. shell help keep her calm. she has no idea.

JC Penney

18 August, 10:39 AM

Frame #25

yo - expedia can now pester us with unprecedented ease. with voice input being so sophisticated she doesnt have to worry about her fat fingers.

Justin Bieber

26 July, 10:38 AM

Frame #3636

twitter's nervous. i told him not to worry. jayce will get here on time. shell put both our minds at ease. thats what a fully armed woman is for.

Chase Credit

10 September, 3:48 PM

Frame #1489

nordstrom wants to give this thing a chinese connection. i worry lowes wont know what to make of it. i made nordstrom throw me a bag of regular dope.

Kim "Kris" Kardashian

12 August, 6:32 PM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na martwić się: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na martwić się wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

"Hey, man," I said. "You've got the next one. Don't worry about it: I'll get her warmed up." He probably didn't even know what I said.

Verse 460 from the chapter called Bohemia

"You're going to have to find your own way back, then. The truck's not going to go back there a second time."

"Don't worry about it," I said.

Verses 94-95 from the chapter called Bohemia

"There's a guy who deals in Treblinka, but: he's not around."

"Don't worry about it," said Jesus.

Verses 556-557 from the chapter called Adolescence

"Don't worry about him finding out," she said. "Besides, he's always offended."

We walked in silence for a while.

Verses 682-683 from the chapter called Bohemia

"Don't worry about it," I said. I laughed. "You smell no worse than anybody else."

Verse 494 from the chapter called Bohemia

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na martwić się: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na martwić się wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

Then I saw Nike: in the station wearing handcuffs. Christian was standing next to him - the handcuffs were being removed.

J-C: You're a free man - for now.

NIKE: And for how long?

J-C: I'd watch myself to find out.

NIKE: You mean, if you were me?

J-C: Don't worry: I'll be watching you too.

NIKE: Hey, I'm lookin' forward to it.

J-C: Don't forget your things.

NIKE: Am I leaving my car keys?

J-C: Yes.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 3, The Third Day, Part 1, Family & Welfare Reform, Section 8, Being Inattentive, Paragraphs 1-10

And we were all quite oblivious to the fact that you and Indiana had just shared a 'look,' that Indiana had said something about the baby, something about the amount of attention it receives, that you had said quite innocently, 'I wish I had someone to caress me,' and that Indiana had caught your eye, that you shared a look, and that she said to you: 'Don't worry: someday.'

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 21, Giving and Receiving a Look, Paragraph 3, Clauses 13-14

J-C: ...

NIKE: But don't worry: I still buy Gauloise. Anything as long as it's not Philip Morris. Now those people are rapists.

J-C: ...

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 3, The Third Day, Part 1, Family & Welfare Reform, Section 5, Being an Ass, Paragraphs 16-18

NIKE: What do you think: I'm gonna pop a nut? Don't worry, Doc: it's back on for good.

DOC: This kind of surgery is...a delicate...

NIKE: My balls are delicate: don't start telling me about fucking surgery.

DOC: Mr. Romanov, you are very lucky that only the scrotum was torn.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 5, The Fifth Day, Part 2, Science & Reform Schools, Section 8, Being a Victim, Paragraphs 12-15

These things may persist for many years, and they will spread under the surface - but do not worry: it is only a defect, an imperfection that sometimes disappears by itself. But, if it refuses to budge, it must be removed with a minimum of scarring.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 5, Warts, Paragraph 2, Clauses 5-7

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na martwić się: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na martwić się wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

He asked Bo, "Will you be alright? I'm not sure when I'll be back."

"Don't worry," she said. "Just bring me my prisoners."

– from “How Tae & Bo Took Over the World and Kung & Fu Didn't,” an apocryphal bible story featuring a mysterious ocean

"We have more important things to worry about." Clark gestured towards a man lurking in the shadows. "We're being followed."

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story about the American spirit

Tatum felt sick. "How can you stand it?"

Neal chuckled. "Let's say I'm glad you're here. I suppose I have Admiral Flava Flav to thank for that."

"So much for my cover. I'm supposed to be researching your team."

"Don't worry. Nobody here cares much for intrigue."

– from “Dirty Manga People Are Disgusting,” a spooky story featuring a murder spree on the moon

"They don't want us telling people we work for beer."

"What are you? Some kind of spy?"

"It's classified."

Shephard found a couple of glasses and a bottle of whiskey. "Don't worry. I have some sodium pentathol here."

"You don't have to ask twice. I need your help."

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story featuring a frank discussion of what China is doing in its western provinces

"This is no time for games."

"Go," said Nike. "Outside." He tried to point through the window. He couldn't lift his arm. His lips curled into a smile. "Earn it."

Luka laughed nervously. "This is no joke. If I don't pay them, they're going to kill me."

Nike furrowed his brow. Like a little boy, he asked, "Why?"

"Don't worry about it."

"Okay." Nike passed out.

– from “Paris Is For Rapists, Too,” a ghost story featuring a place where sexual services can be bought

Obraz młodego MichałaPowrót do UsageStosowanie angielskiego odpowiednika na martwić się: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na martwić się wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

(ALICE exits.)

KOKOMO: Yet again, I'm left holding the wet, dirty towels. Not to worry. It's alright. I don't mind. In truth, if I could spend the rest of my life cleaning up after Fletcher Christian, I would be a very happy woman. Even if that is silly and backwards, that's how I feel. I would never phrase it like that to anybody; I'm not crazy. I'd make him take out the garbage and all that. Alice is right. It's high time I told him how much he makes my heart beat. I could turn it into a joke if it looks like he's uncomfortable. That would be dreadful. What kind of a joke would it be? I need a heart transplant? That's not funny. What am I going to do?

MS. JACKSON: Kokomo!

KOKOMO: Of course: the laundry.

– ACT I, lines 1381-1383

(KOKOMO moans again.)

MS. JACKSON: There it is again.

LESBIAN: I heard it.

MS. JACKSON: It sounds like-

KOKOMO: (off) It's so big!

MS. JACKSON: Kokomo!

GREY GOOSE: (off) Don't worry. It'll fit.

MS. JACKSON: Grey Goose!

KOKOMO: (off) Just stick it in there.

GREY GOOSE: (off) Patience, my dear. I don't want to tear your walls.

– ACT I, lines 928-936

(ALICE and LUKE exit.)

GREY GOOSE: I guess I ought to fold up this bed.

FLETCHER: Don't worry about it. I'll do it.

– ACT II, lines 370-371

(LUKE and ALICE exit.)

LESBIAN: Don't worry, dear. It'll turn up.

– ACT I, lines 222-222

MS. JACKSON: They'll walk all over you and think nothing of it.

GREY GOOSE: They'll waste precious dollars on bogus prostitutes.

MS. JACKSON: They'll try to seduce their innocent cooks.

GREY GOOSE: Champagne?

MS. JACKSON: I'd like to hit you over the head with it.

GREY GOOSE: That's the proper way to christen a ship.

MS. JACKSON: I'm not sailing anywhere.

GREY GOOSE: Don't worry. I'm doing all the work.

MS. JACKSON: What if I mutiny?

GREY GOOSE: I'll run you up the mast.

– ACT II, lines 501-510

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na martwić się: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na martwić się w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

Pfizer wandered around the ground floor for a while. Aimless and distracted. He thought about hopping into a suit and swimming through the sky. In a few years it wouldn't be possible. The atmosphere was getting less dense. Pfizer hit himself in the head. Trivialities. It was the phosphane lions he had to worry about. Their habitat was disappearing. If he couldn't prove their indigenous nature they would never survive. Only his samples would remain. As long as some unscrupulous administrator didn't toss them out. Along with Pfizer's career.

– from “Titan's Reign,” a science fiction story in which all hope is absorbed even when it's traveling at light speed

Pfizer shuffled off to the cafeteria. "Nonsense," he thought. "Complete rubbish." For once he wasn't thinking about the food. His colleague Sara Lee came to cheer him up.

"Don't worry," Sara Lee said. "I'm sure your phosphane lions will be okay. There's nothing more important than life."

"Humanoid life," snorted Pfizer. "The only microbes the administrators care about are themselves."

The comment made Sara Lee giggle. "You're funny," she said. "You need to think about running for council. We'll never cut the defense budget if people like us don't speak out."

– from “Titan's Reign,” a science fiction story from which hope cannot emerge even when it's traveling at light speed

I told her not to worry.

"I'm such a nuisance," she said. "This was supposed to be a party."

"It's not important."

"I don't know what came over me."

"I understand."

"Do you forgive me?"

– from “St. Andrew's Eve,” a story of love that may calm one's sense of unease depending on your outlook

Indiana was perplexed. She sputtered out the same reassuring words I had just used.

"No," I said. "I just got your skirt dirty." I checked my hand. The moonlight betrayed a streak of ash. Indiana stretched the fabric of her skirt. There was a small smudge.

"Don't worry," she said. "I'll have it removed." We laughed.

The road gleamed in the headlights.

– from “St. Andrew's Eve,” a story of love that might calm one's nerves depending on your outlook

The people are the ones who set me free. I don't care how you twist it. I didn't stir people up. My father didn't stir people up. He explained to them what happened. I did what I had to do. I wasn't about to be punished for something people just didn't understand. People didn't want to understand what happened. They've got more important things to worry about. But at least they listened. My father told them not to take his last child and they had mercy. For him. Not for me. They would've killed me.

– from “The Testament of Publio Orazio,” a horror story based on good intentions coming straight out of Roman mythology

 

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Martwić Się: Spis Treści

Kolokacja Martwić Się w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Martwić Się."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na martwić się który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "martwić się." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Martwa natura, Patriarchat

Ojciec mówi, że ojciec wie najlepiej

Na celu promowania demokracji, silny musi opróżnić się jego siły. Słaby musi być przyznany szansę na rozwój siły. Nie możemy wymusić koniec patriarchatu. Takie postępowanie po prostu utrwala feudalizm pod inną nazwą.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży