Nagłówki MichałaPiekło

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Piekło, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Angielski - Matura - te słowa nie będą ci niepokoić kiedy uczysz się angielskiego we własnym pokoju Bielsko-Biała styleIkona słownika

Mam wiarę w możliwość uchwalenia angielskiego jako międzynarodowy język dla świata. Nie akceptuję pedantycznego stylu w którym angielski jest przedstawiony.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Artefakty, paliwa, i osoby: Definicje w powieściach MichałaPointer

Fetysze

Typowe fetysze które pojawiają się często w Corpusie Michała

Ze sztuką dla kobiet pomagamy położyć kres insider tradingZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

Jeden tydzień po przybyciu do Europy, poznałem kobietę w saunie na parterze dużej willi, co dzieliła z byłym mężem. Cztery tygodnie później dzieliła ze mną mały nasączony z deszczem namiot w Wiedniu, nasza mała gazowa kuchnia ledwo zdolna do gotowania kubka wody. Dopiero jak dotarliśmy do Chorwacji, zdecydowaliśmy się zainwestować w dużym czajnikiem elektrycznym. To było dość luksusowe i mnie bardzo pocieszyło.

Nazwijmy to wypadek. Nazwijmy to boska wola. Nigdy nie miałem spotkać się z Gosią...gdyby nie przypadkowe przestępstwo pewnego człowieka...kolejne nadużycie spiętrzone przez człowieka na człowiek. Rabunek.Torebka wyrywana z pod rąk, w której był paszport. Kolejny atak na ciało ludzkie. Jeden ze złych zwyczajów społeczeństwa, z którą już od dawna walczyłem jako artysta działający na rzecz akceptacji ciała.

Jako Amerykanin, ja byłem pełen optymizmu i pewności siebie graniczącej z brawurą. Byłem gotowy do wypalania kół z samochodu, którego dopiero kupiłem i przed koncem tak właśnie się stało. Jako Europejczyk, ona była ostrożna i nieufna. Musiała się upewnić, że klimatyzacja działała. Działało. Jeżeli właściwym sposobem złamane pokrętło kręcono.

Były czasy, w trakcie naszej podróży, kiedy myślałem, że może nie będzie szczęśliwe zakończenie. Były czasy, kiedy katastrofa była bliska i zastanawiałem się, czy nie popełniłem błąd. Zastanawiałem się, czy strach, gniew czy smutek może triumfować i czy jeden z nas nie będzie musiał zakończył podróż sam. Jak zwisałem nad skałami w Normady zostałem ocalony. Jak światła zgasły jechałem dalej. Choć wypaliłem opony do drutu było w porządku. Wróciliśmy do domu w jednym kawałku. Wróciliśmy do domu zadowoleni. Zaczęliśmy proces uczenia się, jak słuchać i dźwięk tego był piękny. Mogliśmy być pewni, że zostaliśmy gotowi na podbój diabłów, które nas nadużywają, bez względu na jak długo to potrwa.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 32
2011-08-20
 1༜25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

Camping Omaha Beach

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Vierville Sur Mer, France

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Piekło

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo piekłow jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa piekłopo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na piekło znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na PiekłoGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "piekło."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "piekło."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na PiekłoGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na piekło jest angielskie słowo hell.

Hell is a way of orienting yourself away from hope though it's often fetishized to mean a place of last resort for the hopeless.

Piekło jest sposobem zorientowania się w innym kierunku od nadziei, choć jest często fetyszyzowany aby oznaczać miejsce ostatniej instancji dla beznadziejnych.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na piekło w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. The hell are you doing?

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. Hell hath no fury like a woman scorned.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. They'll go to hell and back for you, general.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. With this latest attack the Israelis have invited their militant enemies to open the hell-gates as they like to say.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. They did it. They blew it up. God damn you! God damn you all to hell!

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "piekło."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "piekło."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Piekło w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Piekło: Spis treści

Piekło po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "piekło."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Piekło."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "piekło" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na piekło," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na piekło: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na piekło w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin. (Ale na tej stronie zmieniłem okolicy Los Angeles na okolicy Bielska-Białej...:)

Frame #5279

heaven. through hell. flights leaving daily. from yonder cliff. connecting flights may be delayed.

Sprint "Iphone" Case

14 November, 2:18 PM

Frame #4

hello. this is a test of the espn account for credit & case bail bond recovery. oswiecim california. this message should be logged as 1.

Sprint "Iphone" Case

26 July, 9:30 AM

Frame #5288

forget the birds. im sticking wih the shellfish.

Sprint "Iphone" Case

15 November, 11:30 AM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na piekło: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na piekło wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

"The military's going to shell every suspected center of terrorist activity in the Old Town at dawn. The headquarters - the alleged terrorist headquarters - lie along the same arc, as measured from the artillery's location, as the bank. Therefore, at the range at which they'll be bombarding the headquarters - the alleged headquarters - a slight change in azimuth will send the bombs dropping, not over the terrorists, but right over the bank, demolishing any evidence that it was robbed during the night. When the military's observers verify that their bombs are going astray, they'll stop. They'll make the correction and then continue their fruitless efforts. Meanwhile, we make our deal, and everybody's happy."

"How do I walk away from this after it's over?"

Verses 245-246 from the chapter called Arms

I well remember how your father's mother struggled. Once in a while, her attacks were long and devastating, terrifying everybody else gathered around. Her skin would turn blue: she would look like a heavenly creature in hell, surrounded by devils, gasping for God's great air as if we lost mortals were choking her with our own breaths, bellowing out carbon oxides, unclean combinations of two otherwise beneficial elements: diamond air, which would form to cut through our hearts whenever we started feverishly running around to help her. We were dragons breathing smoke, as far as she was concerned. Give me air - she must have thought - not smoke! We would crowd around her unnecessarily; your father would look into her eyes, caress her face - but she wouldn't stop gasping. More than one innocent bystander must have jumped, as I often did, at the prospect of gallantly locking lips to give her air, only to sit back in self-conscious superfluity, cringing at the thought of one's potential motive.

She was so blue!

Verses 43-44 from the chapter called Adolescence

Jesus's hearing was brief. The magistrate kindly informed him that there was 'insufficient evidence' to merit bringing charges against him of any kind. Jesus had been held, according to his judge, because 'sufficient cause' had been demonstrated that justified his temporary incarceration - whatever the hell that meant. The most important part was: he was free to go.

Verse 170 from the chapter called Security

"To hell it's not important: what the fuck is going on? Where's this money coming from?"

"We're robbing a bank."

Verses 228-229 from the chapter called Arms

Longtime companion? Brain-dead patients? What the hell does that mean? Jesus thought.

Verse 749 from the chapter called Adolescence

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na piekło: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na piekło wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

NIKE: Ha! Ya see, Rothko: they did think I was mafia - what the hell? Do I have it written on my forehead? Is there 'mafia' spelled across my face? What kind of: this is fucking racial profiling is what it is.

DOC: Mr. Romanov, please: your blood pressure.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 5, The Fifth Day, Part 2, Science & Reform Schools, Section 8, Being a Victim, Paragraphs 10-11

NIKE: This rubbernecking, man. This is incredible. Look, where do they think they're going? Nice ass: oh, no. What is she, lost? What the hell is she looking for? Don't bend over! Christ! Turn off the lights - oh shit! Get outta here -Don't honk: I don't want that shit by my window. Drive! Crap! Keep going!

LUKA: Wow.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 20, Encountering the Sex Trade, Paragraphs 59-60

Nike was thrown back into his cell. Full of thought, he seemed calm on the outside, but inside, he was anxious. He badly wanted to see his victim. He knew that he was responsible for not preventing this horrible episode, but, at the same time, he was so incredibly happy. He could see her again - something which otherwise might not have been possible - which was surely impossible: there was no way in hell he could ever have seen her again.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 3, The Third Day, Part 1, Family & Welfare Reform, Section 6, A Crisis of Conscience, Paragraph 115, Clauses 1-5

ANDY: Hello, Olympia.

OLYMP: Hello, Andrea.

ANDY: And how are you today?

OLYMP: Just fine, thank you - how are you?

ANDY: I'm very well, thank you.

OLYMP: ...

ANDY: May I come in?

OLYMP: Yes, please.

ANDY: Have you been not practicing?

OLYMP: Yes.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 4, The Fourth Day, Part 2, The Assembly & Government Reform, Section 6, Being Obedient, Paragraphs 7-16

Was it not the True Cross of Christ? The road was the spike; the dashboard, the crossbeam. The light, His body. It seemed to reach the very center of the Earth: Hell? It was leading me. Whither did it will me go?

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 19, Interpreting Religious Symbols, Paragraph 5

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na piekło: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na piekło wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

They claimed Aeëtes had a daughter named Medea. She had been taken to Hellas [i.e. Greece] by a man named Iason. Being deserted by him, she fled with their son to the mountains southeast of Kolkhis. There she founded a tribe. In her honor, they were called Medeans. As descendents of Helios, they would know the location of High Harrah.

– from “In the Beginning, There was Gog,” a fantasy story featuring a warrior woman

The woman removed Shephard's blindfold. Shephard paused a moment before opening his eyes. He smiled. Pepsi's photo hardly did her justice. She was gorgeous. "Are you sure you don't have a sister?" he asked. "She says you play the jigatch very well." The woman puffed in disbelief. "She says you should never have given it up." She shook her head. "My name is Shephard. Shephard Saylor. This is my associate, Clark Hausmann." Shephard said in English, "Say hello, Clark."

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story featuring an example of oppressed people

Clark looked up the longitude and the latitude on his phone. He sent the information via text. Shephard heard Cathy say, "Hello?"

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story about what to do if you're an American agent in western China

Gog stopped. He was being watched. He could see a bronze helmet peeking from among rocks in the distance. He thought, "A scout from the Paralatai. If he recognizes my metal, he will guess there is something wrong. His leaders will attack me while I am weak."

– from “In the Beginning, There was Gog,” a fantasy story featuring a frank discussion of what the hell we're doing on this planet

Junior strapped Harry Connick into a go-cart. "Hold onto the steering wheel. Press down on the gas. Give 'em hell. Don't even worry about the brakes." He patted Harry's shoulder. Giving the vehicle a quick kick, he ran to the side of the track.

– from “A Horse Named Clutch Bag,” an inspiring story featuring a wealthy dude

Obraz młodego MichałaPowrót do UsageStosowanie angielskiego odpowiednika na piekło: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na piekło wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

KOKOMO: I don't.

GREY GOOSE: You love it. You enjoy every minute of it.

KOKOMO: Like hell I do.

GREY GOOSE: You were born for it.

KOKOMO: That's a lie.

GREY GOOSE: You've said so yourself, haven't you? The day you popped out of your mother's hairy, little cunt, you realized you had to work for a living: you had to cry.

KOKOMO: You are an abomination.

GREY GOOSE: Who taught you to use big words like that?

KOKOMO: Certainly not you.

GREY GOOSE: You've been reading the bible. Get in there.

– ACT I, lines 861-870

MS. JACKSON: Your father is in there doing the cook!

FLETCHER: What?

MS. JACKSON: Listen.

FLETCHER: Without me? What the hell is going on around here? Hey!

– ACT I, lines 1013-1016

(LESBIAN exits.)

FLETCHER: Judging by the appearance of this parlor, I'm going to have to conclude that this didn't exactly go the way that you had planned. You've got to admit: things could've been a hell of a lot worse. You could be the one on trial for murder instead of that other guy. Not that I mean to disparage your efforts; I admire them. I just think that we should count our blessings and look on the bright side of life. Homo may not be one of the boys, but, in the end, if it makes Mother happy, I'm happy.

– ACT I, lines 1204-1204

GREY GOOSE: Open your eyes. Do you know what I was trying to do here? Look at this place. It's a god-damn mess.

FLETCHER: You were only trying to help.

GREY GOOSE: I wasn't. I was trying to please Kokomo. That dishwasher wasn't a gift for your mother. It was a gift for her.

FLETCHER: Don't expect me to believe Mother's story that all this time you've been chasing after the cook.

GREY GOOSE: Things changed the moment your mother convinced herself that she's falling in love with that Kiwi.

FLETCHER: Lesbian is not going to stay here. I doubt Mother would just pack up and leave. All we have to do is be patient. We have to ride this thing out without losing our heads and without letting anybody catch the two of them going at it - whatever the hell it is they do together, which can't be much. They probably just kiss and talk about running off to get married in Spain. Regardless, we can't afford to take any chances - not with our reputation as low as it is.

GREY GOOSE: I argued with her today - not because it was necessary - because I desired it. I shouted what I should never murmur without her permission.

FLETCHER: What are you talking about?

GREY GOOSE: I called her a whore - not because I was roping Luke -because she turned me on. It made me angry to feel so helpless. I argued with Kokomo so that I could be close to her: so that I could breathe in her scent. That's all this stupid dishwasher business was about. Did I say it was a gift? It wasn't a gift. It was a ploy.

FLETCHER: Stay away from her.

– ACT I, lines 1237-1246

(LUKE enters.)

LUKE: Krikey! I just saw Kokomo bailin' outta here. Is everything alright?

FLETCHER: I sure as hell hope it will be.

LUKE: Me too. If it's gonna happen, it's got to happen tonight. I just got word from me manager. He needs me for an exhibition game. I gotta shoot through on the next plane outta here. That's in a few hours. If I can squeeze in a little cut lunch, I'll be a happy man. There's nothin' like havin' a sheila on either side of you. Too right! It's the perfect way to top off a two-weeker.

FLETCHER: Not to mention your honeymoon.

LUKE: That too.

FLETCHER: You have the money?

LUKE: All three thousand dollars.

FLETCHER: Where is it?

LUKE: It's in me room.

– ACT II, lines 232-240

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na piekło: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na piekło w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

Adam's groom asked his husband-to-be what the hell was going on. Adam said, "Let's find out." So the three of them retired to a separate room where Steve O tried to explain what had happened. When he got to the finger up the bum part, Adam's groom exploded. He was so mad that Steve O had ruined his special day. He yelled obscenities at him. He called him names. And on top of it all he cried, "Do you know why your fiinger went up so well? Because you've had your head up your bum your entire life."

– from “A Finger Up The Bum,” a gay fiction story that doesn't take itself seriously, but what you make of it is up to you

Back home one day I was watching some random movie from the eighties. My father walks in. He looks at the screen and says, "That's the movie your mother was in." I asked him what the hell he was talking about. He told me to rewind to the part where the big name star is arguing in the streets. Sure enough my mother is in the background standing silently staring through a window.

– from “The Most Idiotic Actress,” a fictional story that has only a few facts mixed up as far as the author knows

It must be easy for men like Jeff and Matt to get rid of love. To move on. Their torches must be tiny. I couldn't do it. I would burn for love brighter than a billion arrows. I would rip this rubber shell right off my soul. But I can't do it on a chance. It's too risky.

– from “A Magnum Condom,” a bedtime story to teach children about physical stuff that may or may not work

"So you're the boyfriend," said Proctor. "I bet you had a hell of a laugh when you saw that letter."

"Seeing your name was funny," said Bob. "Seeing your wife's was a blast."

"Is that the idea?" said Proctor. "I kill them all and shoot myself? John knows better than that."

– from “We Need To Talk,” a mystery story featuring a gay lover put in a weird position

Two years and still counting. No word from the devil. The bitch made promises. A fat check. Enough to pay for surgery. Where is she now? Two yards under. Seventy-two inches. I did the math. The scientist in the east wing told me that much soil would weigh about a ton. That's two thousand pounds. Way more than I can lift. I'm a big girl. The bitch that took my cigarettes was a tiny little thing. Even if she did come back from hell she'd never get out from under that earth. Unless they dig a hole next to her. I wish I knew where she was buried. I could do something about it.

– from “Two Years,” an adult fiction story about a guard who works at a women's prison

 

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Piekło: Spis Treści

Kolokacja Piekło w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Piekło."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na piekło który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "piekło." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Plugawość, Sportretowanie

Cenzura mówi wszystko

To naturalne, ukryć brudne rzeczy. Są żenujące. Ale trzeba pamiętać, że kiedy ukrywamy rzeczy, które są trudne, robimy wrażenie że są brudne, gdy są naprawdę coś zupełnie inne. A kiedy sprawiamy że łatwe rzeczy są dostępne, robimy wrażenie że są czyste, kiedy tak naprawdę nie są w ogóle. To jest niebezpieczne.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży