Nagłówki MichałaPustynia

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Pustynia, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Matury - Angielski - te słowa nie będą ci niepokoić kiedy uczysz się angielskiego we własnym mieszkaniu Bielsko-Biała styleIkona słownika

Doceniam praktyczność używania angielskiego jako wspólny język dla świata. Nie akceptuję formalistycznego planu przez który angielski jest przedstawiony.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Majkel's Inglisz: Słownik Polsko AngielskiPointer

Miejsce oznacza powszechnie używane słowo, które odpowiada na pytanie: "Gdzie?"

Najczęściej używane słowa które po angielsku reprezentują typowe miejsce

Ze sztuką dla kobiet pomagamy położyć kres seksualnemu wykorzystywaniu dzieciZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

Kiedy przyjechałem do Europy 20 czerwca 2011 roku, nie miałem planu i na pewno nie miałem pojęcia, że do końca tygodnia będę uprawiał fotografię z kobietą której nigdy nie spotkałem - naturysta, która nigdy wcześniej nie pozwoliła sobie być fotografowana nago. Było to pierwsze wydarzenie z całej serii nowych wydarzeń dla nas obu.

Jako artysta zainspirowany przez młodą kobietę walczącą z samooceną i bulimią, akceptacja ciała zawsze zajmowała poczesne miejsce w mojej estetyce. Odkrywając niedawno naturyzm i jego mantrę akceptacji ciała w Stanach Zjednoczonych, byłem chętny do odkrywania styl i filozofię klubów naturystycznych i piękność wokól naturystycznych kempingów w Europie. Los mnie rzucił najpierw w kierunku Bielsku-Białej. Tam gdize Gosia mieszkała.

Miałem amerykański paszport. Ona nie. A fakt, że jechałem samochodem z polskimi tablicami dał jej wiele okazji, aby wskazać różnicę. To nie było tylko policja i straż graniczna, kto na to patrzyło. Zwykli ludzie zrobili takie same etniczne profilowanie. Jeden właściciel kempingu nie uścisnął mi dłoń, aż uświadomił sobie, że jestem Amerykaninem. Do tego czasu, już miałem wypracowane użycie uproszczonego Angelskiego, co bylo bardziej bliski tego co uchodzi za lingua franca w dzisiejszej Europie. To co Gosia starała się opanować.

Były czasy, w trakcie naszej podróży, kiedy myślałem, że może nie będzie szczęśliwe zakończenie. Były czasy, kiedy katastrofa była bliska i zastanawiałem się, czy nie popełniłem błąd. Zastanawiałem się, czy strach, gniew czy smutek może triumfować i czy jeden z nas nie będzie musiał zakończył podróż sam. Jak zwisałem nad skałami w Normady zostałem ocalony. Jak światła zgasły jechałem dalej. Choć wypaliłem opony do drutu było w porządku. Wróciliśmy do domu w jednym kawałku. Wróciliśmy do domu zadowoleni. Zaczęliśmy proces uczenia się, jak słuchać i dźwięk tego był piękny. Mogliśmy być pewni, że zostaliśmy gotowi na podbój diabłów, które nas nadużywają, bez względu na jak długo to potrwa.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 34
2011-08-22
 3༜25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

Koad Ar Roc'h

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Neant Sur Yvel, France

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Pustynia

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo pustyniaw jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa pustyniapo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na pustynia znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na PustyniaGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "pustynia."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "pustynia."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na PustyniaGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na pustynia jest angielskie słowo desert.

Szczegóły w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na pustynia w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. The desert is the last place where you want to get lost or run out of fuel.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. Why would I ever desert you? You're my best friend.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. Muszę jeszcze wymyślić trzecie zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "pustynia."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. Muszę jeszcze wymyślić czwarte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "pustynia."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. Muszę jeszcze wymyślić piąte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "pustynia."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "pustynia."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "pustynia."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Pustynia w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Pustynia: Spis treści

Pustynia po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "pustynia."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Pustynia."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "pustynia" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na pustynia," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na pustynia: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na pustynia w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin. (Ale na tej stronie zmieniłem okolicy Los Angeles na okolicy Bielska-Białej...:)

Frame #1430

even though the fire started in the desert miles away from the nearest settlement theyre already speculating arson.

Justin Bieber

12 August, 9:29 AM

Frame #3525

if mcdonalds knew where chase would be why wouldnt he avoid him. maybe out in the desert he could kill him and take his car but on the train.

JC Penney

7 September, 11:36 AM

Frame #1637

im back in town. its not completely deserted. there are still a few lost souls on the street. some of them have nice figures.

Chase Credit

13 August, 11:25 PM

Frame #5402

there are kids on the beach. otherwise its completely deserted. nothing but dirt. stripped of everything. just like szczyrk.

Sprint "Iphone" Case

22 November, 8:56 AM

Frame #1083

i was supposed to leave for palmdale before noon. im gonna be late. and jennys making a roast. if my body turns up in the desert thats why.

Sprint "Iphone" Case

7 August, 12:17 PM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na pustynia: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na pustynia wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

Oh, you are so confused. I love you, child. I carried you in my arms across the deserts of Mars. I love you so very much, but you don't know me! You don't remember me! How can you love me? Listen to your mother, my child. She is dead, but if you listen to her beautiful words - if you pay attention - you will come to know me, child. You will love me. Deep in my heart, I know you will trust me - just like your mother.

Verse 17 from the chapter called Invocation

In the morning, on the third day of the pilgrimage, there was mist. A ring of mist encircled us and prevented us from seeing farther than one kilometer in any given direction. The priests took advantage of this natural phenomenon to meditate on the presence of God, especially the way in which He accompanied Israel on her sojourn through the desert. Jesus meditated on his destiny, his true mother's identity, his oath to his father, and, above all, Zoe's role.

Verse 747 from the chapter called Security

The heavy arms were hidden, along with the money bags, and Jesus's men marched out. Those who were not deserters from the Polish Army stayed as Jesus's bodyguard in the Old Town. We were able to avoid the Army sweep, as surprisingly effective as it was, and, by the time most residents had returned to their homes, we had dispersed. Jesus returned to Treblinka. My cousin Stalin was stationed at a requisitioned magazine on Basement Road in the northeast corner of town. Elements of the 2nd Infantry were helping Reserve Army troops in their patrol mission; my cousin was in charge of feeding them.

Verse 9 from the chapter called Bohemia

"Expedience is not the real reason for this renunciation," I said. "It is the worm of pride and self-proclaimed desert which the State has stolen from the bowels of its Nation, with which it tyrannizes, and which will inevitably be swallowed by the office-workers and clerks, heads of state, and other well-intentioned representatives of national sovereignty who place invisible royal crowns upon their heads, who call themselves public servants, and who dream of reaching into the State Treasury and making gold. Unless, of course, the State and all its god-forsaken machinery is destroyed and buried into ground thrice-condemned to be forever abandoned by the Nation. I curse the State! The three-teated bitch with a rat's tail that bites the Nation's hand! May she forever burn in Hell! May the Krupniks whom she dutifully serves as their familiar themselves serve as her kindling! May they rot! May they be eaten by the starving worm which the Nation, if I have anything to do with it, will regain after countless millennia of well-deserved but long-standing deprivation in the name of progress, achievement and civilization. May civilization reach a new age! May I have something to do with it!"

Verse 323 from the chapter called Vows

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na pustynia: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na pustynia wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

ANDY: Yeah, I suppose - but it's not essential. I think I know enough general information. Besides, Mars will only be superficially similar to Iraq. I mean: they both have a lot of desert, right? And I'll be exploring other issues that have nothing to do with Iraq specifically: like technology and democracy, et cetera.

CHR: Don't forget the characters.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 3, The Third Day, Part 2, Prayer & The Reformation, Section 10, Bringing Up a Sore Subject, Paragraphs 58-59

NIKE: I'll tell you where to go. In my opinion, the best place to get anal from a good woman - and for cheap - is at a swinger bar. Paris has great swinger bars. The thing is, you have to be lucky: sometimes you'll walk in; there's an orgy. Sometimes the place is deserted - or it's nothin' but guys. Or women in their fifties.

LUKA: How much does it cost?

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 21, Anal Sex, Paragraphs 28-29

NIKE: Well, I can't guarantee we'll be able to make it. I'll probably have a list of things; customers can choose whatever combination they think appropriate, at their own risk, of course.

ANDY: Bubblegum mead?

NIKE: Let's not be ridiculous. I'm thinking more like: Guanabana-flavor Desert Mead. But that's going to be one of the staples.

ANDY: Will I be able to find that in stores?

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 15, Dealing with Grand Schemes, Paragraphs 12-15

He knew why he wanted the woman: he wanted her because she was beautiful, indescribable: she was a desert swan or something. She was peculiar - like Nike: so he knew exactly what he would do if he saw her: he would lift her up in his arms and - no, he would smile at her and greet her; he would coax her, try to take her for himself. He would get close enough to her so that he could embrace her. He was going to join her in whatever position...was he going to seduce her? Was he going to pay her again? What was he going to do? He didn't know: and that's why he was terrified, even though he kept telling himself that he was only nervous.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 3, The Third Day, Part 1, Family & Welfare Reform, Section 2, Understanding Physical Desire, Paragraph 6

My knees began shaking, and before it was too obvious, I got up and realized how weak my legs were. Walking as steadily as I could to the kitchen, I found it mercifully deserted. After pacing for a brief moment, I decided to take a shot of liquor, but my whole body was shaking: my legs were shaking, my shoulders, my arms were shaking and my hands were shaking. I leaned against the counter and my hands were calm, then my arms were calm even though my shoulders continued to shake. I tried to stand upright, but my breast began to shudder, and my breath was shuddering too. And then my whole body shuddered - mercifully so, because after that I was relatively in control, and could only complain of a little trembling.

– Title 1, Regarding Peaches and Bananas, Part 2, Section 9, Attacking homosexuality, Paragraph 2, Clauses 10-16

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na pustynia: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na pustynia wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

Shephard turned to Clark. "The AIDS certificate is only three dollars. Are you going to get one?" Clark squinted. He sneered. He shook his head. Shephard's face fell. He caressed Clark's shoulder. "I'm sorry," he whispered. "I didn't know."

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story about a crazy Navy man

"She ran away." The girl pulled a picture of her sister from her pocket. "I show this to everybody in case they see her." Shephard admired the photo. "Her name is Pepsi."

"She's not as beautiful as you," said Shephard, "but close. I hope that's not why she left."

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story featuring hopeless people

Obraz młodego MichałaPowrót do UsageStosowanie angielskiego odpowiednika na pustynia: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na pustynia wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

Angielski odpowiednik na "pustynia" nie pojawia się w Sorry Miss Jackson.

- Michal Slaby

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na pustynia: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na pustynia w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

There is no time left to lose. My comrade and I leap into the sky. We sail across a desert. I am ashamed of the days we've wasted. All the smug, sad, shiftless, complacent, self-satisfied people we left uninspired. I see one already. He is walking along a road. He drags a shovel through the sand.

– from “Shovels Fall,” an interesting story about the cycle of rebellion throughout history

 

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Pustynia: Spis Treści

Kolokacja Pustynia w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Pustynia."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na pustynia który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "pustynia." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Martwa natura, Patriarchat

Ojciec mówi, że ojciec wie najlepiej

Na celu promowania demokracji, silny musi opróżnić się jego siły. Słaby musi być przyznany szansę na rozwój siły. Nie możemy wymusić koniec patriarchatu. Takie postępowanie po prostu utrwala feudalizm pod inną nazwą.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży