Nagłówki MichałaPubliczny

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Publiczny, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Trzeba uczyć się angielskiego we własnym domu Bielsko-Biała style - to nie jest Metoda Callana!Ikona słownika

Cenię praktyczność podtrzymywania angielskiego jako globalna lingua franca. Nie akceptuję chłodnego planu przez który angielski jest przedstawiony.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Majkel's Inglisz: Słownik Polsko AngielskiPointer

Rodzaj oznacza powszechnie używane słowo, które odpowiada na pytanie: "Który?"

Najczęściej używane słowa które po angielsku reprezentują typowe rodzaje

Zapobiegajmy autoagresji z pomocą sztuki dla kobietZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

Cztery dni po przyjeździe do Polski, w znacznej mierze kraj katolicki obchodził Boże Ciało, czyli uroczyste procesje wdzłuż ulicy i tym podobnym. Trzy dni później zrobiłem własną uroczystą przysięgę, że jeśli dostanę szansę to wyrazić, chciałbym pokazać miłość do pewnej kobiety, którą dopiero spotkałem.

Jako artysta, od początku mojej kariery, praca moja została poświęcona problemowi akceptacji ciała, cel, który później uświadomiłem sobie wspolnie trzymałem z całą społecznością ludzi którzy się nazywają naturystami, skromny fragment z której znalazłem zamieszkany w Polsce, kraj, którego kulturalny konserwatyzm nie nadaje się łatwo do przyszłościowego myślenia. Jeden z tych przyszłosciowo-myślących polskich naturystów była Gosia.

Ja uważałem się jako młody i zdolny. Będąc Amerykaninem często sobie przekonałem, że byłem jeszcze zdolniejszy. Ona nie czuła się taka młoda. Dorastając w Polsce, miejsce co było i jest nadal uważane przez wielu za biednym krajem, miała dodatkowy ciężar iż nie tylko była w niekorzystnej sytuacji, ale było to wykorzystywane przeciwko jej. Różnica stała się namacalna, kiedy uświadomiłem sobie, że nie mogę nawet prawidłowo przetłumaczyć na język polski bardzo amerykańskie słowo "opportunity". Coś wiekszego niż szansa czy okazja. Nie ma w słownictwie.

Zrób dla innych to, co chciałbyś by zrobili dla Ciebie. Ale jak zdecydować co chcielibyśmy żeby ktoś zrobił, jeśli nigdy nie mieliśmy okazji wejść w czyjeś buty? Jeśli nigdy nie zostałesz porzucona przez matki, jak mamy traktować kogoś, kto był? Ktoś, kto widocznie nieustannie cierpi z tego powodu? Ja z Gosią mieliśmy 46 dni i 10.000 kilometrów, aby spróbować wzajemnie buty drugiego. Mieliśmy jeden samochód i jeden namiot, w których mogliśmy usłyszeć nawzajem naszych słów. Nauczyliśmy się współpracować. Zaczęliśmy się uczyć jak słuchać.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 34
2011-08-22
 3༜25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

Koad Ar Roc'h

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Neant Sur Yvel, France

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Publiczny

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo publicznyw jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa publicznypo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na publiczny znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na PublicznyGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "publiczny."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "publiczny."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na PublicznyGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na publiczny jest angielskie słowo Public.

Szczegóły w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na publiczny w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. This is a matter of public safety.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. I've been educated in both public and private schools.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. What will you do when this goes public?

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. San Fransisco made it illegal to be naked in public. I think that's a mistake.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. Muszę jeszcze wymyślić piąte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "publiczny."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "publiczny."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "publiczny."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Publiczny w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Publiczny: Spis treści

Publiczny po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "publiczny."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Publiczny."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "publiczny" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na publiczny," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na publiczny: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na publiczny w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin. (Ale na tej stronie zmieniłem okolicy Los Angeles na okolicy Bielska-Białej...:)

Frame #4118

the public school in bb mesa feels like a private school. i thought i was in the wrong place. parents teach art classes here.

Chase Credit

28 September, 8:40 AM

Frame #2169

im out of money. i have to sit and wait for a public xbox. this is a new low for me. i havent had to wait this long since grade school.

Justin Bieber

19 August, 12:19 AM

Frame #5605

in case you end up reading this sprint. you wondered why the councils had a joint meeting yesterday. closed to the public. we have no water.

Justin Bieber

27 November, 8:15 AM

Frame #2770

the sheriff is publicly blaming mcdonalds for the afton deaths. that may not be the wisest thing. a vigilant public is a public at risk.

Chase Credit

26 August, 12:05 PM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na publiczny: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na publiczny wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

"There's a truck leaving tomorrow morning for -" he checked the schedule - "the Czech Republic."

"Perfect."

Verses 88-89 from the chapter called Bohemia

"She's an alcoholic," she said. "People have seen her drunk all the time - and yet, they don't understand how bad it is. It's really bad. When I would come home, I would find her lying on the stairs, passed out, soaked in her own urine. It's disgusting - and I'm the one who has to clean it up. My father doesn't do it. I'm the one who has to do it. 'Zoe, Zoe, help your mother.' He's never been a father to me. The only time he needs me is when Momma's found herself in some kind of trouble - when she's in public: when she takes the dog out 'for a walk' and comes back drunk. She hides bottles of liquor in the bushes. Why? Because I would always empty them out and fill them with water. 'Please, Momma, don't drink' - but she doesn't listen. She only tells me never to get married. She's mad at my father for having made her have children - can you believe that? She tells me that she never wanted to have children. I'm her daughter for crying out loud. I don't want to hear that: it's depressing. My father forced her to have me? Alright: maybe - if he raped her. But did he force her to abandon music? I don't think so. I think she chose that. I think she regrets it now - that's what it is. My father's only her excuse. She drives him insane. I think he's turning alcoholic too. He beats her sometimes - when he's mad. I used to cry, but now I think she deserves it. She's a terrible mother.

Verse 1004 from the chapter called Bohemia

It was sensational. Jesus was sought for questioning by the Procurator-general. Unfortunately, nobody knew his address. His dead grandmother's apartment had been repossessed by the State Treasury while Jesus languished in temporary arrest. He was gone. Stalin and his men claimed they knew nothing. "He's just my consultant," said Stalin. "I don't know where he lives." Without an address, the Procurator-general was helpless. His secretary was the only person helping him out. Without a warrant, nobody else was going to try to find the man. No warrant was forthcoming. There wasn't a judge in Poland who was going to risk both his reputation and his life (probably) to issue an arrest warrant for a man who, by and large, was achieving mythic status among the public - especially not on the basis of a single man's testimony, which, after all, was being believed, but, because it was being believed, was being reviled along with the man who gave it. There was nothing that the Procurator-general could do. His subpoena was useless if it couldn't be delivered. "Forget about it," his colleagues must have said. After all, the Reserve Army had granted immunity to all of his men. No trial on the charge of treason was going to take place. The State 'had no further interest in prosecuting this case.' Officially, the Procurator-general's office said, "This matter is being referred," which meant, unofficially, being placed at the bottom of the list and forgotten.

Verse 202 from the chapter called Security

Your grandfather's actions were famous and had great consequence. Having set a milestone in the history of tort law, they marked a new era in political and legal history. Two years after Jesus's mother died, the government of France took the unprecedented step of admitting its own fault, not only for the terrible lives and health of its citizens, but also for the general atmospheric situation - many thought the move was a purely financial and political one, as the French government was in danger of losing its power and legitimacy, but that was beside the point: it was still a clear moral victory. That same year, many governments won lawsuits against a myriad of industrial giants. For the criminal and tortious acts of polluting the public weal so indiscriminately and mercilessly, those giants were forced to pay, first, sums of over three billion dollars, and then, eleven point three billion dollars, until finally, they were paying settlements of three hundred and sixty-eight point five billion dollars. Hallelujah! said the people. God bless the Law!

Verse 64 from the chapter called Adolescence

My cousin Stalin was able to procure for us a record of all authorized shipments from the Czech Republic, especially those from Brno which had passed through the southwestern border since the terrorist insurgency in Germany. Meanwhile, Sapper was sent with a blank check to the diesel fuel station at the border - "the only diesel fuel station around for miles," according to his old friend Washington Dulles. Your father told him to buy everything: the whole station: the building, the record books, the fuel. Sapper got it all for a nice, little price. The owner almost blew his load out of gratitude.

Verse 34 from the chapter called Security

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na publiczny: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na publiczny wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

So the industry makes a big deal out of its own accomplishments. That's why, if you're not a rose-grower you don't really hear about the Rose Selections. It's a niche market, which means that there's a steady audience, that certain people will always be buying roses: why should the judges be worried about what's going to be popular?" I told Macy that simplicity is a virtue, and if the Rose Selectors wish to commend a grower for developing an easy flower to grow, then it lies entirely within their prerogative. Nike agreed, pointing out that the Rose Selectors were judging roses, "not rose growers. If they were doing that, then maybe they'd give the award to someone who could successfully grow a difficult rose." Macy agreed that it was entirely natural for the judges to compliment a rose that was easy to grow. "But that's not my point. My point is: why isn't there a prize for rose growers? That kind of prize would reward merit, it would raise public awareness of these talented people and their art form, but it wouldn't serve the economy and therefore it would never be subjected to its forces." Nike stopped to consider this, but I already knew that Macy was mistaken. Not only was he being idealistic, he was being plain wrong. I asked him why he'd want to divorce prize-giving from the promotion of goods. What good would that serve? "It would serve the ideal," he replied; "it would preserve the purity of the prize itself." I turned away from him and stared in front of me. I told him he was being foolish; he was defining a prize as something periodically given by an institution to members of a select community. I told him to consider a prize given daily from one person to another; I told him to consider marriage. "Love," I said, "is a gift freely given, but marriage is a prize for which people apply, for which some qualify and some do not. Whoever be the judge, the prize is awarded on the basis of merit, and the banns of marriage proclaim the lucky victors. Do you think you can divorce marriage from its promotion of life? How fruitful is the marriage without children? Tell me honestly, is your ideal marriage incapable of producing children?" I did not turn to face him; instead, I got up and went for a drink.

– Title 1, Regarding Peaches and Bananas, Part 2, Section 9, Attacking homosexuality, Paragraph 1, Clauses 15-33

LUKA: Are you gay?

ANDY: What?

NIKE: Is he gay! Ha!

ANDY: No, I'm not gay.

NIKE: That's funny.

LUKA: Are you a Republican?

ANDY: Am I...?

NIKE: 'Ey: answer that one!

ANDY: No, I'm not.

LUKA: Good.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 11, Talking Politics, Paragraphs 1-10

ANDY: Explaining my opinion to you, I think, would be difficult.

NIKE: Frankly, I'd rather talk about sex.

LUKA: But why are you not a Republican?

NIKE: Oh, boy.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 11, Talking Politics, Paragraphs 20-23

He will enter his library, look at his books, organized by subject and then by date of publication, and then he will find the oldest ones missing. He will wonder what has become of them. He will wonder whether he ever had them at all. He will climb up into the attic, thinking he is looking for something, but he will not find anything of worth. If it be winter when he does this, it will be too cold to stay there searching. And if it be summer, it will be too hot.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 1, The First Day, Part 1, Victory & Calendar Reform, Section 1, Cancer, Paragraph 1, Clauses 2-8

After we bade good night to Indiana, there was even room in my heart (and patience in my brain) for entertaining Nike's particular brand of silliness. "I have new names for both of you," he said, on the way back. "Indiana, whom I genuinely adore, shall henceforth be known as 'the Romaniac.' As for you, my strange, chimney-sweeping friend from Austria, you shall no longer be known as A. Jo Ann Stewart, but, if my very limited knowledge of German does not fail me, you shall henceforth be known, quite appropriately, as the infamous Johoffen Legen, because, I have no doubt, as an artist, you will soon gain a reputation, not only for the beauty of your individual pieces, but for the very frank and open nature of your expositions. I only ask one question: when is your first public exhibit?" He was smiling like the very devil.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 30, Presenting Oneself to a Potential Husband, Paragraph 22

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na publiczny: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na publiczny wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

He became a public affairs officer. He earned a master's degree in communication. After a few years at the Pentagon, he was stationed in Bishkek, the capital of Kyrgyzstan. Nobody outside the service understood why the Navy would send him to a landlocked nation. Bishkek was as far from the ocean as physically possible.

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story featuring a man in uniform

"I told you. There's a crackdown. You're not going to find anybody in the cities. This town has one public security bureau. I don't think they have guns."

"What are we going to see around here?"

"There's a monument to Chairman Mao right in front of you. Turn around. There's a post office, a mobile phone center-even an Avon store. Would you like some cosmetics?"

"Do I look like I need some? Point me in the direction of the nearest four-star hotel."

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story featuring two thirsty dudes

"Is that the story you would have told the people of Kolkhis? My dear, you have no understanding of politics or public opinion."

"As in your brilliant decision to disband our army?"

"Don't start with me. Do you want me to leave you behind?"

– from “In the Beginning, There was Gog,” a fantasy story featuring a man who can satisfy a warrior woman

Customs had to be learned. Every time Patsy went to investigate a famous statue of Buddha, he would spend the night at a local hot springs. Japanese etiquette demands that, before entering a public bath, one first wash himself thoroughly with soap and water. To this end, a well-drained area is prepared with spigots, buckets and ladles.

– from “A Cop Named Patsy,” a funny story featuring a cop who doesn't back down when things get absurd

Obraz młodego MichałaPowrót do UsageStosowanie angielskiego odpowiednika na publiczny: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na publiczny wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

Angielski odpowiednik na "publiczny" nie pojawia się w Sorry Miss Jackson.

- Michal Slaby

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na publiczny: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na publiczny w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

"Public" does not make an appearance in Miscellaneous Dingbats

- Michal Slaby

 

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Publiczny: Spis Treści

Kolokacja Publiczny w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Publiczny."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na publiczny który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "publiczny." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Naturalne + Życie

Pejzaż ludzki

Życie to wirująca kula. Radość znajduje się na jednym biegunie a smutek na drugim. Każdy ciągle karmi drugiego. Radość jest otoczona przez emocji zaufania z jednej strony, i przez niespodziewanie z drugiej. Zaufanie prowadzi do przewidywanie, przewidywanie prowadzi do strachu. Niespodziewanie prowadzi do niesmaku; niesmak prowadzi do złości. Złość i strach napędzają nasz smutek. Smutek zamienia się z upływem czasu w radość, Poprzez nadziei, czyli zorientowanie się na miłość. Miłość, czyli otwartość na radość, zaufanie i zaskoczenie. Suma emocji, emocja wzmacniana przez innych. Mnożone i dzielone, w uczciwych kawałkach. Takie, że do tych, od których zostało odjęte, trzeba dodać. Do czasu, gdy jesteśmy cali.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży