Nagłówki MichałaCórka

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Córka, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Korepetycje nie będą potrzebne jak uczysz się angielskiego we własnym domu Bielsko-Biała style!Ikona słownika

Mam wiarę w pojęcie używania angielskiego jako międzynarodowy standard. Nie akceptuję formalistycznego stylu w którym język angielski jest nauczany.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Majkel's Inglisz: Słownik Polsko AngielskiPointer

Osoba oznacza powszechnie używane słowo, które odpowiada na pytanie: "Kto?"

Najczęściej używane słowa które po angielsku reprezentują typowe osoby

Zapobiegajmy stalkingu z pomocą sztuki dla kobietZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

Jeden tydzień po przybyciu do Europy, poznałem kobietę w saunie na parterze dużej willi, co dzieliła z byłym mężem. Cztery tygodnie później dzieliła ze mną mały nasączony z deszczem namiot w Wiedniu, nasza mała gazowa kuchnia ledwo zdolna do gotowania kubka wody. Dopiero jak dotarliśmy do Chorwacji, zdecydowaliśmy się zainwestować w dużym czajnikiem elektrycznym. To było dość luksusowe i mnie bardzo pocieszyło.

Przyjechałem do Europy udokumentować ludzi praktykujących naturyzmu. Wstępnie ustaliłem spotkanie z nudystem z egiptu odwiedzającym Europę i było też w planie jakieś zgromadzenie paneuropejskie co odbywało się w Chorwacji. Zorganizowałem dla siebie asystent który miał mnie towarzyszyć i pomagać w czymkolwiek potrzebne, ale kiedy jej paszport został skradziony w nocy przed planowanym wyjazdem, plany poszły przez okna. Zdecydowałem się na coś mniej ambitnego. Chciałem odwiedzić saunę reklamowana dla naturystów w Bielsku-Białej, co znalazłem w Internecie. Kiedy tam dotarłem, spotkałem Gosię.

Jako Amerykanin, ja byłem pełen optymizmu i pewności siebie graniczącej z brawurą. Byłem gotowy do wypalania kół z samochodu, którego dopiero kupiłem i przed koncem tak właśnie się stało. Jako Europejczyk, ona była ostrożna i nieufna. Musiała się upewnić, że klimatyzacja działała. Działało. Jeżeli właściwym sposobem złamane pokrętło kręcono.

Pomimo dystans kulturalny który istniał między nami, udało nam spędzić 10.000 kilometrów w jednym samochodzie. Spędziliśmy ponad 40 dni w jednym namiocie. Zaczęliśmy uczyć się jak mamy słuchać siebie wzajemnie. Zaczęliśmy uczyć się zaakceptować nasze różnice i jak mogliśmy z nich korzystać zamiast pozwolić aby one nas rozdzieliły. Powoli, lecz z pewnością zaczęliśmy uczyć się pokonać te demony które nas nadużywają.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 8
2011-07-27
 7༛25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

Hoteli Baška

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Baška, Croatia

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Córka

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo córkaw jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa córkapo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na córka znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na CórkaGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "córka."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "córka."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na CórkaGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na córka jest angielskie słowo daughter.

Szczegóły w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na córka w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. He's very proud of his daughter. In fact, she's the only person he listens to.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. I hear it's tough for a man to give away his daughter in marriage. I wouldn't know anything about it though.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. Muszę jeszcze wymyślić trzecie zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "córka."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. Muszę jeszcze wymyślić czwarte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "córka."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. Muszę jeszcze wymyślić piąte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "córka."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "córka."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "córka."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Córka w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Córka: Spis treści

Córka po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "córka."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Córka."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "córka" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na córka," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na córka: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na córka w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin. (Ale na tej stronie zmieniłem okolicy Los Angeles na okolicy Bielska-Białej...:)

Frame #4045

maybe mcdonalds hired me because he knows who i am. he knows i have a badge. and he knows i wouldnt hurt his daughter.

Chase Credit

25 September, 8:05 AM

Frame #1928

i have sort of a lead. mcdonalds had a kid. a six.year.old daughter. his parents are dead so his in.laws took her in. they live in cieszyn county.

Chase Credit

17 August, 11:10 AM

Frame #4531

sprint found barry goldmans daughter dead last night. he has no idea what happened. even though he was peeping on her. pervert.

Chase Credit

2 October, 1:17 PM

Frame #642

i saw barrys daughter on the steps of the courthouse. she was hauling in a perp. for a second i thought it was goldman sachs.

Sprint "Iphone" Case

2 August, 4:27 PM

Frame #230

i miss the average goon. with them you know what youre getting. with barrys daughter my truth or dare radar is totally off.

Sprint "Iphone" Case

28 July, 10:13 AM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na córka: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na córka wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

In those days, when I was six, seven, eight, and nine, we would travel to Poland every summer. We would stay in a village in lower Silesia, close to the Carpathian mountains. It was your grandmother's village: your father's mother's village. Jesus's mother was beautiful. She was blond. Her own mother was old, but she was also beautiful; she was a peasant. Her father was a poet. Both her parents were very beautiful. Their daughter was beautiful. Their grandson was beautiful. Sometimes we went to Treblinka to visit your grandfather's family, but Jesus's father didn't like it. Jesus's father didn't like to waste his time; visiting his family was a waste of time. Besides, there was nothing to do in Treblinka. It was very dull.

Verse 139 from the chapter called Childhood

"You know what he said to me? I said, 'Why is this one howling so much?' He said, 'He's howling for your daughter.' Can you believe that? I wanted to slap him in the face. Those dogs are starving; their ribs are poking out. I came by later with a boiled shank. That dog almost ripped it from my hand. I didn't want the Commandant to see it. Good thing he was out in the field somewhere.

Verse 255 from the chapter called Adolescence

"What a glorious occasion," I said. "The town must be ablaze with excitement. The daughter of a Supercapitalist? The richest man on the planet's only child? Where is she hiding?"

Verse 342 from the chapter called Bohemia

None of this would have mattered, of course, if safety guidelines had been appropriate: there was no need for bottled air on Earth: all you needed was a face mask with a filter! But people were just stupid! They needed to wear fancy bottles like the rich people on Mars. They had to be just like the Martians! They convinced themselves it was necessary! The bottled air industry helped, of course, but people did it to themselves! They were maniacs! It was, by far, the worst case of collective craziness in history: far worse than Tulip Mania, which only lasted a generation! This mania kept going: passing from father to son, mother-in-law to daughter-in-law: each one equally convinced that air bottles were absolutely indispensable. Finally, someone had to make it law: somebody somewhere in some treaty made it international law: every mask had to be attached (on purchase) to a bottle by a licensed mask and bottle distributor - just like on Mars, where it actually mattered: where your life depended on it. What crazy person made that happen? What greed was behind it? Nobody knew, and few people cared. The only real solution to this problem was cleaner air.

Verse 79 from the chapter called Childhood

Jesus went to his grandmother's house. She made us food; we ate. She said, "God bless you, Jesus. My daughter loved you: she loved you like a mother loves her own son."

Verse 248 from the chapter called Adolescence

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na córka: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na córka wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

The Travelers' Club was hosting a lecture on William Hogarth that afternoon, and Christie, having limited interest in the history of English painting (having had to suffer it as a young girl for many years on account of her dear father's personal interest in both museums and his daughter's education) was inclined to thank the distinguished gentleman and sudden acquaintance, who had seen her work on the stage, and who had only good things to say about her performance, and who, inviting the gracious Christie to the Travelers' Club, had made a very distinctive impression on the young girl, who saw in him, in his manners and his maturity, and in the interest he took in Hogarth's paintings, the most chilling representation of her father she had ever seen, which made her blush politely, insisting that under no circumstances would she be able to excuse herself from a prior commitment, and that, however exciting such a lecture might be, she would have to wait, regrettably, for the next one.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 12, Private Clubs, Paragraph 3, Clause 1

But when he returned, he confronted his daughter about the window and she turned to him and said: "I have done this because three windows lighten all the world and all creatures, but two make darkness," whereupon she explained to him the significance of the Holy Trinity, which did not sit well with her pagan father: he brought her before the magistrate, who, for the sake of her pagan soul, prescribed extensive torture, and, after a lengthy period of suffering, she was beheaded by her own father.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 20, The Role Of Religion, Paragraph 4, Clauses 5-6

There was the car. The woman in front. Still walking, slowing down. See the headlights. Brilliantly, they bathed her. A beauty. Domino: witch for all we knew hiding behind a mask of gentle womanhood. Entranced. A pale face: round, clean: a sharp jaw! Beautiful, blunted chin. Mercy! Woman. What mortal creature would harm you? The moon hid. Shamed by a daughter of Eve who walks with such authority? Proud mien: terrified - at the same time, uncompromising.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 22, Encountering Poverty, Paragraph 50

Apparently, in the year seventeen twenty-nine, William Hogarth eloped with his teacher's daughter, a very romantic action that does not ordinarily bode success, at least not with one's elders, especially in such a small community as the artistic circle of London in the early eighteenth century. Nor does it often prove auspicious for the marriage itself, but, in the case of William Hogarth, his career survived, and the marriage proved itself steady and secure. Even though it did not produce children, William Hogarth was content, if not supremely happy. And the effect of this was neatly explored in the lecture, especially concerning one of his most famous works, Marriage à la Mode, a series of six paintings depicting the fate of a marriage between the son of an impoverished nobleman and the daughter of a rich alderman merchant. Some very shrewd scholarly observations were made, and I was very pleased that Christie had brought me.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 12, Private Clubs, Paragraph 4, Clauses 13-18

NIKE: Listen to this: apparently, there's this Polish village in the Beskid Mountains. It's been making lace for centuries. Families have their own traditional designs and everything - you know: passed down for generations; this stuff is ancient. Every daughter has to learn this before she turns six or something, before her fingers are too old to learn. So they've been making lace for years - mostly for the church, you know: vestments, lace cloths, whatever - I don't know what you Catholics need. Anyway: times are tough, right? They're always tough when you're in a village. These people are workin' their little farms; they're tryin' to have a good time - but, when the church cuts back on lace - ooh! that's when the trouble starts. So what did these women do? the young ones? They started making stringi. Do you know what stringi are? They're thongs, man. They're makin' thongs! They sell 'em on the Internet. Luka just bought one for his woman.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 15, Dealing with Grand Schemes, Paragraph 6

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na córka: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na córka wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

The next time Ferrari gave a lesson, Lorenzo climbed up the poplars and went to work. The Baron opened the doors to his daughter's chamber. He saw the pitiful figure of Lorenzo, playing a pipe with one hand and a harmonium with the other. The boy noticed him. He stopped.

The Baron motioned him to continue. Breathlessly, he approached the four-poster bed. Ferrari lay alongside his daughter's legs. Anything more and he might have killed him outright.

– from “Italy Sucks and Has Sucked For A Long Time,” an adventure story featuring a kidnapping

"Genghis was kind. He served the Christian Mongols of my mother's tribe. As he grew in power, their jealousy overcame them. His blood brother abandoned him. The Christian chief refused to give his daughter in marriage. That was considered a great insult.

"Genghis defeated them. Though his blood brother had fought against him, he offered to reestablish their friendship. That is magnanimity. His brother refused out of pride. That is sin."

– from “Italy Sucks and Has Sucked For A Long Time,” an adventure story about a young man who tries to be manly

"The baroness claims that 'red tower' refers to young noblewomen who lived in beautifully accommodated chambers. The songs were meant them. She longs to hear them played. Our daughter has never been inclined to apply herself. She seems to have taken to your company. I was hoping you might teach her."

Ferrari blurted out that he was honored. Graciously, he accepted.

– from “Italy Sucks and Has Sucked For A Long Time,” an adventure story about a young man who put more than his foot in it

One day, the embassy hosted a concert. A family of Kyrgyz musicians performed. Shephard took a liking to one of the daughters. He asked her if he could get her a drink. She didn't seem to understand. He asked, "Govorish po russki?"

She replied, "Da."

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story featuring a kind of love

They claimed Aeëtes had a daughter named Medea. She had been taken to Hellas [i.e. Greece] by a man named Iason. Being deserted by him, she fled with their son to the mountains southeast of Kolkhis. There she founded a tribe. In her honor, they were called Medeans. As descendents of Helios, they would know the location of High Harrah.

– from “In the Beginning, There was Gog,” a fantasy story featuring a warrior woman

Obraz młodego MichałaPowrót do UsageStosowanie angielskiego odpowiednika na córka: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na córka wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

LESBIAN: A puritan.

ALICE: Straight-laced.

FLETCHER: A prude.

MS. JACKSON: That's exaggerating it a bit, wouldn't you say?

FLETCHER: Nevertheless, I didn't want old man Menzies thinking I was rooting his daughter-in-law. I certainly wasn't going to admit in open court that a pair of seven-year-old boys could shake me down.

ALICE: I was mugged once.

FLETCHER: What happened?

LESBIAN: Were you hurt?

ALICE: Not physically.

MS. JACKSON: You were threatened.

– ACT I, lines 137-146

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na córka: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na córka w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

The first lesson of womanizing had been learned. It was not to be the last. At another party Steve O set his sights on the pretty redhead playing his daughter. She taught him his second lesson. A womanizer must respect not only his elders but his peers. As Steve O came back with her beer he found her making out with the freshman playing Steve O's son. His name was Adam and he was pretty.

– from “A Finger Up The Bum,” a gay fiction story that doesn't strive towards anything lofty, but what you make of it is up to you

Grendel went home. The ogre saw her in her training bra and spit his beer onto the carpet. He called for Grendel's mother. When Grendel's mother saw what Grendel was wearing she got angry. She asked Grendel where she got it. Why she was wearing it. Grendel told her that her breasts hurt.

Grendel's mother embraced her daughter. She kissed her all over and told her she was sorry. She said from now on she would take better care of her daughter.

– from “Little Grendel's First Hair,” a fairy tale story about things we don't like to talk about that unfortunately exist in real life

 

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Córka: Spis Treści

Kolokacja Córka w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Córka."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na córka który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "córka." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Św. Sebastian

Symbol siły i protestu

Sebastian był członkiem gwardii pretorianów rzymskiego cesarza, który miał czelność uczyć wartości chrześcijańskie w czasie pracy. W Stanach Zjednoczonych, skąd pochodzę, istnieje wśród żołnierzy amerykańskich tradycja brak udziału w polityce, przynajmniej kiedy się nosi mundur. Ja myślę, że mężczyźni i kobiety w mundurach, którzy nie głosują lub nie wyrażają publicznie swoje polityczne poglądy zachowują się idiotyczne albo są zastraszeni groźbą kary od przełożonych. Tak czy inaczej, są rzezańcy. Moim celem w tworzeniu Serię Swiętego Sebastiana jest umieścić ciało i twarz prawdziwego żołnierza na pierwszym planie. Dobry żołnierz stawia swoją misję przed samym sobą. Często kończy się martwy.. Prawdziwy żołnierz rozpoznaje złą misję kiedy go widzi i nie boi się to powiedzieć. Święty Sebastian nie był krową, pomimo to, że mądrzy ludzie chcieliby nam przekonać inaczej. Święty Sebastian jest patronem wszystkich manifestantów, którzy napotykają strzały motłochu za to że mówią głośno.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży