Nagłówki MichałaButelka

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Butelka, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Translator Angielski już nie będzie ci potrzebny kiedy uczysz się angielskiego we własnym mieszkaniu Bielsko-Biała styleIkona słownika

Akceptuję praktyczność podawania angielskiego jako światowy standard. Nie cenię zwykłego modelu przez który angielski jest nauczany.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Majkel's Inglisz: Słownik Polsko AngielskiPointer

Fetysz oznacza powszechnie używane słowo, które odpowiada na pytanie: "Dlaczego?"

Najczęściej używane słowa które po angielsku reprezentują typowe fetysze

Ze sztuką dla kobiet pomagamy położyć kres poniżeniuZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

Wiele osób wyruszają w podróz samochodem. Nie każdy przecina Europę wzórem krzyżowym w 46 dni. Zwłaszcza nie z towarzyszącą osobą zupełnie jemu obca.

Przyjechałem do Europy, aby doświadczyć europejskiego naturyzmu, ruch, którego filozofia pasowała moją estetykę akceptacji ciała i którego struktura organizacyjna i przywództwo myślałem niemal wyłącznie ograniczone do zachodniej części kontynentu. Byłem w szoku dowiadując się, że naturyzm miał oficjalną siedzibę w Polsce, kraj który nie jest szczególnie znany za swoją liberalną kulturę. Byłem mniej wstrząśnięty odkryciem, że dom był własnością Holendra, ale jeszcze bardziej wstrząśnięty, dowiadując się, że została ona w dużej mierze zbudowany przez Gosię.

Jako Amerykanin, ja byłem pełen optymizmu i pewności siebie graniczącej z brawurą. Byłem gotowy do wypalania kół z samochodu, którego dopiero kupiłem i przed koncem tak właśnie się stało. Jako Europejczyk, ona była ostrożna i nieufna. Musiała się upewnić, że klimatyzacja działała. Działało. Jeżeli właściwym sposobem złamane pokrętło kręcono.

Razem z Gosią spędziłem ponad 40 dni w drodze. Zaczęliśmy jako zasadniczo nieznajomymi, ale w tych 40 dniach zaczeliśmy słuchać siebie wzajemnie. Zaczęliśmy uczyć się, jak współpracować. Nasza podróż po Europie może się skończyła, ale nasza podróż ku siebie nadal trwa. Żadna ilość strachu, złości, smutku, niesmaku lub oczekiwania jest w stanie zatrzymać nadzieję. Powoli, lecz z pewnością uczymy się, jak pokonać te demony, które nas nadużywają.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 3
2011-07-22
 2༛25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

FKK-Verein Donaustadt

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Vienna, Austria

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Butelka

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo butelkaw jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa butelkapo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na butelka znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na ButelkaGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "butelka."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "butelka."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na ButelkaGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na butelka jest angielskie słowo bottle.

Szczegóły w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na butelka w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. Don't even bother calling him. He's back on the bottle.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. Come on over. I've got a bottle of beer with your name on it.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. That's the place where they bottle coke around here.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. Muszę jeszcze wymyślić czwarte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "butelka."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. Muszę jeszcze wymyślić piąte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "butelka."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "butelka."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "butelka."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Butelka w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Butelka: Spis treści

Butelka po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "butelka."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Butelka."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "butelka" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na butelka," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na butelka: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na butelka w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin. (Ale na tej stronie zmieniłem okolicy Los Angeles na okolicy Bielska-Białej...:)

Frame #5901

the fogokkers thirsty. she wants a sip from my bottle.

Sprint "Iphone" Case

13 December, 9:50 AM

Frame #7125

were out of anesthetic. i need to find hulu. there should be a bottle of whiskey in my office.

Sprint "Iphone" Case

23 December, 12:00 AM

Frame #7400

weve got 10 bottles of 5.grain buffered aspirin tables. easy to swallow.

Justin Bieber

24 December, 4:35 AM

Frame #7142

we need a few bottles of calamine lotion. and white petrolatum. and a few bottles of aromatic spirits of ammonia. i think i used that stuff.

Chase Credit

24 December, 12:17 AM

Frame #7398

we have three 2.6.gallon bottles of hospital grade detergent. germicidal. virucidal. fungicidal. it deodorizes. even in hard water.

Justin Bieber

24 December, 4:33 AM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na butelka: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na butelka wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

Looking through his binoculars, he watched your mother go to a generous middle-aged woman who was offering tomato soup from a large pot and three-liter plastic bottles. Jesus watched as Zoe tried to ask if she could have some soup. Of course she could have some soup - but she didn't have a cup. The woman gave her a cup. She took the cup and filled it with tomato soup. Going back to her lopsided tent, she sat down on her haunches and sipped. Her big, beautiful brown eyes looked left, then right. What was she looking for? asked Jesus to himself. For whom was she looking?

Verse 746 from the chapter called Security

"And air," said Jesus. "Many, many bottles of air."

Verse 60 from the chapter called Vows

Now, for a while, you could buy your very own Panzer-Tank filter - that's what made Cheap Alaskan Air so good. But then, the anti-trust verdict said no. You could still buy the very same filter, but under a very different name, since you couldn't sell both filters and bottled air in the same company, not according to most anti-trust guidelines. So, where once was only 'Panzer-Tank Air,' was now 'Panzer-Tank Air' and 'Best Filters,' which also produced face masks. This move was good for companies, because now, instead of buying large Panzer-Tank filters at high prices with all the Panzer-Tank Air that came with it (which was sort of useless if you were buying your own filter), they could buy a Best Filter instead, which came with nothing at all at half the price. But where the company gained, the individual consumer suffered, because now, instead of being able to buy a bottle of Cheap Alaskan Air with a face mask, he or she was forced to buy a bottle of Cheap Alaskan Air, and then buy a Best Face Mask, which was the only face mask compatible with the smallest, most portable bottles of Cheap Alaskan Air, but which cost twice as much as anything else. Therefore, in order to wear the chic bottles - not to mention the designer and custom-made bottles - one had to pay nearly three times as much as before, and, if you didn't care for chic, you still had to buy a separate mask for every bottle, since (under safety guidelines developed on Mars) every mask had to be permanently attached (upon purchase) to a bottle, even if that bottle were not refillable - and most designer bottles were not. Therefore, after the split, even the most economical consumers of bottled air were paying, on the whole, twice as much as before.

Verse 78 from the chapter called Childhood

"One time, it was like seven o'clock in the morning or something; I was waiting for Goofy to come pick me up. Guy was still standing there. When Goofy shows up, the manager disappears upstairs. I'm late, right? So I gotta go get me my check. I go to the dude and I'm like, 'Hey, man, I'm late. Let me go upstairs and get me my check. The guy's like, 'No way, dude. I'll do it. Wait here.' So I'm waiting and I'm waiting and I'm waiting. Finally, I push open the swinging door just a bit; I see those stairs. I think to myself, what the hell? I slowly walk up those stairs, one by one - I don't wanna be seen - I'm just tryin' to peek my head over the side. There was a guy standing at the bar in the lounge, opening and dumping out unopened bottles of liquor. Now, is that money laundering or what? It's not much, right? but a little bit here, a little bit someplace else. With the markup they've got on those drinks, it's got to pay off, right? The best part is: they've got all those receipts from the bottle collectors proving that they emptied those bottles. Who's gonna believe that people didn't drink that much? In Poland? Give me a break! It's perfect!"

Verse 232 from the chapter called Security

None of this mattered on Mars. There, on that planet, where anti-trust laws had absolutely no jurisdiction, Cheap Alaskan Air bottles were produced and sold as usual - with face masks - right until the Revolution.

Verse 80 from the chapter called Childhood

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na butelka: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na butelka wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

I'm getting ahead of myself: I was sitting there in that bathroom, letting it steam, while I sat there obsessing about a bottle of alcohol. It was so trivial. There was no real necessity of bringing a bottle - I hadn't promised anything. I should not have looked silly going there empty-handed - after all, it's Nike we're talking about. I could've left before the party and come back shortly afterwards with a bottle. Nike probably would've come with me. Or else he would've let me go; I would've insisted. He would've said it were silly to do so, but I would've looked over my shoulder and smilingly said, "It's for my own good!"

– Title 1, Regarding Peaches and Bananas, Part 2, Section 2, Letting It Steam, Paragraph 3

ANDY: Hard Rock Mead?

NIKE: Look: I'm serious here. Take Greek restaurants, for example: I'll sell them Ancient Greek Hydromel. I'll put ancient Greek writing on the bottle - they'll go crazy for it.

ANDY: Planet Hollymead?

NIKE: Alright: it's obvious: you're unwilling to appreciate my genius.

ANDY: McMead?

NIKE: You know you're jealous.

ANDY: Burger Mead?

NIKE: Now that's gross.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 15, Dealing with Grand Schemes, Paragraphs 17-24

I tried, but I couldn't recognize a single word. There were a lot of Hungarian objects in those glass cases - nice bottles of Tokaj, Szamorodni and Aszú set apart from the rest of the bar's collection.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 1, The First Day, Part 1, Victory & Calendar Reform, Section 6, The Drawing Room, Paragraph 2, Clauses 5-7

INDIE: He's going to drink every bottle in the house.

ANDY: All by himself?

INDIE: No, silly: he's going to have a party.

ANDY: What's the occasion?

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 1, The First Day, Part 1, Victory & Calendar Reform, Section 9, Intoxication, Paragraphs 102-105

How noble! until, of course, Indiana throws something very heavy at Albert's head, causing him to duck, which causes the object to crash through the window, causing Albert to turn around, look at the broken window and curse, turning back on his beautiful wife just in time for a bottle to catch him in the forehead, causing him to curse even louder, and, if this were not enough to make your valiant effort hopeless, poor Albert, threatened with further assault, is forced into the music room where he must beg you, Andrea, to defend him against his crazy wife, which you do, successfully, causing Indiana to run upstairs and leaving you with the option of doing nothing at all, or, offering your apartment to Albert, which you do, successfully.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 3, A Man's Charm, Paragraph 3, Clauses 2-3

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na butelka: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na butelka wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

"They don't want us telling people we work for beer."

"What are you? Some kind of spy?"

"It's classified."

Shephard found a couple of glasses and a bottle of whiskey. "Don't worry. I have some sodium pentathol here."

"You don't have to ask twice. I need your help."

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story featuring a frank discussion of what China is doing in its western provinces

Lorenzo stopped climbing the poplars. He would fish out from the Baron's fountain the bottle he had made. The outside was waxed instead of the inside. It was shaped to fit the cherry branch he had chosen. Though Ferrari beat him badly for it, he wouldn't stop coming back to carve it.

Ferrari was worried. He told Carmina, "He's up to something."

– from “Italy Sucks and Has Sucked For A Long Time,” an adventure story featuring feudalism at its best

Manfredo interrupted this once by banging on the trapdoor. "What's going on?" he shouted. His wife was so surprised, she tensed her muscles. She screamed even louder. "I come home to pick up a bottle of wine and you're giving birth?"

"It hurts," she cried.

– from “Italy Sucks and Has Sucked For A Long Time,” an adventure story featuring a man who learns to take what isn't his

Ferrari would be constantly reminded that his name meant 'friend to all,' as his father would gesture to the friends of his gathered around the table. "Or," he would ask, "are you calling me a liar?" Ferrari would refuse to move until his father would sneer menacingly, "You will live up to your name. It's Greek and Greeks are servants. Get us another bottle: now."

– from “Italy Sucks and Has Sucked For A Long Time,” an adventure story featuring a rebel

Obraz młodego MichałaPowrót do UsageStosowanie angielskiego odpowiednika na butelka: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na butelka wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

ALICE: (removing her top) Now you want me to hurry.

FLETCHER: There's no sense in dawdling when nobody's looking.

ALICE: It's a good thing I trust my husband.

FLETCHER: Your husband or the bottle?

ALICE: Both.

FLETCHER: Are you quite finished?

– ACT I, lines 567-572

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na butelka: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na butelka w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

I was surprised how close the camp was to my house. I never knew it was there. I never used to go in that direction. I started driving up to see Kelly every day. I told her I was coming to say hi. I was trying to figure out if she was into me. I kept wanting to invite her out for a drink but she was underage. I'd ask if she was thirsty. She'd let me buy her a bottle of water from the camp. I'd give her money. She'd insist on giving me the bottle. Then I'd give it right back. I didn't think it was going anywhere.

– from “Two Years,” an adult fiction story about a guard who works at a women's prison

I was glad I had the chocolates. I handed them out on the minibus. It was a good thing I had the towel too. It was pouring rain by the time the village headman took me to my room. It was a little cabin next to his barn. He had to run a cord from his house to run the refrigerator. The stove ran on gas bottles which the headman was willing to sell me. If it hadn't been raining, I wouldn't have known there was a leak right over my bed. At least not until I was sleeping in it.

– from “A Black Man in Moscow,” an inspirational story that describes life on this world no matter where you live

A finger up the bum was Steve O's favorite cure for a headache. It wasn't always like that. He used to enjoy digging his thumbs into the tops of his eyeballs. At least in the morning. By the afternoon it was all about the booze. A half bottle of wine did the trick. By night it was a decent wank. If he was sober.

– from “A Finger Up The Bum,” a gay fiction story that doesn't take itself seriously, but what you make of it is up to you

 

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Butelka: Spis Treści

Kolokacja Butelka w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Butelka."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na butelka który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "butelka." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Naturalne + Życie

Pejzaż ludzki

Życie to wirująca kula. Radość znajduje się na jednym biegunie a smutek na drugim. Każdy ciągle karmi drugiego. Radość jest otoczona przez emocji zaufania z jednej strony, i przez niespodziewanie z drugiej. Zaufanie prowadzi do przewidywanie, przewidywanie prowadzi do strachu. Niespodziewanie prowadzi do niesmaku; niesmak prowadzi do złości. Złość i strach napędzają nasz smutek. Smutek zamienia się z upływem czasu w radość, Poprzez nadziei, czyli zorientowanie się na miłość. Miłość, czyli otwartość na radość, zaufanie i zaskoczenie. Suma emocji, emocja wzmacniana przez innych. Mnożone i dzielone, w uczciwych kawałkach. Takie, że do tych, od których zostało odjęte, trzeba dodać. Do czasu, gdy jesteśmy cali.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży