Nagłówki MichałaTymczasem

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Tymczasem, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Matury - Angielski - te słowa nie będą ci niepokoić kiedy uczysz się angielskiego we własnym domu Bielsko-Biała styleIkona słownika

Ufam w wykonalność podawania angielskiego jako międzynarodowy standard. Nie cenię sterylnego projektu przez który angielski jest przedstawiony.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Lepszy sposób do nauki angielskiego: Definicje podzielone na osiem typ słówPointer

Typ 5 odpowiada na "Kiedy?"

Można powiązać osiem rodzajów słów z dniami tygodnia w kalendarzu akceptacji. Czwartek, lub Dzień Zieleni, reprezentuje "Kiedy."

Ze sztuką dla kobiet pomagamy położyć kres księgowemu oszustwuZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

W poniedziałek przyjechałem do Europy. W środę kupiłem samochód. Do piątku poznałem kobietę, która kilka miesięcy później mogła powiedzieć że podrózowała ze mną 10,000 kilometry po Europie.

Choć jako artysta pracowałem na rzecz akceptacji ciała od początku mojej kariery, i będąc, jako byłym modelem który nieraz pozował do aktu, przyżwyczajony do bycia nagi w otoczeniu społecznym, nie byłem znacznie zapoznany ze światem naturystów i nudystów który pracował na ten sam cel wspierająć człowieka. Zwiedzając nagie plaże i ośrodki wzdłuż wschodniego wybrzeża i biorąc udział w imprezach organizowanych wokół Nowego Jorku przez Young Naturists America, pozostało we mnie niedosyt i przybyłem do Europy, aby zobaczyć rzeczy jak mówią Amerykanie, z drugiej strony stawu. Moje wprowadzenie przejęła Gosia.

Byłem z Ameryki, krainą wolnych... siedzibą odważnych. Ona zaś niosła ciężar Starej Europy...domowe i religijne ubóstwie...zduszona kreatywność. Gniew. Smutek. Tęsknota.

Razem z Gosią spędziłem ponad 40 dni w drodze. Zaczęliśmy jako zasadniczo nieznajomymi, ale w tych 40 dniach zaczeliśmy słuchać siebie wzajemnie. Zaczęliśmy uczyć się, jak współpracować. Nasza podróż po Europie może się skończyła, ale nasza podróż ku siebie nadal trwa. Żadna ilość strachu, złości, smutku, niesmaku lub oczekiwania jest w stanie zatrzymać nadzieję. Powoli, lecz z pewnością uczymy się, jak pokonać te demony, które nas nadużywają.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 41
2011-08-29
 10༜25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

Cala d'Oques

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Hospitalet del Infante, Spain

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Tymczasem

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo tymczasemw jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa tymczasempo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na tymczasem znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na TymczasemGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "tymczasem."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "tymczasem."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na TymczasemGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na tymczasem jest angielskie słowo meanwhile.

Szczegóły w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na tymczasem w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. Meanwhile, back at the ranch, his brother is slippin' the ole kielbasy not only to his wife but to his daughter as well.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. Muszę jeszcze wymyślić drugie zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "tymczasem."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. Muszę jeszcze wymyślić trzecie zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "tymczasem."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. Muszę jeszcze wymyślić czwarte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "tymczasem."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. Muszę jeszcze wymyślić piąte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "tymczasem."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "tymczasem."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "tymczasem."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Tymczasem w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Tymczasem: Spis treści

Tymczasem po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "tymczasem."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Tymczasem."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "tymczasem" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na tymczasem," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Tymczasem: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Tymczasem w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin.

Frame #6700

the second bus stopped. the first one is moving again. stop and go. meanwhile a third bus is on the way.

Sprint "Iphone" Case

23 December, 4:55 PM

Frame #4786

sears' taking me to calico. the old ghost town. he wants to show me something. meanwhile his friends are keeping jayce company.

Sprint "Iphone" Case

14 October, 11:04 AM

Frame #1865

some farmers refuse to evacuate. they think it might rain tomorrow. who knows. it might rain for a month. meanwhile food prices are up.

Chase Credit

16 August, 9:30 AM

Frame #2111

kohls's up and about. meanwhile the girl came back with the sedan.

Sprint "Iphone" Case

18 August, 2:17 PM

Frame #3421

im getting carried away. i should go to vegas. see if this simulation is as good as my fantasy. meanwhile i have a real train to catch.

Chase Credit

6 September, 1:20 AM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Tymczasem: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Tymczasem wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

The destruction was awesome. The U.S. Space Marines punched a hole through the main defenses; another group made a feint. Meanwhile, armored ships outflanked the pirates from their weakest point. They were encircled. Within days, the great armed forces of Sadatmo ceased to exist. Many surrendered; others ran away. The coalition held back. The great tyrant escaped into the blackness of outer space.

Verse 127 from the chapter called Childhood

"Alright," I laughed. "Sounds good."

In the meanwhile, my appetite came back.

Verses 254-255 from the chapter called Bohemia

In the meanwhile, flagellantism died. Political factions in local government were abusing the honest penitence of clerks and higher officials who found themselves unemployed as a result of their violent piety, and whose former positions were consequently taken by this or that person's nephew. People were angered: there were accusations and counter-accusations and counter-counter-accusations all wrapped up in the process of flagellation. People were implicated in public confessions; then, people's piety was questioned. It was a bloody mess.

Verse 483 from the chapter called Adolescence

Meanwhile, I bought Julia's boyfriend another drink. "Cheers," we said.

Verse 430 from the chapter called Bohemia

"The military's going to shell every suspected center of terrorist activity in the Old Town at dawn. The headquarters - the alleged terrorist headquarters - lie along the same arc, as measured from the artillery's location, as the bank. Therefore, at the range at which they'll be bombarding the headquarters - the alleged headquarters - a slight change in azimuth will send the bombs dropping, not over the terrorists, but right over the bank, demolishing any evidence that it was robbed during the night. When the military's observers verify that their bombs are going astray, they'll stop. They'll make the correction and then continue their fruitless efforts. Meanwhile, we make our deal, and everybody's happy."

"How do I walk away from this after it's over?"

Verses 245-246 from the chapter called Arms

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Tymczasem: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Tymczasem wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

Meanwhile, the bitch, who had jumped onto the litter to play with her madam's breasts, now jumped off and approached him. She was very excited. She would skip around on her toes. Sometimes, she would stand in place and jump up and down. Then, she would take a moment to glare at Nike, then suddenly bare her teeth. She would hiss very loudly.

And she talked: she was the only one who talked.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 5, The Fifth Day, Part 2, Science & Reform Schools, Section 16, Determining Shock Value, Paragraphs 2-3

ANDY: Thank you. And put one on the floor. Now, let's go, Fabric: come on: dry your hair: that's right. Let's get dry. And...alley-oop. Help dry your sister, Olympia.

OLYMP: Alright.

ANDY: Meanwhile...

OLYMP: Why are you turning on the shower?

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 6, The Sixth Day, Part 1, Children & Education Reform, Section 3, Sharing the Value of Science, Paragraphs 6-9

BERT: Well, let me explain the history. You see, in the old days, merchants would keep their assets in banks all over the ancient world. And if you were shipping goods across the Mediterranean or something, you would sell your goods to a merchant at the port. You would give him a bill, and he would accept it by signing it. But then he'd give it back to you, because the bill wouldn't become due until a certain agreed-upon time. Now in the meanwhile, you could sell that bill to anyone; that's why it's negotiable - except that if the buyer defaults on the debt, you are liable because you've endorsed it - unless you sell it back to his actual creditors, which is to say, the banks that are holding his assets. You don't have to wait for the bill to be due to get your money, but the bank will take a cut for themselves, because then they have to wait, and you'll have to sell it for less than it's worth. And that's the premise behind the bill of exchange. Sorry for the lecture.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 1, The First Day, Part 1, Victory & Calendar Reform, Section 8, Financial Instruments, Paragraph 34

Meanwhile, I began fiddling with the radio. But Indiana was right: there was no reception. Unless I stood exactly five feet away to the northeast, which caused a sort of rhythmic droning, there was nothing but pure static across the band. So I had to paint in silence until Indiana's return. It was nerve-racking. But when she came back, she brought with her two CDs, and this explanation: "You know what? The music store was closed: the man who works there was out to lunch. Can you believe that? Good thing we are moving to London. But: I went to the consignment shop, and they have a lot of old CDs there. So I found you two CDs that are not opera, but very close. This one is by the Vienna State Opera Orchestra, and they are playing 'National Anthems of the World,' and this one is by nobody I know, but it's called 'Soap Opera's Favorite Wedding Music.' So there you go."

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 32, Femme Fatale, Paragraph 49

Meanwhile, it was Indiana whose privilege it was to smile triumphantly, and, as you presented yourself as the oblivious newcomer, it was entirely natural for her to turn her head and smile in your direction. I, on the other hand, was busy observing what was going on; there was no stopping my concern for my dear little brother: I heard the joke, and took note of its cleverness - but instead of laughing I turned my eyes to you: to the picture of abject foolishness that presented itself before this new-come beauty.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 1, Genital Pain as a Result of Physical Trauma, Paragraph 5

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Tymczasem: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Tymczasem wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

Ferrari took note of the fact that Lorenzo was eager to play. Such desire is easily exploited. Meanwhile, his conversations with Carmina progressed to the Baron's garden. Among the olive and maple tree, she regaled him with stories of her Mongolian forefathers.

– from “Italy Sucks and Has Sucked For A Long Time,” an adventure story set in a seemingly distant time and place

Meanwhile, Lorenzo finished. In the Baron's garden, he started playing the song he knew so well. The Baron heard him. He approached. He asked how the boy had come to learn the tune. "It is a family heirloom," he said. "Have you been listening at the window?" The boy said nothing. "I recognize you," said the Baron. "You once played for the Bishop."

The Baron took the boy to the Bishop's palace. He told the concertmaster, "This boy is superb. Why does he no longer play for you?" The concertmaster's face fell.

– from “Italy Sucks and Has Sucked For A Long Time,” an adventure story featuring anal sex

Meanwhile, the Tokyo Metropolitan Police, at Patsy's suggestion, searched rooftops near sites of questionable suicides for evidence of anything remotely resembling a breakaway collar. They found nothing. Detective Morimoto was discouraged. Sitting by the bay, he saw a white egret fly past him. Landing in a pile of refuse, it reminded him of the old saying, hakidame ni tsuru, meaning, a crane in the garbage dump.

– from “A Cop Named Patsy,” a funny story featuring a guy who kills people in a very specific manner

Meanwhile, Gog carved a path towards Sargon's chariot. Skin Smoother grew heavy with Mesopotamian blood. As the sun poked through the leaves, the king's porters saw the heaven-sent iron gleam and drip.

– from “In the Beginning, There was Gog,” a fantasy story featuring an ancient quest

Junior was transfixed. As long as the women kept blathering, every inch of Nyota's body could be inspected, at least the part above the table. If the other half were anything like the top, there would be no problem. Meanwhile, at the bottom of his mind, Junior noticed she was a sensible woman. He liked that, too.

Ann agreed. "You can't put your make-up in it, your pocketbook and your cell phone and not expect to get tired. It's a regular everyday satchel masquerading as a clutch bag."

– from “A Horse Named Clutch Bag,” an inspiring story featuring debauchery

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Tymczasem: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Tymczasem wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

Angielski odpowiednik na "Tymczasem" nie pojawia się w Sorry Miss Jackson.

- Michal Slaby

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Tymczasem: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Tymczasem w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

Mark and Bill meanwhile were flipping through their respective letters. Mark looked up and caught sight of the old man bending over again and looking through his viewfinder. Mark sped up. He was going to get a glimpse of the eagle before it flew off. He floored the gas. Oblivious to the dangers beyond, he was rushing past the hedgerow. He craned his neck and saw a giant blue and white eagle on the side of Bill's truck. The professor hit the shutter button. Mark frantically swerved. The camera's continuous drive clicked and clicked. Mark hit the brakes. The truck slid heading straight for the professor. Its wheels locked. It surfed on the unswept gravel of the westbound lane of Profile Road and thankfully stopped before crossing the center line. Just as a UPS truck headed east. The driver saw the mass of white coming from his left and instinctively swerved away. Right into the professor. The old man was launched into the sky. Mark watched in horror as the body sailed a good 60 feet before flailing onto the ground. Mark looked at the UPS truck. The driver was paralyzed. Mark looked back at the body. He drove the 60 feet between them. There was no time to run. Reaching the remains of the professor, Mark curbed the wheels. He put the gear in park. He pulled the hand brake. He shut the engine and took out the keys. He didn't want anybody accusing him of not following proper dismounting procedures. He hopped down to the body and saw there was little to be done. He called for an ambulance.

– from “Wrong Again,” a success story to teach children about physical stuff that may or may not work

Meanwhile at the bottom of the hill the professor was waving his arms in frustration. Mark turned into Profile Road and asked, "What's going on?" The professor was embarrassed. He didn't want to explain what he was doing. He said he had been trying to photograph some wildlife until the truck scared it off. Mark apologized.

"What kind of wildlife?" he asked.

– from “Wrong Again,” a success story that describes life as we know it, though hopefully it can change

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Tymczasem: Spis Treści

Kolokacja Tymczasem w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Tymczasem."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na tymczasem który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "tymczasem." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Martwa natura, Patriarchat

Ojciec mówi, że ojciec wie najlepiej

Na celu promowania demokracji, silny musi opróżnić się jego siły. Słaby musi być przyznany szansę na rozwój siły. Nie możemy wymusić koniec patriarchatu. Takie postępowanie po prostu utrwala feudalizm pod inną nazwą.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży