Nagłówki MichałaApartament

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Apartament, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Matury - Angielski - te słowa nie będą ci niepokoić kiedy uczysz się angielskiego we własnym domu Bielsko-Biała styleIkona słownika

Akceptuję solidność podawania angielskiego jako uniwersalny standard. Nie akceptuję osłabiającego przepisu przez który język angielski jest nauczany.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Artefakty, paliwa, i osoby: Definicje w powieściach MichałaPointer

Artefakty

Typowe artefakty które pojawiają się często w Corpusie Michała

Ze sztuką dla kobiet pomagamy położyć kres wyzyskuZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

Cztery dni po przyjeździe do Polski, w znacznej mierze kraj katolicki obchodził Boże Ciało, czyli uroczyste procesje wdzłuż ulicy i tym podobnym. Trzy dni później zrobiłem własną uroczystą przysięgę, że jeśli dostanę szansę to wyrazić, chciałbym pokazać miłość do pewnej kobiety, którą dopiero spotkałem.

Choć jako artysta pracowałem na rzecz akceptacji ciała od początku mojej kariery, i będąc, jako byłym modelem który nieraz pozował do aktu, przyżwyczajony do bycia nagi w otoczeniu społecznym, nie byłem znacznie zapoznany ze światem naturystów i nudystów który pracował na ten sam cel wspierająć człowieka. Zwiedzając nagie plaże i ośrodki wzdłuż wschodniego wybrzeża i biorąc udział w imprezach organizowanych wokół Nowego Jorku przez Young Naturists America, pozostało we mnie niedosyt i przybyłem do Europy, aby zobaczyć rzeczy jak mówią Amerykanie, z drugiej strony stawu. Moje wprowadzenie przejęła Gosia.

Będąc z Ameryki, tylko było potrzebne w Europie włączyć radio, aby usłyszeć amerykańską piosenkę. Aby zobaczyć amerykański film, tylko musiałem pójść do kina. Aby być zrozumiany, tylko miałem mówić po angielsku. Będąc z Polski, one nie mogła znieść słuchania radia przez tych wszystkich bzdur politycznych które tam są rzucane. Nie lubiła oglądać amerykańskie filmy, bo twierdziła, że wszystkie kończą się tak samo. Nie chciała mówić po angielsku ze mną, bo nie tylko chciała powiedzieć słowa poprawnie, ale także chciała powiedzieć swóim sposobem. Nikt nigdy jej nie nauczył jak. Ja rozpaczliwie chciałem zrozumieć. Ona chciała być zrozumiana.

Zrób dla innych to, co chciałbyś by zrobili dla Ciebie. Ale jak zdecydować co chcielibyśmy żeby ktoś zrobił, jeśli nigdy nie mieliśmy okazji wejść w czyjeś buty? Jeśli nigdy nie zostałesz porzucona przez matki, jak mamy traktować kogoś, kto był? Ktoś, kto widocznie nieustannie cierpi z tego powodu? Ja z Gosią mieliśmy 46 dni i 10.000 kilometrów, aby spróbować wzajemnie buty drugiego. Mieliśmy jeden samochód i jeden namiot, w których mogliśmy usłyszeć nawzajem naszych słów. Nauczyliśmy się współpracować. Zaczęliśmy się uczyć jak słuchać.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień -25
2011-06-25
 6༚25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

Sauna Cezar

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Bielsko-Biała, Poland

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Apartament

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo apartamentw jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa apartamentpo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na apartament znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na ApartamentGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "apartament."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "apartament."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na ApartamentGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na apartament jest angielskie słowo apartment.

An apartment is a piece of a larger building that you can own. Otherwise it's a place in a town or a city where you've gotten permission to do certain things like cook your own food or sleep in your own bed or at least somebody's else bed. Sometimes people don't have or don't need to get permission to do these things, especially if the larger building is otherwise empty or is considered too unattractive for respectable people to own. It can also be used to describe something related to the idea of a building in which people own or appreciate the use of apartments.

Tłumaczenie w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na apartament w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. I got an apartment downtown 'cause I was tired of my daily commute. It's a bit expensive but I like the neighborhood.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. He's got a beautiful apartment. It's so spacious. I'm incredibly jealous.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. I was lucky enough to find a fully-furnished apartment that seemed tailored exactly to my needs.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. My apartment building is full of rats.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. They're building a new apartment complex down the street.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "apartament."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "apartament."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Apartament w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Apartament: Spis treści

Apartament po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "apartament."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Apartament."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "apartament" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na apartament," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na apartament: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na apartament w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin. (Ale na tej stronie zmieniłem okolicy Los Angeles na okolicy Bielska-Białej...:)

Frame #1365

i will say one thing for pandora. this isnt a bad apartment. based on the first floor i was expecting worse. i wonder how many dicks it costs.

JC Penney

10 August, 11:06 PM

Frame #6632

im in the lobby of the apartment building on the northwestern tip of chavez island. im heading upstairs.

Justin Bieber

23 December, 3:47 PM

Frame #4324

grandpa took etsy into a small apartment complex. im following on foot.

Chase Credit

30 September, 2:17 PM

Frame #4325

i have the apartment number. the name on the door is palminteri.

Chase Credit

30 September, 2:18 PM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na apartament: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na apartament wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

"No," said Jesus. "My grandmother, like most of my family, lives here now. My father owned the apartment after she died, but, when the authorities discovered that my father was also dead, they took possession."

Verse 609 from the chapter called Security

Meanwhile, unbeknownst to anyone living on Earth, terrorists were plaguing Mars. Two years before the Interplanetary Trade Center was demolished, five explosions over a period of two weeks devastated apartment buildings around Centropolis. Two hundred and ninety-three people were killed. The Revolutionary government began a massive security operation to safeguard more than thirty thousand apartment blocks around the city. The terrorists were undaunted. In the next few years, they took hostages in theatres; they blew up space ships in orbit around Mars; and finally, they attacked a school and took hundreds of Martian children hostage. Too many of them were killed, people said: they blamed the government.

Verse 312 from the chapter called Adolescence

Without license to buy more weapons, Jesus had to be very stingy. Not till he signed on with SECURITA did Jesus gain the privilege, thanks to that security firm's contract, of being able to buy whatever he wanted (which the firm even tried to subsidize, but Jesus, more often than not, paid from his own pocket, which prevented his so-called superiors from requisitioning his equipment). In fact, it was during his first few months of tenure with SECURITA that Jesus found Baron Cohen-Krupnik with bullets in his head. Through a fluke, he was the first one to arrive at the crime scene. The landlord who had rented Baron the apartment also happened to be an old friend of Stalin's. Jesus was able to take photographs, which he later used to convince your mother, Zoe Guderian, that her fiancé's family was not up to snuff, not that she ever thought they were (for various reasons), but, after seeing poor Baron with bulletholes in his head (someone she had once had the displeasure of socializing with), she was convinced, despite her better judgment, to continue her relationship with Sacha Cohen-Krupnik, just so she could spy for your father, which she did, with painstaking effort, going so far as to marry the bastard, which your father deeply regretted.

Verse 420 from the chapter called Arms

By the time your father found the Internet, there were terrorists in Wroclaw. They were fighting elements of the 2nd Infantry Brigade and Silesian Air Squadron. The search engine's homepage was full of interesting information about terrorism: like, for instance, where to go in case of injury from terrorist attack, how to protect yourself and your beloved family from poison gas, what to do in case a terrorist comes crashing into your apartment, et cetera, et cetera. The only thing it didn't tell you is where the terrorists were - obviously, such information would be redundant if a terrorist were already crashing into your apartment, but if that terrorist were crashing into your neighbor's apartment, it might be helpful to know that. As it was, there was nothing: no information concerning the terrorists' whereabouts. They were in Wroclaw: that's all you needed to know. According to Lucius, we had already known that; we had let them in ourselves. In the end, it was all the same: after all, terrorists were everywhere.

Verse 744 from the chapter called Adolescence

Jesus himself was without Polish papers. The only documents he possessed were the American passports it seemed as if he were collecting: the one that was issued when he was thirteen years old - so goddamn long ago - and yet, not so long ago - which was now invalidated, and the one he had recently received in the mail from the U.S. Consulate in Prague. With those documents in hand, and Stalin's contract, there had been absolutely no problem getting a work permit. SECURITA couldn't afford to wait for its foreign consultants. As for a residency visa, Jesus had a reason to be in Poland. Thanks to the weathering of time, and a little bit of Jesus's own effort, the first stamp on his old passport - the one he received while entering Poland at the age of thirteen - or, rather, more specifically, the year of entry which that stamp specified - was illegible. Nobody could prove that Jesus had been sitting at his dead grandmother's apartment for so long without even saying 'Hello' to the town clerk. His residency visa was approved - no questions asked.

Verse 157 from the chapter called Security

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na apartament: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na apartament wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

Those days return to me with sudden clarity now that Nike came to remind me of them. And for some reason, I find myself yearning for those dirty sofas - not for that disgusting carpet, mind you, and definitely not for that sticky kitchen. That apartment was unnecessarily filthy. But those sofas were different. They were the ultimate seats of decadence. They were creatures completely unrepentant. Like the ancient Romans, we entertained from the couch. We would eat, drink, smoke and sleep and always reclining.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 6, Doing Business, Paragraph 9

Very well, if you must know, it begins with Nike in his bed. His apartment was ruined: everything: books, utensils, records, papers were all lying on the floor in heaps. Furniture was knocked over and even broken. Upholstery was ruined - rugs thrown together in piles. Nike must have thought the police had done it.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 4, The Fourth Day, Part 1, Our Constitution & Constitutional Reform, Section 1, Losing Oneself, Paragraph 7

NIKE: It's great. It's like the Bois de Vincennes, only better. Instead of parking in vans, they're parked in beamers. They're the most expensive street girls in Paris. They're usually pretty clean - plus you get to go to an apartment. That's a sweet part of town: millionaire alley. We should drive by. The best thing is: we can roll up. If we don't like what we see, we roll away. It's not far from here. We just have to get out of this Bologna...

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 21, Anal Sex, Paragraph 40

And we had a patron! a generous benefactor! whom we would pay for a gift of cold food in a plastic bag. O great man! We met you and greeted you on the campus! We paid you tribute in your atrium! In the early hours of the morning we saluted you! We thanked you for the gift of sportula: the gift of daily bread: the cold food we eagerly burned with butane: oh, how lustrously it burned! What a gentle, sparkling magic it was. And then how quietly we pursued oblivion...lying on those sofas, those hideously dirty sofas in that disgusting apartment.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 6, Doing Business, Paragraph 8

INDIE: You know why? It's because of that apartment of yours. How do you expect to get anything done when you are always commuting? You should come live here with us; we have an empty bedroom. And why would we have an empty bedroom if not for you?

ANDY: Thank you, but...

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 1, The First Day, Part 1, Victory & Calendar Reform, Section 9, Intoxication, Paragraphs 176-177

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na apartament: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na apartament wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

Tatum nodded. She tried to forget it. The man stayed with them until Pf Chang. Tatum watched him out of the corner of her eye. Neal took her hand. He led her through the crowded station. Tatum kept looking over her shoulder. The man in the suit fell behind. Tatum decided he wasn't following. A few minutes later, they reached an apartment.

– from “Dirty Manga People Are Disgusting,” a spooky story featuring aliens without jawbones

Despite its accommodations, Ferrari's father had always spent more time in apartments along the main road or at his brother's farm. Both were places of ill repute. All Ferrari had to do was make sure his father's horse was gone. At such times, he could freely visit the site of his erstwhile childhood.

– from “Italy Sucks and Has Sucked For A Long Time,” an adventure story featuring a frank discussion of the system

Neal got up. "Do what you have to do." He walked towards the door. "I'm going to want answers."

"Wait." Tatum dug into her pocket. She offered Neal the key to her apartment. "Meet me at my place."

Neal shook his head. "I don't trust you."

"Do you want me to tell them you were here?"

– from “Dirty Manga People Are Disgusting,” a spooky story featuring aliens that live in ghettos

The man was right. As soon as Tatum was settled into her apartment, she came to watch. The excitement was contagious. Manga People strapped on magnetic harnesses. Their jawless mouths puckered with glee the instant they zipped up the sides of the domed roof.

– from “Dirty Manga People Are Disgusting,” a spooky story featuring a frank discussion of what it means to belong

Tatum went back to her apartment with a vicarious feeling of accomplishment. She decided the assignment wouldn't be so bad after all. Monkey Ball would get her writing again. Reaching her door, Tatum swiped her keycard. The lock beeped. The light turned green. Tatum pushed the door open.

– from “Dirty Manga People Are Disgusting,” a spooky story featuring marginalized people

Obraz młodego MichałaPowrót do UsageStosowanie angielskiego odpowiednika na apartament: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na apartament wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

Angielski odpowiednik na "apartament" nie pojawia się w Sorry Miss Jackson.

- Michal Slaby

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na apartament: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na apartament w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

"I don't know," said John.

"How do you not know?"

"I don't remember." John screamed a little too loud. Proctor eased up.

"Where's the letter?"

"Probably in his desk."

"At the gallery?"

"At his apartment."

"What apartment?"

"The one right below us."

"In this building?"

– from “We Need To Talk,” a mystery story featuring a cop put in a weird position

Proctor spent a sleepless night at the station. The next day he was questioned for hours by an FBI consultant. In the evening he snuck out. He made his way to John's apartment. He had to wait. John was under protective custody. When it was dark Proctor climbed up the fire escape. He tapped on John's window.

John appeared. He opened the window. "Thank God," he said. "I didn't know what happened to you." He helped Proctor inside. He started kissing him.

– from “We Need To Talk,” a mystery story featuring a pair of policemen put in a weird position

Proctor and Simmons left for the gallery. On the way down the stairs Bob called. He said something interesting had been found at the basement apartment. "An uncashed check," he said. "Made out to the vic. From three years ago. For five grand. Who doesn't cash a check like that?"

Proctor was nearing the end of the stairs. He asked, "Whose check was it?"

– from “We Need To Talk,” a mystery story featuring a policeman put in a weird position

I almost didn't go to see Barack. I was ashamed of the time he asked me to move in with him and I said no. It was right after Obama disappeared. There were skinheads crawling all over Moscow looking for Africans to beat. Barack thought it would be safer if we lived together. I didn't disagree. It would have been cheaper too but I was used to my own apartment. That's what I told Barack. I never liked him much. Obama was always goofing off. He was a trickster. He was fun to be around. Barack was always in a bad mood. It could have been partly because of Obama. I don't know.

– from “A Black Man in Moscow,” an inspirational story inspired by real events, though the details are fictional

When I got back to Moscow, the door to my apartment was open. Everything inside was broken. I don't know how long the apartment had been left open like that. Probably all winter. There were droppings all over the floor. All over the books that weren't stolen.

– from “A Black Man in Moscow,” an inspirational story that isn't factual and yet represents reality, since the details are fictional

 

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Apartament: Spis Treści

Kolokacja Apartament w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Apartament."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na apartament który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "apartament." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Martwa natura, Patriarchat

Ojciec mówi, że ojciec wie najlepiej

Na celu promowania demokracji, silny musi opróżnić się jego siły. Słaby musi być przyznany szansę na rozwój siły. Nie możemy wymusić koniec patriarchatu. Takie postępowanie po prostu utrwala feudalizm pod inną nazwą.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży