Nagłówki MichałaBezpieczeństwo

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Bezpieczeństwo, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Translator Angielski już nie będzie ci potrzebny kiedy uczysz się angielskiego we własnym pokoju Bielsko-Biała styleIkona słownika

Akceptuję solidność uchwalenia angielskiego jako globalna lingua franca. Nie cenię formalistycznego modelu przez który angielski jest nauczany.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Artefakty, paliwa, i osoby: Definicje w powieściach MichałaPointer

Fetysze

Typowe fetysze które pojawiają się często w Corpusie Michała

Zapobiegajmy zgwałceniu z pomocą sztuki dla kobietZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

W poniedziałek przyjechałem do Europy. W środę kupiłem samochód. Do piątku poznałem kobietę, która kilka miesięcy później mogła powiedzieć że podrózowała ze mną 10,000 kilometry po Europie.

Chociaż czułem w pełni ukształtowany jako pisarz, i byłem przeszkolony do użycia języka wizualnego, to był mój pierwszy raz z profesjonalnym aparatem w rękach. Zacząłem uczyć się od podszewki i przybyłem do Europy, aby znaleźć najbardziej zróżnicowanego wyboru tematu co możliwe, najlepiej coś, co pasowało do mojej estetyki oddany promowaniu akceptacji ciała. Tu weszła Gosia.

Byłem z Ameryki, krainą wolnych... siedzibą odważnych. Ona zaś niosła ciężar Starej Europy...domowe i religijne ubóstwie...zduszona kreatywność. Gniew. Smutek. Tęsknota.

Pomimo dystans kulturalny który istniał między nami, udało nam spędzić 10.000 kilometrów w jednym samochodzie. Spędziliśmy ponad 40 dni w jednym namiocie. Zaczęliśmy uczyć się jak mamy słuchać siebie wzajemnie. Zaczęliśmy uczyć się zaakceptować nasze różnice i jak mogliśmy z nich korzystać zamiast pozwolić aby one nas rozdzieliły. Powoli, lecz z pewnością zaczęliśmy uczyć się pokonać te demony które nas nadużywają.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień -13
2011-07-07
 18༚25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

Sauna Cezar

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Bielsko-Biała, Poland

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Bezpieczeństwo

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo bezpieczeństwow jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa bezpieczeństwopo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na bezpieczeństwo znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na BezpieczeństwoGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "bezpieczeństwo."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "bezpieczeństwo."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na BezpieczeństwoGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na bezpieczeństwo jest angielskie słowo security.

Szczegóły w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na bezpieczeństwo w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. If you don't leave right now I'll be forced to call security.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. The administration is very concerned about the security of American citizens abroad.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. The Asian ambassador was discussing security issues over dinner. How boring.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. Muszę jeszcze wymyślić czwarte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "bezpieczeństwo."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. Muszę jeszcze wymyślić piąte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "bezpieczeństwo."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "bezpieczeństwo."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "bezpieczeństwo."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Bezpieczeństwo w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Bezpieczeństwo: Spis treści

Bezpieczeństwo po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "bezpieczeństwo."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Bezpieczeństwo."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "bezpieczeństwo" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na bezpieczeństwo," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na bezpieczeństwo: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na bezpieczeństwo w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin. (Ale na tej stronie zmieniłem okolicy Los Angeles na okolicy Bielska-Białej...:)

Frame #2910

i tried holding a conversation with an mp. all she said was .private security matter. i need to find a real grunt. the kind that digs pussy.

JC Penney

28 August, 2:44 PM

Frame #4238

its nice having a sister whos planning on marrying a man whose brother has an uncle who owns a security company.

Sprint "Iphone" Case

29 September, 6:31 PM

Frame #6980

im told sprintiphone does not want to be disturbed. even for a security matter. unless its urgent.

Justin Bieber

23 December, 9:35 PM

Frame #6968

im wrong. not about wanting money. ill always want that. im wrong about it bringing comfort and security. no. im not wrong. it can do that.

Sprint "Iphone" Case

23 December, 9:23 PM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na bezpieczeństwo: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na bezpieczeństwo wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

"When you're free," said Jesus, "you can go to the man in charge: the man whose men maybe took those bribes: the man with SECURITA."

Verse 43 from the chapter called Security

Cities were the easiest to control; that's where it was hardest to burn coal. Towns (depending on the number of large buildings equipped with central heating) were, on the whole, less easy. The countryside was uncontrollable (at night, who could see the smoke?) but this fact was tempered somewhat by the presence of Reserve Army troops and Polish troops who were still looking for terrorists. In fact, in the southwestern part of Poland, terrorist attacks in the countryside were becoming more and more frequent. Dispersed from Wroclaw, the terrorists, who, theoretically, had been headed northeast to the area south of Warsaw (that is, the spaceport), having lost whatever element of central command they might have once possessed, or else, not having anything better to do with their time except terrorizing the countryside, had, in general, devolved into a type of terrorist activity that is more accurately described as banditry and brigandage. Their participation in coal traffic was suspected if not assumed.

Verse 25 from the chapter called Security

Amid all the corruption schemes, both seen and unseen, the poorest people suffered the most. Those who had money could easily get by without burning fossil fuels or biomass. All they had to do was buy their own solar cells, for example, to supplement their energy needs. For the poor, it was much different.

Verse 20 from the chapter called Security

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na bezpieczeństwo: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na bezpieczeństwo wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

But how is a man supposed to love his wife? I suppose the answer is: with as much attraction, devotion, attention, and loyalty he can muster; with affection, attachment and admiration: of course. But is there anything exclusive about their love? Their feelings must be intense: there is no doubt. And their admiration must be very informed.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 7, The Seventh Day, Part 1, Strength & Security Sector Reform, Section 2, Facing a Choice, Paragraph 17

Finally, there's the soul, which we believe permeates both body and mind, and with which we associate what we call 'agape,' that unselfish loyalty or concern (the former based on common interest; the latter based on benevolence) which we direct toward God, to our fellow man, and, I daresay, even to the Devil. This good will (which only sometimes is complemented by common interest) has led us to seek equality and diversity in both national and domestic economies. It turns us into 'partners.'

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 7, The Seventh Day, Part 1, Strength & Security Sector Reform, Section 2, Facing a Choice, Paragraph 5

But when we consider this transitive aspect of love, we can find two things that are distinguished by it. These two things are affection and attachment. Both of them are associated with love - but affection is intransitive: it is the state of being affected by one's feelings, whereas attachment is a transitive thing: it affects not only one's self but someone else, since attachment is the connection felt by two affected persons.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 7, The Seventh Day, Part 1, Strength & Security Sector Reform, Section 2, Facing a Choice, Paragraph 8

But: what if we consider love, not as a state or a connection, but like an orientation? It seems to me that sexual desire, personal ties, ties of kinship, and even benevolence are rooted in something I would call admiration. That is, in order to feel attraction, devotion, attention, or concern, one must first be oriented toward these feelings. One cannot feel attraction without feeling admiration first.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 7, The Seventh Day, Part 1, Strength & Security Sector Reform, Section 2, Facing a Choice, Paragraph 9

Indiana was standing by Albert. I said to myself: "I think that's who they were." I went over to the window. After a moment, I stood close behind Indiana. She whispered something; I leaned in closer.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 7, The Seventh Day, Part 1, Strength & Security Sector Reform, Section 1, Spending the Night with a Lover, Paragraph 4

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na bezpieczeństwo: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na bezpieczeństwo wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

"I told you. There's a crackdown. You're not going to find anybody in the cities. This town has one public security bureau. I don't think they have guns."

"What are we going to see around here?"

"There's a monument to Chairman Mao right in front of you. Turn around. There's a post office, a mobile phone center-even an Avon store. Would you like some cosmetics?"

"Do I look like I need some? Point me in the direction of the nearest four-star hotel."

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story featuring two thirsty dudes

"That is footage," explained the judge, "from a planted security camera on the nightstand of a human bookmaker who lived on the far side of the moon. You can see him in the left-hand corner. He's lying in bed."

– from “Dirty Manga People Are Disgusting,” a spooky story set on the moon

To make matters worse, floors 49 to 80 were occupied by the Royal Park Hotel. Reception, security, and the maid staff received copies of the eyewitness drawing. Patsy wasn't sure it was enough. He convinced his superiors he would have to stake-out the building on his own. He received complimentary service.

– from “A Cop Named Patsy,” a funny story featuring a frank discussion of how cops can and cannot work togethr

"The security assistance officer in Bishkek has contacts with the refinery. He'll know what to do. Pepsi's father can make arrangements with the tribesmen. Trust me. He's very persuasive."

"Shephard, this is going nowhere."

"Clark," said Shephard. He rocked him by the shoulder. "You will be known as the father of East Turkestan. All you have to do is write a check."

Clark sighed. "What's this driver's name?"

Shephard smiled. He said, "Coke."

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story featuring the theft of one barrel of oil a day

Shephard was knowledgeable about the Navy. He was well organized. He rarely got orders wrong. The Chief of Mission liked hamburgers without ketchup. The Defense Attaché drank coffee strong. The woman from the US-AID office refused to tolerate the Security Assistance Supervisor's steak sandwich leaking grease all over her boxed salad. "Take it back," she would say. "I don't care what you do with it. Feed it to the poor if you like."

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story featuring a woman from a Turkish minority in China

Obraz młodego MichałaPowrót do UsageStosowanie angielskiego odpowiednika na bezpieczeństwo: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na bezpieczeństwo wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

Angielski odpowiednik na "bezpieczeństwo" nie pojawia się w Sorry Miss Jackson.

- Michal Slaby

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na bezpieczeństwo: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na bezpieczeństwo w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

Proctor found the key. He decided a man carrying a carpet was probable cause. He entered the apartment. It didn't take long to find a photo. It was vic number three. Proctor called in the cavalry. He ordered a search. His phone rang. It was the captain. "Vic number two's fingerprints were in the database," He said. "He got busted for cocaine three years prior. I talked to his bondsman. Says an artist by the name of John Gamble put up security for him." At the sound of the name Proctor audibly swallowed. He wondered if the captain had heard.

– from “We Need To Talk,” a mystery story featuring more than one dead body put in a weird position

Captain Orbitz came from a long line of distinguished galactic luminaries. His father and his brother had been martyred in a great battle against the forces of Scutum-Centauris. His grandfather was a delagate to the Grand Orion Council from the planet Vancouver. His lineage went all the way to one of the leaders of the original humanoid slave revolt. He was sacrosanct. When his name was red-flagged at the security bureau it was summarily dismissed as an error. It was red-flagged again. And again. Somebody by the name of Rishi Keplar Jorgen Tycho Kalvinicus Orbitz was having associations with the outlawed Wiki-en Society. People went crazy. They wanted him arrested. They wanted him interrogated. There was only one problem. Orbitz was on assignment. He was the second longest-serving courier in the Alliance. He was traversing a wormhole.

– from “The Death and Life of Captain Orbitz,” a science fiction romance inspired by Stanislaw Lem, if you know who that is

 

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Bezpieczeństwo: Spis Treści

Kolokacja Bezpieczeństwo w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Bezpieczeństwo."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na bezpieczeństwo który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "bezpieczeństwo." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Martwa natura, Patriarchat

Ojciec mówi, że ojciec wie najlepiej

Na celu promowania demokracji, silny musi opróżnić się jego siły. Słaby musi być przyznany szansę na rozwój siły. Nie możemy wymusić koniec patriarchatu. Takie postępowanie po prostu utrwala feudalizm pod inną nazwą.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży