Nagłówki MichałaNigdzie

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Nigdzie, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Słownik Angielski już nie będzie ci potrzebny kiedy uczysz się angielskiego we własnym pokoju Bielsko-Biała styleIkona słownika

Doceniam wykonalność podawania angielskiego jako światowa lingua franca. Nie cenię pedantycznego sposobu w jakim język angielski jest przedstawiony.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Lepszy sposób do nauki angielskiego: Definicje podzielone na osiem typ słówPointer

Typ 2 odpowiada na "Jak?"

Można powiązać osiem rodzajów słów z dniami tygodnia w kalendarzu akceptacji. Poniedziałek, lub Dzień Pracy, reprezentuje "Jak."

Ze sztuką dla kobiet pomagamy położyć kres mobbinguZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

W poniedziałek przyjechałem do Europy. W środę kupiłem samochód. Do piątku poznałem kobietę, która kilka miesięcy później mogła powiedzieć że podrózowała ze mną 10,000 kilometry po Europie.

Jako artysta zainspirowany przez młodą kobietę walczącą z samooceną i bulimią, akceptacja ciała zawsze zajmowała poczesne miejsce w mojej estetyce. Odkrywając niedawno naturyzm i jego mantrę akceptacji ciała w Stanach Zjednoczonych, byłem chętny do odkrywania styl i filozofię klubów naturystycznych i piękność wokól naturystycznych kempingów w Europie. Los mnie rzucił najpierw w kierunku Bielsku-Białej. Tam gdize Gosia mieszkała.

Z Ameryki ja przyniósłem ze sobą amerykański duch że da się zrobić. Ona widziała samochód który kupiłem, straszną kuchnię polową którą pożyczyłem i moje różne konserwy w bagażniku i wyzwała mnie do wytrzymania. Z moim optymizmem zapewniłem ją, że jeśli brakowało coś to byłem przygotowany wypełnić tą różnicę. Ona zapewniła mnie, że jeśli powstanie jakiś brak, to była przygotowana znaleźć sobie drogę do najbliższego lotniska i lecieć zpowrotem do domu. Na szczęście to nigdy się nie stało.

Razem z Gosią spędziłem ponad 40 dni w drodze. Zaczęliśmy jako zasadniczo nieznajomymi, ale w tych 40 dniach zaczeliśmy słuchać siebie wzajemnie. Zaczęliśmy uczyć się, jak współpracować. Nasza podróż po Europie może się skończyła, ale nasza podróż ku siebie nadal trwa. Żadna ilość strachu, złości, smutku, niesmaku lub oczekiwania jest w stanie zatrzymać nadzieję. Powoli, lecz z pewnością uczymy się, jak pokonać te demony, które nas nadużywają.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 20
2011-08-08
 19༛25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

De Birk

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Soest, Holland

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Nigdzie

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo nigdziew jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa nigdziepo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na nigdzie znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na NigdzieGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "nigdzie."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "nigdzie."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na NigdzieGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na nigdzie jest angielskie słowo nowhere.

Szczegóły w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na nigdzie w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. He came out of nowhere and attacked me with that knife.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. Muszę jeszcze wymyślić drugie zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "nigdzie."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. Muszę jeszcze wymyślić trzecie zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "nigdzie."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. Muszę jeszcze wymyślić czwarte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "nigdzie."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. Muszę jeszcze wymyślić piąte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "nigdzie."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "nigdzie."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "nigdzie."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Nigdzie w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Nigdzie: Spis treści

Nigdzie po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "nigdzie."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Nigdzie."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "nigdzie" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na nigdzie," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Nigdzie: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Nigdzie w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin.

Frame #2313

i walked down to the end of the pier. i shouldnt get so close. theres nowhere to hide. except for the water.

Sprint "Iphone" Case

20 August, 6:46 PM

Frame #6570

the bus stopped halfway. the idiot behind the wheel realized theres nowhere to go. but he cant back up. theres a bus behind him.

Justin Bieber

23 December, 2:45 PM

Frame #1447

spooks sure know how to freak a man out. lowes's knuckles came out of nowhere. rapped the window right next to my face.

Justin Bieber

12 August, 11:30 AM

Frame #1983

another car came out of nowhere. blocked the intersection in front of me. these guys are gonna cause an accident one of these days.

Justin Bieber

17 August, 1:46 PM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Nigdzie: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Nigdzie wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

It was not like the voices I had always heard: this was a soothing voice full of certainty. Jesus didn't know where it came from. It asserted itself all of a sudden, coming out of nowhere. Was it the voice of God? Jesus asked himself. Maybe. Why not? What else could it be? His own mind? That's not what it sounded like. Did it sound like the voice of God? Why not? What else would the voice of God sound like?

Verse 481 from the chapter called Arms

So it was that Jesus became the Lonely Planet, the object of secrecy, malice, and awe; the man whose power was almost supernatural; the man who came from nowhere and ripped a man's neck in half - tore his head off completely with his bare teeth, as people later claimed. Only Jesus's men knew the truth. They kept it well hid. For everyone outside his circle, Jesus was mysterious, unknown and unknowable. Like God, his power was immense. He seemed invincible.

Verse 416 from the chapter called Arms

In those days, there was a brief craze for communal flagellation. Flagellant processions were commonplace in the town of Treblinka for about five weeks. They began after a certain Jesuit from Italy came to speak at St. Hedwig's. During a strange and mostly tedious homily, which was barely being translated by the pastor, this Jesuit stripped himself naked (down to the waist), threw himself onto the tomb of Henry II (the Bearded), grabbed onto his scourge (which came out from nowhere) and started beating himself. There was silence but for the sounds of his whip. Blood was everywhere. "It was incredible," said the fortunate ones who saw it. "He kept doing it: right through the Eucharist. He didn't stop until every last person was done." After the Mass, people who prostrated themselves in front of the altar were beaten by the Jesuit. They were instructed in the mystic ways of flagellation. Everyone present was welcomed. There was a long, organizational meeting held in the presbytery, and the Confraternity of the Blessed Sacrament was formed.

Verse 430 from the chapter called Adolescence

When I went to the paper-money-actuated coin dispenser, I removed a high-denomination bill from my wallet and a monkey stole it. He came out of nowhere and ripped it from my hand. He was a half a meter long, with a somewhat longer tail. He was tan colored, with a big, round head, a bare brown face and well-built arms and legs. He looked at me from two meters away and said 'Come and get it.' He was thick; his body was nice and thick - well-fed - his belly was bulging out like nobody's business. "You've got a lot of nerve," I said, "with a belly like that." He was standing erect, using his tail for support. Then he placed the paper money into his mouth, turned around, dropped to his little monkey hands and walked away - very, very slowly. The bastard didn't even run; he walked.

Verse 389 from the chapter called Bohemia

Sand Island was very close to the Cathedral - so close, in fact, that it was often confused for Cathedral Island. Cathedral Island was not really an island - perhaps it once was, in the past, before something was filled, but in those days the Cathedral stood in a part of Center City which in no way could be called an island. Center City itself was an island, formed by the Oder River, which flowed around Sand Island, and the old Oder River, which formed a semicircle around Center City to the north. If this were the island referred to by the name Cathedral Island, it would be a very generous thing for a building that only occupied a small portion of a much larger landmass. Visitors to the Cathedral often looked for Cathedral Island, but nowhere was it to be found. When they asked for it, local people often said: "It must be that one over there." But that was Sand Island, and even though it had, not just one, but two churches: one Roman Catholic and one Orthodox, there was no Cathedral. Thus there was an island with no Cathedral and a Cathedral with no island. There was no easy solution to this problem.

Verse 473 from the chapter called Arms

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Nigdzie: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Nigdzie wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

He didn't have far to go before he could turn east again, taking the northerly route back to the racing club. But there was no sign of the woman. After all, this was nowhere near the place where they had picked her up. So Luka retraced his way back to the Reine, and, turning himself north, again, he did not have far to go before he turned.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 23, The Effects of Poverty, Paragraph 11

INDIE: No: but we don't have the proper antenna. And we live in the middle of nowhere, don't we? There is no good reception I'm afraid.

JO: Well. I guess I'll try.

INDIE: Okay. I will come back soon. And I will bring some opera.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 32, Femme Fatale, Paragraphs 46-48

We were both diagonal to the shelf, and the left half of my body was directly behind the right half of yours. Suddenly, I became especially aware of our proximity. The feeling burst out of nowhere - it was muted, but still very powerful. I noted the connection between our proximity and the onset of the feeling. And then you moved. You shifted slightly closer to me, to the right, and then you shifted back. And the feeling reacted. It was responding to the movements of your organism.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 1, The First Day, Part 1, Victory & Calendar Reform, Section 5, Inflammation of the Loins, Paragraph 4, Clauses 6-14

Now here is where begins my great succession of images concerning our first encounter with "the Romaniac." I distinctly remember a large and stately Buick slowly rolling along the way, coming out of nowhere - since the road happened to curve around to the house. It is this sudden but slowly gathering grandeur that I have since associated with our strange Indiana - you may not share this - indeed now I realize what a special fascination she has held for you - but I am convinced, that if you had turned at the heralding sound of crunching gravel, instead of being childishly obsessed with showing off in front of our cousin, you would immediately have taken to the image of that chariot, rolling forth as it were from its dusty mandorla, before it teasingly disappeared behind the mounds of vegetation bordering the house.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 1, Genital Pain as a Result of Physical Trauma, Paragraph 2, Clauses 1-3

There is no way to describe that final climb, those desperate tries at freedom - con brio - tickling heaven - only to fall back into the deep. How could one begin to interpret that terrible cascade? that beautiful, but tragic fall that leaves us with nothing but yearning: that final, definitive chromatic scale, rising out of nowhere to reach something no matter what the cost or consequence. How tragic. How beautiful. Trust me when I say that I gave it my best. I wrapped up Chopin's first scherzo with full and appropriate dramatic gusto. It was very dramatic - believe me: Indiana was clapping so long, I had to bow twice. And she was my only audience: nobody else was paying attention. I don't think they could even hear me that well from across the house. But Indiana was enraptured, and that was all I could ever need.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 3, The Third Day, Part 2, Prayer & The Reformation, Section 13, The Role of Music, Paragraph 9

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Nigdzie: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Nigdzie wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

Gog carved his way into the unknown. Mithra followed. Their breath was heavy; their steps, cautious. With an overwhelming sense of awe, Gog reached the end of the fog. His face fell. He was on the other side of the mountain. He had missed the palace. He turned around. He made several trips back and forth. He found nothing but a puddle of bubbling mud. He threw a rock into it. The rock went nowhere.

– from “In the Beginning, There was Gog,” a fantasy story featuring swords and presumably sandals

Kwon heard her cry. He ran to the bank. He saw Bo struggling in the distance. She disappeared behind a bend. Kwon knew it was madness to follow her by himself. He found Tae in Bo's field. He was planting tea. "Tae," he cried. "The river is dragging Bo away."

Tae raced to the water's edge. Bo was nowhere to be seen. Kwon came up behind him. He said, "She was near the bend when I saw her."

– from “How Tae & Bo Took Over the World and Kung & Fu Didn't,” an apocryphal bible story about making the right friends

"The security assistance officer in Bishkek has contacts with the refinery. He'll know what to do. Pepsi's father can make arrangements with the tribesmen. Trust me. He's very persuasive."

"Shephard, this is going nowhere."

"Clark," said Shephard. He rocked him by the shoulder. "You will be known as the father of East Turkestan. All you have to do is write a check."

Clark sighed. "What's this driver's name?"

Shephard smiled. He said, "Coke."

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story featuring the theft of one barrel of oil a day

Debbie scoffed. "Give me a chance," she said. She put Junior on the opposite side. She started to pull. It wasn't enough. She leaned back. Still, Harry was bringing his legs together. She dropped all the way down to the ground. It was useless. She was being dragged-all her weight-her incredible inertia-feckless in the face of Harry's crotch. She couldn't believe it. She refused to give up. She dug in her heels. She was losing ground. She turned. She started to tow like an ox. One hock went after the other and still she was going nowhere. She was out of breath. She turned back around. She could see Harry's legs almost touching. This was it. This was her last chance. She heaved one final time. Harry's legs snapped shut.

– from “A Horse Named Clutch Bag,” an inspiring story about rich peole

Enkidu rushed to warn his uncle. Gog was nowhere to be seen. He had charged straight into the belly of the beast. "That's one way," thought the boy. Though he didn't have a whisker to call his own, he tried to rally the men.

– from “In the Beginning, There was Gog,” a fantasy story featuring a man on a quest

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Nigdzie: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Nigdzie wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

LUKE: Why not? You've lived in peace for so long.

FLETCHER: If by peace you mean we've committed just about every crime except murder.

ALICE: Is that true?

MS. JACKSON: My son likes to exaggerate.

FLETCHER: Consider it. In a community of such close quarters with nowhere to go, the only thing you can't ignore is a dead body. Besides that, anything goes.

MS. JACKSON: Feel free to ignore my son's imagination.

FLETCHER: The next time I'm selected for a jury, I'm not going to lie when they ask me if I've ever been accused or been the victim of a crime.

ALICE: You lied?

FLETCHER: I said no.

MS. JACKSON: When have you been the victim of a crime?

– ACT I, lines 112-121

ACT II

SETTING:Same.

AT RISE:Same.

KOKOMO: Clean. Clean. Clean. That's all I do around here. I'm supposed to be the cook. I didn't think I'd have to be the maid and the launderer and the nanny, too. Whoever said Polynesians are like children didn't know the English. They say the streets of London are paved with vomit. Nowhere is it worse than there. That's a kingdom full of stupid, dishwasher-buying buffoons. If I didn't know any better, I would say it's an island thing. Upolu is nothing like this. We have peace and quiet. I wish I could be there now: swimming in Fagaloa Bay, climbing Mount Fao, running my feet through white sand, growing breadfruit and pawpaw. If only I weren't alone in those dreams.

MS. JACKSON: (off) Kokomo!

KOKOMO: Yes, Ms. Jackson.

– ACT I, lines 1384-1389

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Nigdzie: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Nigdzie w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

Any investigation into Captain Orbitz's activites and allegiances would have to be handled delicately. To most of the people privy to the situation it seemed a foregone conclusion that the Wiki-ens were engaged in disinformation. They were trying to discredit Captain Orbitz in the eyes of the military while simultaneously drawing on his fame to promote their own cause. There was only one question. How did they get the DNA? The Admiral in charge of the courier service was tasked with the odius mission of trying to find a leak in his own department. It went nowhere. The higher-ups assigned a Amazon to the case. Philyrans are notorious for their pig-headedness. He insisted on interrogating Orbitz.

– from “The Death and Life of Captain Orbitz,” a science fiction romance written with Stanislaw Lem in mind, if you know who that is

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Nigdzie: Spis Treści

Kolokacja Nigdzie w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Nigdzie."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na nigdzie który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "nigdzie." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Naturalne + Życie

Pejzaż ludzki

Życie to wirująca kula. Radość znajduje się na jednym biegunie a smutek na drugim. Każdy ciągle karmi drugiego. Radość jest otoczona przez emocji zaufania z jednej strony, i przez niespodziewanie z drugiej. Zaufanie prowadzi do przewidywanie, przewidywanie prowadzi do strachu. Niespodziewanie prowadzi do niesmaku; niesmak prowadzi do złości. Złość i strach napędzają nasz smutek. Smutek zamienia się z upływem czasu w radość, Poprzez nadziei, czyli zorientowanie się na miłość. Miłość, czyli otwartość na radość, zaufanie i zaskoczenie. Suma emocji, emocja wzmacniana przez innych. Mnożone i dzielone, w uczciwych kawałkach. Takie, że do tych, od których zostało odjęte, trzeba dodać. Do czasu, gdy jesteśmy cali.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży