Nagłówki MichałaPod spódem

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Pod spódem, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słów ze wszystkich stron...

Możesz uczyć się angielskiego - gramatykę też - we własnym mieszkaniu - Bielsko-Biała style!Ikona słownika

Akceptuję perspektywę podawania angielskiego jako język dla całego świata. Nie cenię sterylnego trybu w jakim angielski język jest przedstawiony.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Lepszy sposób do nauki angielskiego: Definicje podzielone na osiem typ słówPointer

Typ 4 odpowiada na "Gdzie?"

Można powiązać osiem rodzajów słów z dniami tygodnia w kalendarzu akceptacji. Środa, lub Dzień Konstytucji, reprezentuje "Gdzie."

Ze sztuką dla kobiet pomagamy położyć kres ograniczeniu praw obywatelskichZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

Jeden tydzień po przybyciu do Europy, poznałem kobietę w saunie na parterze dużej willi, co dzieliła z byłym mężem. Cztery tygodnie później dzieliła ze mną mały nasączony z deszczem namiot w Wiedniu, nasza mała gazowa kuchnia ledwo zdolna do gotowania kubka wody. Dopiero jak dotarliśmy do Chorwacji, zdecydowaliśmy się zainwestować w dużym czajnikiem elektrycznym. To było dość luksusowe i mnie bardzo pocieszyło.

Wiedziałem że naturyzm był popularny w wielu częściach Europy i jako artysta, który pracował na rzecz akceptacji ciała przez całej jego kariery zależało mi na dokumentowanie jakiś mały fragment. Przyglądając się ze zdziwieniem znalazłem bardzo ważną część kryjąca się w Polsce. Miała na imię Gosia.

Chociaż urodziłem się w Europie, byłem wychowywany od najmłodszych lat w Stanach Zjednoczonych, mieszkając w różnych stanach jak Nebraska, Ohio i Connecticut. Uczono mnie amerykańskie wartości i zobaczyłem rzeczywistość z amerykańskiego punktu widzenia. Ona urodziła się i wychowała się na wsi w Polsce. Poszła do pracy w najbliższym mieście. Najbliższe duże miasto wydawało się centrum świata. Amerykańska perspektywa nie była czymś, co mogła kiedykolwiek spodziewać że zobaczy.

Pomimo dystans kulturalny który istniał między nami, udało nam spędzić 10.000 kilometrów w jednym samochodzie. Spędziliśmy ponad 40 dni w jednym namiocie. Zaczęliśmy uczyć się jak mamy słuchać siebie wzajemnie. Zaczęliśmy uczyć się zaakceptować nasze różnice i jak mogliśmy z nich korzystać zamiast pozwolić aby one nas rozdzieliły. Powoli, lecz z pewnością zaczęliśmy uczyć się pokonać te demony które nas nadużywają.

Zdjęcie Gosiiz naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 32
2011-08-20
 1༜25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

Camping Omaha Beach

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Vierville Sur Mer, France

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowa Pod spódem

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowa pod spódemw jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słów pod spódempo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na pod spódem znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na Pod spódemGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "pod spódem."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "pod spódem."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na Pod spódemGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na pod spódem jest angielskie słowo underneath.

Szczegóły w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na pod spódem w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. I wonder what's hidden underneath all these pillows. Is it my little boy?

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. Muszę jeszcze wymyślić drugie zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "pod spódem."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. Muszę jeszcze wymyślić trzecie zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "pod spódem."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. Muszę jeszcze wymyślić czwarte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "pod spódem."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. Muszę jeszcze wymyślić piąte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "pod spódem."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "pod spódem."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "pod spódem."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Pod spódem w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Pod spódem: Spis treści

Pod spódem po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "pod spódem."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Pod spódem."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "pod spódem" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na pod spódem," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Pod spódem: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Pod spódem w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin.

Frame #6585

the pontoons are sinking underneath the weight of the buses. people are still inside. they better get onto the island before they drown.

Justin Bieber

23 December, 3:00 PM

Frame #1833

i climbed onto the roof. the man was underneath me for a while. im not sure if hes gone.

JC Penney

16 August, 3:46 AM

Frame #5318

the steel cable is wedged underneath some rocks. i cant use the whole thing but at least its already anchored.

Sprint "Iphone" Case

17 November, 3:20 PM

Frame #6285

according to one theory the earth underneath los angeles was like swiss cheese. i believe it. they drilled this area to death.

Sprint "Iphone" Case

23 December, 10:00 AM

Frame #4918

i see the wells fargo. underneath me. i almost crashed into it. its on the edge of the coral reef.

Sprint "Iphone" Case

4 November, 11:46 AM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Pod spódem: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Pod spódem wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

So we stopped at the warehouse where your father's uncle bought some clothes by the scale. He bought enough clothes to fill twenty trash bags. Throwing about five trash bags into the back seat, he was able to fit five more into the trunk. Getting into the car, we placed all the other trash bags between our legs, underneath them and on our laps, beside ourselves, behind our backs and our heads, on either side, piling them underneath our arms and above them, squeezing them into our crotches, filling the pits of our knees and arms, making stacks that came up to our noses and our asses. They were not comfortable. They were plastic bags. They were black: they absorbed the midday sun. They made us hot and sweaty. They stuck to our skin. These plastic trash bags full of clothing stuck to our skin. It was disgusting. They smelled. It was like being poached in oil with sweet and sour pepper. The clothes were spilling out. Somebody would wear this filthy shirt squeezing out of my crotch. It was disgusting. There were balls of nylon stocking squeezing themselves into my ass. When we turned into a back alley and stopped, I was grateful.

"Is this the store?" I asked.

Verses 175-176 from the chapter called Adolescence

Once upon a time, in fairy book land (that is, medieval Europe), there was a thing called common ground. This almost mythical farmland was controlled by individual farmers only during the growing and harvesting seasons. After that, until the next growing season, it was freely available for grazing and for other purposes. Land with a fence around it, or a hedge, was off limits - enclosed, so to speak. In those days, mankind ruled. Then came a time of change. A strange, new king came to rule in Britain. His name was Progress the First. His Queen was Greed; they named their son, Efficiency, the crown prince. They enclosed all the land in Britain. Other nations soon followed suit. By fiat, they encouraged the enclosure of land. Germany encouraged, then France and Denmark - even the Russian czar. But Poland was among the last: we clung to our old ways. We felt the common ground slipping from underneath our feet. Finally, we had to give way. Progress ruled.

Verse 146 from the chapter called Childhood

In the following minutes, your mother kept wiggling herself downward. At first, Jesus had no idea what was going on. (His left hand was cupping her breast.) Then he realized: she was pushing up her shirt. Her brassiere was gone, having been removed before going to bed. Jesus was perfectly free to place his cupping hand around her waist, and then, on the way back to where it just had been, to slip it ever so innocently underneath her shirt and to place it directly on her naked skin. He did that. Your mother was now breathing heavily.

Verse 633 from the chapter called Security

We stared at each other for a long time. Then I got up and ambled over to her side. She removed her mask from her mouth and looked up. Her mouth was open; it was only open a little bit - her lips, a centimeter apart, perhaps - but it seemed like her mouth was hanging open; her lower lip curled out; her lips were thick; in fact, her mouth was so big; her chin, so small; it was very strange; her lower set of teeth were pushed against her lip; one of them was wildly out of place, leaning forward, crazily, like the peasant warrior, but you could barely see it, since it hid underneath that huge lip. Her face was very funny. She looked oblivious, wide-eyed and naïve. It seemed as if she were totally forgetting herself. I laughed. I couldn't help myself: she was so amusing.

Verse 477 from the chapter called Bohemia

A man is not a rabbit, as my grandfather used to say (whenever he received farmer's cheese on his plate); it's hard to imagine, whatever level of intelligence the first hunter possessed, that, after having dodged left and right in a vain attempt at chase, he didn't decide just to sit there and wait for his prey to come wandering within range. Perhaps having climbed into a nearby kola tree, the first hunter waited patiently while chewing its dry fruit, satisfying his hunger pangs until some succulent piece of game, unaware of its new predator hiding in the branches, came wandering underneath and WOOSH! went the rock, or WHIZ! went the wooden spear, aided by gravity to come violently crashing (or piercing, as the case may have been) right between the shoulders.

Verse 2 from the chapter called Arms

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Pod spódem: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Pod spódem wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

The subject of my latest vision - although I really should not call them visions: my experiences involve the entire sensual organ system. They are not limited to eyes or ears or the touch. They involve my entire organism, from the feeling of the ground underneath my feet, to the involuntary fancies of the mind's eyes.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 1, The First Day, Part 1, Victory & Calendar Reform, Section 5, Inflammation of the Loins, Paragraph 1, Clauses 1-3

The breakdown was unexpected; and yet, early on I caught the flavor of discontent. Her opening monologue at the door was conspicuous in that regard. Instead of her usual exasperation, her usual barrage of complaint, that unsolicited effort to inform, that continuous concern for speaking, that vocal plying, that very pressing aural nightmare that continues even after you've woken up to its acoustical tyranny, lurking underneath her sometimes musical stream of input, hiding behind her perpetual disquiet, there was something else, something hushed, purposely muted, something that was quietly whispering its presence, something like panic.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 29, A Woman's Disposition, Paragraph 1, Clauses 5-8

ANDY: No: absolutely never. And that's why we should thank the Lord for putting the ground underneath our feet. If it weren't for the ground, we wouldn't be dancing around the sun. And gravity would send us all straight to hell.

OLYMP: ...

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 6, The Sixth Day, Part 1, Children & Education Reform, Section 2, Discussing Heaven with a Child, Paragraphs 36-37

The surface of Thaïs is so brilliant, the tunes so seductive in every sense, that you can understand people not bothering to discover what lurks underneath. There is plenty there, not all of it comfortable in its dissection of the human condition, and that, combined with the opera's obvious and immediate attractions, accounts for its special fascination. Massenet's reputation sank to its lowest ebb after the Second World War' - blah, blah, blah - 'first complete recording' - blah, blah, blah. They don't say anything about the movies. Oh well.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 1, The First Day, Part 1, Victory & Calendar Reform, Section 12, Opera, Paragraph 32, Clauses 10-15

And then it came: in the form of a sparkling bias dress reaching the knees, flapping open at the back - a diagonal path waiting to be closed. Indiana's hand reached behind for the zipper, and, grasping it above her hip, she began to zip slowly up the diagonal edge. I followed her beautiful hand. The last of the garter belt disappeared underneath it. The fabric began coating that wondrous plane, covering the noble erector, passing over the spine.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 1, The First Day, Part 1, Victory & Calendar Reform, Section 9, Intoxication, Paragraph 8

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Pod spódem: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Pod spódem wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

Davis found Junior with Nyota in front of a three-year-old colt. Trying not to look flushed, she listened to him explain the inner workings of the racing world. He was stroking the horse's mane. "This is the one I named, 'Clutch Bag,'" he said. "He's my best horse. I hope I can win with him at Belmont."

Nyota pointed to the lumps on the horse's barrel. "Do you see this? They are botflies coming out from underneath the skin. Until the wounds heal, you won't have any way of strapping on a girth."

– from “A Horse Named Clutch Bag,” an inspiring story set in New York

Shephard sped up. He got close to the truck. There was a tarp over its bed. He came alongside. He peeked underneath the canvas. There was something green. It was a watermelon. The truck was full of them. If he dumped them, thought Shephard, the humvee might crash. At the very least, it would slow it down.

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story featuring an intelligence agent

As the men crossed, one of his favorite pages, a boy named Mangone, was pushed by the current to high water. Instinctively, Sforza rode out to save him. His horse slipped. In an instant, underneath the weight of Sforza's heavy armor, the loins of his horse gave way. Both man and beast were delivered into the arms of the cold current.

– from “Italy Sucks and Has Sucked For A Long Time,” an adventure story about a young man who tries to be manly

The poor devil, crouching at the water's edge, his back to the beach and the waves lapping at his balls, had no idea what hit him. The dog, doubtlessly overjoyed to be out of retirement for the day, hit the man with such force that a slender plastic bag full of green little herbs dislodged itself from underneath the sign on its back.

"Cannabis!" yelled Patsy, running to the scene of the crime. "Cannabis!" he yelled, flailing all five limbs.

– from “A Cop Named Patsy,” a funny story featuring a guy who kills people by leaving them on top of large statues

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Pod spódem: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Pod spódem wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

AT RISE: KOKOMO is wiping up the floor.

KOKOMO: Clean. Clean. Clean. We are obsessed by cleaning. If space is a giant vacuum, why does all the dust settle here: underneath the table? Why not in the middle of the floor? Where I can see it? Where I can wipe it up with my feet? We know perfectly well why, don't we, Kokomo? Master Fletcher can't be bothered to take off his shoes. Thanks to him, it's: 'wipe the floor, Kokomo.' Yes, Ms. Jackson. 'Clean the kitchen, girl.' Yes, Ms. Jackson. 'When is lunch, dear?' I don't know, Ms. Jackson. Honestly, where does all this dust come from? What am I supposed to do with it? There really is no sense in cleaning more than once a month. Let the moon show when it's time to clean. Ms. Jackson certainly doesn't know. She would have me clean my way right into an early grave. Kokomo was not built for dust. She was built for love.

MS. JACKSON: (off) Kokomo!

KOKOMO: Yes, Ms. Jackson.

– ACT I, lines 1-3

(LESBIAN climbs into bed, disappearing underneath the down comforter. GREY GOOSE enters unseen dressed in pajamas and carrying champagne.)

GREY GOOSE: My wife left, with my son right behind her: both heading towards two figures in the dark: one Alice; the other no doubt my wife's new best friend: for why else would Fletcher dog her? leaving me with - eureka - my Polynesian beauty: I recognize the shirt. This is your chance, old man. Make it good.

– ACT II, line 308

GREY GOOSE: Every time you had her sweet fish sauce underneath your fingernails-

FLETCHER: You couldn't help but think: wouldn't it be lovely?

GREY GOOSE: We understand.

FLETCHER: We want it ourselves.

GREY GOOSE: It's only natural.

FLETCHER: Take advantage of this wonderful opportunity.

GREY GOOSE: We can't wait to see you do it.

MS. JACKSON: I'm not going to have sex with my cook!

– ACT I, lines 1152-1159

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Pod spódem: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Pod spódem w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

It was too late. Guests were back in the room. I picked up the keys I dropped. My breasts were filling out my dress like curd in cheesecloth. I rushed towards my sweater. Nike sat on its edge. I had to pull it out from underneath him. We exchanged the evil eye. Nike smiled.

– from “St. Andrew's Eve,” a story of love that may ease one's nerves depending on your outlook

"I don't know what you're talking about," said the shopkeeper. He squinted his eyes. His hand moved underneath the counter.

– from “The Death and Life of Captain Orbitz,” a science fiction romance in the spirit of Stanislaw Lem, if you know who that is

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Pod spódem: Spis Treści

Kolokacja Pod spódem w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Pod spódem."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na pod spódem który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "pod spódem." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Martwa natura, Patriarchat

Ojciec mówi, że ojciec wie najlepiej

Na celu promowania demokracji, silny musi opróżnić się jego siły. Słaby musi być przyznany szansę na rozwój siły. Nie możemy wymusić koniec patriarchatu. Takie postępowanie po prostu utrwala feudalizm pod inną nazwą.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży