Nagłówki MichałaSiostra

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Siostra, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Korepetycje nie będą potrzebne jak uczysz się angielskiego we własnym pokoju Bielsko-Biała style!Ikona słownika

Mam wiarę w możliwość wykorzystania angielskiego jako język dla całego świata. Nie cenię prozaicznego procesu w którym angielski jest nauczany.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Majkel's Inglisz: Słownik Polsko AngielskiPointer

Osoba oznacza powszechnie używane słowo, które odpowiada na pytanie: "Kto?"

Najczęściej używane słowa które po angielsku reprezentują typowe osoby

Ze sztuką dla kobiet pomagamy położyć kres wyzyskuZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

Europa, lato 2011. Dwanaście krajów. 46 dni. Jeden samochód. Jeden namiot. Jeden człowiek. Jedna kobieta, którą dopiero poznał.

Przyjechałem do Europy udokumentować ludzi praktykujących naturyzmu. Wstępnie ustaliłem spotkanie z nudystem z egiptu odwiedzającym Europę i było też w planie jakieś zgromadzenie paneuropejskie co odbywało się w Chorwacji. Zorganizowałem dla siebie asystent który miał mnie towarzyszyć i pomagać w czymkolwiek potrzebne, ale kiedy jej paszport został skradziony w nocy przed planowanym wyjazdem, plany poszły przez okna. Zdecydowałem się na coś mniej ambitnego. Chciałem odwiedzić saunę reklamowana dla naturystów w Bielsku-Białej, co znalazłem w Internecie. Kiedy tam dotarłem, spotkałem Gosię.

Chociaż urodziłem się w Europie, byłem wychowywany od najmłodszych lat w Stanach Zjednoczonych, mieszkając w różnych stanach jak Nebraska, Ohio i Connecticut. Uczono mnie amerykańskie wartości i zobaczyłem rzeczywistość z amerykańskiego punktu widzenia. Ona urodziła się i wychowała się na wsi w Polsce. Poszła do pracy w najbliższym mieście. Najbliższe duże miasto wydawało się centrum świata. Amerykańska perspektywa nie była czymś, co mogła kiedykolwiek spodziewać że zobaczy.

Zrób dla innych to, co chciałbyś by zrobili dla Ciebie. Ale jak zdecydować co chcielibyśmy żeby ktoś zrobił, jeśli nigdy nie mieliśmy okazji wejść w czyjeś buty? Jeśli nigdy nie zostałesz porzucona przez matki, jak mamy traktować kogoś, kto był? Ktoś, kto widocznie nieustannie cierpi z tego powodu? Ja z Gosią mieliśmy 46 dni i 10.000 kilometrów, aby spróbować wzajemnie buty drugiego. Mieliśmy jeden samochód i jeden namiot, w których mogliśmy usłyszeć nawzajem naszych słów. Nauczyliśmy się współpracować. Zaczęliśmy się uczyć jak słuchać.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 34
2011-08-22
 3༜25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

Koad Ar Roc'h

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Neant Sur Yvel, France

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Siostra

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo siostraw jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa siostrapo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na siostra znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na SiostraGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "siostra."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "siostra."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na SiostraGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na siostra jest angielskie słowo sister.

Szczegóły w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na siostra w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. My sister invited me to her house for a barbeque.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. We have sister schools in a couple different countries.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. Muszę jeszcze wymyślić trzecie zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "siostra."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. Muszę jeszcze wymyślić czwarte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "siostra."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. Muszę jeszcze wymyślić piąte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "siostra."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "siostra."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "siostra."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Siostra w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Siostra: Spis treści

Siostra po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "siostra."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Siostra."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "siostra" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na siostra," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na siostra: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na siostra w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin. (Ale na tej stronie zmieniłem okolicy Los Angeles na okolicy Bielska-Białej...:)

Frame #450

jcpenney's picking up her sister. i wish i could use my sister for an excuse. if she was a junkie and the only family ive got. poor jayce.

Justin Bieber

30 July, 2:51 PM

Frame #437

bieber - jayce's sisters flying in from reno. ill tell you what. watch the trailer park today. ill do it tomorrow. you can cover the club. deal.

Sprint "Iphone" Case

30 July, 11:32 AM

Frame #599

i told apple todays take your sister to work day. she doesnt believe me. and why would she. its a lie. the kind of thing you tell a kid.

JC Penney

2 August, 8:15 AM

Frame #1920

its like its up to me to decide who leaves this place. a woman who has a sister somewhere. or a woman with no family left.

JC Penney

17 August, 9:49 AM

Frame #2066

im told theres a notary public around the corner. how convenient. its like i have no other choice but to sell out my sister.

JC Penney

17 August, 10:38 PM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na siostra: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na siostra wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

"Never mind," I said. "Find your sister - your schwester - I mean, your aunt: ciocia. Find your ciocia for me. Do you understand? Julia. Where is she?"

Verse 425 from the chapter called Bohemia

I would have suffered it, my child. I would have suffered all of it just to save my sister's life. She died a premature death at the hands of powdered heroin - your grandfather's heroin. God damn it! Your grandfather's heroin! which your father left unsecured while the Black Madonna's copy was visiting the building.

Verse 194 from the chapter called Adolescence

When I came back from the club, I noticed my sister was gone. Jesus's father was sleeping in bed, but his front door was open. The latch had been broken for years, and, consequently, when the door was locked, it remained closed; when unlocked, the door had a nasty habit of swinging open: I went inside - someone had forgotten to lock the door on his way out, I thought. For a moment, I was worried. I feared hooligans had broken in. That was idiotic. The left bedroom was occupied: Jesus's father was sleeping in bed.

Verse 591 from the chapter called Adolescence

"This is St. Hedwig's Basilica," said Jesus. "The convent next door belongs to the Congregation of the Sisters of Mercy."

Verse 351 from the chapter called Security

"In that case, you were supposed to ask Your brother or sister pilgrim for one - but you didn't get that message either, did you?"

"I don't speak Polish - remember?"

Verses 674-675 from the chapter called Security

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na siostra: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na siostra wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

Please: show mercy upon me, sister: for, when you met me, I would never have imagined myself in such garb, and I would not have held any treasure so high above me that I could have borne it. I would have balked, dear sister, like the most wretched of mules; like a brutish, flea-bitten thing, I have not understood myself, sister. I have been compelled. I have followed your beautiful echoing right into the most unsightly of places. I have hated myself. And now that I have found you here, sister, I am deathly afraid I shall never leave, even if the ground below me break, and a swarm of bees try to lift me away. So I beg you, sister, no matter what the greatness of your love be, and who the object of its glory, to bless my suffering with pity and charity, and to marry yourself to me, this once hopeless creature." Nike stopped, and he waited.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 6, The Sixth Day, Part 1, Children & Education Reform, Section 7, Becoming Obedient, Paragraph 8, Clauses 8-16

BERT: Oh, my beautiful, little Olympia: your daddy needs a rest. He's been working too hard for you. Don't you want me to rest a bit?

OLYMP: Can't you just go to sleep?

BERT: How do you expect me to sleep when you keep banging away at that piano, screaming with your sister and making general havoc all the time?

OLYMP: I can stop playing.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 4, The Fourth Day, Part 2, The Assembly & Government Reform, Section 7, Properly Taking One's Leave, Paragraphs 45-48

Do you know where that place might be? Do you know whence that feeling arises? Gentle sister, it is from my loins: it comes from the center of my being. And from that center this feeling emanates with contained power.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 1, The First Day, Part 1, Victory & Calendar Reform, Section 5, Inflammation of the Loins, Paragraph 1, Clauses 4-6

My dear sister: I had a terrible dream last night. It started early - right after I finished writing to you - when I began tossing and turning - and lasted all through the night. The dream was a protracted one; many things took place but these things took longer than necessary. And I was aware of time being distorted. I saw how things - which otherwise take place in quick succession - were being strung together separately - like photographs developing - one by one dangling from the twine of unconsciousness - as if the events themselves were brief - captured in a single moment - but time itself was stretching and stretching till morning broke. And despite the light caressing my face, I awoke unhappily, knowing that I should not have gone to bed so feverish: that whole day yesterday was spent remembering those tantalizing things, those quietly torturous things you just read. I was reliving them, and if they weren't bad enough the first time, I was doing so by a dying man's bedside.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 1, Visiting London, Paragraph 1

So I panicked. First, I telephoned Indiana. I told her I couldn't wake up Albert. She told me exactly what to do. She wasn't surprised. She didn't sound panicked. She told me to call the hospital. She told me that Albert must have collapsed into a coma. She was incredibly calm. Her voice was soothing. "How calm she must be," I thought, at the time, because I couldn't see it: I could only imagine how calm, how firm, how resolute she must have been standing there, how calmly she must have hung up the receiver, how soon she must have broken herself with tears. That morning - I swear to you, my sister: I heard the voice of an angel telling me what to do. And I listened: I called the hospital, I waited for an ambulance, and...then I took a taxi - just like in my dream, sister: when the Bulgarians emasculated Nike.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 5, The Fifth Day, Part 2, Science & Reform Schools, Section 7, Human Frailty, Paragraph 3

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na siostra: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na siostra wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

"Excuse me," said Clark. "What the hell is going on?"

"This," said Shephard, "is Pepsi." The woman was shocked to hear her name.

Clark looked her over. He mumbled, "How do you do?"

Shephard said, "I've been dating her sister."

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story featuring really poor people

The woman removed Shephard's blindfold. Shephard paused a moment before opening his eyes. He smiled. Pepsi's photo hardly did her justice. She was gorgeous. "Are you sure you don't have a sister?" he asked. "She says you play the jigatch very well." The woman puffed in disbelief. "She says you should never have given it up." She shook her head. "My name is Shephard. Shephard Saylor. This is my associate, Clark Hausmann." Shephard said in English, "Say hello, Clark."

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story featuring an example of oppressed people

Pepsi shook her head. "My sister and I would only fight."

Shephard smiled half-heartedly. He said, "You have nothing to fight about."

Pepsi turned away. After a moment, she looked back. She nodded. "We do."

Shephard cocked his head. He asked, "Like what?"

Pepsi paused. She whispered, "You."

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story featuring a man who thinks he knows something

Shephard said, "Kumis or camel's milk?" The girl laughed.

"I'll have a Coke."

Shephard started dating her. He would drive her around on his motorcycle. He was mortified to learn her father was already planning their wedding. His girlfriend laughed.

She said, "He doesn't want me to end up like my sister."

"What happened to her?" asked Shephard.

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story featuring a pair of hapless guys

"How would I know? I worship Allah."

"I understand," said Shephard. "I didn't go for it myself-until your father told me I was sent by it. He wants to make me his son-in-law."

"Why's that?"

"Your sister-I'm sorry, I forgot you don't have one-his daughter says it's the way I ride my motorcycle. I can tell you it's not from twitching my nose."

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story featuring an interesting use of U.S. assets

Obraz młodego MichałaPowrót do UsageStosowanie angielskiego odpowiednika na siostra: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na siostra wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

Angielski odpowiednik na "siostra" nie pojawia się w Sorry Miss Jackson.

- Michal Slaby

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na siostra: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na siostra w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

It's not that my sister tried to kill me. I won't say that. I didn't need to kill her to defend myself. She made me mad. That's all. I had just watched my brothers die at the hands of the man she loved. The man who wanted to kill me. Who almost did. I was standing in the doorway bleeding like a stuck pig defending our people and she has the gall to mourn him. And to curse me. She asked for it. So I stabbed her.

– from “The Testament of Publio Orazio,” a horror story without a lot of knives coming straight out of Roman mythology

Part of me wished there had been somebody there to witness the whole thing. To back me up. All anybody saw was my knife in her heart. Me holding her in my arms. I would've put me on trial too. Now that I'm safe I can safely say I'm glad I was the only one. It was horrible. I wouldn't wish that scene on anybody. My sister was miserable. She died miserably. I'm thankful I was the only who had to see it. The only one who had to watch that beautiful woman die.

– from “The Testament of Publio Orazio,” a horror story without that much killing coming straight out of Roman mythology

Proctor tried to reach Elizabeth. She wasn't picking up. Neither was her sister. He kept trying. He walked all the way home. He went straight to the parlor where he kept his gun. He opened the drawer. It was empty. He heard the hammer cocking back. It was next to his head.

"Looking for this?" asked Bob.

– from “We Need To Talk,” a mystery story featuring a former flame put in a weird position

I was the smartest. I was the strongest. So I survived. That's life. That's what needed to happen. But what happened to my sister. When I came home. What she did? That was a pity. It was unnecessary. My sister didn't need to love a Curiazo. They were the enemy. She could've had a bit more sense than that. I don't blame her. Love is love. She did what she had to do. That's the truth of it. My sister wanted to die. That's why she attacked me.

– from “The Testament of Publio Orazio,” a horror story without much blood or gore coming straight out of Roman mythology

Publio Orazio (d. Mar 3, 2011), also known as Il Primogenito, a soldato for the Orazio crime family, was indicted for the murders of three policemen as well as his own sister; through the intervention of his father, Marco Orazio, a well-known mafioso, the case was eventually dismissed on all charges. Publio rose to the rank of caporegime before succumbing to cancer at an unknown age.

– from “The Testament of Publio Orazio,” a horror story without much blood or gore coming straight out of Roman mythology

 

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Siostra: Spis Treści

Kolokacja Siostra w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Siostra."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na siostra który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "siostra." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Plugawość, Sportretowanie

Cenzura mówi wszystko

To naturalne, ukryć brudne rzeczy. Są żenujące. Ale trzeba pamiętać, że kiedy ukrywamy rzeczy, które są trudne, robimy wrażenie że są brudne, gdy są naprawdę coś zupełnie inne. A kiedy sprawiamy że łatwe rzeczy są dostępne, robimy wrażenie że są czyste, kiedy tak naprawdę nie są w ogóle. To jest niebezpieczne.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży