Nagłówki MichałaNajmniej

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Najmniej, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Translator Angielski już nie będzie ci potrzebny kiedy uczysz się angielskiego we własnym zakresie Bielsko-Biała styleIkona słownika

Doceniam wykonalność podtrzymywania angielskiego jako światowy standard. Nie cenię nieciekawego procesu w którym język angielski jest nauczany.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Lepszy sposób do nauki angielskiego: Definicje podzielone na osiem typ słówPointer

Typ 8 odpowiada na "Który?"

Można powiązać osiem rodzajów słów z dniami tygodnia w kalendarzu akceptacji. Aby pamiętać, że ostatni rodzaj słowa odpowiada na pytanie "Który?" możesz zapytać siebie który dzień jest najważniejszym dniem tygodnia. Odpowiedź jest niedziela, lub Dzień Zwycięstwa, który jest dzień dla wszystkich, aby uczcić sztukę bycia człowiekiem.

Ze sztuką dla kobiet pomagamy położyć kres korporacyjnej niegospodarnościZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

Na przedostatni weekend czerwca 2011 r., pojechałem na wsi w Pensylwanni na spotkanie Stowarzyszenia Naturistycznego. Następnego dnia poleciałem do Europy. Przed koncem tygodnia spotkałem niespodziewanie inną naturystę, kobietę, która jakby była przeznaczona towarzyszyć mnie podczas zwiedzania wielkich europejskich ośrodków naturystycznych.

Jako artysta, od początku mojej kariery, praca moja została poświęcona problemowi akceptacji ciała, cel, który później uświadomiłem sobie wspolnie trzymałem z całą społecznością ludzi którzy się nazywają naturystami, skromny fragment z której znalazłem zamieszkany w Polsce, kraj, którego kulturalny konserwatyzm nie nadaje się łatwo do przyszłościowego myślenia. Jeden z tych przyszłosciowo-myślących polskich naturystów była Gosia.

Byłem z Ameryki, krainą wolnych... siedzibą odważnych. Ona zaś niosła ciężar Starej Europy...domowe i religijne ubóstwie...zduszona kreatywność. Gniew. Smutek. Tęsknota.

Nigdy nie byłem żonaty. Nigdy nie byłem rozwiedziony. Nigdy nie miałem dzieci. Nigdy nie straciłam dzieci. To nie oznacza, że nie mogę próbować zrozumieć kogoś, komu tak się stało. Słuchając Gosię podczas naszej podróży po Europie zacząłem rozważać jej potrzeby tak, jakby były moje własne. Może nie byłem w stanie zaspokoić wszystkie te potrzeby, ale nieraz udało mi się zamknąć gębę i umieścić swoje własne potrzeby na boku, jeśli była taka potrzeba, przyjamnie na 10.000 kilometrów. Wszyscy musią być wysłuchani i to jest jednyna potrzeba, którą wszyscy mamy obowiązek zaspokoić. Gdy ktoś modli się do innego człowieka, jako człowieka masz obowiązek słuchać. Ludzkość musi zacząć uczyć się tę umiejętność zanim będzie za póżno.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 18
2011-08-06
 17༛25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

Naturistenbun Rhein-Main

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Trebur, Germany

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Najmniej

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo najmniejw jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa najmniejpo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na najmniej znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na NajmniejGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "najmniej."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "najmniej."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na NajmniejGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na najmniej jest angielskie słowo least.

Szczegóły w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na najmniej w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. His ex-wife is the least of his problems. It's his new wife that's a bitch.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. Muszę jeszcze wymyślić drugie zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "najmniej."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. Muszę jeszcze wymyślić trzecie zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "najmniej."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. Muszę jeszcze wymyślić czwarte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "najmniej."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. Muszę jeszcze wymyślić piąte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "najmniej."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "najmniej."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "najmniej."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Najmniej w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Najmniej: Spis treści

Najmniej po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "najmniej."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Najmniej."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "najmniej" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na najmniej," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Najmniej: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Najmniej w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin.

Frame #5731

harley still isnt ready to leave. shes probably safer staying downtown at this point. at least until we find out who sent the drone.

Sprint "Iphone" Case

6 December, 3:33 PM

Frame #6328

bill brings up a good point. nobody suffered strokes in palos verdes. at least not linked to the day of the surge. palos verdes never fell.

Sprint "Iphone" Case

23 December, 10:43 AM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Najmniej: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Najmniej wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

In Poland, in those days, rich people never lived very far away. The middle class was not isolated. Poor people were not abandoned. Everybody lived within arm's reach, or, at most, an hour's walk. Villages were close to the town; towns, close to the city. There was communication. People were aware of other people's problems. They didn't care, perhaps, but at least they knew. Rich men could recognize the poor: they had faces. If one of their fancy windows was shattered, they were angry - of course - but at least they understood. They felt the frustration.

Verse 344 from the chapter called Adolescence

Simply put, at the time, I had no idea what I was doing or where it would lead. I was not in control, despite exhibiting extraordinary amounts of it - which may have been what allured that strange creature to me in the first place. It was a desperate creature I faced: a creature deprived of something I couldn't understand: deprived of self: lacking self. It was lost under a cloud of something unknowable: a fog of unhappy sunshine pollution: photochemical smog. It was confusion personified. It was infancy: unripe and unwilling to ripen - needy and restive - ungrateful, unapologetic, and unlearned - demanding - fascinating - irresistible - not yet a woman, it was a woman - it wanted to be a woman - it wanted to be a mother - it was unfit for motherhood - it deserved it, avoided it, wanted it, rejected it - it was a human being - it embraced it - it was everything at once - too much and too little - it lacked a little prudence to be honest, but, as the product of a genius Creator God, it was a work of art - mysterious when penetrated. It was not a simple woman, to the say the least.

Verse 440 from the chapter called Bohemia

Clouds brought fire to man. That cold breath of wet air that separates the positive away from the negative by lifting the positive up into the higher regions and leaving the rest alone, clumped together and shivering, decided to leave at the very bottom of the clouds a small blanketlike layer of the positive, which, for a while, protected Earth from the negative's wrath, but which was quickly devoured by that great mass and, giving way, permitted a fiery discharge of negative currents to come crashing down toward the Earth, summoning up, by methods I fail to understand, an opposing discharge from the point that otherwise would have been struck, which, as I've been told, met the fiery discharge approximately fifty meters above the ground and caused a great luminosity to flash and propagate itself back toward the clouds, reaching speeds near one-tenth the speed of light and temperatures around thirty-thousand Kelvin which heated the air and sent a massive shock wave expanding at supersonic speeds in either direction for about a meter before decaying into a sound wave, a massive clap, that rang in the ears of the first upright man to hear it, who saw the Light, who knew it to be God, or at least someone or something who was very angry - at him, perhaps, which made his whole hairy body stand on end and which scared the living bejesus out of him.

Verse 1 from the chapter called Security

"Don't be offended," he said. "It's supposed to be a way of thinking about it. If you consider it, you'll see what I mean. I'm not trying to hurt you, Zoe. I'm trying to help you. This could be a very effective tool against your feelings. How can you expect to conquer this disease if you keep antagonizing everything and everyone that tries to help? You need to try everything. Obviously, whatever it is you've been doing hasn't been working. I'm trying to give you a new way. This is it. At least, I think it could be a very effective way of approaching the problem. I thought you'd understand."

Verse 1129 from the chapter called Security

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Najmniej: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Najmniej wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

At the time, it was merely for the sake of peace - or so it seemed. As far as I could tell, the weary Albert was casually withdrawing from the field of battle, so to speak. I assumed his intention was to return and make peace - at least, after the dust had settled. But, of course, I did not care to know all the details - at least, not enough to broach the subject.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 4, The Fourth Day, Part 2, The Assembly & Government Reform, Section 6, Being Obedient, Paragraph 1

Rothko, getting impatient, said he was sorry and proposed a stakeout. Nike was keen on walking around and searching, but smoking opium was also appealing. Considering that they could be guarding at least one exit, he agreed to return to the car. Luckily, Luka had not been apprehended.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 23, The Effects of Poverty, Paragraph 3

NIKE: It doesn't matter: I'll be making my own product. I have no idea what it takes to make a lace thong, but I know it takes around six weeks to brew a good mead. And the thing is: I can make my stuff in bulk - at least the standard flavors; the made-to-order stuff will have to be done separately, of course.

ANDY: I can order whatever kind of mead I want?

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 15, Dealing with Grand Schemes, Paragraphs 10-11

You took great pains to make that moment sound entirely accidental, but your insistence was very suspicious. You claim that you did not consciously initiate the look, but I am not convinced that you did not in some way anticipate it. The movement of your head and the meeting of your eyes that allowed you to share this look may have been reflex actions, but the words that preceded those actions, at least in my opinion, sound far too suggestive to have crossed your mind without the slightest warning of their potential meaning. As far as I'm concerned, there is only so much spontaneity in a thought process that allows you to combine such words in the appropriate syntax; there is too much preparation involved in delivering such a sentence, too much control required to articulate those words calmly in a quiet tenor.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 4, Doubting a Man's Intentions, Paragraph 2

Nike was shocked. He was appalled. Police officers, despite being the worst kind of swine, should hold themselves with at least a little bit of respect, especially when they're idly standing along the Queensway of all vices. Nike was so ashamed he sat down near the bushes. Things were not going well. No one wanted to answer his questions unless he were going to negotiate business. Nike was not that foolhardy - at least, not yet: the pain was too much. But, because of it, he had to walk around like a grown man with rickets. Even the fat girls were laughing at him. Even the ugly girls, the cut girls, the destroyed and overly diseased girls were laughing at him. He was humiliated.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 5, The Fifth Day, Part 2, Science & Reform Schools, Section 10, Navigating the Socio-Political Spectrum, Paragraph 5

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Najmniej: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Najmniej wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

The boy laughed. "At least I know what those taste like." Gog swiped after the boy's ankles. The child dodged. He dove into the water. By the time the eunuchs pulled him out, Gog was gripping the oars of his boat. This time, he wouldn't give up.

The eunuchs rowed for their lives. "Faster," cried the boy. It was no use. Gog came alongside.

– from “In the Beginning, There was Gog,” a fantasy story featuring a man who thinks he can meet the gods

"We can't rent rovers in Sams Town. We would have to drive from here."

Tatum started towards the door. "We'll call the medics on the way. Come on."

Neal shook his head. "It's not that easy. The pole is at least six hours away. They rent rovers for joyrides. They use oxygen purge systems. They'll last an hour and a half."

"Don't tell me you can't get primary life support. People go on expeditions."

– from “Dirty Manga People Are Disgusting,” a spooky story featuring a society full of aliens

"Don't joke around like that. You're worse than your brother. At least Catholic schools discriminate. If I so much as hear you've gotten down on one knee to tie your shoe, I'll have Davis tear into the company's finances. The IRS will freeze your assets. We'll see how your Bantu wife copes with bankruptcy."

Junior gave Sammy D a painful look. She averted her eyes.

– from “A Horse Named Clutch Bag,” an inspiring story featuring a lothario of sorts

The next morning, Nyota was at the stableground. She yelled at the top of her lungs, "Get back on that horse, Harry!"

Things were going well. Harry Connick was able to withstand at least a mile-long gallop. Another half-mile and he would be ready.

– from “A Horse Named Clutch Bag,” an inspiring story set in the United States

"Damn it," she thought. She would have to wait until he left. She closed the door. She thought, at least I'll have some fun. She stumbled to the dresser. She picked up the matches. She lit the candle. She brought it with her. She didn't want to trip over the mattress. It would make her look unsexy.

Tatum reached the foot of the bed. She put down the candle. She lifted the blanket. She climbed in.

– from “Dirty Manga People Are Disgusting,” a spooky story featuring a race of aliens without jawbones

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Najmniej: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Najmniej wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

(FLETCHER begins folding up the bed.)

GREY GOOSE: At least let me deal with these cushions.

– ACT II, lines 372-372

GREY GOOSE: God help the forsworn. (to FLETCHER)

It's over.

FLETCHER: What do you mean?

GREY GOOSE: I'm done.

FLETCHER: We were just getting started. Mother hasn't even seen us doing it.

GREY GOOSE: It's been made perfectly clear to me that I'm not welcome.

FLETCHER: After all the effort we put into making her work - and the mess we left.

GREY GOOSE: It's a damn shame.

FLETCHER: The least we can do is clean her up before Mother gets a chance to use her. Wouldn't you want her to be clean before you start sticking things inside her?

ALICE: What are you two talking about?

– ACT I, lines 1121-1130

(FLETCHER exits in a rush.)

KOKOMO: It's still warm. Would you like some?

ALICE: Yes, please.

KOKOMO: I'll get you a cup.

ALICE: You're such a sweetie.

KOKOMO: Don't mention it.

ALICE: I mean it. You do so much around here. Nobody seems to notice.

KOKOMO: I know.

ALICE: Least of all your boss.

KOKOMO: Don't get me started.

– ACT I, lines 811-819

FLETCHER: That's a good story.

MS. JACKSON: From what could be gathered.

LESBIAN: I was taken advantage of once. I was at the Kammermusiksaal one day - actually, it was the night: the evening. It was fall: late fall: October. I had just attended a concert - a very good one - chamber music: it's my favorite. Anyway, this was Berlin and everything is very neat there - at least in that part of the city: the cultural part with the museums and everything. I didn't think it dangerous just to cross the street: Tiergartenstraße - to take a stroll in the park - Tiergartenpark. It's not like it was that late or anything. It was October. Naturally, the days were short.

FLETCHER: And the nights were very long-winded.

MS. JACKSON: Fletcher!

LESBIAN: I'm sorry. I don't think it's going to be very good.

MS. JACKSON: Please continue, Homo.

LESBIAN: This man came up to me in an overcoat and exposed himself. Can you believe that?

FLETCHER: Nice.

ALICE: How big was it?

– ACT I, lines 180-189

GREY GOOSE: (to FLETCHER) It's over.

FLETCHER: What do you mean?

GREY GOOSE: I'm done.

FLETCHER: We were just getting started. Mother hasn't even seen us doing it.

GREY GOOSE: It's been made perfectly clear to me that I'm not welcome.

FLETCHER: After all the effort we put into making her work - and the mess we left.

GREY GOOSE: It's a damn shame.

FLETCHER: The least we can do is clean her up before Mother gets a chance to use her. Wouldn't you want her to be clean before you start sticking things inside her?

ALICE: What are you two talking about?

FLETCHER: A gift that will give my mother great pleasure.

– ACT I, lines 1122-1131

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Najmniej: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Najmniej w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

The giant hill of stupidity was located five miles south of downtown East Farmville. Making it 5.1 miles from the new East Farmville post office. It was created under the local dictatorship of postmaster Steve the Second. Nobody blamed him personally for it. At least not in front of his face. Not that everybody lost on the deal. Just the rural carriers as usual.

– from “Wrong Again,” a success story that represents the real lives of certain people, though the details are fictional

I was taken to a football game. Not at a stadium. More like a field with a stand. My uncle called it "The Moldavian Wembley." This is where my stomach caught up with me. At some point during the first half I rushed out to find a toilet. The only permament structure I found had a long line sticking out of it. The portable toilets were crowded. I decided to find something further afield. At the very least a bush.

– from “The Most Idiotic Actress,” a fictional story based on true events as related to the author

The people are the ones who set me free. I don't care how you twist it. I didn't stir people up. My father didn't stir people up. He explained to them what happened. I did what I had to do. I wasn't about to be punished for something people just didn't understand. People didn't want to understand what happened. They've got more important things to worry about. But at least they listened. My father told them not to take his last child and they had mercy. For him. Not for me. They would've killed me.

– from “The Testament of Publio Orazio,” a horror story based on good intentions coming straight out of Roman mythology

Some not so unattractive female cousins of mine took me to see a movie. I got excited when I got to the theatre. Instead of popcorn and soda the bar was selling pickled peppers and beer. They even had cocktails. The movie was less suprising. It was an American comedy that was released in the States at least a year and a half earlier. I was glad there was no dubbing. Just subtitles. Until I started watching and I realized I was laughing at the jokes a full five seconds before anybody else. If at all. I was supremely embarrassed once again. Until the cocktails kicked in.

– from “The Most Idiotic Actress,” a fictional story based on real life as related to the author

A finger up the bum was Steve O's favorite cure for a headache. It wasn't always like that. He used to enjoy digging his thumbs into the tops of his eyeballs. At least in the morning. By the afternoon it was all about the booze. A half bottle of wine did the trick. By night it was a decent wank. If he was sober.

– from “A Finger Up The Bum,” a gay fiction story that doesn't take itself seriously, but what you make of it is up to you

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Najmniej: Spis Treści

Kolokacja Najmniej w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Najmniej."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na najmniej który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "najmniej." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Martwa natura, Patriarchat

Ojciec mówi, że ojciec wie najlepiej

Na celu promowania demokracji, silny musi opróżnić się jego siły. Słaby musi być przyznany szansę na rozwój siły. Nie możemy wymusić koniec patriarchatu. Takie postępowanie po prostu utrwala feudalizm pod inną nazwą.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży