Nagłówki MichałaWiśnia

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Wiśnia, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Możesz uczyć się angielskiego we własnym mieszkaniu - Bielsko-Biała style!Ikona słownika

Cenię potencjał podawania angielskiego jako wspólny język dla świata. Nie cenię zupełnie zwyczajnego programu w jakim angielski jest nauczany.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Artefakty, paliwa, i osoby: Definicje w powieściach MichałaPointer

Artefakty

Typowe artefakty które pojawiają się często w Corpusie Michała

Ze sztuką dla kobiet pomagamy położyć kres seksualnemu wykorzystywaniu dzieciZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

W czerwcu 2011 przyjechałem do Europy, mając nadzieję że trafie na wspaniałą przygodę, mój jedyny konkretny plan będąc odwiedzić Chorwację. Do września przejeżdżałem 10.000 kilometrów i odwiedziłem 12 krajów, wszystko w towarzystwie kobiety, którą spotkałem w pierwszy piątek mojej podróży.

Jako artysta, od początku mojej kariery, praca moja została poświęcona problemowi akceptacji ciała, cel, który później uświadomiłem sobie wspolnie trzymałem z całą społecznością ludzi którzy się nazywają naturystami, skromny fragment z której znalazłem zamieszkany w Polsce, kraj, którego kulturalny konserwatyzm nie nadaje się łatwo do przyszłościowego myślenia. Jeden z tych przyszłosciowo-myślących polskich naturystów była Gosia.

Byłem z Ameryki, krainą wolnych... siedzibą odważnych. Ona zaś niosła ciężar Starej Europy...domowe i religijne ubóstwie...zduszona kreatywność. Gniew. Smutek. Tęsknota.

Nigdy nie byłem żonaty. Nigdy nie byłem rozwiedziony. Nigdy nie miałem dzieci. Nigdy nie straciłam dzieci. To nie oznacza, że nie mogę próbować zrozumieć kogoś, komu tak się stało. Słuchając Gosię podczas naszej podróży po Europie zacząłem rozważać jej potrzeby tak, jakby były moje własne. Może nie byłem w stanie zaspokoić wszystkie te potrzeby, ale nieraz udało mi się zamknąć gębę i umieścić swoje własne potrzeby na boku, jeśli była taka potrzeba, przyjamnie na 10.000 kilometrów. Wszyscy musią być wysłuchani i to jest jednyna potrzeba, którą wszyscy mamy obowiązek zaspokoić. Gdy ktoś modli się do innego człowieka, jako człowieka masz obowiązek słuchać. Ludzkość musi zacząć uczyć się tę umiejętność zanim będzie za póżno.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 42
2011-08-30
 11༜25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

La Clapere

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Maureillas, France

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Wiśnia

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo wiśniaw jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa wiśniapo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na wiśnia znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na WiśniaGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "wiśnia."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "wiśnia."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na WiśniaGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na wiśnia jest angielskie słowo cherry.

A cherry is one of usually a bunch of red fruit that grows on a tree. Perhaps because of its color (associated with blood) and its roundness (associated with femininity) it can also refer to a person's lack of experience with penetrative sexual intercourse and by extension to any lack of experience whatsoever. Cherry can also be used to describe a kind of artifact or act related to the above, especially to the fruit, such as its color, or to the tree on which a cherry grows, especially its timber.

Tłumaczenie w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na wiśnia w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. Give me a cherry. They look good.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. Are you afraid to pop your girlfriend's cherry? I would be. You never know what can happen.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. I baked a cherry pie last night. Do you want some?

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. I heard a guy cutting trees yesterday fell off of one of those cherry pickers and that it was 'cause he was drunk.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. I want a cherry for this room but only for the trim. Keep the walls something close to off-white.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "wiśnia."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "wiśnia."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Wiśnia w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Wiśnia: Spis treści

Wiśnia po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "wiśnia."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Wiśnia."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "wiśnia" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na wiśnia," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na wiśnia: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na wiśnia w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin. (Ale na tej stronie zmieniłem okolicy Los Angeles na okolicy Bielska-Białej...:)

Frame #2165

kohls's home. now i know why he goes to disneyland for the meat. his girlfriend has the figure of a cherry tomato. hold the cherry.

Sprint "Iphone" Case

18 August, 10:37 PM

Frame #1180

i havent seen main street disney in a while. cherry trees are uprooting the concrete. im surprised theyre surviving the drought so well.

JC Penney

8 August, 7:33 PM

Frame #1768

im at the park. i dont see much. except for the pale cherry of a cigarette. i dont think thats apple.

JC Penney

15 August, 8:33 PM

Frame #1182

theres a guy here. a professor. he says the cherry trees are kwanzan. theyre drought resistant. hes proud of them. looks like a cheese head.

JC Penney

8 August, 7:40 PM

Frame #6406

the boys and i. we basically popped lieutenant madoff's cherry. what an honor. no wonder private ramirez was so shell.shocked.

Sprint "Iphone" Case

23 December, 12:01 PM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na wiśnia: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na wiśnia wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

They walked up Henry the Bearded Street and turned the corner at Cherry Road.

"You remember this place?" asked Jesus.

Verses 572-573 from the chapter called Security

At the end of Cherry Road, they crossed the street into the forest.

Verse 579 from the chapter called Security

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na wiśnia: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na wiśnia wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

Now that Barbara should've become the patron saint of architects, builders, and stonemasons is quite understandable; that she also protects artillerymen is somewhat more intuitive; but that she should become associated with the practice of keeping cherry branches warm: that is a little unexpected. However, it is not for me to challenge the common sense of tradition. Besides, in older days, the connection was not so farfetched: the blooming of the cherry branch was not a sign of general felicity, but carried a very specific matrimonial significance.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 20, The Role Of Religion, Paragraph 5

Grandmother told me that young maidens wanting to marry would place these cherry branches next to the fire, specifically on St. Barbara's Day, and if they bloomed on Christmas Eve, they would be married in the coming year. I, out of simple curiosity, was compelled to follow that tradition. But Grandmother's cherry tree was all but barren; I held very little hope for its blooming. Now, according to Mother, I specifically chose a dead branch, so that I could later have an excuse not to marry. On the other hand, Grandmother felt it was only appropriate, since marrying me would take a miracle. Now that is how they answered Indiana's question that night.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 20, The Role Of Religion, Paragraph 6

I remember counting back the number of days, and, using up all ten digits, I asked Grandmother if the apples could be refrigerated. She said I was perfectly free to do whatever necessary, but as long as that cherry branch was still dead, I was going to have to wait till next year. Everybody laughed; Indiana took the opportunity to speak.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 21, Giving and Receiving a Look, Paragraph 1, Clauses 7-10

Well, anyway, we explained to Indiana the old Austrian custom of putting a cherry branch in lukewarm water and placing it next to the fireplace. If it blooms on Christmas Eve, it brings good luck in the coming year. But you're not supposed to put it there on Christmas Eve; you're supposed to put the branch next to the fireplace on the fourth day of December, on what used to be St. Barbara's Day. And you're not supposed to change the water either.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 20, The Role Of Religion, Paragraph 3

After Indiana had inspected the baseboard, deciding that it was indeed a positive match, and complimenting our grandmother for having such beautiful wood, she took a rag from her (why does Grandmother always have a rag?) and wiped up the water she spilled, noticing, in the process, the branch of cherry tree floating in the small bucket. "What is that?" she said; we all chuckled, since we knew that after Indiana had so innocently disturbed my cherry branch, the question of its purpose would not be far behind; we were all aware of its embarrassing nature. At least we ladies were: I don't know about you. Obviously you weren't paying attention. Why should you care about my cherry branch? You don't even know what I'm talking about, do you?

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 20, The Role Of Religion, Paragraph 2

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na wiśnia: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na wiśnia wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

"Was it with a woman?" asked Davis.

Sammy D nodded. "I was so shocked. I laughed. I didn't know they could get so hard, like cherry tomatoes."

Davis smiled. "In the time it takes to lick a stamp."

Sammy D breathed a heavy sigh. She said, "It made me feel so powerful."

– from “A Horse Named Clutch Bag,” an inspiring story featuring a horse

One bright afternoon, Ferrari's stepmother lay naked in her husband's bed. Her tired stepson lay next to her. He was listening to the noisy skylarks. She cuddled up next to him. She started nursing him back to life.

Ferrari was preoccupied. With a slightly mournful whisper, his stepmother said, "We found out who cut down the cherry tree." Ferrari thought he could hear the song of a river nightingale.

– from “Italy Sucks and Has Sucked For A Long Time,” an adventure story featuring an able-bodied musician

Lorenzo stopped climbing the poplars. He would fish out from the Baron's fountain the bottle he had made. The outside was waxed instead of the inside. It was shaped to fit the cherry branch he had chosen. Though Ferrari beat him badly for it, he wouldn't stop coming back to carve it.

Ferrari was worried. He told Carmina, "He's up to something."

– from “Italy Sucks and Has Sucked For A Long Time,” an adventure story featuring feudalism at its best

Ferrari wasn't stupid. When a cherry tree in the Baron's orchard was mysteriously chopped down, he knew exactly what it meant. It was a threat to his control. He searched for the evidence everywhere-from his father's house to the Baron's keep. There was no sign of it. He shadowed Lorenzo for days. He only left him alone to give Carmina her lesson.

– from “Italy Sucks and Has Sucked For A Long Time,” an adventure story featuring the aristocracy

Nobody cared what Lorenzo did. When a cherry tree was chopped down in the Bishop's orchard, nobody suspected him. "Who would do such a thing?" asked the concertmaster. Ferrari shrugged. He had his own business next to the Honorable Carmina's litter. Every time she came to the Bishop's palace to hear a concert, Ferrari escorted her home.

"I would be your servant," he whispered.

– from “Italy Sucks and Has Sucked For A Long Time,” an adventure story featuring the system as it still stands

Obraz młodego MichałaPowrót do UsageStosowanie angielskiego odpowiednika na wiśnia: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na wiśnia wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

Angielski odpowiednik na "wiśnia" nie pojawia się w Sorry Miss Jackson.

- Michal Slaby

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na wiśnia: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na wiśnia w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

"Detective Carlson," came the mocking tone. "Nice of you to join us." The captain was at the crime scene. That meant there was no doubt. There was a link with the first body. "Are you ready for class?" continued the captain. "We're drawing from life today." It was another man. Standing naked. Twisting. His arm over his head. His eyes closed. His face cherry red. It was turned against his shoulder. Looking back as if on a lover. Frozen in a wistful remembrance of ecstasy too swiftly gone by. It was a statue of dead flesh.

– from “We Need To Talk,” a mystery story featuring a policeman put in a weird position

Indiana gave us an embarrassed look. I smiled. I watched her slip the stick back into the bucket. Grandmother stretched out her hand. As usual, she was carrying a rag.

Indiana took it. She wiped the drops of water she spilled. She turned her head. "What did I do?" she asked. We chuckled.

Mother explained the custom of keeping a cherry branch next to the fireplace. If it bloomed on Christmas Eve, it would bring good luck.

"I guess it helps to know how long a branch takes to bloom," said Indiana.

– from “St. Andrew's Eve,” a story of love that may help put fears to rest depending on your outlook

Grandmother got halfway through tossing her hand. She lifted her finger again. "It's funny you should mention St. Andrew. Cherry branches weren't the only things girls used. On St. Andrew's Eve, if a girl swept the floor with a new broom at the stroke of midnight, the dirt would reveal the face of her future husband. It would help if she were stepping on a piece of silver. On the other hand, she could also try looking up a chimney. That was my favorite. You had to do it naked."

– from “St. Andrew's Eve,” a story of love that may calm one's sense of distaste depending on your outlook

"Barbara replied, 'Two make darkness. Three lighten all the world.' It was her way of introducing him to her belief in the Holy Trinity. Her father became enraged. He took her to the local magistrate. For the sake of her pagan soul, he had her tortured. After much suffering, her own father beheaded her."

"That's awful," said Indiana. "What does it have to do with cherry branches?"

– from “St. Andrew's Eve,” a story of love that might calm one's sense of unease depending on your outlook

"Hungarians don't fast from meat on Christmas Eve," said Indiana. "It is the opposite. We take all day to make sausage - with garlic and paprika. The color is my favorite. It is like that wood - what do you call it?" She stroked the timber of the mantel. She whispered, "Darker than this." She turned towards the baseboard. She smiled. She reached to touch it. She didn't see the bucket of water. The cherry branch sticking out of it dropped to the floor. Grandmother gasped. Mother shook her head.

– from “St. Andrew's Eve,” a story of love that may ease one's nerves depending on your outlook

 

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Wiśnia: Spis Treści

Kolokacja Wiśnia w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Wiśnia."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na wiśnia który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "wiśnia." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Martwa natura, Patriarchat

Ojciec mówi, że ojciec wie najlepiej

Na celu promowania demokracji, silny musi opróżnić się jego siły. Słaby musi być przyznany szansę na rozwój siły. Nie możemy wymusić koniec patriarchatu. Takie postępowanie po prostu utrwala feudalizm pod inną nazwą.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży