Nagłówki MichałaOkazja

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Okazja, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Możesz uczyć się angielskiego we własnym mieszkaniu - Bielsko-Biała style!Ikona słownika

Wierzę w pomysł podawania angielskiego jako uniwersalny język. Nie doceniam konwencjonalnego systemu w którym angielski język jest nauczany.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Majkel's Inglisz: Słownik Polsko AngielskiPointer

Paliwo oznacza powszechnie używane słowo, które odpowiada na pytanie "Jak?"

Najczęściej używane słowa które po angielsku reprezentują typowe paliwa

Ze sztuką dla kobiet pomagamy położyć kres rankizmuZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

Mój samolot wylądował w Polsce 20 czerwca. Miesiąc później byłem w Austrii. Dwa dni później, w Słowenii. Następnego dnia, w Chorwacji. Tydzień później, we Włoszech. Następnego dnia, w Szwajcarii. Następnego dnia, we Francji. Następnego dnia, w Niemczech. Następnego dnia, w Belgii. Następnego dnia, w Holandii. Wszystko w towarzystwie kobiety którą poznałem mojego pierwszego weekendu w kraju.

Jako artysta zainspirowany przez młodą kobietę walczącą z samooceną i bulimią, akceptacja ciała zawsze zajmowała poczesne miejsce w mojej estetyce. Odkrywając niedawno naturyzm i jego mantrę akceptacji ciała w Stanach Zjednoczonych, byłem chętny do odkrywania styl i filozofię klubów naturystycznych i piękność wokól naturystycznych kempingów w Europie. Los mnie rzucił najpierw w kierunku Bielsku-Białej. Tam gdize Gosia mieszkała.

Chociaż urodziłem się w Europie, byłem wychowywany od najmłodszych lat w Stanach Zjednoczonych, mieszkając w różnych stanach jak Nebraska, Ohio i Connecticut. Uczono mnie amerykańskie wartości i zobaczyłem rzeczywistość z amerykańskiego punktu widzenia. Ona urodziła się i wychowała się na wsi w Polsce. Poszła do pracy w najbliższym mieście. Najbliższe duże miasto wydawało się centrum świata. Amerykańska perspektywa nie była czymś, co mogła kiedykolwiek spodziewać że zobaczy.

Nigdy nie głodziłem nie zasługując na to. Nigdy nie byłem systematycznie pobity przez rodziców. Ksiądz nigdy mnie nie pieścił w majtkach. Ale to nie oznacza, że nie mogę słuchać kogoś, kto przeżył takie nadużycię i to nie oznacza, że nie mogę próbować to zrozumieć. Razem z Gosią podróżowaliśmy 10.000 kilometrów razem. Spaliśmy w tym samym namiocie. Musieliśmy słuchać siebie nawzajem. Człowiek nie powinien potrzebować 10.000 kilometrów aby to zrobić. Powinniśmy być w stanie słuchać siebie wzajemnie bo tak chcemy. Powinniśmy być nauczeni to zrobić. Jeśli tego nie nauczono nam, powinniśmy się uczyć, jak to robić i szybko.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 29
2011-08-17
 28༛25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

C.N.R. La Chenaie

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Anneville-Ambourville, France

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Okazja

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo okazjaw jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa okazjapo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na okazja znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na OkazjaGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "okazja."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "okazja."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na OkazjaGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na okazja jest angielskie słowo opportunity.

Szczegóły w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na okazja w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. When opportunity comes knocking, make sure you're prepared.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. I would like the opportunity to prove myself, sir.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. Muszę jeszcze wymyślić trzecie zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "okazja."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. Muszę jeszcze wymyślić czwarte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "okazja."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. Muszę jeszcze wymyślić piąte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "okazja."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "okazja."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "okazja."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Okazja w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Okazja: Spis treści

Okazja po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "okazja."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Okazja."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "okazja" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
4.0%4121762opportunity261613420
5.6%4192243occasion19158410
20.0%4325006occasional6231000
25.0%4335609opportunities5121010
50.0%4357542occasionally3010020
n/a43712632occasions1010000
---opportune0000000

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na okazja: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na okazja w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin. (Ale na tej stronie zmieniłem okolicy Los Angeles na okolicy Bielska-Białej...:)

Frame #3976

mcdonalds must honestly be after his daughter. i gave him an opportunity to see me. to lure me out. he didnt take it.

Chase Credit

21 September, 2:10 PM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na okazja: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na okazja wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

Several weeks after the procurator dropped his case, an old friend of Jesus's turned up dead. Baron Cohen-Krupnik had been renting an apartment under an assumed name. If the landlord had known his client's documents were false, he might have informed SECURITA about the whole situation. The landlord was an old friend of Stalin's and anyone who knew Stalin or anyone else actively involved in the Confederation was aware of the ever-pressing need to be on the lookout for suspicious things. As it was, the opportunity was lost. It wasn't till poor Baron was found dead that the landlord even mentioned it.

"How did you find him?" asked Jesus.

Verses 206-207 from the chapter called Security

Then, in Jesus's bedroom, we played our favorite game, blind man's buff. It was Sapper's idea; Sapper always wanted to play it. At the time, it was generally known as the best opportunity for grabbing girls, but Sapper's excitement was unparalleled. Your father liked it too: he liked to fall on top of girls when he caught them. He said that on top of them was the only way he could recognize girls blindfolded. We were devils, but ladies like devils. Fathers, on the other hand, do not - and Sapper got your father in trouble one time.

Verse 205 from the chapter called Childhood

Butt-pressing was all good and fun, but Jesus was hungry for more. Turning onto his back, he pressed his whole body against Zoe's. She pressed back. Then, wiggling around, she gave Jesus what seemed like the perfect opportunity to roll onto his right side. He did it! They were both facing the same direction! Unfortunately, Jesus lacked either the imagination or the experience to let his arms fall in strategic places. They were left in the most uncomfortable and inconvenient areas: underneath his torso in the first case (his right arm), and too close to Zoe's back in the other, more important one. More wiggling would be necessary before his left arm were ready to strike.

Verse 630 from the chapter called Security

When the police, investigating the recent discovery of two illegally buried bodies in the local cemetery, came to his dead grandmother's apartment, they asked for Jesus's papers. He gave them his brand new American passport (with residency visa) and said nothing. When they asked him a question - they asked, "With whom are you living here?" - Jesus shook his head. He refused to answer any and all questions. One of the policemen decided to arrest him right then and there - on the spot - and so his partner decided to search the immediate surroundings, which, thanks to the apartment's size, meant the whole thing - but they didn't find anything: there was nothing there to find. When they threw him into a large jail cell with four beds, Jesus realized that the room was bigger than his own. He decided he would do some push-ups and sit-ups and some calisthenics. After he did them, he decided he was out of shape. This was a perfect opportunity to get back into shape. He was the only one there. Nobody was going to bother him.

Verse 158 from the chapter called Security

SECURITA was corporate. Its chief executive officer was 'commander-in-chief.' Its board of directors included, as a result of the new contract, several deputies from Parliament who belonged to the ruling party. Regional and local operations were mostly controlled by independent entrepreneurs. SECURITA was, in essence, a franchise, this being the secret of its great success. Rich Capitalists were given the opportunity to lead armed men - it was thrilling: a power trip which most Capitalists found very rewarding, both financially and psychologically. It was racketeering in legalized form.

Jesus's plan was two-fold.

Verses 28-29 from the chapter called Security

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na okazja: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na okazja wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

My imagination was so enthusiastic that before long my mind was completely exhausted from its pandering. But you know, my sister, this feeling has nothing to do with sexual arousal. The two are quite distinct. Now, as you can imagine, in the days before Albert's collapse, there was more than one opportunity for me to be sexual aroused. In fact, the Piano Kiss was only the crowning moment in a series of sexually stimulating encounters. And I confess: Indiana was making me very aroused. But throughout all that time, I suffered only one inflammation of the loins. And there was nothing sexual about it. Nor was there even a physical body present.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 1, The First Day, Part 1, Victory & Calendar Reform, Section 5, Inflammation of the Loins, Paragraph 7

At least I hope to have reminded you of the circumstances under which your relationship with the 'Romaniac' began. It has been a long relationship, but oftentimes quiet and distant, and only recently, I gather, have you had the opportunity to develop it seriously. But I never doubted that it would be provocative: everything about that woman is that way, whether it be innocent or not, and your confessions to me have only piqued an already heightened interest.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 1, Genital Pain as a Result of Physical Trauma, Paragraph 8, Clauses 7-10

Now failing every other opportunity, a young maiden still had one last chance to see her future husband. Beginning on the thirteenth of December, on the feast day of Santa Lucia, the young woman could take one bite of an apple everyday, making sure that on Christmas Eve, she would take the very last bite, and then, with luck, she would see her future husband.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 21, Giving and Receiving a Look, Paragraph 1, Clauses 4-6

Thank God we have each other; through you I can know myself better, and I have gained what I believe to be an acute understanding of your own condition. I have had a singular opportunity: to observe objectively from a distance not only the machinery of an organism, but the habits and workings of an intellect that bear a striking resemblance to my own.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 8, Loneliness, Paragraph 3, Clauses 1-2

Then Indiana disappeared, although persistence of vision - that is, more accurately, persistence of imagination convinced me that she hadn't moved, and, although she was, in fact, gone, I was still savoring the picture; but she was gone, and, with a moment of clarity, I almost collected myself; but the opportunity passed: now I was wondering at the vision, at my luck for having witnessed it, and I continued standing there incredulous for a moment - until finally, I was merely waiting, unconsciously hoping for more.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 1, The First Day, Part 1, Victory & Calendar Reform, Section 9, Intoxication, Paragraph 7

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na okazja: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na okazja wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

"She says she's harboring a woman and her daughter. They're on the run from the woman's husband. She thought you were sent to find them. She panicked. They were staying in Shaq's room. The blackout was supposed to give her an opportunity to stow them on one of the access towers at the north pole. She wants me to go there now and move them. I told her it's silly. It's better to leave them where they are."

– from “Dirty Manga People Are Disgusting,” a spooky story featuring weird aliens who live on the dark side of the moon

The netball league became very popular. Nyota signed up. Purse was instructed to join. He brought with him some secretaries. Junior waited for Nyota to inform him of the opportunity. He pretended to be mildly interested. He let her talk him into it.

Everything was going smoothly until Davis showed up. "You're not an employee," said Junior.

– from “A Horse Named Clutch Bag,” an inspiring story featuring the strength of man

Tae ran to his tent. He grabbed a spear he had fashioned in case of animal attack. He followed the bank. He encountered a forest. Roots stretched over the ground. Branches slapped him in the face. Tae was forced to slow down. He feared the worst. There was no telling how far Bo would go. "Stay alive," he kept repeating to himself. "I'm coming."

– from “How Tae & Bo Took Over the World and Kung & Fu Didn't,” an apocryphal bible story about waiting for the opportunity to strike

In one photograph, she had her arm around Harry Connick Myklebust's wife, Debbie. "She's got long arms," thought Junior. "I like that." He realized this was a golden opportunity. If she saw the Myklebusts socially, Junior could finagle his way into her company. All he had to do was make friends with Harry Connick.

– from “A Horse Named Clutch Bag,” an inspiring story featuring the strength of man

"If you must know, I didn't see eye to eye with Bei."

Tae giggled. He said, "Neither do the men."

"You are awful. You're keeping me from my planting."

Tae stopped Bo. He held her by the arm. He said, "There is no work without rest." She turned to face him. Tae gazed into her eyes. "Maybe we can do both together."

– from “How Tae & Bo Took Over the World and Kung & Fu Didn't,” an apocryphal bible story about waiting for the opportunity to strike

Obraz młodego MichałaPowrót do UsageStosowanie angielskiego odpowiednika na okazja: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na okazja wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

GREY GOOSE: Every time you had her sweet fish sauce underneath your fingernails-

FLETCHER: You couldn't help but think: wouldn't it be lovely?

GREY GOOSE: We understand.

FLETCHER: We want it ourselves.

GREY GOOSE: It's only natural.

FLETCHER: Take advantage of this wonderful opportunity.

GREY GOOSE: We can't wait to see you do it.

MS. JACKSON: I'm not going to have sex with my cook!

– ACT I, lines 1152-1159

MS. JACKSON: I've been very happy with your service. You've become absolutely indispensable to this venture. Should you choose to continue with me far into the future, I would be most grateful. I already consider you a part of the family. If you should ever have the desire and the opportunity and the willingness to formalize that relationship - sacramentally speaking - I mean that in the fullest sense of the term - even if that requires a certain individual to confirm himself into the Catholic faith - I want you to know that you would enjoy my full support. I mean, namely, that, if one should be so lucky to have you for - I mean, if I should be so lucky to have - that is, I suspect you would find me a better mother-in-law than you have an employer. It's not that I pry. I've realized that - I'm not completely off the mark, am I?

KOKOMO: No. I simply never imagined I was so-

MS. JACKSON: Clearly it took me a while to - anyway: that's that.

KOKOMO: Thank you.

MS. JACKSON: It's incredible how much you remind me of me when I was your age. I too was filled with confidence. My family recognized my strength and valued it. I consider it my duty to strengthen others. May I confide in you?

KOKOMO: Yes.

MS. JACKSON: What I want to tell you isn't easy for me to describe. You have a right to know. I became pregnant with Fletcher before I was married. It took pressure, if not outright coercion, before Grey Goose finally agreed to wed - even though he had always talked about it as if it were a sure thing. I've never understood why it had to be like that, but I feel it's been at the root of most of the problems we've had. I just wanted you to know so that you could be careful.

KOKOMO: Thank you. I can't imagine how hard it must have been.

MS. JACKSON: Indeed. You see how long the pain can last. Be wary, child. Do not commit the same mistake I did.

KOKOMO: I won't.

– ACT II, lines 14-23

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na okazja: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na okazja w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

"We are all jealous of you," she said. For whom did she speak? "There is a new order in the world. You have power and opportunity. Our destinies were decided by systems, technology, social movements. They manipulated us. You've been living with them from the very first day. You have more of a chance to decide what to accept and what to reject. We never had that luxury."

– from “St. Andrew's Eve,” a story of love that may calm one's nerves depending on your outlook

 

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Okazja: Spis Treści

Kolokacja Okazja w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Okazja."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na okazja który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "okazja." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Martwa natura, Patriarchat

Ojciec mówi, że ojciec wie najlepiej

Na celu promowania demokracji, silny musi opróżnić się jego siły. Słaby musi być przyznany szansę na rozwój siły. Nie możemy wymusić koniec patriarchatu. Takie postępowanie po prostu utrwala feudalizm pod inną nazwą.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży