Nagłówki MichałaPsy

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Psy, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Trzeba uczyć się angielskiego we własnym mieszkaniu Bielsko-Biała style - to nie jest Metoda Callana!Ikona słownika

Ufam w pomysł ogłaszania angielskiego jako światowy standard. Nie doceniam zupełnie zwyczajnego sposobu w jakim angielski jest nauczany.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Artefakty, paliwa, i osoby: Definicje w powieściach MichałaPointer

Artefakty

Typowe artefakty które pojawiają się często w Corpusie Michała

Ze sztuką dla kobiet pomagamy położyć kres przemocy domowejZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

Europa, lato 2011. Dwanaście krajów. 46 dni. Jeden samochód. Jeden namiot. Jeden człowiek. Jedna kobieta, którą dopiero poznał.

Choć jako artysta pracowałem na rzecz akceptacji ciała od początku mojej kariery, i będąc, jako byłym modelem który nieraz pozował do aktu, przyżwyczajony do bycia nagi w otoczeniu społecznym, nie byłem znacznie zapoznany ze światem naturystów i nudystów który pracował na ten sam cel wspierająć człowieka. Zwiedzając nagie plaże i ośrodki wzdłuż wschodniego wybrzeża i biorąc udział w imprezach organizowanych wokół Nowego Jorku przez Young Naturists America, pozostało we mnie niedosyt i przybyłem do Europy, aby zobaczyć rzeczy jak mówią Amerykanie, z drugiej strony stawu. Moje wprowadzenie przejęła Gosia.

Byłem z Ameryki, krainą wolnych... siedzibą odważnych. Ona zaś niosła ciężar Starej Europy...domowe i religijne ubóstwie...zduszona kreatywność. Gniew. Smutek. Tęsknota.

Zrób dla innych to, co chciałbyś by zrobili dla Ciebie. Ale jak zdecydować co chcielibyśmy żeby ktoś zrobił, jeśli nigdy nie mieliśmy okazji wejść w czyjeś buty? Jeśli nigdy nie zostałesz porzucona przez matki, jak mamy traktować kogoś, kto był? Ktoś, kto widocznie nieustannie cierpi z tego powodu? Ja z Gosią mieliśmy 46 dni i 10.000 kilometrów, aby spróbować wzajemnie buty drugiego. Mieliśmy jeden samochód i jeden namiot, w których mogliśmy usłyszeć nawzajem naszych słów. Nauczyliśmy się współpracować. Zaczęliśmy się uczyć jak słuchać.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 34
2011-08-22
 3༜25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

Koad Ar Roc'h

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Neant Sur Yvel, France

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Psy

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo psyw jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa psypo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na psy znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na PsyGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "psy."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "psy."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na PsyGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na psy jest angielskie słowo dogs.

The word dogs usually means more than one dog, but it can also refer to a place where normal people don't want to be.

Słowo psy oznacza zazwyczaj więcej niż jednego psa, ale może również odnosić się do miejsca, gdzie zwykli ludzie nie chcą być.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na psy w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. We have two dogs, a Labrador and a Golden Retriever.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. My grandmother thinks that if her neighbors hear her vacuuming on Sunday they'll think she's gone to the dogs.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. Muszę jeszcze wymyślić trzecie zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "psy."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. Muszę jeszcze wymyślić czwarte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "psy."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. Muszę jeszcze wymyślić piąte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "psy."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "psy."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "psy."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Psy w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Psy: Spis treści

Psy po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "psy."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Psy."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "psy" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na psy," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na psy: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na psy w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin. (Ale na tej stronie zmieniłem okolicy Los Angeles na okolicy Bielska-Białej...:)

Frame #4282

pandora and i fell down a scree. i think i twisted an ankle. the roads up ahead. flashlights to the right. dogs behind.

Sprint "Iphone" Case

30 September, 3:00 AM

Frame #4278

the dogs are coming up the mountain.

Sprint "Iphone" Case

30 September, 2:56 AM

Frame #2247

im not worried about the bohemians invading. its dogs versus chickens if you ask me.

Justin Bieber

19 August, 6:38 PM

Frame #4290

im on the boat. i thought dogs couldnt swim. they almost caught up with me. the guys with the flashlights are on the dock. i need to move.

Sprint "Iphone" Case

30 September, 3:08 AM

Frame #1268

paypal was the chairman of the charity he allegedly defrauded. its a group sponsoring dogs orphaned by the last chinese earthquake. dogs.

Sprint "Iphone" Case

10 August, 10:14 AM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na psy: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na psy wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

"What? are you afraid of the dark?" I asked.

"I'm afraid of those dogs."

Verses 272-273 from the chapter called Adolescence

"His son, Andrew, showed me how much food those dogs get: a liter of soaked potatoes for three days. That's not even a meal. What poverty! What dirt and rotting smell! He wanted to give me some 'fresh milk.' I said, 'Andrew, alright, but' - I didn't finish. I just took the milk, mixed it with potatoes, and threw it to the dogs. Are you kidding me? They milk their cow with the same bucket they use for liquid manure. Natural farmers!

Verse 256 from the chapter called Adolescence

We stopped bothering him. Sapper circled back to the birch grove. I lingered. Most of the hunters were a hundred and fifty meters away near the edge of the forest. Some of them climbed into a white electric truck and drove back down the way we came. The rest disappeared. I could hear their dogs barking in the distance. By the time I ambled my way to the forest's edge, I saw them two hundred meters away, walking around someone's cornfield. I wondered if they had shooting rights. There were fifteen men with barking dogs walking down one way, while another group spread itself down the other direction. Each man began covering about thirteen meters worth of cornfield. They were going to flush it out, whatever it happened to be. Wild boar, I guessed.

"What's going on?" asked Sapper from behind.

Verses 53-54 from the chapter called Bohemia

"That's right," said his uncle, giggling. "It's a shortcut." To a cheap watering hole! where men turned into whimpering dogs, keeling over and crying for their masters. They were worthless hounds, chained and beaten by devils, abandoned by the Devil himself, who cares for richer meat: not old men! Rotten men! Men with false teeth! Sucking on shotglass! Nursing their own beer mugs as if they were fat whores' teats! Breathing more smoke than air! Jesus blacked out! The next thing he knew, he was smelling his own vomit: dried vomit: putrid vomit: fresh, ethanol vomit - all of it caked onto his face and arms, his clothes, the convertible sofa, spilling onto the wet floor, in a puddle of red-orange puke. How many stages of vomit? Some of it was flaking off. Some of it was rolled into balls. (During the night, vomit crumbs had been collecting in his ass.) Most of it was half-dried. The rest of it was liquid. For a second, Jesus had no idea where he was. When he realized he was lying on his own sofa, he wondered how he had gotten there. The last thing he remembered was being cradled in his beloved uncle's arms. Why was he being cradled? He was drunk. But why was he being cradled? Had his uncle been whispering something? Lullabies? What the fuck! What kind of life is that? He rejected it.

Verse 375 from the chapter called Adolescence

"At three o'clock in the morning, I went all the way to the manor house and got the Commandant. His son came with his tractor and towed us. Can you believe it? They're the only ones left in the village with their own tractor. I'm lucky the Commandant was awake. Then again, his dogs probably woke him. He's got seven dogs; they were all barking from fifty meters away. I thought they were going to bite my hand off. Luckily, there was a box of matches in my jacket. After a few flames were thrown in their direction, they ran away and started yelping from a distance. I wonder if that's why the Commandant came to the funeral. Apart from our relatives, he was the only villager who showed up."

"Where is she, Sapper?" asked Jesus.

Verses 224-225 from the chapter called Adolescence

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na psy: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na psy wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

Soon the dogs were far from us, and the woman was beyond hearing. We talked about her for a while; we contemplated her strange words. She was a crying woman among dogs - but was she a lonely woman? a sick woman? a grieving woman? We may never know; but we did cross each other momentarily, and perhaps there was a purpose behind those crossing trails: for I have come to suspect her of something. I think she returned to me last night. I believe that she (in disguise, but still, a strange, walking woman among dogs) has infiltrated my dreams.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 18, Understanding Chastity, Paragraph 11

My interpretation was graciously accepted, but I don't think anyone expected us to stay as long as we did. Luke was very happy with himself. Barbara was able to calm down soon enough to get drunk, and I? I being perfectly content to let the night continue ad nauseum, was very happy when it finally wore itself out in that manner. Not only did I get my money's worth, but I still have a date! It's yours if you want it; otherwise I told Barbara I would have her model for me.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 7, Dating a Woman with Dogs, Paragraph 11, Clauses 7-11

Then, she spoke: "The Lord is kind and merciful. He made me for the greatest humiliation. But now I am glorified. For I have done the good Lord's work: he made me walk among dogs without my tunic. But now, I have saved a man."

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 6, The Sixth Day, Part 1, Children & Education Reform, Section 7, Becoming Obedient, Paragraph 9

I had to save her - and soon! because it suddenly occurred to me that the whole room was now in conspiracy to let this creature fall. Perhaps, like me, they were all smitten by the terrible beauty of the moment, but I am not so generous. If they were thinking at all, they were relishing the terrible possibilities of her fate. With time quickly running out, I let my long-standing hatred of our generation break the surface and infect my countenance. I shot Luke the meanest look I think I've ever given him. I expected him to do absolutely nothing, or else to do something stupid: I don't know: like raise the bid an extra five dollars after a beggar had raised it twenty - but no: instead, he yelled out a hundred and five dollars so quickly that I was physically surprised.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 7, Dating a Woman with Dogs, Paragraph 8

It was the most garish thing I had seen in quite a long while, but we were at Vinnie's, and all the loudest customers seemed to be enjoying it. In fact, someone enjoyed it so much, he offered two hundred and five dollars for the first one, who was by far the more attractive. The other one wasn't too shabby, and she received a winning bid of a hundred and seventy-five. No one before them had broken a hundred, and I was worried that Barbara would be disappointed. Not that I should've been worried, because everyone was well on his way to being wasted, and the whole thing was ridiculous anyway. But I was worried nonetheless, and I told Luke to be prepared.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 7, Dating a Woman with Dogs, Paragraph 4

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na psy: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na psy wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

Tatum watched the first quarter come to an end. She left her seat. She ventured into one of the restaurants in the gallery. She found an open stool at the edge of the balcony. A menu lay on the counter. It was full of food for Manga People: hot dogs, french fries, cucumbers pickled in brine. They liked things cylindrical. Tatum decided on the blue moon cheese squeeze. Her waitress said something in slurpee.

– from “Dirty Manga People Are Disgusting,” a spooky story featuring a colony on the dark side of the moon

"No," said Sergeant Majors. "I've got some cheddar-in the cooler." Paw barked. "What's wrong, boy?"

"He wants cheese."

"He hates cheese," said Sergeant Majors. The dog barked again.

"That's strange. Service dogs aren't supposed to bark for no reason, are they?"

– from “A Cop Named Patsy,” a funny story featuring a relentless cop who makes it look easy

Obraz młodego MichałaPowrót do UsageStosowanie angielskiego odpowiednika na psy: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na psy wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

FLETCHER: There is a house on Norfolk that no longer stands. Its eaves of pine were reduced to ash. Its worthy frame that I helped build collapsed in a huge fury of smoke and fire that I helped start. I watched it burning from the top of Mount Pitt. I was too ashamed to go any closer. I was there in the room the night my father planned that terrible justice with his friends. I heard them goading each other into teaching their fellow man not to cooperate with the Australian government. It was madness I heard from their lips. They were the drunken lips of dogs waiting to pounce. I said nothing. I did nothing to stop them. When the police came, I lied and said I knew nothing. I climbed Mount Pitt out of morbid curiosity to see what I had wrought. That image of the house whose beams I placed - whose trusses I tied - in the distance - engulfed in flames - is seared upon my mind. I did nothing to stop it. Do you know how sorry I am? If I told you that somebody died in that fire, would it be in your power to forgive me?

– ACT II, line 183

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na psy: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na psy w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

"Dogs" does not make an appearance in Miscellaneous Dingbats

- Michal Slaby

 

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Psy: Spis Treści

Kolokacja Psy w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Psy."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na psy który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "psy." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Martwa natura, Patriarchat

Ojciec mówi, że ojciec wie najlepiej

Na celu promowania demokracji, silny musi opróżnić się jego siły. Słaby musi być przyznany szansę na rozwój siły. Nie możemy wymusić koniec patriarchatu. Takie postępowanie po prostu utrwala feudalizm pod inną nazwą.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży