Nagłówki MichałaWymieniać

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Wymieniać, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Korepetycje nie będą potrzebne jak uczysz się angielskiego we własnym domu Bielsko-Biała style!Ikona słownika

Cenię solidność ogłaszania angielskiego jako światowy standard. Nie doceniam chłodnego sposobu w jakim język angielski jest nauczany.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Majkel's Inglisz: Słownik Polsko AngielskiPointer

Czyn oznacza powszechnie używane słowo, które odpowiada na pytanie "Czyj?"

Najczęściej używane słowa które po angielsku reprezentują typowe czyny

Ze sztuką dla kobiet pomagamy położyć kres rasizmuZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

W poniedziałek przyjechałem do Europy. W środę kupiłem samochód. Do piątku poznałem kobietę, która kilka miesięcy później mogła powiedzieć że podrózowała ze mną 10,000 kilometry po Europie.

Przyjechałem do Europy udokumentować ludzi praktykujących naturyzmu. Wstępnie ustaliłem spotkanie z nudystem z egiptu odwiedzającym Europę i było też w planie jakieś zgromadzenie paneuropejskie co odbywało się w Chorwacji. Zorganizowałem dla siebie asystent który miał mnie towarzyszyć i pomagać w czymkolwiek potrzebne, ale kiedy jej paszport został skradziony w nocy przed planowanym wyjazdem, plany poszły przez okna. Zdecydowałem się na coś mniej ambitnego. Chciałem odwiedzić saunę reklamowana dla naturystów w Bielsku-Białej, co znalazłem w Internecie. Kiedy tam dotarłem, spotkałem Gosię.

Byłem z Ameryki, krainą wolnych... siedzibą odważnych. Ona zaś niosła ciężar Starej Europy...domowe i religijne ubóstwie...zduszona kreatywność. Gniew. Smutek. Tęsknota.

Razem z Gosią spędziłem ponad 40 dni w drodze. Zaczęliśmy jako zasadniczo nieznajomymi, ale w tych 40 dniach zaczeliśmy słuchać siebie wzajemnie. Zaczęliśmy uczyć się, jak współpracować. Nasza podróż po Europie może się skończyła, ale nasza podróż ku siebie nadal trwa. Żadna ilość strachu, złości, smutku, niesmaku lub oczekiwania jest w stanie zatrzymać nadzieję. Powoli, lecz z pewnością uczymy się, jak pokonać te demony, które nas nadużywają.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 42
2011-08-30
 11༜25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

La Clapere

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Maureillas, France

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Wymieniać

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo wymieniaćw jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa wymieniaćpo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na wymieniać znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na WymieniaćGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "wymieniać."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "wymieniać."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na WymieniaćGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na wymieniać jest angielskie słowo exchange.

Szczegóły w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na wymieniać w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. I'd like to exchange these shoes for another pair. I bought them yesterday and the glue is already coming off the lining.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. I propose an exchange. My pants for your shirt.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. What's the lastest exchange rate dollar to euro?

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. Muszę jeszcze wymyślić czwarte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "wymieniać."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. Muszę jeszcze wymyślić piąte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "wymieniać."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "wymieniać."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "wymieniać."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Wymieniać w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Wymieniać: Spis treści

Wymieniać po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "wymieniać."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Wymieniać."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "wymieniać" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na wymieniać," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na wymieniać: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na wymieniać w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin. (Ale na tej stronie zmieniłem okolicy Los Angeles na okolicy Bielska-Białej...:)

Frame #1408

nordstrom's back. the mans going to suck me dry. maybe i can make a deal. fandango in exchange for my money.

Kim "Kris" Kardashian

11 August, 3:10 PM

Frame #7429

im assembling the engineers. but somehow i dont think this prisoner exchange is going anywhere.

Sprint "Iphone" Case

24 December, 5:04 AM

Frame #7419

the mex are using a hostage as their spokesman. he says they want to make an exchange of prisoners. our civilians for theirs.

Sprint "Iphone" Case

24 December, 4:54 AM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na wymieniać: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na wymieniać wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

"I was told," continued Sapper, "that after we passed Wroclaw, we would exchange places - but no: he was too proud. And you know what? The windshield vents must have been broken or something: I had to wipe the vapor off with a towel every five minutes. When the towel was soaked, I used up all the tissues; then, toilet paper. It was ridiculous. In the morning, I noticed that there was a defrost button; I don't think my grandfather even knows it's there. If I had seen it, I would've turned it on - or at least, I would've tried to - but the night was pitch black! And the windshield was soaked: halfway through the trip, I ran out of paper. My grandfather had to use his hand. He took off his glasses 'cause he couldn't see! Leaning forward, he was squinting out of his one good eye. It was just about the scariest thing I've ever had to live through: tractor-trailers, one after the other, squeezing us, passing us. When they went in the opposite direction, they would blow us so much wind, I thought we would tip over: the whole car would shudder.

Verse 212 from the chapter called Adolescence

We were among Capitalists that day. When we got to the Sanctuary in Lichen, it was full of them. In trousers, crinoline, made-up and dyed - if Marx were alive, he would have sat on a rock and cried. We were impressed, but uncomfortable. We wandered; the church's nave was huge. The floor was emptied. There were three different orchestras preparing to play. I wondered how badly the Church needed money - not many people could rent out a Sanctuary for a private party, but Sacha Cohen-Krupnik, now that his father was dead, was certainly one of them. Perhaps your grandfather was allowed to use it, in exchange for giving the Church and the Cosmonauts their privileges on Mars.

Verse 22 from the chapter called Childhood

The only problem was that Jesus needed not only papal confirmation but also permission from temporal authorities, which meant, in this case, Hitler Panzer-Tank the Third, who, as chairman of its central planning committee, was running AMOC. Now, dear old Hitler had been courting the Vatican's favor for years - the new Trappist monastery in Bohemia was only the latest of his many extravagant and more-than-generous gifts. In exchange for continued support - and by support was meant not describing his war effort as unjust, Hitler Panzer-Tank was more than prepared for concessions, including a permanent and veto-wielding seat in the Presidium, rights-of-way for members of the clergy and religious orders, and, best of all, land grants.

Verse 219 from the chapter called Security

The Marshall of Parliament waited five long years (and became Marshall of Parliament) before he was judged a liar for the second time (this time, on appeal). He appealed once again and initially resisted calls for his resignation, but even his own party, to whose leadership he had just been elected three days earlier, was unwilling to support him. They had entered government a few years before with fifty percent approval ratings in national polls and were now down to five. They were suffering not only from the whole Russian spy-chairman of the board debacle, but also from a film producer's corrupt solicitation of potentially very beneficial legislation to a large media firm allegedly in the name of the Prime Minister and his cronies, and also from a case where two Parliamentary deputies revealed state secrets by warning their friends in local government of impending arrest, and also from a case where the husband of one of the Prime Minister's cronies was arrested for taking money in exchange for arranging the privatization of a public power plant and then using that money to finance his wife's political campaign. In that particular case, the woman's sister-in-law and niece were simultaneously arrested for conspiracy and immediately confessed to their own guilt. It was very refreshing.

Verse 19 from the chapter called Security

"We're blackmailing SECURITA - what's there not to get?"

"What are we getting in exchange?"

Verses 47-48 from the chapter called Security

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na wymieniać: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na wymieniać wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

ANDY: Oh, well, I understand perfectly now. But what about this thing? What is this framed here? I don't understand it.

BERT: Oh, that is a very special thing. It's a bill of exchange.

ANDY: A bill of exchange? I'm not sure I know what that means.

BERT: Well, in more technical terms, it's a negotiable instrument.

ANDY: Oh, I see. Is there a less technical term?

BERT: It's like a check.

ANDY: Ah, is it made out to you?

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 1, The First Day, Part 1, Victory & Calendar Reform, Section 8, Financial Instruments, Paragraphs 21-27

Although, I have to say that, last time, I wasn't required to pay. I did work my way, having prepared all day, having been asked - or, if I may, graciously begged by a beautiful woman to play: make love to her piano - in exchange for my meal. But that was no burden: a special appeal made in her name was not the reason I came.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 3, The Third Day, Part 2, Prayer & The Reformation, Section 11, Judging Love Based on Results, Paragraph 2

When the lecture was over, I tried to think of a good question, but I couldn't think of one; my mind was too busy digesting. I wanted to exchange a few words with the scholar, but I couldn't think of what I would say, and there was no one there to introduce me. (Of course, I would've introduced myself - if I weren't so inhibited - but, as a painter, I have yet to be exhibited). So I stood around waiting, thinking to myself, not realizing that Christie had disappeared. After most of the people had left, I realized that Macy and I were still waiting; I had no idea why - since we had not said a single word to each other. "Macy," I said, "why are we waiting?" He looked confused for a moment, as if he couldn't remember, and then suddenly he said, "Christie went to the bathroom." I asked him when she had left and Macy was quite sure she had left immediately after the lecture - which was quite a long time ago.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 12, Private Clubs, Paragraph 5

I enjoyed his cleverness, but I tried hard not to show it. "Let me reassure you," I said, very sternly. "It will be a very long time before I 'lay myself open' to anyone else in the future, be it artistically, emotionally, or physically." And I swore that boy to secrecy, which, I trust, he kept - although I suppose I am now eager for you to verify this. As far as I know, he was the only person who knew about that incident; I received his oath in exchange for my explanation.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 30, Presenting Oneself to a Potential Husband, Paragraph 23

There was more to be said. I wanted to tell Macy what kind of relationship we could have. I wanted him to know the terms of our possible intimacy - but, he did not ask, and, by then, I was too angry to pursue it. Apart from a few necessary exchanges near the end, there was no more conversation. We did eat in silence; and I was glad.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 5, The Fifth Day, Part 1, Greenery & Land Reform, Section 5, Surrendering the Debate, Paragraph 13

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na wymieniać: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na wymieniać wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

When Tae stepped off the spacecraft, five of his shipmates were still defrosting. The other six had gathered at the foot of the ramp. Two of them were having a heated exchange.

"We should stay here," said a woman. She had strong features.

"What if there's a beach with litchi over that next hill?" asked a man of average build.

– from “How Tae & Bo Took Over the World and Kung & Fu Didn't,” an apocryphal bible story featuring an unknown planet

Step by step, the station grew bigger. It looked real. Clark and Shephard got closer. They saw people. They were walking. Some of them were pumping gas. A few of them exchanged words with each other. Clark and Shephard headed towards the store. They reached the door. They both grabbed the handle. It was real. They pulled. Nothing happened. They were pulling in opposite directions. Shephard tried to push Clark away. Clark refused to let go. He tried to push Shephard. They both fell to their knees. They tried pulling again. It was useless. It was too hard for them to cooperate. A customer had to open the door for them. Clark and Shephard crawled inside.

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story featuring a frank discussion of criminal activities

"Hee-hee." Shaq opened the door. Somebody handed something to him. A few slurps were exchanged. Shaq stepped back. Tatum caught sight of the dirty Manga from the baths. The door closed. Shaq put something on top of the dresser. He climbed back into bed. He noticed Tatum awake. He kissed her. He rubbed her breast. His hand drifted down.

"Hee-hee." The sound of the chickadee grew faint.

– from “Dirty Manga People Are Disgusting,” a spooky story featuring a frank discussion of the lengths a person will go to in order to belong

Obraz młodego MichałaPowrót do UsageStosowanie angielskiego odpowiednika na wymieniać: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na wymieniać wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

FLETCHER: You assume I lied about that.

MS. JACKSON: I've never heard you accused of anything.

FLETCHER: No one's ever gossiped to you about me or what I do or whom I see?

MS. JACKSON: Why are you being so contrary?

FLETCHER: I'm just surprised you didn't hear anything about me and Mrs. Menzies making out behind St. Barnabas. I guess the McCoy brothers kept their end of the bargain. They extorted five hundred and fifty-two dollars from me in exchange for promising to keep quiet. Cash, by the way, is very hard to come by on this island. What could I do? I couldn't have the usual gossip substantiated by solid testimony from a pair of young, sweet, innocent-looking boys, could I?

– ACT I, lines 122-126

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na wymieniać: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na wymieniać w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

The Amazon was called. He decided Orbitz's exchange with the shopkeeper was a kind of code. He ordered that they both be watched. It wasn't hard to do. Orbitz didn't move from his hotel room. The shopkeeper stayed in his shop. Customers came hawking antique ray guns. There were bidets customized for extinct species. A collection of hand-painted mechanical snakes was ruefully turned down. After a few days the members of the surveillance team noticed something strange. The shopkeeper never bargained. If he made an offer to buy something it was invariably albeit grudgingly accepted. The rest of the junk he dismissed even if he liked it. "What a shame," he would say. "I wish I could afford it." In the same hour he would sell something for ten times its cost. He was making piles of money.

– from “The Death and Life of Captain Orbitz,” a science fiction romance based on my affection for Stanislaw Lem, if you know who that is

It was too late. Guests were back in the room. I picked up the keys I dropped. My breasts were filling out my dress like curd in cheesecloth. I rushed towards my sweater. Nike sat on its edge. I had to pull it out from underneath him. We exchanged the evil eye. Nike smiled.

– from “St. Andrew's Eve,” a story of love that may ease one's nerves depending on your outlook

 

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Wymieniać: Spis Treści

Kolokacja Wymieniać w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Wymieniać."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na wymieniać który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "wymieniać." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Martwa natura, Patriarchat

Ojciec mówi, że ojciec wie najlepiej

Na celu promowania demokracji, silny musi opróżnić się jego siły. Słaby musi być przyznany szansę na rozwój siły. Nie możemy wymusić koniec patriarchatu. Takie postępowanie po prostu utrwala feudalizm pod inną nazwą.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży