Nagłówki MichałaChłopcy

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Chłopcy, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Matury - Angielski - te słowa nie będą ci niepokoić kiedy uczysz się angielskiego we własnym mieszkaniu Bielsko-Biała styleIkona słownika

Akceptuję perspektywę uchwalenia angielskiego jako światowa lingua franca. Nie akceptuję sterylnego procesu w którym angielski język jest nauczany.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Artefakty, paliwa, i osoby: Definicje w powieściach MichałaPointer

Ludzie

Typowe ludzie które pojawiają się często w Corpusie Michała

Pranie mózgu zastępujmy sztuką dla kobietZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

Mój samolot wylądował w Polsce 20 czerwca. Miesiąc później byłem w Austrii. Dwa dni później, w Słowenii. Następnego dnia, w Chorwacji. Tydzień później, we Włoszech. Następnego dnia, w Szwajcarii. Następnego dnia, we Francji. Następnego dnia, w Niemczech. Następnego dnia, w Belgii. Następnego dnia, w Holandii. Wszystko w towarzystwie kobiety którą poznałem mojego pierwszego weekendu w kraju.

Nazwijmy to wypadek. Nazwijmy to boska wola. Nigdy nie miałem spotkać się z Gosią...gdyby nie przypadkowe przestępstwo pewnego człowieka...kolejne nadużycie spiętrzone przez człowieka na człowiek. Rabunek.Torebka wyrywana z pod rąk, w której był paszport. Kolejny atak na ciało ludzkie. Jeden ze złych zwyczajów społeczeństwa, z którą już od dawna walczyłem jako artysta działający na rzecz akceptacji ciała.

Byłem z Ameryki, krainą wolnych... siedzibą odważnych. Ona zaś niosła ciężar Starej Europy...domowe i religijne ubóstwie...zduszona kreatywność. Gniew. Smutek. Tęsknota.

Pomimo policjantów w Wiedniu. Mimo deszczu w Veržej. Pomimo zagubienia się we Włoszech. Mimo rozstania się w Soest. Pomimo tej nocy w Amsterdamie. Mimo naszej walki w Lisieux. Mimo burzy w Bois de la Roche. Pomimo tego strasznego poranka poza Collonges. Pomimo długiej drodze do Pielenhofen, wróciliśmy cali i zdrowi, a co najważniejsze, byliśmy szczęśliwi. Zaczęliśmy uczyć się jak słuchać. Zostawiliśmy za nami diabły z drogi i te pozostałe diabły z przódu wydawały się trochę mniejszy. Zaczęliśmy się otwierać.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 4
2011-07-23
 3༛25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

Sava Hotels & Resorts/Terme Banovci

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Veržej, Slovenia

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Chłopcy

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo chłopcyw jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa chłopcypo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na chłopcy znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na ChłopcyGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "chłopcy."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "chłopcy."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na ChłopcyGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na chłopcy jest angielskie słowo Boys.

Boys are people whose penises are statistically smaller on average than the wider population but who may eventually see growth.

Chłopcy są ludzie, czyje penisy są statystycznie mniejsze przeciętnie niż szerszej populacji, ale którzy mogą ewentualnie cieszyć się wzrostem.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na chłopcy w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. Boys will be boys.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. This is not just a case of boys being boys. We're talking about sexism.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. Don't let those boys get too close to you. They'll chew you up and spit you out.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. I gave birth to two boys and a girl. Thankfully not at the same time.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. Muszę jeszcze wymyślić piąte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "chłopcy."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "chłopcy."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "chłopcy."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Chłopcy w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Chłopcy: Spis treści

Chłopcy po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "chłopcy."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Chłopcy."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "chłopcy" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na chłopcy," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na chłopcy: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na chłopcy w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin. (Ale na tej stronie zmieniłem okolicy Los Angeles na okolicy Bielska-Białej...:)

Frame #7354

the boys have a watergun.

Sprint "Iphone" Case

24 December, 3:49 AM

Frame #6526

the boys at the ravine saw java. in a truck with a big antenna. the only big antenna theyve seen. two birds in one nest. am i that lucky.

Sprint "Iphone" Case

23 December, 2:01 PM

Frame #7362

one of the boys got hit. i told them to come back. with the trees on fire theyre sitting ducks.

Sprint "Iphone" Case

24 December, 3:57 AM

Frame #171

ive been searching online for info about davids battalion. i found a forum for military mothers. they think our boys are going to yuma.

Expedia Cheap-Flights

27 July, 7:45 PM

Frame #325

what am i thinking. how many men are little boys wanting to help their mummies. theyre jerks. lowes should be as decent as the next.

Kim "Kris" Kardashian

29 July, 1:49 AM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na chłopcy: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na chłopcy wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

The ball bounced off the plate, which fell down but didn't break. We laughed.

"Wait a minute," said Sapper. "Watch me break it." He propped it against the wall again. This time, from three meters away, Sapper threw the basketball. BOOM-CRACK! went the Plexiglas.

"Congratulations," we said, and ran.

Several days later, we were at her house again. Her father came out, walked right by us without saying a single word, left, came back, and then gave Jesus a dirty look.

The next day, we went back to her house and she said, "I can't play with you boys right now." So we left.

Then, a few days later, we saw Sapper outside her house playing with the girl, so we joined them. But then, the girl left: all of a sudden, she said she couldn't play anymore.

Verses 223-228 from the chapter called Childhood

"They talk like children. Their kitchens are kitchenettes. Their pots are pipkins. Their women aren't women; they're ladykins - they're children. They're little boys and girls who never grow up. They use diminutives to describe the world around them."

We were silent for a while.

Verses 904-905 from the chapter called Bohemia

"What a great story!" said the girls. The boys nodded.

Verse 204 from the chapter called Childhood

The next day, we went back to her house and she said, "I can't play with you boys right now." So we left.

Verse 227 from the chapter called Childhood

I know the lure of success. I feel the pressures of domination. That farmer who sows rye in every field is not a victim. Nor is he some kind of scab. He is a player in a game with no teams, and he deserves no one's pity or awe or respect any more than the rest of us do. Your father always had to win. He would go and cry if he lost - every time. Once, your great-grandfather held a race for the boys and girls. Jesus was distracted for some reason; he missed the starting gun. His first reaction, unfortunately, was to complain. Realizing that the race had already started and wasn't going to be stopped, Jesus went for it. He went as fast as a young boy could, just so he wouldn't have to bear the shame of coming in dead last. He was beaten by a girl. She received first prize and Jesus received second. He was infuriated. Second prize was obviously inferior - too inferior. First prize was an electronic game system. Second prize was a fancy pencil sharpener. Jesus went and cried, not realizing that the prizes were personal: they were designated. Nor did he realize that the girl's family was rich, and his family was, in comparison, very poor.

Verse 150 from the chapter called Childhood

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na chłopcy: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na chłopcy wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

When I was a young boy, I denied myself that culture. I think I came out pretty well for it. So don't tell me you were intimidated by everyone else's machismo: that you were pressured into smiling and pretending and going to the prom and hoping you would get laid. Don't tell me how much you had to suffer whenever you tried to get close and all the pretty boys turned away: it was only your own weakness.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 5, The Fifth Day, Part 1, Greenery & Land Reform, Section 5, Surrendering the Debate, Paragraph 2, Clauses 2-6

NIKE: Yeah, but the opposite's not true: that's the freaky thing. Because the queen: she holds all the sperm in her little sack, and she can decide which of her babies are boys by holding back the juice. But sometimes, the worker bees develop their own organs, and they become like secondary queens. Now most of their babies are male, but, like, one percent or something become female. Now what's up with that?

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 13, Discussing the Birds and the Bees, Paragraph 21

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na chłopcy: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na chłopcy wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

Pepsi came back. She untied them. She invited them to the kitchen. "Would you like something to drink? How about tea?"

"I'd love some. Clark, would you like some tea?"

"If it's got sugar in it-I have a headache."

They passed a room. There was a crowd of boys arguing around a television set.

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story featuring hot, dry weather

"You're right. I didn't see that. They must be new." Junior almost cursed.

"Without a girth," explained Nyota, "you won't be able to hold down a saddle."

"The stableboys have been sleeping on the job."

"If you want him to race Belmont, I don't think he's going to be ready in time." Nyota looked him in the eye. "Don't tell me you're willing to put the horse at risk."

– from “A Horse Named Clutch Bag,” an inspiring story set in America

"I can't wait for the animated version."

"I was getting to that. Scientists reconstructed her face from what were supposedly her bones. It was all over the news. The boys in there think I look like her."

Shephard smiled. He leaned in close. He inhaled. He whispered, "You don't smell so bad either." Pepsi giggled.

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story featuring a man in uniform

"Clark," said Shephard. "Do you mind watching TV for a while? I have something I'd like to discuss with this young, beautiful woman. I promise I won't be long." Clark squinted. He didn't want to go in. Shephard beckoned. "Remember: play nicely. If you have any problems, I'll be in the next room." Clark was too confused to argue.

Shephard turned to Pepsi. "Why do these boys trust you? What's your secret?"

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story set in a place most people haven't heard of

"Time out," said Junior. "That was my fault. Keep playing, boys." He turned to Harry Connick. "Let's put some ice on that thing."

Junior brought the man back to his table. He apologized to him again. "I wasn't trying to embarrass you. I wanted you to get your blood flowing."

Debbie murmured, "Angioplasty wouldn't help that."

– from “A Horse Named Clutch Bag,” an inspiring story featuring a wealthy guy

Obraz młodego MichałaPowrót do UsageStosowanie angielskiego odpowiednika na chłopcy: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na chłopcy wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

(LESBIAN exits.)

FLETCHER: Judging by the appearance of this parlor, I'm going to have to conclude that this didn't exactly go the way that you had planned. You've got to admit: things could've been a hell of a lot worse. You could be the one on trial for murder instead of that other guy. Not that I mean to disparage your efforts; I admire them. I just think that we should count our blessings and look on the bright side of life. Homo may not be one of the boys, but, in the end, if it makes Mother happy, I'm happy.

– ACT I, lines 1204-1204

LESBIAN: A puritan.

ALICE: Straight-laced.

FLETCHER: A prude.

MS. JACKSON: That's exaggerating it a bit, wouldn't you say?

FLETCHER: Nevertheless, I didn't want old man Menzies thinking I was rooting his daughter-in-law. I certainly wasn't going to admit in open court that a pair of seven-year-old boys could shake me down.

ALICE: I was mugged once.

FLETCHER: What happened?

LESBIAN: Were you hurt?

ALICE: Not physically.

MS. JACKSON: You were threatened.

– ACT I, lines 137-146

ALICE: While we were swimming.

FLETCHER: Looks like Luke is gonna be sleepin' with the flies tonight.

KOKOMO: Don't listen to him. He's a meanie-bo-beanie.

ALICE: Boys will be boys.

FLETCHER: Don't be too patronizing. Girls have to be girls, too.

ALICE: Only when boys are around.

KOKOMO: That's true. When girls are alone, we act like boys.

– ACT I, lines 691-697

LUKE: If you insist. I was out one night at the ole rubbadedub gettin' rotten with me ping-pong mates; bloody bonzer alright 'cause I took a screamer that day 'gainst the ole Banana Benders - who didn't stand Buckley's by the way - too right! So I turn to me tall poppies and say, 'Look, boys: it's my shout; first, allow me to shoot through, piss a slab, maybe buy some dinkum durries to boot. We were hittin' the turps that night so they thought London to a brick that she'd be apples. On me way back from the durry, this yobbo throws a wobbly and spills beer all over me uni. We take it outside. He comes a gutser and falls flat on his face. 'Good on you,' I say. 'Go take a walkabout.' I'm so full and cranky, I sit next to this swagman drinkin' plonk right there on the side of the road. 'I'll be stuffed,' he says. 'Sheila told me I'd see a fight.' I'm like, what sheila? 'Sheila down the road,' says he. 'Take me there,' I say. We go. Sheila reads me palm. She tells me I'll have a ripper year. She holds out her hand and says, 'Fifty quid.' I haven't got a brass razoo. I ask her if she takes credit. 'I knew you would say that,' says she, pullin' out a credit card machine. The next thing you know, there's a bunch of prezzies on me credit card statement. As for the old swaggie and sheila, they weren't within cooee.

– ACT I, line 179

FLETCHER: You assume I lied about that.

MS. JACKSON: I've never heard you accused of anything.

FLETCHER: No one's ever gossiped to you about me or what I do or whom I see?

MS. JACKSON: Why are you being so contrary?

FLETCHER: I'm just surprised you didn't hear anything about me and Mrs. Menzies making out behind St. Barnabas. I guess the McCoy brothers kept their end of the bargain. They extorted five hundred and fifty-two dollars from me in exchange for promising to keep quiet. Cash, by the way, is very hard to come by on this island. What could I do? I couldn't have the usual gossip substantiated by solid testimony from a pair of young, sweet, innocent-looking boys, could I?

– ACT I, lines 122-126

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na chłopcy: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na chłopcy w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

Indiana consoled me. "They are teasing you, Johanna. You are a beautiful woman. You have plenty of boys admiring you - I'm sure."

"It's what she doesn't do with them that counts," said Mother.

– from “St. Andrew's Eve,” a story of love that may ease one's sense of distaste depending on your outlook

Grendel went to the library after school. She found a book about bodies. It had pictures of naked girls in it. One girl looked like her. The others were taller. They were standing next to a woman with fat breasts. There were pictures of boys too. Each one hairier than the next. Grendel's heart leapt into her throat. She quickly put the book away.

– from “Little Grendel's First Hair,” a fairy tale story where the horrible happens not entirely unlike the real world

 

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Chłopcy: Spis Treści

Kolokacja Chłopcy w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Chłopcy."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na chłopcy który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "chłopcy." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Św. Sebastian

Symbol siły i protestu

Sebastian był członkiem gwardii pretorianów rzymskiego cesarza, który miał czelność uczyć wartości chrześcijańskie w czasie pracy. W Stanach Zjednoczonych, skąd pochodzę, istnieje wśród żołnierzy amerykańskich tradycja brak udziału w polityce, przynajmniej kiedy się nosi mundur. Ja myślę, że mężczyźni i kobiety w mundurach, którzy nie głosują lub nie wyrażają publicznie swoje polityczne poglądy zachowują się idiotyczne albo są zastraszeni groźbą kary od przełożonych. Tak czy inaczej, są rzezańcy. Moim celem w tworzeniu Serię Swiętego Sebastiana jest umieścić ciało i twarz prawdziwego żołnierza na pierwszym planie. Dobry żołnierz stawia swoją misję przed samym sobą. Często kończy się martwy.. Prawdziwy żołnierz rozpoznaje złą misję kiedy go widzi i nie boi się to powiedzieć. Święty Sebastian nie był krową, pomimo to, że mądrzy ludzie chcieliby nam przekonać inaczej. Święty Sebastian jest patronem wszystkich manifestantów, którzy napotykają strzały motłochu za to że mówią głośno.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży