Nagłówki MichałaWieża

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Wieża, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Możesz uczyć się angielskiego we własnym mieszkaniu - Bielsko-Biała style!Ikona słownika

Cenię solidność ogłaszania angielskiego jako międzynarodowy język dla świata. Nie doceniam głupawego modelu przez który angielski jest nauczany.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Majkel's Inglisz: Słownik Polsko AngielskiPointer

Miejsce oznacza powszechnie używane słowo, które odpowiada na pytanie: "Gdzie?"

Najczęściej używane słowa które po angielsku reprezentują typowe miejsce

Zapobiegajmy zgwałceniu z pomocą sztuki dla kobietZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

Mój samolot wylądował w Polsce 20 czerwca. Miesiąc później byłem w Austrii. Dwa dni później, w Słowenii. Następnego dnia, w Chorwacji. Tydzień później, we Włoszech. Następnego dnia, w Szwajcarii. Następnego dnia, we Francji. Następnego dnia, w Niemczech. Następnego dnia, w Belgii. Następnego dnia, w Holandii. Wszystko w towarzystwie kobiety którą poznałem mojego pierwszego weekendu w kraju.

Jako artysta, od początku mojej kariery, praca moja została poświęcona problemowi akceptacji ciała, cel, który później uświadomiłem sobie wspolnie trzymałem z całą społecznością ludzi którzy się nazywają naturystami, skromny fragment z której znalazłem zamieszkany w Polsce, kraj, którego kulturalny konserwatyzm nie nadaje się łatwo do przyszłościowego myślenia. Jeden z tych przyszłosciowo-myślących polskich naturystów była Gosia.

Z Ameryki ja przyniósłem ze sobą amerykański duch że da się zrobić. Ona widziała samochód który kupiłem, straszną kuchnię polową którą pożyczyłem i moje różne konserwy w bagażniku i wyzwała mnie do wytrzymania. Z moim optymizmem zapewniłem ją, że jeśli brakowało coś to byłem przygotowany wypełnić tą różnicę. Ona zapewniła mnie, że jeśli powstanie jakiś brak, to była przygotowana znaleźć sobie drogę do najbliższego lotniska i lecieć zpowrotem do domu. Na szczęście to nigdy się nie stało.

Każdy człowiek wyrasta z własnego rodzaju ubóstwa. Nawet jeśli on ma ciepły dom i dużo jedzenia i miękkie łóżko i mnóstwo rozrywek, zawsze jest coś, czego potrzebuje człowiek. Czasem po prostu musi być wysłuchany, jeśli tylko przez ptaki i drzewa, a najlepiej przez innego człowieka, nawet jeśli on jest artystą z Ameryki, który nie jest zbyt dobrze przygotowany wysłuchać kogoś. Ucząć się słuchać, uczymy się współpracować. Dzięki współpracy, budujemy lepszy świat. W lepszym świecie, nie istnieją diabły które nas nadużywają. Lepszy świat nie nadaje się do nadużycia, ponieważ lepszy świat jest zaludniony przez osób, które nauczyły się, jak słuchać.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 42
2011-08-30
 11༜25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

La Clapere

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Maureillas, France

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Wieża

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo wieżaw jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa wieżapo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na wieża znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na WieżaGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "wieża."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "wieża."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na WieżaGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na wieża jest angielskie słowo tower.

Szczegóły w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na wieża w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. There are a bunch of bats nesting in that bell tower.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. Talk to the tower. Maybe they're ready to explain this delay.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. The tower is still standing but the rest of the castle is a ruin.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. Muszę jeszcze wymyślić czwarte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "wieża."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. Muszę jeszcze wymyślić piąte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "wieża."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "wieża."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "wieża."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Wieża w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Wieża: Spis treści

Wieża po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "wieża."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Wieża."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "wieża" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na wieża," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na wieża: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na wieża w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin. (Ale na tej stronie zmieniłem okolicy Los Angeles na okolicy Bielska-Białej...:)

Frame #62

jayce - espn is a way to store and transmit short messages. it got popular after they arrested that chinese cell tower sabotage ring.

Sprint "Iphone" Case

26 July, 12:16 PM

Frame #5237

bohemians werent bombing the gsm towers. they were shooting them down. from across the border.

Sprint "Iphone" Case

11 November, 4:38 PM

Frame #6568

my radio died. im on the bridge. alone. and drifting. i cut the cables to the tower but then i realized there were anchors on the pontoons.

Justin Bieber

23 December, 2:43 PM

Frame #80

hey - forwarding messages is expensive. its only for emergencies. when cell towers are down. got it.

Sprint "Iphone" Case

26 July, 1:17 PM

Frame #5167

theres supposed to be a 6000 watt diesel generator in the control tower but theres no sign of it. one of the swabees thinks it was portable.

Sprint "Iphone" Case

9 November, 6:04 AM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na wieża: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na wieża wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

Jesus's proof came at dawn. In the coldest hour of night, he led his men to the top of St. Elizabeth's tower. But first, he had to rid it of terrorists. Standing in the northeast corner of Town Square, St. Elizabeth's had been occupied. At a height of sixty-three meters, the tower's cupola had no doubt given terrorists an excellent vantage point. At forty-six meters, the outside balcony wrapped itself around the tower completely, providing a panoramic view. Terrorist snipers hiding behind its parapet wall had harassed part of Stalin's platoon. Three of his fellow soldiers had died before the rest were captured. They wanted blood.

Verse 429 from the chapter called Arms

Unfortunately, the castle in question wasn't really a true castle but something called a 'villa castle.' Incorporating certain castle-like elements, like a tower and rose window (or something like that), it was really just a mansion, or, more accurately, an apartment building.

Verse 581 from the chapter called Security

Zoe snorted. "You saw?"

"I watched you from the church tower."

"Is that where you were hiding?"

They were silent for a while.

"Now I've got no tent whatsoever," said Zoe.

"You can sleep in mine."

Verses 754-759 from the chapter called Security

Jesus was right. In the evening, while the pilgrims pitched their tents and ate their suppers, Jesus stood in front of the local church tower's window and watched Zoe through binoculars. She was trying her hardest to insert a collapsible metal frame into fabric, but something was blocking it. Your mother's chin puckered in frustration. She pushed and pushed and pushed but no good. Then she pushed and pushed and pushed some more but nothing. She threw it all onto the ground. Something wouldn't fit. Her mouth, as usual, was hanging open. She was so funny-looking - so beautiful - so charming and odd.

Verse 741 from the chapter called Security

The tower shuddered. We looked.

"That was the bank," said Stalin.

"Which one?" asked the men.

"The Bank of Tokyo-Mitsubishi, Limited."

Jesus stared at Stalin.

Verses 443-447 from the chapter called Arms

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na wieża: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na wieża wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

Of course, my family disapproved of everything, even though my cousin succeeded so fabulously in making a fool of himself. He was too desperate for something beautiful, which she was, indeed; but our Stefan was not the first to notice, and he didn't know that she already had two children. It's an old story, Macy, but, unfortunately, the romantic versions are dead; they are buried in mounds of literature. Damsels are still in distress, but they are more often subject to their own greed than to the greed of their fathers. True love has lost its footing; it no longer waits by the windowsill: the tower has fallen down."

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 13, Bringing Up a Delicate Subject, Paragraph 5, Clauses 8-13

Now I don't know why it has to do with St. Barbara's Day. She was one of those beautiful early Christian saints, one of those mythic virgins who was very pious among pagans and who scorned all of her suitors, et cetera. She was locked up in a tower by her jealous father - according to the fabulous legend - to prevent anyone from seeing her great beauty, but Barbara, noticing that the tower had only two windows, demanded the workmen that they build one more, which they were convinced to do because the father was off on a long journey.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 20, The Role Of Religion, Paragraph 4, Clauses 1-4

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na wieża: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na wieża wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

Using a staff, he began to draw a picture in the dirt. "This," he said, "is a thread next to a type of dowel; never mind why: it means red." Below it, he drew another one. "This is a tree next to a flagpole. On either side are two women, one of whom is lactating. Never mind why: it means tower.

– from “Italy Sucks and Has Sucked For A Long Time,” an adventure story about a man who put his foot in it

Gog and Magog descended onto a great plain. They encountered a multitude of tribes. Each spoke a different tongue. "This," said Gog, "is the fruit of Nimrod, the first of the great kings. The Haoma claim he built a mighty tower to replace the Holy Bhag. Woe to he who attempts to pierce the firmament. What say you, Mithra?"

"Let us subjugate these people," she said. "One of them may know something of High Harrah. It will be easier to gain their secrets from a position of authority."

– from “In the Beginning, There was Gog,” a fantasy story featuring a man and a woman who fight with dragons

"We know only the mountain from which your ancestor descended," they said. "It lies directly to the south. It is blocked by the armies of Rusas, whose father captured our citadel. Perhaps your watchtower lies to the southeast, for people there speak the way you do. The Hellenes of the sea would know more. They travel widely."

– from “In the Beginning, There was Gog,” a fantasy story featuring a man and a woman who fight side by side

In due course, Patsy learned his suspect had escaped to Hong Kong. He went after him. Hong Kong was an orgy of sloping skyscrapers: the Finance Center, Central Plaza, the Bank of China Tower, Nina Tower-all had perfect spots for his suspect's favorite pleasure. Despite the immense difficulties, Patsy tracked him down.

– from “A Cop Named Patsy,” a funny story featuring good police-work

The camels groaned. It took Shephard and Clark an hour to reach the edge of the desert. Mottled grey bricks began gleaming in the distance. Shephard spotted two thirty-foot towers. They were flanking a half-domed portal. The doors were aqua blue. "This is it," he said. "Polina mentioned the mosque. It's supposed to be a popular pilgrimage destination. She called it 'the Mecca of the East.'"

"Looks lonely."

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story featuring a man who never really grew up

Obraz młodego MichałaPowrót do UsageStosowanie angielskiego odpowiednika na wieża: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na wieża wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

Angielski odpowiednik na "wieża" nie pojawia się w Sorry Miss Jackson.

- Michal Slaby

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na wieża: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na wieża w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

Grandmother folded her hands. "St. Barbara was a beautiful Christian - a virgin. Surrounded by pagans, she rebuffed her suitors. Despite that, her father - who was also pagan - decided to lock her in a tower. He didn't want anybody to see her except for him.

– from “St. Andrew's Eve,” a story of love that might ease one's sense of anxiety depending on your outlook

An ocean drifts below. A distant shore brings towers of glass and steel. Workers perched atop unfinished spires beam proud industrious smiles. These are the spoils of victory. My comrade and I drift to the ground. We find nothing to celebrate.

– from “Shovels Fall,” an interesting story about the cycle of armed struggle throughout history

The bank on the corner of Lima and Rebelo streets was a big bank. It had a glass tower reaching up into the heavens like every other building in the area. It was an old bank. Its first two floors were refreshingly free of the massive luxury watch billboards and perfume ads that littered the eye in every direction. The walls were made of stone. Walking further I realized it was just a facade. But the wall that ran perpendicular to Lima and Rebelo streets had a gallery on the second floor. It was the one old thing of substance I could see. The one part of the old building you could actually stand on. For a second I imagined myself in 19th century China as if I were a young Rebelo in love with a young Lima whose father owned the bank and whom I was dangerously wooing from the street with a bouquet of flowers. The world was beautiful and full of hope. Until the garbage truck honked for me to get out of the way.

– from “Beautiful Branca,” a true story that includes fiction as far as I can tell

 

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Wieża: Spis Treści

Kolokacja Wieża w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Wieża."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na wieża który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "wieża." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Św. Sebastian

Symbol siły i protestu

Sebastian był członkiem gwardii pretorianów rzymskiego cesarza, który miał czelność uczyć wartości chrześcijańskie w czasie pracy. W Stanach Zjednoczonych, skąd pochodzę, istnieje wśród żołnierzy amerykańskich tradycja brak udziału w polityce, przynajmniej kiedy się nosi mundur. Ja myślę, że mężczyźni i kobiety w mundurach, którzy nie głosują lub nie wyrażają publicznie swoje polityczne poglądy zachowują się idiotyczne albo są zastraszeni groźbą kary od przełożonych. Tak czy inaczej, są rzezańcy. Moim celem w tworzeniu Serię Swiętego Sebastiana jest umieścić ciało i twarz prawdziwego żołnierza na pierwszym planie. Dobry żołnierz stawia swoją misję przed samym sobą. Często kończy się martwy.. Prawdziwy żołnierz rozpoznaje złą misję kiedy go widzi i nie boi się to powiedzieć. Święty Sebastian nie był krową, pomimo to, że mądrzy ludzie chcieliby nam przekonać inaczej. Święty Sebastian jest patronem wszystkich manifestantów, którzy napotykają strzały motłochu za to że mówią głośno.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży