Nagłówki MichałaSpółka

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Spółka, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Translator Angielski już nie będzie ci potrzebny kiedy uczysz się angielskiego we własnym domu Bielsko-Biała styleIkona słownika

Doceniam siłę podawania angielskiego jako uniwersalny standard. Nie akceptuję regularnego stylu w którym angielski jest przedstawiony.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Majkel's Inglisz: Słownik Polsko AngielskiPointer

Fetysz oznacza powszechnie używane słowo, które odpowiada na pytanie: "Dlaczego?"

Najczęściej używane słowa które po angielsku reprezentują typowe fetysze

Ze sztuką dla kobiet pomagamy położyć kres insider tradingZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

Europa, lato 2011. Dwanaście krajów. 46 dni. Jeden samochód. Jeden namiot. Jeden człowiek. Jedna kobieta, którą dopiero poznał.

Wiedziałem że naturyzm był popularny w wielu częściach Europy i jako artysta, który pracował na rzecz akceptacji ciała przez całej jego kariery zależało mi na dokumentowanie jakiś mały fragment. Przyglądając się ze zdziwieniem znalazłem bardzo ważną część kryjąca się w Polsce. Miała na imię Gosia.

Ja uważałem się jako młody i zdolny. Będąc Amerykaninem często sobie przekonałem, że byłem jeszcze zdolniejszy. Ona nie czuła się taka młoda. Dorastając w Polsce, miejsce co było i jest nadal uważane przez wielu za biednym krajem, miała dodatkowy ciężar iż nie tylko była w niekorzystnej sytuacji, ale było to wykorzystywane przeciwko jej. Różnica stała się namacalna, kiedy uświadomiłem sobie, że nie mogę nawet prawidłowo przetłumaczyć na język polski bardzo amerykańskie słowo "opportunity". Coś wiekszego niż szansa czy okazja. Nie ma w słownictwie.

Nigdy nie głodziłem nie zasługując na to. Nigdy nie byłem systematycznie pobity przez rodziców. Ksiądz nigdy mnie nie pieścił w majtkach. Ale to nie oznacza, że nie mogę słuchać kogoś, kto przeżył takie nadużycię i to nie oznacza, że nie mogę próbować to zrozumieć. Razem z Gosią podróżowaliśmy 10.000 kilometrów razem. Spaliśmy w tym samym namiocie. Musieliśmy słuchać siebie nawzajem. Człowiek nie powinien potrzebować 10.000 kilometrów aby to zrobić. Powinniśmy być w stanie słuchać siebie wzajemnie bo tak chcemy. Powinniśmy być nauczeni to zrobić. Jeśli tego nie nauczono nam, powinniśmy się uczyć, jak to robić i szybko.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 34
2011-08-22
 3༜25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

Koad Ar Roc'h

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Neant Sur Yvel, France

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Spółka

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo spółkaw jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa spółkapo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na spółka znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na SpółkaGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "spółka."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "spółka."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na SpółkaGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na spółka jest angielskie słowo company.

Szczegóły w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na spółka w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. He started his first company when he was twelve.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. I don't appreciate being in the company of a sexist pig.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. Muszę jeszcze wymyślić trzecie zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "spółka."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. Muszę jeszcze wymyślić czwarte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "spółka."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. Muszę jeszcze wymyślić piąte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "spółka."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "spółka."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "spółka."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Spółka w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Spółka: Spis treści

Spółka po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "spółka."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Spółka."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "spółka" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na spółka," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na spółka: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na spółka w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin. (Ale na tej stronie zmieniłem okolicy Los Angeles na okolicy Bielska-Białej...:)

Frame #6512

i told the men that the buses can pass. but only if the engineering company agrees to receive our thanks. in person.

Sprint "Iphone" Case

23 December, 1:47 PM

Frame #2525

expedia - bieber's espn account is active. call the company. tell them to monitor it in case mcdonalds tries to use the phone.

Sprint "Iphone" Case

21 August, 10:29 AM

Frame #9

i get espn without having to pay for it. whats the catch. oh it comes from the company budget. my paycheck gets smaller. thanks sprint.

Expedia Cheap-Flights

26 July, 9:59 AM

Frame #4067

reddit went upstairs. shes on the phone with somebody. shes talking about bellflower. the oil company.

Sprint "Iphone" Case

26 September, 5:32 PM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na spółka: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na spółka wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

The MTA stationed itself around Olympus Mons and around every major point on the irrigation system, which, after decades upon decades of eager development, became vast and unknowable to men, penetrating far-flung regions with massive amounts of pressure, complicated systems and safeguards, gauges, unseen aqueducts forming strange and multifarious designs - mostly thanks to geography, of course, but also thanks to economics and evolving technology, which insisted on placing new pipes next to old ones, better pumps next to broken ones, and whole new branches of irrigation in previously undeveloped areas wherever greenhouses popped up, according to the most recent wind patterns, leaving old branches completely abandoned wherever dust had made growing unfavorable - but whose first and greatest branch went straight down (in order to beat the Southern Ice Cap Company into submission) to the southern hemisphere, to the Hellas basin, where, being the lowest point on Mars, the first permanent settlements were made (in the dubious hope that the elevation and increased pressure would somehow prove useful to Martian civilization) which, in turn, came to coalesce and grow into the modern urban giant called Centropolis.

Verse 9 from the chapter called Childhood

Now, if Stalin hadn't kept Jesus's father's body waiting for burial, maybe things might have played out differently, but, as it was, as soon as Jesus was released from his temporary cell, Stalin informed him that the ceremony was ready to proceed at any moment. So Jesus said, "Let's do it now." My sister was also waiting for burial, so, straight from the courthouse, we walked down Park Lane, turned right onto Peace Defenders' Road, turned left onto Soldiers' of September Street, turned left again (onto the road that led west out of town), then turned left again at Industrial Road, turned right onto Peaceful Road, and, at the Communal Cemetery (the other cemetery in town - "because this one has room for crypts," said Stalin), the burial took place - all in the company of tens and tens of reporters, photographers, and video cameramen. After that, they left, and Jesus disappeared from public sight - not a moment too soon.

Verse 200 from the chapter called Security

"God knew His servant was remiss: in granting my wish - my request for a sibling! - He knew I could only pay Him with ingratitude. He sends me a sister and I send her back! What wretched curse behooves my soul? Must I have chosen such a destiny? What fate conspires with wolves and dogs to make me find your broken neck? O wretched curiosity! (whose boon for Man far outstrips its bane!) Why sniff? So many things can be poison! What sensations must have twirled around your virgin head! They drove you to the open window - for air, no doubt (even though its unadulterated nourishment has long been lacking). What confusion must have taxed your noble mind, which only hours before had entertained simple thoughts of worship. 'Holy Mary! Mother of God!' you had said. 'Pray for us sinners: now and at the hour of our death.' She was waiting for you, child! You are with her now in heaven: with our Holy Mother Mary! God bless you, child! You are the instrument of my reformation! The lamb of my destiny! Tell your heavenly hosts that I remember: I have taken to heart - I understand this cryptic reminder of theirs. For too long have I lived in the company of dogs and wolves without lifting a finger in the face of their lies and confabulations. When I asked for you, beloved sister, I was devoted to the truth. We had sung the true words: this land is your land, we had sung. This land is my land. Fate will have to find all those wolves and dogs who conspired against you, child. My punishment has already been paid. There is no greater penalty for a lonely shepherd than his one and only lamb. But when your enemies meet their ends, beloved child, they will not have met a lonely shepherd, but an angry shepherd in wolf's clothing.

Verse 608 from the chapter called Adolescence

IT IS INFORMED ACCORDING TO ARTICLE 61 STATUTE 4 OF THE ADMINISTRATIVE PROCEDURE CODE THAT, BY THE REQUEST OF THE SOCIAL BUILDING ASSOCIATION 'EURO' LIMITED-LIABILITY COMPANY, REPRESENTED BY ITS CHAIRMAN OF THE BOARD, MR. SIGMUND BARTKOWSKI, PROCEDURE HAS BEEN INITIATED IN THE MATTER OF CONFERRING A DECISION CONCERNING THE BUILDING CONDITIONS FOR THE INVESTMENT CONSISTING OF THE CONSTRUCTION OF A FOUR-STORY ABOVEGROUND RESIDENTIAL-SERVICE COLLECTIVE IN A QUARTERLY ARRANGEMENT, THE CONSTRUCTION OF AN UNDERGROUND OR GROUND-LEVEL GARAGE, AND THE NECESSARY TECHNICAL INFRASTRUCTURE. THE PLANNED INVESTMENT IS LOCATED ON LOTS NUMBER 16,17,18,19/6,19/7, PART OF LOT 19/10 AM-15 IN TREBNITZ AT THE INTERSECTION OF - right behind Jesus's building, where the brick wall joined with the concrete wall: where the people urinated!

Verse 81 from the chapter called Bohemia

Meanwhile, as the battle escalated into the night, a small company of brave terrorists escaped by jumping from the windows of buildings. They were headed south and reappeared a few kilometers later at Kummersdorf, where Hitler Panzer-Tank the Third, your grandfather, owned and operated a spaceport. It was called 'Panzer-Tank Spaceport at Kummersdorf' - your grandfather had many spaceports, one of which was at Kummersdorf. The terrorists took over the spaceport and held it for two days. When it was recaptured by Panzer-Tank's own security forces (the Panzer-Tank Spaceport Police) they discovered that the terrorists had been preparing for a launch - in fact, the launch vehicle was moments away from lift-off when the control room was seized. People were fascinated by this news.

Verse 677 from the chapter called Adolescence

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na spółka: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na spółka wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

Macy and I did not see each other till the new year, establishing a regrettable pattern of intensely brief encounters followed by lengthy separation - separation very rarely experienced in terms of geographic distance. When we next saw each other it was after the start of term, and we had each fallen into our respective schedules. But because of our mutual friend Nike, we were often able to see each another - in virtually the same kind of company we had kept in Austria, with the difference of course being that Nike, although highly entertaining, was not a woman, and this changes a dynamic considerably.

– Title 1, Regarding Peaches and Bananas, Part 2, Section 5, Falling in Love, Paragraph 1

There followed a few introductions, mostly students (girls) that Nike had befriended; there were old faces, but only a few of them. As I expected, in the company of strangers, Macy and I greeted as old friends. He went to get us some drinks, and in the meantime Nike and I exchanged news and other pleasantries.

– Title 1, Regarding Peaches and Bananas, Part 2, Section 8, Partying with Intellectuals, Paragraph 2, Clauses 1-3

And Nike had to leave us early - what a tease! I'm sure you've spoken with him since that day - it was a while ago - and he's probably told you all about his company and moving to France, etc. It's a wonderful idea, but, unfortunately, so far it's only cost me: if Nike hadn't left me that night (to make some stupid arrangements for his departure), I would never have gotten into that bloody mess of an auction. Nike would've paid any price, because he is a gentleman - and Luke is only a hairy wart, besides being a cheapskate. Do you know what he did? Let me tell you.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 7, Dating a Woman with Dogs, Paragraph 2, Clauses 8-12

Now Nike happened to be serving plantains at the party, and I soon realized I had provided him an excellent opportunity of fleshing out the difference. I recalled having asked him to explain this difference once before, and in the wrong company too, by which I mean I had to sit through a prolonged and tiring discussion on whether plantains were a subspecies of the common banana or vice versa.

– Title 1, Regarding Peaches and Bananas, Part 2, Section 8, Partying with Intellectuals, Paragraph 5, Clauses 1-2

But even if that were true - and I suspect it is - luckily for everyone, it doesn't necessarily make Luka a stooge - at least not in the sense that we enjoy when we are in the States and 'blessed' with Luke's company. Let's not beat around the bush: Luke is a total stooge. But if Luka is being somehow manipulated by his cousin-in-law, Nike, and this partnership doesn't prove as equitable as he might expect, it will only prove Luka half a stooge. As long as he's capable of insulting Nike to his face, and of doing it effectively, he'll never be a total stooge.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 5, A Man's Features, Paragraph 1

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na spółka: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na spółka wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

No longer did Junior have the stamina to do these things himself. He needed the help of his new company pilot, Purse Prescott. He was always fresh. As soon as Junior spent himself, he could watch Purse perform for hours on end, lying butt-naked, chain-smoking Macanudos, sandwiched between a group of lovely, underage Mexicans.

– from “A Horse Named Clutch Bag,” an inspiring story featuring a man who didn't quite care

"It's insane."

"Haven't you seen a fighter jet refuel in mid-flight?"

"Washington would never agree."

"Don't give them a choice. By the time they sit down to talk about it, we'll have a warehouse of oil. There's a fuel equipment supplier in Urumqi. I'll try to get as much as I can on credit."

"Whose? Your Chinese driver's?"

"His brother-in-law runs a repair shop."

"This is ridiculous."

"I'll need some Coke to prop him up."

"I can't use company funds without-"

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story featuring a pair of hapless guys who get kidnapped

Junior asked for a favor. "I need you to join my company and start a league." Sammy D was confused. "It's very important," he explained. She needed a reason. He had to tell her all about Nyota. "She can't know I'm behind it," he said. "Please. There will be benefits."

"Like what?"

– from “A Horse Named Clutch Bag,” an inspiring story featuring an affront to morality

Junior knit his eyebrows. "No," he said. "You don't understand. She's evil. She's convinced I'm planning to ask you to marry me. She'll stop at nothing to prevent it. She threatened to sabotage the company-my livelihood. I asked for mercy. She offered to make a bet. I could have my way if Clutch Bag were to win the Belmont Stakes."

– from “A Horse Named Clutch Bag,” an inspiring story set in New York

Junior's days turned dark. From his empty corner office, he often sat and stared as Nyota talked in the distance with Ann Taylor or Randy Fitzwater, discussing no doubt particulate levels in the base or the market potential of whatever it was the company made. Sometimes she would look up and catch Junior staring at her. A smile would start to creep across her face as she slowly turned to look back down at the paperwork. Junior was left to wonder if she were somehow missing the despondency he was sure was etched across his face, or if she were misinterpreting it as a simple matter of desire.

– from “A Horse Named Clutch Bag,” an inspiring story featuring a frank discussion of cruelty to animals

Obraz młodego MichałaPowrót do UsageStosowanie angielskiego odpowiednika na spółka: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na spółka wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

ALICE: It's difficult. I like it. Sometimes I do wish he were more sensual.

MS. JACKSON: I know the feeling.

ALICE: When we have sex, it's all about the penetration. There is no foreplay.

LESBIAN: Nothing?

ALICE: Spread 'em and weep.

MS. JACKSON: Men are such animals - present company excepted, of course.

ALICE: Did you see that performance they put on?

LESBIAN: Absolutely dreadful.

ALICE: I thought it was sexy.

LESBIAN: It reminds me of a dance I saw in Fiji.

– ACT I, lines 394-403

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na spółka: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na spółka w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

The ship exploded. As Orbitz hurtled towards the tesseract he realized why he was doomed. The radiation from the explosion was travelling with him. It would accompany him all the way back in time. The small amount that had sterilized Heather Mills would be enough over the course of the journey to kill him. He also realized how he had lost Sara Lee. In his moment of gloating behind Heather Mills's back he had given her a chance to read his mind. She knew she was sterilized. She knew infecting Sara Lee would be futile. She did it anyway out of spite. She did everything she could to alienate her. It was justice. Orbitz had robbed Heather Mills of her only love. She would make him pay the same price.

– from “The Death and Life of Captain Orbitz,” a science fiction romance written out of respect for Stanislaw Lem, if you know who that is

I opened the school the next day. There were birds nesting in the furnace. I thought it was a good sign. I left them there for the sake of the students. I wanted us to remove them together as a way of bonding. No students came. I sat in the room by myself until the afternoon with nothing but chirping to keep me company. I asked the headman if the villagers knew I had come. He said he would take care of it.

– from “A Black Man in Moscow,” an inspirational story that describes the reality of this planet no matter who you are

 

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Spółka: Spis Treści

Kolokacja Spółka w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Spółka."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na spółka który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "spółka." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Plugawość, Sportretowanie

Cenzura mówi wszystko

To naturalne, ukryć brudne rzeczy. Są żenujące. Ale trzeba pamiętać, że kiedy ukrywamy rzeczy, które są trudne, robimy wrażenie że są brudne, gdy są naprawdę coś zupełnie inne. A kiedy sprawiamy że łatwe rzeczy są dostępne, robimy wrażenie że są czyste, kiedy tak naprawdę nie są w ogóle. To jest niebezpieczne.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży