Nagłówki MichałaSpódnica

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Spódnica, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Korepetycje nie będą potrzebne jak uczysz się angielskiego we własnym zakresie Bielsko-Biała style!Ikona słownika

Akceptuję potencjał ogłaszania angielskiego jako język dla całego świata. Nie akceptuję pedantycznego przepisu przez który angielski język jest nauczany.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Majkel's Inglisz: Słownik Polsko AngielskiPointer

Fetysz oznacza powszechnie używane słowo, które odpowiada na pytanie: "Dlaczego?"

Najczęściej używane słowa które po angielsku reprezentują typowe fetysze

Ze sztuką dla kobiet pomagamy położyć kres monopoluZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

Pod koniec mojego pierwszego tygodnia w Europie w 2011 roku, nie tylko kupiłem samochód ale i też poznałem kobietę, która pózniej towarzyszyła mnie na 10.000 kilometrową wędrówką po kontynencie europejskim, jeżdżąc tym samym uszkodzonym samochodem który kupiłem, i dzieląc się tym samym małym namiotem z Walmart, który przyniosłem ze mną na samolocie.

Jako artysta, od początku mojej kariery, praca moja została poświęcona problemowi akceptacji ciała, cel, który później uświadomiłem sobie wspolnie trzymałem z całą społecznością ludzi którzy się nazywają naturystami, skromny fragment z której znalazłem zamieszkany w Polsce, kraj, którego kulturalny konserwatyzm nie nadaje się łatwo do przyszłościowego myślenia. Jeden z tych przyszłosciowo-myślących polskich naturystów była Gosia.

Miałem amerykański paszport. Ona nie. A fakt, że jechałem samochodem z polskimi tablicami dał jej wiele okazji, aby wskazać różnicę. To nie było tylko policja i straż graniczna, kto na to patrzyło. Zwykli ludzie zrobili takie same etniczne profilowanie. Jeden właściciel kempingu nie uścisnął mi dłoń, aż uświadomił sobie, że jestem Amerykaninem. Do tego czasu, już miałem wypracowane użycie uproszczonego Angelskiego, co bylo bardziej bliski tego co uchodzi za lingua franca w dzisiejszej Europie. To co Gosia starała się opanować.

Razem z Gosią spędziłem ponad 40 dni w drodze. Zaczęliśmy jako zasadniczo nieznajomymi, ale w tych 40 dniach zaczeliśmy słuchać siebie wzajemnie. Zaczęliśmy uczyć się, jak współpracować. Nasza podróż po Europie może się skończyła, ale nasza podróż ku siebie nadal trwa. Żadna ilość strachu, złości, smutku, niesmaku lub oczekiwania jest w stanie zatrzymać nadzieję. Powoli, lecz z pewnością uczymy się, jak pokonać te demony, które nas nadużywają.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 34
2011-08-22
 3༜25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

Koad Ar Roc'h

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Neant Sur Yvel, France

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Spódnica

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo spódnicaw jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa spódnicapo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na spódnica znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na SpódnicaGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "spódnica."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "spódnica."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na SpódnicaGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na spódnica jest angielskie słowo skirt.

Szczegóły w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na spódnica w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. Are you wearing that skirt to get more attention?

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. He has a habit of trying to skirt the issue at every meeting but I always follow up on it.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. Muszę jeszcze wymyślić trzecie zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "spódnica."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. Muszę jeszcze wymyślić czwarte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "spódnica."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. Muszę jeszcze wymyślić piąte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "spódnica."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "spódnica."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "spódnica."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Spódnica w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Spódnica: Spis treści

Spódnica po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "spódnica."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Spódnica."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "spódnica" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na spódnica," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na spódnica: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na spódnica w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin. (Ale na tej stronie zmieniłem okolicy Los Angeles na okolicy Bielska-Białej...:)

Frame #5285

i could build a house here. befriend the animals. wear a grass skirt. make mcdonalds my wife.

Sprint "Iphone" Case

14 November, 5:16 PM

Frame #3918

jayce cleans herself up pretty well. i told her she looks good in a skirt. she claims to perform better without one.

Chase Credit

20 September, 9:30 AM

Frame #3984

were at the academy. the key word in the online review was safe. i didnt realize it was a christian academy. more girls in plaid skirts.

Chase Credit

22 September, 11:02 AM

Frame #1147

harley's podcars here. shes getting out. shes wearing a skirt. i love skirts. especially in the park. theres something so friendly about them.

Justin Bieber

8 August, 12:47 PM

Frame #7215

rojas calls carlos a skirt chaser. what we need is a man whos interested in getting to know his compadres.

Sprint "Iphone" Case

24 December, 1:30 AM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na spódnica: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na spódnica wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

"Last night," I said, "you were wearing a beautiful wool sweater that rolled around your collar most elegantly. Today, you're wearing a jacket, a skirt, and trousers: the so-called rational dress of the nineteenth century. Don't tell me you subscribe to all that nineteenth century baloney."

Verse 536 from the chapter called Bohemia

She was there. Standing in the field, she was wearing a short jacket, a skirt extending below the knee and trousers. She was standing next to her monkey. She was short and extremely isolated. She was absurd and pitiable. She was beautiful. I was overjoyed. I didn't show it. I hardly felt it. I knew it was there, but the feeling was blanketed with an iron will. My happiness was unimportant.

Verse 533 from the chapter called Bohemia

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na spódnica: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na spódnica wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

I stood up blindly and started wiping the ash from around my eyes. When I opened them, I saw Nike staring at me from across the room. He had the most dumbfounded expression I have ever seen. And there we stood for a long moment: a very long moment. "Turn around," I said, and he obeyed; but, as I slowly and steadily reached for my skirt, he began to laugh - and he kept laughing. "What's so funny?" I said. "Haven't you ever seen a naked girl in blackface before?" But he couldn't control himself. He just kept laughing and laughing. When I finished dressing and came up to him with the most serious demeanor I could muster, he still couldn't stop laughing. "Never speak of this to anyone," I said. "Understood?" But he was still laughing it up. There was only one thing on his mind: "Whatever were you doing, Jo? My God!"

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 30, Presenting Oneself to a Potential Husband, Paragraph 16

MÉL: I would let my skirt fall down my thighs. I would spread my legs. One time, I wasn't wearing underwear. Why are you laughing? You think it's funny?

NIKE: Yeah, I think it's funny.

MÉL: You want me to stop?

NIKE: No, keep going.

MÉL: Alright. Where was I?

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 5, The Fifth Day, Part 2, Science & Reform Schools, Section 12, Economic Justice, Paragraphs 26-30

Upon reaching the downstairs room, I closed the door. Going to the sofa, I began to strip. I unbuttoned half my blouse before I tore it off. Unzipping my skirt, I started tugging it down my thighs. I cursed myself for wearing stockings. Rolling one of them down, I looked at the clock: one minute before midnight. Tearing off the rest of my underwear, I cursed myself for wearing so much clothing - but, standing in the middle of the room stark naked, I now approached the fireplace. Kneeling before it, I opened its doors. I looked inside: it was very dirty; the flue was closed. I opened it, letting a small cloud of ash fall: I cursed myself for not preparing it earlier. I looked at the clock. There was still time. I turned myself around, my back facing the fireplace, and, positioning my hands behind me, I felt the cold tile.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 30, Presenting Oneself to a Potential Husband, Paragraph 13

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na spódnica: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na spódnica wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

"They're sexy," she said. "If you get cold, you can put on some thick stockings." She picked out some lightly tiered prairie skirts. "Beautiful. Wear the longer ones with high-heeled boots."

Tatum offered to buy Miss April a drink. "Absolutely not," she said. "It's courtesy Judge Doc Uzumaki."

– from “Dirty Manga People Are Disgusting,” a spooky story featuring a lesbian detective

Patsy asked Juanita if he could test out his theory on her. She agreed. Dressed in a skirt for what seemed, at least to Patsy, to be the very first time, and only to approximate the circumstances of the victim, Juanita placed around her neck a breakaway collar through which Patsy had looped a rope. Having her lie on a long conference table, Patsy attached the rope to the legs of the table on the side above her head. Similarly, he attached another rope to the D-rings on either side of the safety buckle. This uncomfortably pressed against the ranger's face.

– from “A Cop Named Patsy,” a funny story featuring a frank discussion of tall statues

There was silence-not that anybody was particularly shocked by Sergeant Cline's chivalry. He was always trying to impress his partner. She was a nice lady: very well-rounded. She had a great personality. Nobody was willing to mention that his weight, in all likelihood, more closely resembled the weight of the victim. "Alright, Sergeant Kline," said Patsy. "You're going to have to wear a skirt."

– from “A Cop Named Patsy,” a funny story set in both American and Asia

The hills flattened. The forest thinned. The river widened. "If it's shallow," thought Tae, "Bo may have climbed out. I don't want to miss her." He kept glancing to the other bank, hoping he would spot Bo wringing out her skirt in gentle frustration. There was nobody.

– from “How Tae & Bo Took Over the World and Kung & Fu Didn't,” an apocryphal bible story featuring an unknown planet

All Juanita had to do was flex her neck. The collar gave way, sending her body down the slick surface of the table-top. Interestingly, through the aid of her hands, which at least seemed to be vainly trying to slow her progress, the ranger's bum ended up on the edge of the table, her legs to either side, and her skirt decidedly bunched around her waist.

– from “A Cop Named Patsy,” a funny story featuring good police-work

Obraz młodego MichałaPowrót do UsageStosowanie angielskiego odpowiednika na spódnica: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na spódnica wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

Angielski odpowiednik na "spódnica" nie pojawia się w Sorry Miss Jackson.

- Michal Slaby

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na spódnica: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na spódnica w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

Time was called. 73.2 percent. Sir Lewis dashed down the number. It was a decent guess. It might be worth partial credit. He looked to his teammates. They were dumbfounded. The dork and the chubby Asian girl from the community college. Idiots.

– from “The Skirt on the Proctor,” a kid story about love in an unforgiving world

Miss Day was surprised to see Sir Lewis. She tolerated him. Acted civilly. Graded fairly. But she did tell him he was being stupid.

– from “The Skirt on the Proctor,” a kid story about scoring well in an unforgiving world

The skirt on the proctor was distracting. It was too tight. Her sheer stockings weren't helping either. Her face did leave something to be desired. She suddenly looked up. Sir Lewis averted his eyes. He tried to concentrate. Five minutes remaining on the clock and one problem left unsolved.

– from “The Skirt on the Proctor,” a kid story about the romantic struggle we all face

Sir Lewis and the Asian girl were soon joined by a third man. Daniel. A total dork. But not completely unskilled. The Asian girl had gotten better too. And slimmer. She was wearing skirts now just like the proctor had before the proctor got pregnant. She was hot, as Daniel put it. And she had a beautiful name. Miss Day.

That year Sir Lewis, Miss Day, and Daniel placed third in the Math Olympiad. Sir Lewis was in love. He promised Miss Day they would do better the next year. And they did. They won.

– from “The Skirt on the Proctor,” a kid story about cooking up romance in an unforgiving world

Miss Day announced more good news after the victory. She had gotten a job. As soon as she graduated she'd be teaching at the same community college they had competed with two years ago. With any luck, she'd be proctoring the next Olympiad.

Sir Lewis was heart-broken. He had never told Miss Day how he felt. Now she was leaving.

– from “The Skirt on the Proctor,” a kid story about the romantic struggle we all face

 

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Spódnica: Spis Treści

Kolokacja Spódnica w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Spódnica."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na spódnica który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "spódnica." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Martwa natura, Patriarchat

Ojciec mówi, że ojciec wie najlepiej

Na celu promowania demokracji, silny musi opróżnić się jego siły. Słaby musi być przyznany szansę na rozwój siły. Nie możemy wymusić koniec patriarchatu. Takie postępowanie po prostu utrwala feudalizm pod inną nazwą.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży