Nagłówki MichałaSekretarz

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Sekretarz, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Słownik Angielski już nie będzie ci potrzebny kiedy uczysz się angielskiego we własnym domu Bielsko-Biała styleIkona słownika

Mam wiarę w potencjał podawania angielskiego jako uniwersalny język. Nie akceptuję konwencjonalnego podejścia z którym angielski jest nauczany.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Majkel's Inglisz: Słownik Polsko AngielskiPointer

Osoba oznacza powszechnie używane słowo, które odpowiada na pytanie: "Kto?"

Najczęściej używane słowa które po angielsku reprezentują typowe osoby

Ze sztuką dla kobiet pomagamy położyć kres monopoluZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

Kiedy przyjechałem do Europy 20 czerwca 2011 roku, nie miałem planu i na pewno nie miałem pojęcia, że do końca tygodnia będę uprawiał fotografię z kobietą której nigdy nie spotkałem - naturysta, która nigdy wcześniej nie pozwoliła sobie być fotografowana nago. Było to pierwsze wydarzenie z całej serii nowych wydarzeń dla nas obu.

Przyjechałem do Europy udokumentować ludzi praktykujących naturyzmu. Wstępnie ustaliłem spotkanie z nudystem z egiptu odwiedzającym Europę i było też w planie jakieś zgromadzenie paneuropejskie co odbywało się w Chorwacji. Zorganizowałem dla siebie asystent który miał mnie towarzyszyć i pomagać w czymkolwiek potrzebne, ale kiedy jej paszport został skradziony w nocy przed planowanym wyjazdem, plany poszły przez okna. Zdecydowałem się na coś mniej ambitnego. Chciałem odwiedzić saunę reklamowana dla naturystów w Bielsku-Białej, co znalazłem w Internecie. Kiedy tam dotarłem, spotkałem Gosię.

Miałem amerykański paszport. Ona nie. A fakt, że jechałem samochodem z polskimi tablicami dał jej wiele okazji, aby wskazać różnicę. To nie było tylko policja i straż graniczna, kto na to patrzyło. Zwykli ludzie zrobili takie same etniczne profilowanie. Jeden właściciel kempingu nie uścisnął mi dłoń, aż uświadomił sobie, że jestem Amerykaninem. Do tego czasu, już miałem wypracowane użycie uproszczonego Angelskiego, co bylo bardziej bliski tego co uchodzi za lingua franca w dzisiejszej Europie. To co Gosia starała się opanować.

10.000 kilometrów. Jeden samochód. Jeden namiot. Zaczęliśmy uczyć się jak słuchać. Zaczęliśmy się otwierać. Zaczęliśmy współpracować. Nawet kiedy było żle, nawet jeśli było tak trudne, że nie wydawało się że skończy się dobrze, jakoś wytrzymaliśmy. Zakończyliśmy wycieczkę i wróciliśmy zadowoleni. Pokonaliśmy diabła na drodze. Z powrotem do domu więcej diabłów czekalo nas nadużywać. Jeszcze gniew. Jeszcze strach. Jeszcze wiecej smutku. Tym razem byliśmy przygotowani. Tym razem jeden miał drugiego i mogliśmy powołać na tę radość i zaufanie i niespodziewanie, co 10.000 kilometrów stworzyło. Mogliśmy sobie przypomnieć, jak to było żyć w jednym namiocie.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 34
2011-08-22
 3༜25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

Koad Ar Roc'h

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Neant Sur Yvel, France

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Sekretarz

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo sekretarzw jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa sekretarzpo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na sekretarz znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na SekretarzGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "sekretarz."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "sekretarz."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na SekretarzGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na sekretarz jest angielskie słowo secretary.

Szczegóły w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na sekretarz w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. I have your wife's secretary on the line. She says its urgent.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. I worked as a secretary for about five years. Then I became an administrative assistant.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. Muszę jeszcze wymyślić trzecie zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "sekretarz."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. Muszę jeszcze wymyślić czwarte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "sekretarz."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. Muszę jeszcze wymyślić piąte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "sekretarz."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "sekretarz."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "sekretarz."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Sekretarz w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Sekretarz: Spis treści

Sekretarz po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "sekretarz."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Sekretarz."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "sekretarz" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na sekretarz," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na sekretarz: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na sekretarz w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin. (Ale na tej stronie zmieniłem okolicy Los Angeles na okolicy Bielska-Białej...:)

Frame #3844

nothing makes sense in this world anymore. not the weather. not the economy. not the politics. not my secretary.

Sprint "Iphone" Case

17 September, 5:06 PM

Frame #3688

what would reddit gain from debriefing my secretary. no pun intended. actually thats funny. assuming expedia wears briefs.

Sprint "Iphone" Case

10 September, 5:57 PM

Frame #51

expedia - you got hg. how about games. i suggest men-a-random. its one of those role-playing ones. you would do well as a secretary. yuk yuk.

Justin Bieber

26 July, 11:55 AM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na sekretarz: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na sekretarz wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

"Two weeks ago, Leonard Cohen-Krupnik entered a white sedan in Warsaw registered to one of Panzer-Tank's employees and then got out carrying a similar suitcase. Two months ago, Panzer-Tank's secretary, carrying a similar suitcase, got into a white van registered to a Krupnik outside the cemetery in Rose Garden and then left without the suitcase."

"Why is Panzer-Tank paying Krupnik?"

Verses 835-836 from the chapter called Security

Jesus's fame was strong and double-edged. He had joined the ranks of infamous sons, like the former British prime minister's son, who was accused of planning a rebellion and a hostile take-over in a small and out-of-the-way space station, or the son of the Secretary-General of the United Nations, who was accused of skimming billions and billions of dollars from an oil-for-food program that was in effect for years until Sadatmo of Daghbod was captured by the Americans. The difference was that Jesus had come out on the good side, whatever the hell that was. Jesus had no idea who his allies were, but, thanks to the fact that his enemies had bad reputations, his side, indeed, seemed to be the better one. Nevertheless, he was not immune to criticism. People from all sides were afraid of his newly found power. It was easy to say that Jesus had come from a privileged background, though he had and had not; it was easy to say that Jesus wasn't really on the side of the regular man, though Jesus never actually said that he was; it was easy to say that Jesus was above the law, even though everyone knew that he wasn't the only one.

After all, there were more than two sides.

Verses 204-205 from the chapter called Security

Sadatmo's men were cornered. If Sadatmo had been smart, he would've made some kind of conciliatory gesture, like an agreement to a partial withdrawal. The Americans were uncomfortable: they didn't like to fight, especially in outer space, where it seemed like nothing was really worth their time. Protestors on Earth were always saying, "no blood for oil!" as if they didn't drink it, but the government was having particular difficulty in defending their lack of compromise. The president said the principle was fighting the aggressor and protecting free trade, but then his secretary said the whole thing was about saving jobs, which really confused people. Instead of capitalizing on this confusion, Sadatmo used fighting words and threatened to drop chemical weapons on top of the Jews. People wondered why Sadatmo had chemical weapons: "who gave him chemical weapons?" they said. Nobody answered.

Verse 125 from the chapter called Childhood

It was sensational. Jesus was sought for questioning by the Procurator-general. Unfortunately, nobody knew his address. His dead grandmother's apartment had been repossessed by the State Treasury while Jesus languished in temporary arrest. He was gone. Stalin and his men claimed they knew nothing. "He's just my consultant," said Stalin. "I don't know where he lives." Without an address, the Procurator-general was helpless. His secretary was the only person helping him out. Without a warrant, nobody else was going to try to find the man. No warrant was forthcoming. There wasn't a judge in Poland who was going to risk both his reputation and his life (probably) to issue an arrest warrant for a man who, by and large, was achieving mythic status among the public - especially not on the basis of a single man's testimony, which, after all, was being believed, but, because it was being believed, was being reviled along with the man who gave it. There was nothing that the Procurator-general could do. His subpoena was useless if it couldn't be delivered. "Forget about it," his colleagues must have said. After all, the Reserve Army had granted immunity to all of his men. No trial on the charge of treason was going to take place. The State 'had no further interest in prosecuting this case.' Officially, the Procurator-general's office said, "This matter is being referred," which meant, unofficially, being placed at the bottom of the list and forgotten.

Verse 202 from the chapter called Security

It was seven whole months between the Krupnik's death and Zoe's wedding. In that time, Jesus didn't see or hear or smell or taste or touch your mother at all. He called, and she refused to answer. The invitations to her wedding (and the ball being held the night before) were offered at St. Hedwig's Basilica by one of Hitler Panzer-Tank's secretaries. Jesus accepted as long as his top lieutenants were also allowed to come. The secretary assured him that they were. Jesus thanked him. It made him want to puke.

Verse 99 from the chapter called Vows

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na sekretarz: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na sekretarz wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

NIKE: Khrushchev did a lot of good things for the world. But when he did those things, he did them because he had to. If he had been a good man, he would never have become first secretary. There's a reason why he survived the Great Purge, and there's a reason why my father defected.

INDIE: What was the reason?

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 27, Penetration, Paragraphs 49-50

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na sekretarz: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na sekretarz wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

Lunar culturalists call it 'the sardine effect,' thought the woman-or CHIC, the Condition of Highly Intrusive Cohabitation. The woman saw no reason not to take advantage of it. She leaned against the armrest of her chair. She bent her head. She peeked. The secretary was wearing seamless pantyhose-sheer to waist-nothing else.

– from “Dirty Manga People Are Disgusting,” a spooky story featuring aliens without jawbones

Davis smiled. "I am now. I'm the COO's new secretary." Dorothea was behind this.

"I see," said Junior. "Welcome."

Davis kept getting in his way. When he took Nyota to the horse farm, she tagged along. "Are you going to give me a horse for my birthday?" she asked.

"Are you going to take care of it?" Davis grinned devilishly.

– from “A Horse Named Clutch Bag,” an inspiring story featuring a frank discussion of what to do with a diseased horse

"When would that be?"

Uzumaki paused. He studied the woman's peeved expression. He said, "I have no idea, Ms. Read."

Tatum smirked. "I'll have to keep my receipts."

"Is that a yes?" The woman nodded. "Thank you. You'll be doing the entire lunar community a service." He motioned towards the door. "My secretary will take care of you."

Tatum turned to Pat. "How did she look?"

– from “Dirty Manga People Are Disgusting,” a spooky story about a woman who doesn't like to take shit from anyone

"A Bantu woman," thought Junior, "in my company. She must be worthwhile." He checked the department listing. She was a secretary for Ann Taylor. That was going to be a problem. Ann was the most successful woman in the history of the company. She worked for the general commercial manager, Randall G. Fitzwater III.

– from “A Horse Named Clutch Bag,” an inspiring story featuring a frank discussion of cruelty to animals

The secretary approached the file cabinet in front of the woman. She used the heel of her shoe to open the bottom drawer. Like a child who sees change upon the counter, she hesitated. She would have to be quick. She put her heel on the floor. She leaned forward. She barely bent her legs.

The corduroy fabric bulged around her-it was right in front of the woman's face. A short ruffle was all that stood in the way of buried treasure.

– from “Dirty Manga People Are Disgusting,” a spooky story featuring the dark side

Obraz młodego MichałaPowrót do UsageStosowanie angielskiego odpowiednika na sekretarz: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na sekretarz wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

Angielski odpowiednik na "sekretarz" nie pojawia się w Sorry Miss Jackson.

- Michal Slaby

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na sekretarz: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na sekretarz w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

"Secretary" does not make an appearance in Miscellaneous Dingbats

- Michal Slaby

 

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Sekretarz: Spis Treści

Kolokacja Sekretarz w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Sekretarz."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na sekretarz który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "sekretarz." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Św. Sebastian

Symbol siły i protestu

Sebastian był członkiem gwardii pretorianów rzymskiego cesarza, który miał czelność uczyć wartości chrześcijańskie w czasie pracy. W Stanach Zjednoczonych, skąd pochodzę, istnieje wśród żołnierzy amerykańskich tradycja brak udziału w polityce, przynajmniej kiedy się nosi mundur. Ja myślę, że mężczyźni i kobiety w mundurach, którzy nie głosują lub nie wyrażają publicznie swoje polityczne poglądy zachowują się idiotyczne albo są zastraszeni groźbą kary od przełożonych. Tak czy inaczej, są rzezańcy. Moim celem w tworzeniu Serię Swiętego Sebastiana jest umieścić ciało i twarz prawdziwego żołnierza na pierwszym planie. Dobry żołnierz stawia swoją misję przed samym sobą. Często kończy się martwy.. Prawdziwy żołnierz rozpoznaje złą misję kiedy go widzi i nie boi się to powiedzieć. Święty Sebastian nie był krową, pomimo to, że mądrzy ludzie chcieliby nam przekonać inaczej. Święty Sebastian jest patronem wszystkich manifestantów, którzy napotykają strzały motłochu za to że mówią głośno.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży