Nagłówki MichałaWybór

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Wybór, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Trzeba uczyć się angielskiego we własnym zakresie Bielsko-Biała style - to nie jest Metoda Callana!Ikona słownika

Wierzę w potencjał uchwalenia angielskiego jako światowy standard. Nie akceptuję nieożywionego podejścia z którym angielski jest przedstawiony.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Majkel's Inglisz: Słownik Polsko AngielskiPointer

Fetysz oznacza powszechnie używane słowo, które odpowiada na pytanie: "Dlaczego?"

Najczęściej używane słowa które po angielsku reprezentują typowe fetysze

Ze sztuką dla kobiet pomagamy położyć kres otrzęsinZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

Wiele osób wyruszają w podróz samochodem. Nie każdy przecina Europę wzórem krzyżowym w 46 dni. Zwłaszcza nie z towarzyszącą osobą zupełnie jemu obca.

Wiedziałem że naturyzm był popularny w wielu częściach Europy i jako artysta, który pracował na rzecz akceptacji ciała przez całej jego kariery zależało mi na dokumentowanie jakiś mały fragment. Przyglądając się ze zdziwieniem znalazłem bardzo ważną część kryjąca się w Polsce. Miała na imię Gosia.

Chociaż urodziłem się w Europie, byłem wychowywany od najmłodszych lat w Stanach Zjednoczonych, mieszkając w różnych stanach jak Nebraska, Ohio i Connecticut. Uczono mnie amerykańskie wartości i zobaczyłem rzeczywistość z amerykańskiego punktu widzenia. Ona urodziła się i wychowała się na wsi w Polsce. Poszła do pracy w najbliższym mieście. Najbliższe duże miasto wydawało się centrum świata. Amerykańska perspektywa nie była czymś, co mogła kiedykolwiek spodziewać że zobaczy.

10.000 kilometrów. Jeden samochód. Jeden namiot. Zaczęliśmy uczyć się jak słuchać. Zaczęliśmy się otwierać. Zaczęliśmy współpracować. Nawet kiedy było żle, nawet jeśli było tak trudne, że nie wydawało się że skończy się dobrze, jakoś wytrzymaliśmy. Zakończyliśmy wycieczkę i wróciliśmy zadowoleni. Pokonaliśmy diabła na drodze. Z powrotem do domu więcej diabłów czekalo nas nadużywać. Jeszcze gniew. Jeszcze strach. Jeszcze wiecej smutku. Tym razem byliśmy przygotowani. Tym razem jeden miał drugiego i mogliśmy powołać na tę radość i zaufanie i niespodziewanie, co 10.000 kilometrów stworzyło. Mogliśmy sobie przypomnieć, jak to było żyć w jednym namiocie.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 42
2011-08-30
 11༜25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

La Clapere

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Maureillas, France

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Wybór

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo wybórw jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa wybórpo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na wybór znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na WybórGosia na trampolinie

In pronouncing the word choice, remember that you have a voice and you shouldn't rejoice simply because your chauffeur drives a Rolls Royce while you read James Joyce. Remember that children's toys ends with a voiced s like zebra in "the choicest meat comes from the zebra's ass."

Podczas wymawiania słowa, wybór, pamiętaj, że masz głos i nie należy się uradować tylko dlatego, że twój szofer jeździ Rolls Roycem gdy ty czytasz James'a Joyce'a. Pamiętaj, że "zabawki dla dzieci" kończy się dźwięcznym s jak zebra w "najwyborniejsze mięso pochodzi z dupy zebry."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "wybór."

Michal na video jak czyta wyjaśnienie wymowy angielskiego odpowiednika na słowo "wybór."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na WybórGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na wybór jest angielskie słowo choice.

Szczegóły w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na wybór w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. He said that attacking the incumbent was the wrong choice, but he works for the party and it's the party's policy to preserve the status quo.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. I'm paralyzed. I'm afraid of making the wrong choice. So much is resting on this.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. What a selection of choice cuts. I think I'll go for the T-bone.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. Muszę jeszcze wymyślić czwarte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "wybór."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. Muszę jeszcze wymyślić piąte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "wybór."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "wybór."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "wybór."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Wybór w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Wybór: Spis treści

Wybór po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "wybór."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Wybór."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "wybór" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na wybór," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na wybór: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na wybór w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin. (Ale na tej stronie zmieniłem okolicy Los Angeles na okolicy Bielska-Białej...:)

Frame #2066

im told theres a notary public around the corner. how convenient. its like i have no other choice but to sell out my sister.

JC Penney

17 August, 10:38 PM

Frame #774

i called sprint. i told him what happened. he decided for me. the obvious choice. go after my sister. and yet i needed him to make it.

JC Penney

4 August, 9:16 AM

Frame #7236

i made it to the channel. im on the waters edge. i have no choice now. i have to go for it.

Chase Credit

24 December, 1:51 AM

Frame #6338

im not saying a man has no choice. he does. he chooses to act. he chooses to believe. his choices influence him. but its a small influence.

Sprint "Iphone" Case

23 December, 10:53 AM

Frame #2638

ever since the night pandora and i spent in banning ive been ignoring it. dreading it. the idea of making it. the choice. all over again.

JC Penney

24 August, 10:29 AM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na wybór: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na wybór wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

The choice was obvious only for the central government; nobody liked being dependent on central power, but rich politicians didn't really appreciate the threat posed by an unreliable central power-generating network: a power failure meant freezing to death for those who didn't have windmills or solar cells. If your life, and the life of your family, depended on it, no man was willing to place his trust in central power: that was ridiculous.

Verse 23 from the chapter called Security

"You make the choice every time you do it."

"It's not like that," she said.

"I'm just saying the choice exists."

Verses 631-633 from the chapter called Bohemia

"You have a choice not to do it," I said. "You have a choice not to puke."

Verse 629 from the chapter called Bohemia

In the end, it was always the Jews. No matter how well-off a person was, no matter how educated they seemed to be, it was always the Jews: even if they happened to be German-loving deputies in Parliament. Whom else were they going to blame? God? Or 'the ones who killed Him?' The choice was obvious, not just for old farmers, but for any God-fearing Catholic who didn't understand his own religion.

Verse 305 from the chapter called Adolescence

"Doctors are helpless, I agree. The choice is up to you."

Verse 635 from the chapter called Bohemia

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na wybór: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na wybór wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

As for the future between me and Indiana, I will keep you informed. I have no idea what will become of us.

If there is to be a future, I will stay here and make my presence felt. If not, I will return home as soon as possible.

So, in the meantime, dear sister, keep yourself beautiful, and as free from sin as possible.

Yours in Christ, Church, et cetera,

Andrea Stewart

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 7, The Seventh Day, Part 1, Strength & Security Sector Reform, Section 2, Facing a Choice, Paragraphs 25-29

But what makes their relationship exclusive? Why do I feel so much attraction for Indiana? Why do I feel so much devotion? Why do I show her so much attention, so much loyalty and concern? Why do I feel so much affection? Why do I feel so much admiration? And why, when she returns my feelings, must I hesitate in front of her?

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 7, The Seventh Day, Part 1, Strength & Security Sector Reform, Section 2, Facing a Choice, Paragraph 18

Now, according to this analysis, the Greatest Commandment would have us give to God as much enthusiastic devotion, as much unselfish loyalty, and as much attention as we could possibly find within ourselves.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 7, The Seventh Day, Part 1, Strength & Security Sector Reform, Section 2, Facing a Choice, Paragraph 6

My dear sister, I think that this must be the basis for the second commandment.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 7, The Seventh Day, Part 1, Strength & Security Sector Reform, Section 2, Facing a Choice, Paragraph 13

I know that I should always try to do what's best for me. And I know that I need a healthy self-esteem, et cetera. Therefore, I should always respect other people and keep their own interests in mind. But I've never been satisfied by that sort of thinking. It always left me philosophically uncertain.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 7, The Seventh Day, Part 1, Strength & Security Sector Reform, Section 2, Facing a Choice, Paragraph 2

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na wybór: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na wybór wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

"We have to go," she cried. She leapt towards the door. Neal jumped after her. "That woman is in danger," she yelled. "We led the killer right to her." Tatum tore through the cars. She reached the end. She jumped into the tunnel. Neal had no choice. He followed.

– from “Dirty Manga People Are Disgusting,” a spooky story featuring lesbians and aliens

Bo closed her eyes. Those men were gone. The joy, the anguish, the hope and the sorrow they inspired had followed her through the cold dimensions of space. She had once thought she had no choice but to cling to them. Now she could sense them fading away.

Kwon arrived with happy news. Do was delivered of a baby boy. "Congratulations," said Bo. She smiled. There were now twelve again.

– from “How Tae & Bo Took Over the World and Kung & Fu Didn't,” an apocryphal bible story featuring a frank discussion of what government really is

"Give me the straight sword." Magog drew it from her belt. She held it out by the blade. Gog grabbed it. He pulled himself up. He thrust the straight sword into the skin above his head. "Stay here," he said.

Magog laughed dryly. "I don't have much of a choice."

– from “In the Beginning, There was Gog,” a fantasy story featuring a man who spills a lot of blood

"How did you get here?"

"Let me go."

"Answer."

"I walked."

– from “Paris Is For Rapists, Too,” a ghost story about choices

"The first ones didn't have a choice. Our government forced experimental surgery on them. It's one of the reasons there's so much distrust. At least it made them fight for their rights. Manga People enjoy huge responsibilities now. They don't just work on the power grid, they manage it. The near side relies on them for power. Why do you think we're in the dark instead of them? The Manga People are afraid to let humans suffer. They'd be risking intervention. The truth is they could hold the near side for ransom."

– from “Dirty Manga People Are Disgusting,” a spooky story about a woman who doesn't like to take shit from anyone

Obraz młodego MichałaPowrót do UsageStosowanie angielskiego odpowiednika na wybór: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na wybór wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

(MS. JACKSON and LESBIAN exit. FLETCHER enters with a towel and massage oil, followed by ALICE)

FLETCHER: Sweet almond: not a bad choice: generic but effective.

ALICE: I'm not the fancy type.

FLETCHER: Yarrow is definitely good for inflammation.

ALICE: You're just bitter I didn't pick the ylang-ylang.

FLETCHER: I am bitter - not surprised. You don't need an aphrodisiac.

ALICE: Are you that good?

FLETCHER: I meant for my sake.

– ACT I, lines 546-552

FLETCHER: There was a girl who tried to kill me. She came after me with an axe. It reminded me of Susannah's story.

ALICE: What made you want to write a play about it?

FLETCHER: Mull.

ALICE: I'm sorry?

FLETCHER: Isn't that what you Australians like to call it?

ALICE: I guess.

FLETCHER: It's the modern artist's drug of choice.

ALICE: Even here on Norfolk?

FLETCHER: There was a time when every other artistically-inclined tourist I met asked me about it.

ALICE: Whether you had any?

– ACT II, lines 101-110

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na wybór: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na wybór w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

"She went too far. Khrushchev was a fan of national communism. He wasn't an imperialist by choice. He wanted to be a farmer. His first wife died in a famine. He sent people to Siberia to develop millions of acres. He tried to build specialized farming towns. He wasn't focused on politics. Hungary could have done things quietly behind his back. He never would have found out."

"You're saying she should have cheated."

– from “St. Andrew's Eve,” a story of love that might calm one's sense of unease depending on your outlook

"Not by itself," said Orbitz. "It has the maturity of a small child. It will always be like that. The princess was infected with a parasite during the pregnancy. It fused with her child's nervous system. From the belly up it looks like a little girl. Below it has the thorax, the legs, and the abdomen of a large spider. In the abdomen is a poison gland that can be removed surgically. Until then it must be cauterized daily. Its reproductive system cannot be removed. It produces parasites that infect pregnant humanoids. When it sees you onboard it will insist that you be infected." Sara Lee's chest heaved with apprehsion. Orbitz restrained her. "It will sense the child within you," he said. "If you go aboard the ship I am going to let it infect you, Sara Lee." Orbitz's voice almost broke. "I'm sorry for that," he said. "I've paid the price. I want you to know that our son will survive. He will be a beautiful baby boy. He will grow up to love his mother very much. I can't tell you how this is how going to happen. It would betray me to the creature. You have to trust me." Orbitz turned Sara Lee around to face him. "You don't have to go onboard the ship, beloved. You have a choice."

– from “The Death and Life of Captain Orbitz,” a science fiction romance inspired by Stanislaw Lem, if you know who that is

Jesus turned water into wine. That probably pissed people off, you know. People who make the wine. The people who tax the people who make the wine. Those are the people we've been fighting our entire lives. Why should I be ashamed of it. You know, I don't make people abuse drugs or smoke cigarettes. And why I should I stop them. What gives me the right to make that choice. It's their fault.

– from “The Testament of Publio Orazio,” a horror story without that much killing coming straight out of Roman mythology

The next year was the same thing. Sir Lewis was still in high school. Still the only member of the math club. Still put on the same community college team for the Olympiad. The Asian girl was back. It was infuriating. Even the proctor was wearing the same tight skirt.

Sir Lewis sucked it up. This would be his last year of humiliation. He was already accepted into his first choice for college. He had the scholarship. Pretty soon he was going to be a star.

– from “The Skirt on the Proctor,” a kid story about sticking together in an unforgiving world

"What's done is done," said Orbitz Nombre Trois. "The choices I've made have led me to this."

Orbitz Número Dos shot a glance at Orbitz Number One. "I approached from the east," he said.

– from “The Death and Life of Captain Orbitz,” a science fiction romance which hopefully would make Lem proud, if you know who that is

 

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Wybór: Spis Treści

Kolokacja Wybór w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Wybór."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na wybór który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "wybór." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Plugawość, Sportretowanie

Cenzura mówi wszystko

To naturalne, ukryć brudne rzeczy. Są żenujące. Ale trzeba pamiętać, że kiedy ukrywamy rzeczy, które są trudne, robimy wrażenie że są brudne, gdy są naprawdę coś zupełnie inne. A kiedy sprawiamy że łatwe rzeczy są dostępne, robimy wrażenie że są czyste, kiedy tak naprawdę nie są w ogóle. To jest niebezpieczne.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży