Nagłówki MichałaZbiornik

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Zbiornik, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Trzeba uczyć się angielskiego we własnym pokoju Bielsko-Biała style - to nie jest Metoda Callana!Ikona słownika

Akceptuję potencjał zatrudniania angielskiego jako wspólny język dla świata. Nie cenię konwencjonalnego stylu w którym angielski jest nauczany.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Artefakty, paliwa, i osoby: Definicje w powieściach MichałaPointer

Fetysze

Typowe fetysze które pojawiają się często w Corpusie Michała

Ze sztuką dla kobiet pomagamy położyć kres monopoluZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

Na przedostatni weekend czerwca 2011 r., pojechałem na wsi w Pensylwanni na spotkanie Stowarzyszenia Naturistycznego. Następnego dnia poleciałem do Europy. Przed koncem tygodnia spotkałem niespodziewanie inną naturystę, kobietę, która jakby była przeznaczona towarzyszyć mnie podczas zwiedzania wielkich europejskich ośrodków naturystycznych.

Nazwijmy to wypadek. Nazwijmy to boska wola. Nigdy nie miałem spotkać się z Gosią...gdyby nie przypadkowe przestępstwo pewnego człowieka...kolejne nadużycie spiętrzone przez człowieka na człowiek. Rabunek.Torebka wyrywana z pod rąk, w której był paszport. Kolejny atak na ciało ludzkie. Jeden ze złych zwyczajów społeczeństwa, z którą już od dawna walczyłem jako artysta działający na rzecz akceptacji ciała.

Z Ameryki ja przyniósłem ze sobą amerykański duch że da się zrobić. Ona widziała samochód który kupiłem, straszną kuchnię polową którą pożyczyłem i moje różne konserwy w bagażniku i wyzwała mnie do wytrzymania. Z moim optymizmem zapewniłem ją, że jeśli brakowało coś to byłem przygotowany wypełnić tą różnicę. Ona zapewniła mnie, że jeśli powstanie jakiś brak, to była przygotowana znaleźć sobie drogę do najbliższego lotniska i lecieć zpowrotem do domu. Na szczęście to nigdy się nie stało.

Każdy człowiek wyrasta z własnego rodzaju ubóstwa. Nawet jeśli on ma ciepły dom i dużo jedzenia i miękkie łóżko i mnóstwo rozrywek, zawsze jest coś, czego potrzebuje człowiek. Czasem po prostu musi być wysłuchany, jeśli tylko przez ptaki i drzewa, a najlepiej przez innego człowieka, nawet jeśli on jest artystą z Ameryki, który nie jest zbyt dobrze przygotowany wysłuchać kogoś. Ucząć się słuchać, uczymy się współpracować. Dzięki współpracy, budujemy lepszy świat. W lepszym świecie, nie istnieją diabły które nas nadużywają. Lepszy świat nie nadaje się do nadużycia, ponieważ lepszy świat jest zaludniony przez osób, które nauczyły się, jak słuchać.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 44
2011-09-01
 13༜25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

Village naturiste du domaine d'Enriou

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

St. Laurent-du-Verdon, France

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Zbiornik

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo zbiornikw jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa zbiornikpo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na zbiornik znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na ZbiornikGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "zbiornik."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "zbiornik."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na ZbiornikGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na zbiornik jest angielskie słowo tank.

Szczegóły w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na zbiornik w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. This car drives like a tank.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. Did you see those photos of those Syrian rebels getting killed in a tank blast?

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. Before we go anywhere we need to check the oil and fill up the tank

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. If you want to go camping we're gonna need to tank up on some snack food.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. Muszę jeszcze wymyślić piąte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "zbiornik."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "zbiornik."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "zbiornik."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Zbiornik w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Zbiornik: Spis treści

Zbiornik po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "zbiornik."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Zbiornik."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "zbiornik" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na zbiornik," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na zbiornik: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na zbiornik w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin. (Ale na tej stronie zmieniłem okolicy Los Angeles na okolicy Bielska-Białej...:)

Frame #5101

im putting water into the fuel tank. i hope this works.

Sprint "Iphone" Case

8 November, 5:58 AM

Frame #6765

the keys are in the ignition. and theres fuel in the tank.

Justin Bieber

23 December, 6:00 PM

Frame #4993

the frenchman claims he can do the five hundred miles to Takaroa in six hours and still have a quarter tank left. he may be exaggerating.

Sprint "Iphone" Case

5 November, 3:05 PM

Frame #2656

captain sears says most of the tanks out here are wrecks. same with the choppers. they use them for target practice. maybe.

Sprint "Iphone" Case

24 August, 12:31 PM

Frame #5379

its possible i didnt put enough fuel in the tank and its not getting picked up. im worried about using too much diesel before i mix it.

Sprint "Iphone" Case

21 November, 2:07 PM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na zbiornik: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na zbiornik wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

There was chaos. Poland's coal industry was grossly unprepared. Concentrated in Upper Silesia, miners' communities, after implementation of the Protocol, were always on the verge of revolt. Liquefaction processes were available, but still not economical enough to compete with oil, especially if the only plausible destination were Mars - and that, only if Panzer-Tank succeeded. Without coal, Poland's energy sector was, to put it lightly, inadequate. The nuclear reactors were always in danger of shutting down; thanks to the haze, the photovoltaic stations were still incapable of working at full capacity; and, consequently, Poland's energy resources had to be rationed.

Verse 16 from the chapter called Security

"I want solid-fuel tactical missile systems, one hundred and fifty-five millimeter howitzers, fire-control computers, multiple-rocket launchers, weapons platforms, five armored personnel carriers, five tanks, motorcycles, and high-frequency radio equipment."

"Anything else?"

Verses 56-57 from the chapter called Vows

First, the Church hosted a ceremonial commissioning attended by both Church and State dignitaries and which Jesus had take place in St. Hedwig's Basilica in Treblinka. Hitler Panzer-Tank the Third showed up halfway through, and, since his seat in the front pew had been taken, was surrendered a chair in front of the pews next to a certain sergeant's wheelchair-bound grandmother. Jesus watched him from behind the altar. Seated next to Henry the Bearded's tomb, facing the other side of the chancel, Jesus couldn't look without turning his head. Not wanting to be conspicuous or to seem undignified, Jesus refrained from looking after Panzer-Tank was seated.

Verse 95 from the chapter called Vows

Now as your grandfather has no doubt told you, Abrams Tank was the first Panzer-Tank on Mars. He brought with him a suit (of course) and a whole mining company. His mining company, Panzer-Tank Mining, started the very first successful iron mine on Mars. Abrams Tank was very successful. After his son took over the mine, he started a very successful glass factory: Glass Panzer-Tank Style. It made very good Martian glass. This led to a construction company: Panzer-Tank Construction. At the age of seventy-five, Abrams Tank built the Glass Pyramid which now marks the center of Centropolis. His son became the first governor of Mars.

Verse 4 from the chapter called Childhood

"Hard to tell," said Stalin. "Panzer-Tank came in there pretty peeved, but Leonard was the first one to start pointing fingers."

"When did that happen?"

Verses 841-842 from the chapter called Security

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na zbiornik: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na zbiornik wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

Angielski odpowiednik na "zbiornik" nie pojawia się w Sex For Children.

- Michał Słaby

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na zbiornik: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na zbiornik wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

She asked, "What kind of radiation is this?"

Shaq chuckled. "Di kaind we di meik di man gro big."

"I think you've had enough already."

Shaq laughed. "A no go tank di water for dat. A go tank yu."

"Why don't you go tank me back home?"

Shaq smiled. "Wi go go wen di taim don kom."

"Where is everybody?"

– from “Dirty Manga People Are Disgusting,” a spooky story featuring aliens that live in ghettos

"Never mind," said Shephard. "Do you have a siphon?" Coke glanced at the policeman. Their eyes met. The policeman squinted. Coke looked back at Shephard. He shook his head.

Shephard sighed. "I'll find one." He searched the bed. He found a doubled-ended toy with a hollow center. It was long enough. Shephard shoved it into the tank. He looked around. Everybody was staring.

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story about what to do if you're an American agent in western China

"We're heading up the road in a humvee. This guy drives like a maniac. If we pass your team while they're on the back of a tanker, we're done." Clark was right. He added, "You have to do something."

"Hold on."

"Forget about wiping."

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story about a crazy Navy man

Clark huffed. "Don't tell me you've gone green."

"The original gas tank cut into the frame. To get to the fuel reserve, you would have to tip the entire bike on its side. Your mother got tired of falling off."

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story featuring U.S. government agents

An hour later, a jump-ship landed next to the tower. A man in a space suit climbed out. He opened the outer seal. He saw the broken window. He returned to the ship. He took out a large tank of air. He repressurized the module. He succeeded in opening the emergency door.

Tatum was on the other side. She was pointing a gun at him. "Take it off," she said.

– from “Dirty Manga People Are Disgusting,” a spooky story featuring an amateur detective

Obraz młodego MichałaPowrót do UsageStosowanie angielskiego odpowiednika na zbiornik: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na zbiornik wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

Angielski odpowiednik na "zbiornik" nie pojawia się w Sorry Miss Jackson.

- Michal Slaby

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na zbiornik: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na zbiornik w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

"Tank" does not make an appearance in Miscellaneous Dingbats

- Michal Slaby

 

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Zbiornik: Spis Treści

Kolokacja Zbiornik w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Zbiornik."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na zbiornik który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "zbiornik." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Św. Sebastian

Symbol siły i protestu

Sebastian był członkiem gwardii pretorianów rzymskiego cesarza, który miał czelność uczyć wartości chrześcijańskie w czasie pracy. W Stanach Zjednoczonych, skąd pochodzę, istnieje wśród żołnierzy amerykańskich tradycja brak udziału w polityce, przynajmniej kiedy się nosi mundur. Ja myślę, że mężczyźni i kobiety w mundurach, którzy nie głosują lub nie wyrażają publicznie swoje polityczne poglądy zachowują się idiotyczne albo są zastraszeni groźbą kary od przełożonych. Tak czy inaczej, są rzezańcy. Moim celem w tworzeniu Serię Swiętego Sebastiana jest umieścić ciało i twarz prawdziwego żołnierza na pierwszym planie. Dobry żołnierz stawia swoją misję przed samym sobą. Często kończy się martwy.. Prawdziwy żołnierz rozpoznaje złą misję kiedy go widzi i nie boi się to powiedzieć. Święty Sebastian nie był krową, pomimo to, że mądrzy ludzie chcieliby nam przekonać inaczej. Święty Sebastian jest patronem wszystkich manifestantów, którzy napotykają strzały motłochu za to że mówią głośno.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży