Nagłówki MichałaKochanie

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Kochanie, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Możesz uczyć się angielskiego we własnym pokoju - Bielsko-Biała style!Ikona słownika

Mam wiarę w perspektywę wykorzystania angielskiego jako uniwersalny standard. Nie cenię regularnego przepisu przez który angielski jest nauczany.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Majkel's Inglisz: Słownik Polsko AngielskiPointer

Osoba oznacza powszechnie używane słowo, które odpowiada na pytanie: "Kto?"

Najczęściej używane słowa które po angielsku reprezentują typowe osoby

Ze sztuką dla kobiet pomagamy położyć kres zbrodni nienawiściZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

Jeden tydzień po przybyciu do Europy, poznałem kobietę w saunie na parterze dużej willi, co dzieliła z byłym mężem. Cztery tygodnie później dzieliła ze mną mały nasączony z deszczem namiot w Wiedniu, nasza mała gazowa kuchnia ledwo zdolna do gotowania kubka wody. Dopiero jak dotarliśmy do Chorwacji, zdecydowaliśmy się zainwestować w dużym czajnikiem elektrycznym. To było dość luksusowe i mnie bardzo pocieszyło.

Wiedziałem że naturyzm był popularny w wielu częściach Europy i jako artysta, który pracował na rzecz akceptacji ciała przez całej jego kariery zależało mi na dokumentowanie jakiś mały fragment. Przyglądając się ze zdziwieniem znalazłem bardzo ważną część kryjąca się w Polsce. Miała na imię Gosia.

Chociaż urodziłem się w Europie, byłem wychowywany od najmłodszych lat w Stanach Zjednoczonych, mieszkając w różnych stanach jak Nebraska, Ohio i Connecticut. Uczono mnie amerykańskie wartości i zobaczyłem rzeczywistość z amerykańskiego punktu widzenia. Ona urodziła się i wychowała się na wsi w Polsce. Poszła do pracy w najbliższym mieście. Najbliższe duże miasto wydawało się centrum świata. Amerykańska perspektywa nie była czymś, co mogła kiedykolwiek spodziewać że zobaczy.

Zrób dla innych to, co chciałbyś by zrobili dla Ciebie. Ale jak zdecydować co chcielibyśmy żeby ktoś zrobił, jeśli nigdy nie mieliśmy okazji wejść w czyjeś buty? Jeśli nigdy nie zostałesz porzucona przez matki, jak mamy traktować kogoś, kto był? Ktoś, kto widocznie nieustannie cierpi z tego powodu? Ja z Gosią mieliśmy 46 dni i 10.000 kilometrów, aby spróbować wzajemnie buty drugiego. Mieliśmy jeden samochód i jeden namiot, w których mogliśmy usłyszeć nawzajem naszych słów. Nauczyliśmy się współpracować. Zaczęliśmy się uczyć jak słuchać.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 16
2011-08-04
 15༛25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

Camping Club Léman

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Préverenges, Switzerland

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Kochanie

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo kochaniew jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa kochaniepo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na kochanie znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na KochanieGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "kochanie."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "kochanie."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na KochanieGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na kochanie jest angielskie słowo baby.

A baby is a person who makes almost constant demands for your attention. It also refers to a kind of artifact related to such a person or to the act of pretending like an otherwise normal person is actually in need of this attention.

Tłumaczenie w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na kochanie w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. I'm not ready to have a baby.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. You're feeding him store-bought baby food? You should consider blending something yourself.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. I'm not trying to baby you. I just want you to be safe and happy, that's all.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. Muszę jeszcze wymyślić czwarte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "kochanie."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. Muszę jeszcze wymyślić piąte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "kochanie."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "kochanie."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "kochanie."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Kochanie w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Kochanie: Spis treści

Kochanie po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "kochanie."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Kochanie."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "kochanie" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na kochanie," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na kochanie: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na kochanie w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin. (Ale na tej stronie zmieniłem okolicy Los Angeles na okolicy Bielska-Białej...:)

Frame #7127

ive been told to hold completely still. and to refrain from crying like a baby.

Sprint "Iphone" Case

23 December, 12:02 AM

Frame #3714

the hooker even whines like ike. i asked her how much. she said .it depends on what you want baby.. i said .i want you to leave..

Chase Credit

11 September, 5:18 PM

Frame #239

now im a secretary and a babysitter.

Expedia Cheap-Flights

28 July, 10:32 AM

Frame #5959

i dont have time to babysit. harley's a grown woman. she can do what she wants. if she wants to starve. so be it.

Justin Bieber

16 December, 12:31 PM

Frame #4097

reddit's kids are home. anne and robby are babysitting. theyre letting yahoo do the work. the obnoxious kiddy songs are all i can hear.

Sprint "Iphone" Case

27 September, 1:45 PM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na kochanie: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na kochanie wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

"No, of course not," said Dulles. "But now that they do know, they're going to throw all their money into Panzer-Tank. He expected that - with or without the Protocol - but now that the Protocol's going to be ratified - oh boy, baby: watch out!"

"What about the Martians?"

Verses 187-188 from the chapter called Bohemia

The night before the ball, I dreamt a very strange dream. I dreamt that my baby boo, my old girlfriend, whom I left before I joined the Lay Confraternity of the Pilgrim Church, was in my bed, licking my soles. She was doing it very humbly, as if she were genuinely trying to apologize for being a fool. Then, after licking them for a very long time, she reached for my testicles and suddenly, instead of being on my back, I was on my hands and knees, facing the opposite way, and her open palm was gently lifting up my testes and sapping them of their strength. I could feel my energy being drained. Suddenly realizing I was being weakened, I woke up. Almost immediately I grabbed my testes and yes - they were still there - thank God - but I truly felt that some of my power had been robbed. What a witch! I thought to myself. She came to me in my dreams to rob me of my manhood.

"What could it mean?" I asked.

Verses 100-101 from the chapter called Vows

One time, I successfully defended myself against a hooligan. In the middle of the night, I was once awakened by the stampings and shouts of a group of late-night rabble-rousers. They were climbing up my apartment building's main stairwell. Outside my door, they began ripping apart various pictures from the walls. They were cheap pictures, mostly posters, but I was very angry for being awakened. Going to the kitchen, I grabbed a large knife and lemon, and, going to the front door, I opened it. Leaning against the doorframe, I saw my provokers' faces. It was my upstairs neighbor's eldest son ripping off paintings from the wall. There was an older boy with him, along with his baby boo and some other ugly girl, perhaps the older boy's girlfriend. They all ran down the stairs. My neighbor was left alone. Ever so slowly, I began slicing my lemon. My neighbor came up to me - not too close, but close enough to be 'in my face.' My knife was pointed right at his gut.

Verse 315 from the chapter called Adolescence

There was nothing one could say or do in the face of bullshit. Whatever my baby boo had to figure out, she could do it on her own, or at least with somebody else - not me: I was too busy growing up: there was no time to lose. That girlfriend of mine was twenty-two years old when we broke up; we never really talked again. Perhaps I missed her maturation - who knows? Your father was more precocious.

Verse 427 from the chapter called Adolescence

I went to my baby boo. "Let's join the Confraternity of the Pilgrim Church," I said.

Verse 380 from the chapter called Adolescence

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na kochanie: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na kochanie wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

ANDY: Yeah, but then they would just get fat again once we release them. The truth is, I don't mind having so many fat people around. Because the more fat people there are, the better I look.

NIKE: Hey, and don't forget: there's nothing funnier than two fat people trying to make a baby.

ANDY: Hey, what do you think, Luka?

NIKE: Luka doesn't like it: 'cause he's chunky. Hey, Luka: maybe you're the one who's gay.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 12, Understanding Humor and Ridicule, Paragraphs 25-28

NIKE: Do you know how fucking important this is? Do you wanna fuck it up? Huh? Is that what you wanna do?

MAN: Who sent you?

NIKE: You'll fucking find out pretty soon if you don't let me in. Look: it'll only take a minute. You can baby-sit me if you want.

MAN: What's your name?

NIKE: That's not for you to know.

MAN: Alright: wait here.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 5, The Fifth Day, Part 2, Science & Reform Schools, Section 14, Getting to the Heart of a Matter, Paragraphs 41-46

Oh Andre, how could you forget such a thing? You must've thought it was in New York, but no: it was in Austria. I'm almost positive. And Olympia was there! baby Olympia! The child was by the fireplace. Oh, it was so long ago! She was just an infant. We were caressing her; we were all caressing her - taking turns; do you remember? I remember it so precisely.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 19, Conception, Paragraph 5, Clauses 1-5

Indiana just came by for a visit. She didn't stay long: apparently, she came by to make a request. A few minutes ago, she asked me whether I could take care of her children tonight. I agreed. Apparently, according to Indiana, she made a deal with the babysitter, who wanted Friday off in exchange for working on Saturday - or maybe, that's what Indiana wanted - I don't know - either way, I'll be spending my night with Fabric and Olympia. Much looking forward to it, dear sister: I haven't taken care of children since our cousin stayed with us for the whole month of August - remember? when you were in Austria and our mother was constantly working on Ramapo? I don't think I did a good job then: I don't think I'll do a good job now, but, anyway, it must be done - for the sake of the greater good or whatnot.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 5, The Fifth Day, Part 2, Science & Reform Schools, Section 6, Making a Request, Paragraph 1

And we were all quite oblivious to the fact that you and Indiana had just shared a 'look,' that Indiana had said something about the baby, something about the amount of attention it receives, that you had said quite innocently, 'I wish I had someone to caress me,' and that Indiana had caught your eye, that you shared a look, and that she said to you: 'Don't worry: someday.'

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 21, Giving and Receiving a Look, Paragraph 3, Clauses 13-14

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na kochanie: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na kochanie wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

Bo closed her eyes. Those men were gone. The joy, the anguish, the hope and the sorrow they inspired had followed her through the cold dimensions of space. She had once thought she had no choice but to cling to them. Now she could sense them fading away.

Kwon arrived with happy news. Do was delivered of a baby boy. "Congratulations," said Bo. She smiled. There were now twelve again.

– from “How Tae & Bo Took Over the World and Kung & Fu Didn't,” an apocryphal bible story featuring a frank discussion of what government really is

"Beuern," cried Manfredo. "The dear Baron Burana-God keep him-owes me," he would say, beating his chest, "a debt of honor."

"Salute!" his compatriots yelled. "Long live the Baron's wife! The Mongolian Princess!" The men would cheer.

"Bless her Mongolian heart," Manfredo would say.

"Her Christian Mongolian heart," one of his friends would point out. "Long live the Baron's baby! Her Mongolian Highness!"

– from “Italy Sucks and Has Sucked For A Long Time,” an adventure story featuring feudalism at its best

Fu smirked. She started unbuttoning her shirt. She didn't have time to take it off. Tae pulled her in. She yelped. She thrashed her arms about like a baby. Tae held her up by her bottom. He laughed. "Can't you swim?" he asked. He didn't wait for an answer. He kissed her on the mouth. Fu kissed back.

– from “How Tae & Bo Took Over the World and Kung & Fu Didn't,” an apocryphal bible story featuring women

Bei whimpered. She hit the ground with her fists. She sniveled, "Let my Jing go."

Tae laughed. "You think I would do it for nothing? Give me what I want."

Bei sniffed. "What?"

"A baby."

"Whose?"

– from “How Tae & Bo Took Over the World and Kung & Fu Didn't,” an apocryphal bible story featuring an investigation into the origin of man's problems

"Whose?"

"Fu's. She's the one who murdered Jutsu's baby. She should be the one to suffer."

"That's right," said Bei. "How should I do it?"

"I will help. I will go to the creatures. I will arrange a trade. All you have to do is bring Fu to the beach."

– from “How Tae & Bo Took Over the World and Kung & Fu Didn't,” an apocryphal bible story about making the right friends

Obraz młodego MichałaPowrót do UsageStosowanie angielskiego odpowiednika na kochanie: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na kochanie wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

MS. JACKSON: I'm done with denials.

FLETCHER: You've yearned for this for years.

MS. JACKSON: What do you know?

FLETCHER: What you've told us.

GREY GOOSE: We've seen it on your face.

FLETCHER: You can't hide it.

GREY GOOSE: You've been begging for it.

FLETCHER: Like a baby begs for a boob.

GREY GOOSE: You can't help it.

FLETCHER: Every time you've had Kokomo's fish-

– ACT I, lines 1142-1151

FLETCHER: 'What are you saying? That you would kill me? That you would even think about doing it? That you would sneak up on me in the night and kill me the way you killed Tetahiti?'

ALICE: 'I no say tat.'

FLETCHER: 'The way they killed your baby's father: with an axe?'

ALICE: 'No, Toc.'

FLETCHER: 'I think I've heard enough for one day.'

ALICE: 'Prease.'

FLETCHER: 'I don't need an axe blade to wake me up.' What do you think? Do you like it?

ALICE: I do.

FLETCHER: I came up with it after I had a similar experience.

ALICE: There was a girl you wanted to marry?

– ACT II, lines 91-100

FLETCHER: Good. My mother's been trying to stop her. I don't blame her for that. I feel sorry for the poor girl. Her story is a sad one. Kokomo's grandmother was raped by the Japanese while they were occupying the island of Upolu in Western Samoa. That's where Kokomo was born. Her mother was the product of that horrendous crime. Though they were the victims, both mother and child were ostracized by their tribe. Even after her mother had grown up, only the Catholic priest would take pity on them. Kokomo was the product of that pity. Eventually, she went to American Samoa to work as a prostitute for the tuna canners. One day, she came home with fifty thousand dollars and a baby. It turned out her pimp had threatened to kill her if she didn't have an abortion. Unfortunately, Kokomo made the ill-advised decision, once the baby came, to run away with the pimp's money. He ended up tracking her down. When he showed up at the mother's hut, Kokomo, in a state of pure shock, burned the money. The guy flipped out, killed her mother, slit the baby's throat, burned down the hut and forced her onto his boat. On their way to Pago Pago, they were hijacked by a bunch of pirates from Fiji. They killed the pimp and then realized he didn't have anything worthwhile except for the girl. While they stood around, trying to decide what to do, Kokomo offered them the greatest sex they would ever have in their entire lives: on the condition that they release her. They figured: why not? They could do whatever they wanted with her no matter what happened. Kokomo blew their minds. They were so satisfied, they stuck to the deal. They let her go in Fiji, where they begged her to stay and work as a prostitute. Kokomo agreed to do it, but only until she made up the fifty thousand dollars that she burned: the money that killed her mother and her newborn baby.

– ACT I, line 770

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na kochanie: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na kochanie w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

Father walked in with Albert. They told us Christkindl had flown by. It was time to open presents. We gradually gathered ourselves together. You stayed on the couch. Indiana took Olympia out of her chair. Mother begged to take her. Indiana held her out. I watched Mother bounce the baby in her arms. She followed Grandmother out of the room. I turned to leave.

– from “St. Andrew's Eve,” a story of love that might help put fears to rest depending on your outlook

Indiana let go of my hands. She embraced me. I felt her soft hair against my face. I closed my eyes. I let out a heavy sigh. It was Indiana's turn to rock me. I crumbled. I was a baby in her arms. She led me around the car. She opened the door. She tucked me into my seat.

Indiana drove back to our house. We sat for a moment parked in the driveway. I opened my door.

– from “St. Andrew's Eve,” a story of love that may calm one's sense of discomfort depending on your outlook

"Don't be silly," I replied.

"I'm ashamed."

"Why?"

"I'm like a baby in your arms. I'm almost twice your age."

– from “St. Andrew's Eve,” a story of love that might help put fears to rest depending on your outlook

We were in Austria. It was Christmas Eve. Olympia was in her baby bouncer. She was by the fireplace. She was having a great time. We were caressing her. I remember. It was Grandmother's house.

– from “St. Andrew's Eve,” a story of love that may calm one's sense of anxiety depending on your outlook

"Not by itself," said Orbitz. "It has the maturity of a small child. It will always be like that. The princess was infected with a parasite during the pregnancy. It fused with her child's nervous system. From the belly up it looks like a little girl. Below it has the thorax, the legs, and the abdomen of a large spider. In the abdomen is a poison gland that can be removed surgically. Until then it must be cauterized daily. Its reproductive system cannot be removed. It produces parasites that infect pregnant humanoids. When it sees you onboard it will insist that you be infected." Sara Lee's chest heaved with apprehsion. Orbitz restrained her. "It will sense the child within you," he said. "If you go aboard the ship I am going to let it infect you, Sara Lee." Orbitz's voice almost broke. "I'm sorry for that," he said. "I've paid the price. I want you to know that our son will survive. He will be a beautiful baby boy. He will grow up to love his mother very much. I can't tell you how this is how going to happen. It would betray me to the creature. You have to trust me." Orbitz turned Sara Lee around to face him. "You don't have to go onboard the ship, beloved. You have a choice."

– from “The Death and Life of Captain Orbitz,” a science fiction romance inspired by Stanislaw Lem, if you know who that is

 

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Kochanie: Spis Treści

Kolokacja Kochanie w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Kochanie."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na kochanie który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "kochanie." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Martwa natura, Patriarchat

Ojciec mówi, że ojciec wie najlepiej

Na celu promowania demokracji, silny musi opróżnić się jego siły. Słaby musi być przyznany szansę na rozwój siły. Nie możemy wymusić koniec patriarchatu. Takie postępowanie po prostu utrwala feudalizm pod inną nazwą.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży