Nagłówki MichałaZostawiać

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Zostawiać, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Matury - Angielski - te słowa nie będą ci niepokoić kiedy uczysz się angielskiego we własnym domu Bielsko-Biała styleIkona słownika

Akceptuję siłę ogłaszania angielskiego jako wspólny język dla świata. Nie akceptuję nieciekawego przepisu przez który angielski jest nauczany.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Majkel's Inglisz: Słownik Polsko AngielskiPointer

Czyn oznacza powszechnie używane słowo, które odpowiada na pytanie "Czyj?"

Najczęściej używane słowa które po angielsku reprezentują typowe czyny

Popierajmy poczucie własnej wartości z pomocą sztuki dla kobietZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

Wiele osób wyruszają w podróz samochodem. Nie każdy przecina Europę wzórem krzyżowym w 46 dni. Zwłaszcza nie z towarzyszącą osobą zupełnie jemu obca.

Chociaż czułem w pełni ukształtowany jako pisarz, i byłem przeszkolony do użycia języka wizualnego, to był mój pierwszy raz z profesjonalnym aparatem w rękach. Zacząłem uczyć się od podszewki i przybyłem do Europy, aby znaleźć najbardziej zróżnicowanego wyboru tematu co możliwe, najlepiej coś, co pasowało do mojej estetyki oddany promowaniu akceptacji ciała. Tu weszła Gosia.

Jako Amerykanin, ja byłem pełen optymizmu i pewności siebie graniczącej z brawurą. Byłem gotowy do wypalania kół z samochodu, którego dopiero kupiłem i przed koncem tak właśnie się stało. Jako Europejczyk, ona była ostrożna i nieufna. Musiała się upewnić, że klimatyzacja działała. Działało. Jeżeli właściwym sposobem złamane pokrętło kręcono.

Zrób dla innych to, co chciałbyś by zrobili dla Ciebie. Ale jak zdecydować co chcielibyśmy żeby ktoś zrobił, jeśli nigdy nie mieliśmy okazji wejść w czyjeś buty? Jeśli nigdy nie zostałesz porzucona przez matki, jak mamy traktować kogoś, kto był? Ktoś, kto widocznie nieustannie cierpi z tego powodu? Ja z Gosią mieliśmy 46 dni i 10.000 kilometrów, aby spróbować wzajemnie buty drugiego. Mieliśmy jeden samochód i jeden namiot, w których mogliśmy usłyszeć nawzajem naszych słów. Nauczyliśmy się współpracować. Zaczęliśmy się uczyć jak słuchać.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień +1
2011-09-04
 16༜25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

Sauna Cezar

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Bielsko-Biała, Poland

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Zostawiać

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo zostawiaćw jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa zostawiaćpo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na zostawiać znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na ZostawiaćGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "zostawiać."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "zostawiać."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na ZostawiaćGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na zostawiać jest angielskie słowo leave.

Szczegóły w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na zostawiać w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. I'm going to leave you with the keys. Don't forget.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. He's taking a leave of absence. I wonder what his plans are.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. Will he give us leave to go? Or is he going to keep us here another two hours?

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. Muszę jeszcze wymyślić czwarte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "zostawiać."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. Muszę jeszcze wymyślić piąte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "zostawiać."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "zostawiać."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "zostawiać."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Zostawiać w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Zostawiać: Spis treści

Zostawiać po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "zostawiać."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Zostawiać."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "zostawiać" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na zostawiać," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na zostawiać: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na zostawiać w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin. (Ale na tej stronie zmieniłem okolicy Los Angeles na okolicy Bielska-Białej...:)

Frame #3823

im gonna have to sell the house. then ikea will really leave me.

Chase Credit

16 September, 1:16 PM

Frame #3714

the hooker even whines like ike. i asked her how much. she said .it depends on what you want baby.. i said .i want you to leave..

Chase Credit

11 September, 5:18 PM

Frame #961

catherines going to her car. i thought she would never leave. i wonder if she recognizes me. from the time i auditioned.

JC Penney

5 August, 7:16 PM

Frame #6456

we cant drive up the mountain. the only road is san rafael. and theres no way the bohemians didnt leave a guard.

Justin Bieber

23 December, 12:51 PM

Frame #7128

we need as many quarter.pound packages of absorbent cotton as we can get onto the boat. i guess well leave that for the end.

Chase Credit

23 December, 12:03 AM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na zostawiać: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na zostawiać wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

Two weeks after he was supposed to leave, Jesus was called by the Registrar who said, "Nothing. I can't find it. It seems like you were never born."

"This is fucked up," said Jesus.

Verses 293-294 from the chapter called Vows

In fact, he would only have a few minutes. As soon as Stalin saw Zoe leave the office, he would make a radiotelephone call to Columbus. As the Rathaus Club's regularly scheduled deejay for Twentieth Century Night, Columbus would start playing a ten-minute song with a steady beat whose constant refrain was, appropriately enough, 'Do it now.' If he received a second call, he would instantly replace that track with 'Stop! In the Name of Love.' That meant that something had happened and Stalin had decided to abort.

Verse 1145 from the chapter called Security

"We should leave," said the men. "Get in touch with the army."

Verse 291 from the chapter called Arms

"Alright," he said. "I'll leave you alone. You can do whatever you goddamn want. I'll see you in the morning - maybe - if I'm lucky. Goddamn it." He stormed out.

Verse 473 from the chapter called Bohemia

"It was very big news back then, I assure you - and I'm not surprised that they found it. You'll notice that Treblinka has at least one of everything. It makes you never want to leave: one theatre, one basilica, one convent, one rotunda, and one homo erectus archeological dig. Now, you might not be ready to believe this, but, in the campsite - the homo erectus campsite - they found rhinoceros bones - and, whether or not you choose to believe, as the scientists have already assumed, that primitive man hunted rhinoceros, I hope you come to accept the simple fact that, at some point, we even entertained a wild rhinoceros in our midst. Can you image hunting wild rhinoceros around here? With a pointy stick?"

Verse 458 from the chapter called Security

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na zostawiać: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na zostawiać wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

For a moment, Father Nike was just a little bit ashamed. But, he recovered quickly. "You may leave us now, sister: thank you."

Once they were left alone, nothing happened; so Nike said: "Let's go for a walk, shall we?"

And so they began walking around the cloister in silence - very slowly: step by step - as far as Nike could tell, very painfully.

But they walked on, rounding each corner when they came to it, Nike on the outside, until Basia stopped. Onto a bench made of stone, she sank down. "You're a priest?" came the gentle whisper.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 6, The Sixth Day, Part 1, Children & Education Reform, Section 7, Becoming Obedient, Paragraphs 4-7

There is no way to describe that final climb, those desperate tries at freedom - con brio - tickling heaven - only to fall back into the deep. How could one begin to interpret that terrible cascade? that beautiful, but tragic fall that leaves us with nothing but yearning: that final, definitive chromatic scale, rising out of nowhere to reach something no matter what the cost or consequence. How tragic. How beautiful. Trust me when I say that I gave it my best. I wrapped up Chopin's first scherzo with full and appropriate dramatic gusto. It was very dramatic - believe me: Indiana was clapping so long, I had to bow twice. And she was my only audience: nobody else was paying attention. I don't think they could even hear me that well from across the house. But Indiana was enraptured, and that was all I could ever need.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 3, The Third Day, Part 2, Prayer & The Reformation, Section 13, The Role of Music, Paragraph 9

How often does one see the complete horizon? How can one take measure of its magnitude? If the horizon were to fall, or spin around, jump up and leave us, what would a human see? Would we see its true dimensions? Would we not be overwhelmed? Would it not be aweful? If you consider this, my sister, you will begin to understand how I feel.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 1, The First Day, Part 1, Victory & Calendar Reform, Section 4, Self-image, Paragraph 4

Nor did you tell me that Albert, after apologizing to you, decided to leave the house, nor the fact that after he left, Indiana came downstairs, sobbing, so that she could also apologize, and "by the way" ask you (through her tears) what you had been playing. Now did you visibly smile at this incongruity, or were you able to refrain yourself? And when you quietly said "Liszt," and Indiana said "oh," did you think she didn't really register his name? I suppose what I mean to ask is: when you sort of charmingly mumbled, "he's an excellent Hungarian composer," did you expect her to giggle? Because Mother seems to think that you did, and that you said that in order to cheer her up - which I'm sure you did, because apparently Indiana said so herself. But I am not convinced that this was your only expectation, especially after I heard that you then offered to play him again, optimistic that this time he would indeed compose her.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 3, A Man's Charm, Paragraph 4

INDIE: Szivesen.

BERT: ...

INDIE: ...

BERT: ...

INDIE: ...

BERT: Béke, kérem szépen, Indiana.

INDIE: ...

BERT: ...

INDIE: Értem.

BERT: Jó.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 4, The Fourth Day, Part 2, The Assembly & Government Reform, Section 7, Properly Taking One's Leave, Paragraphs 92-101

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na zostawiać: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na zostawiać wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

When he was placed on administrative leave, he said it again. When he was transferred away from New York, he said it once more. He told his mother it was a promotion. In reality, they were keeping Patsy as far away from the field as possible. The Park Service wanted nothing to do with him.

– from “A Cop Named Patsy,” a funny story featuring a frank discussion of how cops can and cannot work togethr

Miss April smiled. She replied, "Tatum." She gazed into the woman's eyes. After a moment, she shook her head. "What was I saying?" Tatum let go. "Your flight leaves at 0800."

– from “Dirty Manga People Are Disgusting,” a spooky story featuring alien intrigue

He went back to his tent. Bo showed up with a flush of tea leaves. "I transplanted some more into the field," she said. "Things grow quite quickly around here."

– from “How Tae & Bo Took Over the World and Kung & Fu Didn't,” an apocryphal bible story featuring women of various shapes and sizes

"Anybody could have broken into your room. That module is owned by Zyplukk. He leaves the keycards everywhere."

– from “Dirty Manga People Are Disgusting,” a spooky story featuring the dark side

Patsy, on the other hand, was drawn by a different feast: the confident stride of youth, emerging from the sea, hands pushing back wet strands, an elbow pointing up, pulling with it a tortuous line of shade across flesh, a motion of such immense gracefulness that, once reaching its climax, it just as soon hid the soft, pale underbelly of the arm that led down to a freshly matted pit of delicately trimmed hair, still peaking from beneath those drawn shoulders, pointing to a pair of bubbly breasts, which, ever so mournfully, turned away, presenting the elegant boxwood bouts of the back, dimpled above the ass, bending now at those generous hips before pushing off with the springiness of freshly leavened dough, and disappearing like satin gauze upon the waves. Now that, thought Patsy, was a girl in desperate need of police investigation.

– from “A Cop Named Patsy,” a funny story featuring a cop who goes to Japan

Obraz młodego MichałaPowrót do UsageStosowanie angielskiego odpowiednika na zostawiać: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na zostawiać wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

GREY GOOSE: Open your eyes. Do you know what I was trying to do here? Look at this place. It's a god-damn mess.

FLETCHER: You were only trying to help.

GREY GOOSE: I wasn't. I was trying to please Kokomo. That dishwasher wasn't a gift for your mother. It was a gift for her.

FLETCHER: Don't expect me to believe Mother's story that all this time you've been chasing after the cook.

GREY GOOSE: Things changed the moment your mother convinced herself that she's falling in love with that Kiwi.

FLETCHER: Lesbian is not going to stay here. I doubt Mother would just pack up and leave. All we have to do is be patient. We have to ride this thing out without losing our heads and without letting anybody catch the two of them going at it - whatever the hell it is they do together, which can't be much. They probably just kiss and talk about running off to get married in Spain. Regardless, we can't afford to take any chances - not with our reputation as low as it is.

GREY GOOSE: I argued with her today - not because it was necessary - because I desired it. I shouted what I should never murmur without her permission.

FLETCHER: What are you talking about?

GREY GOOSE: I called her a whore - not because I was roping Luke -because she turned me on. It made me angry to feel so helpless. I argued with Kokomo so that I could be close to her: so that I could breathe in her scent. That's all this stupid dishwasher business was about. Did I say it was a gift? It wasn't a gift. It was a ploy.

FLETCHER: Stay away from her.

– ACT I, lines 1237-1246

GREY GOOSE: How do you know?

FLETCHER: I just do.

GREY GOOSE: Some girls get lonely.

FLETCHER: Not Kokomo.

GREY GOOSE: Alright. I'm sorry.

FLETCHER: Leave.

GREY GOOSE: That's all I seem to hear nowadays.

FLETCHER: Just go home and relax. Don't do anything stupid.

GREY GOOSE: As long as it makes Mother happy, it makes you happy.

FLETCHER: Are you trying to make it hard for me?

– ACT I, lines 1267-1276

FLETCHER: Nobody's taking sides. Calm down.

MS. JACKSON: I am calm. I simply have to make this intruder leave.

– ACT I, lines 345-346

FLETCHER: We'll be chased off the island thanks to you.

GREY GOOSE: You can't go anywhere without my help.

FLETCHER: Do you think I want it like this?

GREY GOOSE: You've been itching to leave since you could swim.

FLETCHER: I happen to like life on an island - just not this one.

GREY GOOSE: Do you think Australia's any better?

FLETCHER: Maybe it is.

GREY GOOSE: Or New Zealand?

FLETCHER: Why not?

GREY GOOSE: Take that back, you pussy-footed pimp.

– ACT II, lines 461-470

(KOKOMO exits with the tea. FLETCHER enters.)

FLETCHER: What's going on?

MS. JACKSON: Isn't it obvious?

GREY GOOSE: One of the pipes came loose.

FLETCHER: Why did you tell me to turn it on?

MS. JACKSON: He didn't. He insinuated something about my preferences. Let's make something perfectly clear. What happens in this house is between me and my guests. Now clean up this mess and leave. Come on, Homo. We'll put your things in the laundry.

LESBIAN: That's not necessary.

MS. JACKSON: Come on.

– ACT I, lines 1196-1202

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na zostawiać: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na zostawiać w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

Father walked in with Albert. They told us Christkindl had flown by. It was time to open presents. We gradually gathered ourselves together. You stayed on the couch. Indiana took Olympia out of her chair. Mother begged to take her. Indiana held her out. I watched Mother bounce the baby in her arms. She followed Grandmother out of the room. I turned to leave.

– from “St. Andrew's Eve,” a story of love that might help put fears to rest depending on your outlook

A magnum condom lay on the top of the dresser. Fortunately still in its wrapper. The top drawer was ajar. I peeked inside. There was a whole box of magnums waiting for action.

"Do you leave the condoms out for all the girls to see?" I asked sardonically.

– from “A Magnum Condom,” a bedtime story to teach children about sex that may or may not work

A farmer lies dying. My comrade and I watch his face twist. His fingers curl. His body as it takes its final breath tenses in a wretched pose. It holds it. For a moment the world lies still. Everything stops. Slowly, inexorably, fate is sealed. The meat flattens. Breath is expunged. I notice something in it. A spirit, like us, has emerged into the air. It sees us. It asks us what we're doing. "This man is spent," it says. "Go find another." It turns to leave. I cry for it to wait.

– from “Shovels Fall,” an interesting story about the cycle of social upheaval throughout history

"I'm not going to allow you to drive. You're in no condition. Give me your keys." She fished them out of her purse. I grabbed them.

"I'm not going to leave without saying good-bye." Indiana went to find the other guests.

– from “St. Andrew's Eve,” a story of love that might calm one's sense of distaste depending on your outlook

"Why not," said Pfizer. "Haven't you heard? The odds of disappearing into oblivion are now twelve to one. A child could do it. Like that courier," said Pfizer in a mocking tone. "Captain Orbitz. He's passed between branes thirty times. That's not even the record." A klaxon suddenly blared overhead. Pfizer had just grown a potato. "By the time I get back," he cried, "it's going to be covered in sprouts." He had to leave it. He was grumbling all the way down the shaft.

– from “Titan's Reign,” a science fiction story that captures the light at the end of the tunnel even when it's traveling at light speed

 

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Zostawiać: Spis Treści

Kolokacja Zostawiać w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Zostawiać."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na zostawiać który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "zostawiać." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Plugawość, Sportretowanie

Cenzura mówi wszystko

To naturalne, ukryć brudne rzeczy. Są żenujące. Ale trzeba pamiętać, że kiedy ukrywamy rzeczy, które są trudne, robimy wrażenie że są brudne, gdy są naprawdę coś zupełnie inne. A kiedy sprawiamy że łatwe rzeczy są dostępne, robimy wrażenie że są czyste, kiedy tak naprawdę nie są w ogóle. To jest niebezpieczne.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży