Nagłówki MichałaOjca

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Ojca, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Translator Angielski już nie będzie ci potrzebny kiedy uczysz się angielskiego we własnym zakresie Bielsko-Biała styleIkona słownika

Mam wiarę w pomysł ogłaszania angielskiego jako światowy standard. Nie akceptuję sterylnego trybu w jakim język angielski jest przedstawiony.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Lepszy sposób do nauki angielskiego: Definicje podzielone na osiem typ słówPointer

Typ 1 odpowiada na "Ktorego lub czyje?"

Można powiązać osiem rodzajów słów z dniami tygodnia w kalendarzu akceptacji. Aby pamiętać, że pierwsze z tych słów odpowiada na pytanie "Czyj?" można zapytać siebie, do kogo należy pierwszy dzień tygodnia. Niedziela, lub Dzień Zwycięstwa, jest dniem dla wszystkich, aby uczcić sztukę.

Zapobiegajmy plagiatu z pomocą sztuki dla kobietZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

Jeden tydzień po przybyciu do Europy, poznałem kobietę w saunie na parterze dużej willi, co dzieliła z byłym mężem. Cztery tygodnie później dzieliła ze mną mały nasączony z deszczem namiot w Wiedniu, nasza mała gazowa kuchnia ledwo zdolna do gotowania kubka wody. Dopiero jak dotarliśmy do Chorwacji, zdecydowaliśmy się zainwestować w dużym czajnikiem elektrycznym. To było dość luksusowe i mnie bardzo pocieszyło.

Choć jako artysta pracowałem na rzecz akceptacji ciała od początku mojej kariery, i będąc, jako byłym modelem który nieraz pozował do aktu, przyżwyczajony do bycia nagi w otoczeniu społecznym, nie byłem znacznie zapoznany ze światem naturystów i nudystów który pracował na ten sam cel wspierająć człowieka. Zwiedzając nagie plaże i ośrodki wzdłuż wschodniego wybrzeża i biorąc udział w imprezach organizowanych wokół Nowego Jorku przez Young Naturists America, pozostało we mnie niedosyt i przybyłem do Europy, aby zobaczyć rzeczy jak mówią Amerykanie, z drugiej strony stawu. Moje wprowadzenie przejęła Gosia.

Jako Amerykanin, ja byłem pełen optymizmu i pewności siebie graniczącej z brawurą. Byłem gotowy do wypalania kół z samochodu, którego dopiero kupiłem i przed koncem tak właśnie się stało. Jako Europejczyk, ona była ostrożna i nieufna. Musiała się upewnić, że klimatyzacja działała. Działało. Jeżeli właściwym sposobem złamane pokrętło kręcono.

Zrób dla innych to, co chciałbyś by zrobili dla Ciebie. Ale jak zdecydować co chcielibyśmy żeby ktoś zrobił, jeśli nigdy nie mieliśmy okazji wejść w czyjeś buty? Jeśli nigdy nie zostałesz porzucona przez matki, jak mamy traktować kogoś, kto był? Ktoś, kto widocznie nieustannie cierpi z tego powodu? Ja z Gosią mieliśmy 46 dni i 10.000 kilometrów, aby spróbować wzajemnie buty drugiego. Mieliśmy jeden samochód i jeden namiot, w których mogliśmy usłyszeć nawzajem naszych słów. Nauczyliśmy się współpracować. Zaczęliśmy się uczyć jak słuchać.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 29
2011-08-17
 28༛25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

Camping Ypres

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Kemmel, Belgium

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Ojca

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo ojcaw jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa ojcapo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na ojca znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na OjcaGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "ojca."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "ojca."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na OjcaGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na ojcowski jest angielskie słowo father's.

Szczegóły w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na ojca w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. I took my father's car for a spin. It handles pretty well.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. My father's idea of a good time involves television and candy.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. My father's had trouble with certain addictions. We try to support him as best we can.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. My father's gearing up for a marathon. I wonder if he'll even get to the finish line.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. Muszę jeszcze wymyślić piąte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "ojcowski."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "ojcowski."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "ojcowski."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Ojca w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Ojca: Spis treści

Ojca po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "ojca."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Ojca."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "ojca" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
0.7%142150father4491829538513017
1.2%354650grandfather842743203
2.0%386970father's660524730
2.6%3981235grandfather's400400000
14.3%4304120fathers8241001
20.0%4325006forefathers6110301
50.0%4357542great-grandfather3012000
100.0%4369305father-in-law2020000
100.0%4369305great-great-grandfather2010001
100.0%4369305great-great-great-grandfather2000002
n/a43712632fatherhood1000010
n/a43712632great-great-great-great-great-great-grandfather1010000

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na ojca: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na ojca w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin. (Ale na tej stronie zmieniłem okolicy Los Angeles na okolicy Bielska-Białej...:)

Od autora

Angielski odpowiednik na "ojca" nie pojawia się w Death to Mcdonalds.

Michał Słaby

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na ojca: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na ojca wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

There was still a small crowd of people near the entrance to the club. Jesus had no idea who those people were, but, nevertheless, trying to approach his prey at that point would've been suicide; Jesus had no way of knowing how many random people knew him as that guy whose father sells books - "you know, his father's that crazy guy who talks to himself," they would've told the police. Besides, the Krupnik would've seen his face, and, having seen his face, Jesus would've been compelled by all sense of self-preservation to kill the man. That was not an option: Jesus was not prepared to kill anyone; he was not a murderer; he was a poor man. Jesus waited. The future brother-in-law showed up. "Shit," Jesus said. The two of them were leaving together; that made things very difficult.

Verse 611 from the chapter called Adolescence

"I was at my grandfather's house," he said. "Shall I tell you the story?"

"Go ahead," said Jesus.

Verses 204-205 from the chapter called Adolescence

"She's an alcoholic," she said. "People have seen her drunk all the time - and yet, they don't understand how bad it is. It's really bad. When I would come home, I would find her lying on the stairs, passed out, soaked in her own urine. It's disgusting - and I'm the one who has to clean it up. My father doesn't do it. I'm the one who has to do it. 'Zoe, Zoe, help your mother.' He's never been a father to me. The only time he needs me is when Momma's found herself in some kind of trouble - when she's in public: when she takes the dog out 'for a walk' and comes back drunk. She hides bottles of liquor in the bushes. Why? Because I would always empty them out and fill them with water. 'Please, Momma, don't drink' - but she doesn't listen. She only tells me never to get married. She's mad at my father for having made her have children - can you believe that? She tells me that she never wanted to have children. I'm her daughter for crying out loud. I don't want to hear that: it's depressing. My father forced her to have me? Alright: maybe - if he raped her. But did he force her to abandon music? I don't think so. I think she chose that. I think she regrets it now - that's what it is. My father's only her excuse. She drives him insane. I think he's turning alcoholic too. He beats her sometimes - when he's mad. I used to cry, but now I think she deserves it. She's a terrible mother.

Verse 1004 from the chapter called Bohemia

"Nope," said my grandfather's nephew. "They didn't come."

Verse 784 from the chapter called Bohemia

My grandfather's nephew laughed. "All right: so why didn't we invade Mars right after the Revolution?"

Verse 287 from the chapter called Bohemia

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na ojca: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na ojca wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

Don't tell me you're upset every time your mother asks you when you're going to marry a nice girl, because she has every right to ask you that - regardless of how you identify yourself. My mother has the same right. In fact, she has every right to expect me to say: 'yes, mother, very soon, I assure you.' Because I am the last of my name: my father's father's only grandson. I have a duty to preserve the honor of that name: a name which represents a blessed sacrifice, a friendship that brought my grandfather here to London: to Europe to France to Austria to help deliver my mother's people from the slavery of Nazism.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 5, The Fifth Day, Part 1, Greenery & Land Reform, Section 5, Surrendering the Debate, Paragraph 10, Clauses 8-13

The Travelers' Club was hosting a lecture on William Hogarth that afternoon, and Christie, having limited interest in the history of English painting (having had to suffer it as a young girl for many years on account of her dear father's personal interest in both museums and his daughter's education) was inclined to thank the distinguished gentleman and sudden acquaintance, who had seen her work on the stage, and who had only good things to say about her performance, and who, inviting the gracious Christie to the Travelers' Club, had made a very distinctive impression on the young girl, who saw in him, in his manners and his maturity, and in the interest he took in Hogarth's paintings, the most chilling representation of her father she had ever seen, which made her blush politely, insisting that under no circumstances would she be able to excuse herself from a prior commitment, and that, however exciting such a lecture might be, she would have to wait, regrettably, for the next one.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 12, Private Clubs, Paragraph 3, Clause 1

NIKE: He was born too late to be a child of the Twentieth Party Congress - are you familiar?

INDIE: Remind me.

NIKE: That was the one where Nikita Khrushchev told everyone that Stalin had betrayed the party.

INDIE: Are you his namesake?

NIKE: That I am: Khrushchev was my father's hero.

INDIE: But he was born too late.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 27, Penetration, Paragraphs 21-26

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na ojca: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na ojca wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

Junior's favorite sport was sex. The people at his father's company, M.J. Jefferson, thought it was golf. Many of the upper managers who weren't vice presidents (nor had permanent seats on the executive jet) liked to talk to him using golf metaphors, thinking it might get them invited to the next round. Usually, Junior had no idea what they were saying.

– from “A Horse Named Clutch Bag,” an inspiring story featuring a horse

"She is spoiled," he thought to himself. There were no glass windows at his cousin's hut, where he decided to throw his boots. Nor were there any at his father's house. Relatively speaking, it was not insubstantial. Situated on the outskirts of town, it had its own stable in front and a wide garden behind.

– from “Italy Sucks and Has Sucked For A Long Time,” an adventure story featuring a frank discussion of people's pettiness

Despite its accommodations, Ferrari's father had always spent more time in apartments along the main road or at his brother's farm. Both were places of ill repute. All Ferrari had to do was make sure his father's horse was gone. At such times, he could freely visit the site of his erstwhile childhood.

– from “Italy Sucks and Has Sucked For A Long Time,” an adventure story featuring a frank discussion of the system

Junior stuttered, "I know they're prone to many illnesses. It was my father's hobby. I tried to put an end to it. A lot of people rely on the farm. They convinced me to keep it. I'm eager to hear what you have to say. Perhaps you can visit the place. Show me what's wrong with it."

Everybody-including Junior-was somewhat stunned by his deference.

– from “A Horse Named Clutch Bag,” an inspiring story set in Long Island

In his father's chamber, he unlaced her bodice and slipped her out of her dress. Standing in her white chemise, she breathed heavily as she untied his belt and removed his doublet. With the growing calm that comes with commitment, she unfastened his hose and breeches and watched them pile about his feet. Lifting up her chin with his finger, Ferrari kissed her gently.

– from “Italy Sucks and Has Sucked For A Long Time,” an adventure story featuring adultery and anal sex

Obraz młodego MichałaPowrót do UsageStosowanie angielskiego odpowiednika na ojca: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na ojca wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

Angielski odpowiednik na "ojca" nie pojawia się w Sorry Miss Jackson.

- Michal Slaby

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na ojca: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na ojca w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

"Father's" does not make an appearance in Miscellaneous Dingbats

- Michal Slaby

 

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Ojca: Spis Treści

Kolokacja Ojca w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Ojca."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na ojca który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "ojca." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Martwa natura, Patriarchat

Ojciec mówi, że ojciec wie najlepiej

Na celu promowania demokracji, silny musi opróżnić się jego siły. Słaby musi być przyznany szansę na rozwój siły. Nie możemy wymusić koniec patriarchatu. Takie postępowanie po prostu utrwala feudalizm pod inną nazwą.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży