Nagłówki MichałaJakoś

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Jakoś, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Translator Angielski już nie będzie ci potrzebny kiedy uczysz się angielskiego we własnym pokoju Bielsko-Biała styleIkona słownika

Mam wiarę w perspektywę zatrudniania angielskiego jako światowy standard. Nie doceniam prozaicznego sposobu w jakim język angielski jest przedstawiony.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Lepszy sposób do nauki angielskiego: Definicje podzielone na osiem typ słówPointer

Typ 2 odpowiada na "Jak?"

Można powiązać osiem rodzajów słów z dniami tygodnia w kalendarzu akceptacji. Poniedziałek, lub Dzień Pracy, reprezentuje "Jak."

Ze sztuką dla kobiet pomagamy położyć kres zachowaniu antyspołecznemuZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

Jeden tydzień po przybyciu do Europy, poznałem kobietę w saunie na parterze dużej willi, co dzieliła z byłym mężem. Cztery tygodnie później dzieliła ze mną mały nasączony z deszczem namiot w Wiedniu, nasza mała gazowa kuchnia ledwo zdolna do gotowania kubka wody. Dopiero jak dotarliśmy do Chorwacji, zdecydowaliśmy się zainwestować w dużym czajnikiem elektrycznym. To było dość luksusowe i mnie bardzo pocieszyło.

Choć jako artysta pracowałem na rzecz akceptacji ciała od początku mojej kariery, i będąc, jako byłym modelem który nieraz pozował do aktu, przyżwyczajony do bycia nagi w otoczeniu społecznym, nie byłem znacznie zapoznany ze światem naturystów i nudystów który pracował na ten sam cel wspierająć człowieka. Zwiedzając nagie plaże i ośrodki wzdłuż wschodniego wybrzeża i biorąc udział w imprezach organizowanych wokół Nowego Jorku przez Young Naturists America, pozostało we mnie niedosyt i przybyłem do Europy, aby zobaczyć rzeczy jak mówią Amerykanie, z drugiej strony stawu. Moje wprowadzenie przejęła Gosia.

Miałem amerykański paszport. Ona nie. A fakt, że jechałem samochodem z polskimi tablicami dał jej wiele okazji, aby wskazać różnicę. To nie było tylko policja i straż graniczna, kto na to patrzyło. Zwykli ludzie zrobili takie same etniczne profilowanie. Jeden właściciel kempingu nie uścisnął mi dłoń, aż uświadomił sobie, że jestem Amerykaninem. Do tego czasu, już miałem wypracowane użycie uproszczonego Angelskiego, co bylo bardziej bliski tego co uchodzi za lingua franca w dzisiejszej Europie. To co Gosia starała się opanować.

Nigdy nie głodziłem nie zasługując na to. Nigdy nie byłem systematycznie pobity przez rodziców. Ksiądz nigdy mnie nie pieścił w majtkach. Ale to nie oznacza, że nie mogę słuchać kogoś, kto przeżył takie nadużycię i to nie oznacza, że nie mogę próbować to zrozumieć. Razem z Gosią podróżowaliśmy 10.000 kilometrów razem. Spaliśmy w tym samym namiocie. Musieliśmy słuchać siebie nawzajem. Człowiek nie powinien potrzebować 10.000 kilometrów aby to zrobić. Powinniśmy być w stanie słuchać siebie wzajemnie bo tak chcemy. Powinniśmy być nauczeni to zrobić. Jeśli tego nie nauczono nam, powinniśmy się uczyć, jak to robić i szybko.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 15
2011-08-03
 14༛25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

La Betulle

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

La Cassa, Italy

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Jakoś

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo jakośw jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa jakośpo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na jakoś znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na JakośGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "jakoś."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "jakoś."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na JakośGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na jakoś jest angielskie słowo somehow.

Szczegóły w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na jakoś w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. I'll find him somehow. Don't worry about it, mother.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. Muszę jeszcze wymyślić drugie zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "jakoś."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. Muszę jeszcze wymyślić trzecie zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "jakoś."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. Muszę jeszcze wymyślić czwarte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "jakoś."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. Muszę jeszcze wymyślić piąte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "jakoś."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "jakoś."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "jakoś."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Jakoś w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Jakoś: Spis treści

Jakoś po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "jakoś."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Jakoś."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "jakoś" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na jakoś," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Jakoś: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Jakoś w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin.

Frame #5233

what would i do with mcdonalds. i cant take him wih me in a raft. and i cant leave him chained up. somehow i cant see myself letting him go.

Sprint "Iphone" Case

11 November, 1:17 PM

Frame #4073

reddit said i love you too before she hung up. somehow i cant imagine barry telling his grown up daughter that he loves her.

Sprint "Iphone" Case

26 September, 5:48 PM

Frame #5224

i wonder if the chinese somehow disabled our satellites. or maybe blew them up.

Sprint "Iphone" Case

10 November, 8:42 PM

Frame #2106

im taking a tour of the facility. i have to kill the time somehow. apple wont get out of the car. despite what pandora calls her best efforts.

JC Penney

18 August, 12:15 PM

Frame #7429

im assembling the engineers. but somehow i dont think this prisoner exchange is going anywhere.

Sprint "Iphone" Case

24 December, 5:04 AM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Jakoś: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Jakoś wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

So it was that Jesus missed his mother's funeral. If God (FUCK GOD! Stop it! FUCK GOD!) had seen fit to let Jesus see his dead mother's body, blue and completely swollen, He (FUCK GOD! Stop it!) would have somehow delayed his flight, (FUCK GOD! Stop it! Stop it! Stop it!) either by runway traffic or some strange kind of mechanical failure (FAILURE! FAILURE! FAILURE!), allowing his aunt (FAILURE!) safely to return with his ticket (FAILURE!), placing the short Italian man (FUCK MAN WITH A RED FACE!) in the awkward position of having oversold his flight (FLIGHT!), because Jesus had no doubt (FUCK DOUBT!) that the man (FUCK MAN!) had sold his seat to a stressed-out Polish Capitalist with no time and plenty of dollars (FUCK DOLLARS!). Jesus wondered what the markup had been. As it was, there was no way of finding out: the flight left; his aunt came back; together we all went home.

Verse 148 from the chapter called Adolescence

"That's a myth," she said. "Invented by farmers living in a far-away greenhouse on Mars. They saw lighting in the dust clouds and called it Zeus, a name they took from ancient books of mythology, a name which means absolutely nothing, certainly not the all-powerful, all-knowing force that somehow exists all across the planet. Why are you so interested?"

Verse 932 from the chapter called Bohemia

"Not in cold blood," I said, turning my head around and staring him down. "He will have to be drawn out." I turned my head back to the window - the one which overlooked Leonard Cohen-Krupnik's fourth floor private office in the Rathaus Club - and whispered, "Somehow."

Verse 853 from the chapter called Security

Jesus was always ready to drink, as long as 'Uncle' were going to pay for it. Somehow, his uncle had money for all kinds of rectified spirits even though his own family could barely afford to eat. Jesus himself was scraping up dirt. His father was a goddamned heroin addict; now that his bastard uncle was an alcoholic liar too deep in debt to keep his stores open, Jesus had no steady source of cash. With fewer and fewer books to read, Jesus had more and more time to waste. He begged his uncle to let him reopen at least one store.

Verse 362 from the chapter called Adolescence

If any of this were true, it would've been tantamount to treason, which, for a Supercapitalist, was at least better than bankruptcy - but, thanks to the breakdown of interplanetary trade, thanks to the rise in fossil fuel consumption, and especially thanks to the terrorists for creating the Reserve Army's insatiable demand for oil, the Google Protocol was finally ratified by the United States. If Leonard Cohen-Krupnik had been somehow anticipating this otherwise unexpected development, it would seem as if he were some kind of retrospective gambling national hero. On the other hand, if there were anyone at all with the access to the kind of information - scientific or otherwise - that would've pointed toward the possibility - not to mention the probability - that the United States would take such a drastic, self-flagellating move, it would've been the Russians - but, if the Ukrainians were indeed Russians agents, and if the former Russian spy was in fact still working for someone other than himself, it seemed as if the Russians had been very keen on consolidating a grip on what would soon have become a totally worthless commodity - unless, of course, they were in contact with Panzer-Tank. That's how hard it was to speculate.

Verse 14 from the chapter called Security

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Jakoś: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Jakoś wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

I was more than happy to sit back and watch, gathering what I could from observation. Besides, I was preoccupied: Albert's relationship with his wife was one thing; I was more concerned about his wife's relationship with me. That was something I was not prepared to talk about with anyone - excepting you, of course - and, as I made clear to you, the almost simultaneous development in those two relationships was quite disturbing to say the least. The whole thing was totally suspicious, and, of course, I could only imagine that everything was somehow interconnected.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 4, The Fourth Day, Part 2, The Assembly & Government Reform, Section 6, Being Obedient, Paragraph 2

There is nothing like philosophy to kill the spirit. And don't try to infer from my history of failure that somehow my judgment has been flawed all along; I assure you that the overwhelming majority of gentlemen, and of course ladies, who have presented themselves to me as potential companions have done so with the utmost regard for disclosure. What many have lacked in dignity, or especially tact, was generally offset by charming attributes in other areas. And I feel no shame in confessing that often enough our relations were hampered only by my own indiscretions.

– Title 1, Regarding Peaches and Bananas, Part 1, Section 1, Introduction, Paragraph 2, Clauses 7-11

I can imagine how significant a look this was, how striking an exchange. But I am surprised you didn't remember it was Christmas Eve in Austria. I suppose you were somewhat disengaged from the rest of the evening, and that, consequently, in your memory, that shared moment somehow strayed out of context. But I remember that night very well, especially in connection with another night.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 21, Giving and Receiving a Look, Paragraph 4

NIKE: It's a compliment. It means you don't live in this world of erosion. You don't subject yourself to the winds and tides that somehow cause fads of opinion. Now, who's to say what those forces are? It's a multiplicity of things that nowadays are always changing. But I can tell, for example, that you're not caught up in current events.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 11, Talking Politics, Paragraph 47, Clauses 1-5

One such trail somehow broke in two, and the segments began racing each other. But the force of wind which made them break also left them spinning: so, in the sky at that moment, there happened to be two trails of cloud spinning around in circles and racing each other. It was a most unexpected amusement. But then, the trails blew into each other, like two unfortunate sculls colliding, and the race was over. For a moment, they crossed themselves, forming a Latin cross of cloud, which then quickly spun itself into St. Andrew's. But the winds were so heavy, and the clouds were dissipating so fast, that the cross in the sky quickly withered away.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 17, Crossing Paths, Paragraph 3, Clauses 7-14

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Jakoś: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Jakoś wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

"Now what," thought Shephard. There was a truck in the distance. Shephard thought about hijacking it. If he could somehow flip it over-he shook his head. That was ludicrous.

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story featuring a woman from a Turkish minority in China

Junior's days turned dark. From his empty corner office, he often sat and stared as Nyota talked in the distance with Ann Taylor or Randy Fitzwater, discussing no doubt particulate levels in the base or the market potential of whatever it was the company made. Sometimes she would look up and catch Junior staring at her. A smile would start to creep across her face as she slowly turned to look back down at the paperwork. Junior was left to wonder if she were somehow missing the despondency he was sure was etched across his face, or if she were misinterpreting it as a simple matter of desire.

– from “A Horse Named Clutch Bag,” an inspiring story featuring a frank discussion of cruelty to animals

Clark shook his head. "Even if we could somehow bribe somebody at the fields, the executives would get involved. It's not worth the risk."

"They wouldn't even know what's missing."

"How is that possible?"

"We'd be skimming it off the top."

"Of what?"

"Of the trucks."

"When?"

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story featuring a man without a clue

He suddenly thought of the moment he confessed his love for her. It was then that she had agreed to perform the ceremony for Kwon and Do. Those things were somehow connected. She had dwelled on her decision. She was fond of mentioning how happy she was to see Kwon and Do so full of life. Other times Tae would catch her staring at their tent, frowning, giving him a dirty look, as if it were his fault she had married them-as if he had pressured her into doing something wrong.

– from “How Tae & Bo Took Over the World and Kung & Fu Didn't,” an apocryphal bible story featuring political intrigue

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Jakoś: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Jakoś wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

Angielski odpowiednik na "Jakoś" nie pojawia się w Sorry Miss Jackson.

- Michal Slaby

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Jakoś: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Jakoś w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

Management, rather than allow any rural route to permanently profit from this massive windfall of mail, decided it didn't have time to settle the issue immediately. Yet dictator Steve the Second somehow found time to drive out to Profile and Login every single day to personally deliver one woman's mail. Until he could hire and train a temp to do it for him.

The rural union filed a grievance. Of course a month was not enough time to arbitrate a local matter. Not with the National Mail Count on the horizon. There were grievances all over.

– from “Wrong Again,” a success story that represents things that have actually happened, though the details are fictional

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Jakoś: Spis Treści

Kolokacja Jakoś w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Jakoś."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na jakoś który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "jakoś." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Martwa natura, Patriarchat

Ojciec mówi, że ojciec wie najlepiej

Na celu promowania demokracji, silny musi opróżnić się jego siły. Słaby musi być przyznany szansę na rozwój siły. Nie możemy wymusić koniec patriarchatu. Takie postępowanie po prostu utrwala feudalizm pod inną nazwą.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży