Nagłówki MichałaFaceci

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Faceci, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Trzeba uczyć się angielskiego we własnym mieszkaniu Bielsko-Biała style - to nie jest Metoda Callana!Ikona słownika

Ufam w wykonalność zatrudniania angielskiego jako światowy standard. Nie doceniam konwencjonalnego stylu w którym angielski język jest przedstawiony.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Artefakty, paliwa, i osoby: Definicje w powieściach MichałaPointer

Ludzie

Typowe ludzie które pojawiają się często w Corpusie Michała

Ze sztuką dla kobiet pomagamy położyć kres monopoluZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

Europa, lato 2011. Dwanaście krajów. 46 dni. Jeden samochód. Jeden namiot. Jeden człowiek. Jedna kobieta, którą dopiero poznał.

Jako artysta, od początku mojej kariery, praca moja została poświęcona problemowi akceptacji ciała, cel, który później uświadomiłem sobie wspolnie trzymałem z całą społecznością ludzi którzy się nazywają naturystami, skromny fragment z której znalazłem zamieszkany w Polsce, kraj, którego kulturalny konserwatyzm nie nadaje się łatwo do przyszłościowego myślenia. Jeden z tych przyszłosciowo-myślących polskich naturystów była Gosia.

Byłem Amerykaninem. Świeżo przybywszy do Europy i nowym właścicielem Ford Escort produkowany w 1997 roku w Niemczech. Jedyna rzecz na co mogłem narzekać, był fakt, że instrukcje były pisane w języku niemieckim. Ona była zaś z Polski, a niemieckojęzyczna instrukcja obsługi samochodu kupionego w Polsce nie była jedyną rzeczą, na co ona mogła narzekać. Coś takiego nawet nie zarejestrowało.

Nigdy nie byłem żonaty. Nigdy nie byłem rozwiedziony. Nigdy nie miałem dzieci. Nigdy nie straciłam dzieci. To nie oznacza, że nie mogę próbować zrozumieć kogoś, komu tak się stało. Słuchając Gosię podczas naszej podróży po Europie zacząłem rozważać jej potrzeby tak, jakby były moje własne. Może nie byłem w stanie zaspokoić wszystkie te potrzeby, ale nieraz udało mi się zamknąć gębę i umieścić swoje własne potrzeby na boku, jeśli była taka potrzeba, przyjamnie na 10.000 kilometrów. Wszyscy musią być wysłuchani i to jest jednyna potrzeba, którą wszyscy mamy obowiązek zaspokoić. Gdy ktoś modli się do innego człowieka, jako człowieka masz obowiązek słuchać. Ludzkość musi zacząć uczyć się tę umiejętność zanim będzie za póżno.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 12
2011-07-31
 11༛25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

Camping Trenta

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Trenta, Slovenia

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Faceci

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo faceciw jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa facecipo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na faceci znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na FaceciGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "faceci."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "faceci."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na FaceciGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na guys jest angielskie słowo Guys.

Szczegóły w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na faceci w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. You guys need to chill out and relax a bit.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. I hate guys. You sleep with them and they don't even text you back.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. I'm going out with the guys. I don't know when I'll be back.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. Muszę jeszcze wymyślić czwarte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "guys."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. Muszę jeszcze wymyślić piąte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "guys."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "guys."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "guys."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Faceci w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Faceci: Spis treści

Faceci po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "faceci."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Faceci."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "faceci" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na faceci," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na faceci: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na faceci w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin. (Ale na tej stronie zmieniłem okolicy Los Angeles na okolicy Bielska-Białej...:)

Frame #6450

the men arent worried about the engineers. theres plenty to be worried about. if this is bohemian paramilitary those guys could be fanatics.

Justin Bieber

23 December, 12:45 PM

Frame #3029

theres something on top of the car. either a roof.rack or a lightbar. if those guys are cops mcdonalds's gonna shoot.

Chase Credit

29 August, 3:47 AM

Frame #1983

another car came out of nowhere. blocked the intersection in front of me. these guys are gonna cause an accident one of these days.

Justin Bieber

17 August, 1:46 PM

Frame #5521

some guys say they owe me. ive answered the big mystery of why nobodys ever come back to the island. i dont feel like ive solved anything.

Sprint "Iphone" Case

23 November, 9:54 PM

Frame #2012

kohls pulled into the parking lot of a carpet store. the sign says closed but he went inside. theres a bunch of guys in there.

Sprint "Iphone" Case

17 August, 3:06 PM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na faceci: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na faceci wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

"These guys are only here for the day, so: I figured..."

Verse 558 from the chapter called Adolescence

When I got back to Stando's house, I gave him the mellophone and said, "Give this to the army guys once they come." Going back to the Old Town, at five o'clock I attended Mass at the Jesuit church. It was full of old women; there were few men. I was the youngest thing around. How strange, I thought to myself. Does no one among the younger generation appreciate the divine service? Then I noticed something even more strange: the homily was being given by the selfsame Italian Jesuit who had whipped himself on top of Henry the Bearded's tomb just a few months ago. He was being translated by the local priest! I laughed out loud. Was he going to whip himself again? The babičkas gave me a dirty look. I laughed. This time, in the Czech Republic, the Italian Jesuit wasn't going to find many able-bodied volunteers: they were all too old and tired.

Verse 782 from the chapter called Bohemia

We had no trouble slipping by a barricade. The soldiers were very busy; in fact, they were too busy to stop us and ask us important questions like: who the hell are you? and, where are you going? As long as we weren't heading toward them from the Old Town, they weren't going to waste any time or ammunition. The terrorists, on the other hand, must not have gotten the message. Perhaps it was too dark to see the Krupnik's red hood. Perhaps they weren't looking hard enough. Perhaps they didn't even fucking care. It was probably just some idiotic way of convincing a business partner like Baron Cohen-Krupnik that he would be safe in the event that some unexpected development necessitated his entry into dark zones occupied by terrorists. They were shooting at us, and they kept shooting at us until we passed. Perhaps they thought we were some kind of suicide bomber sent by the good guys. That would've been original. But no, we were collaborators. We were businessmen. Nothing was going to stop us from making a killing.

Verse 131 from the chapter called Arms

"What makes you think that?"

"We were jumped by some guys with knives."

"Where?"

Verses 310-312 from the chapter called Vows

"You think these guys can shoot some heroin?" asked Columbus.

Verse 545 from the chapter called Adolescence

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na faceci: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na faceci wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

INDIE: I heard from this guy who works with my dad. Ever since he got elected, he's been meeting with all these French guys from the PS. Word must have got around. Apparently, it's where all the Socialists go.

NIKE: Socialists, huh? What is this: some kind of Joy Division?

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 5, The Fifth Day, Part 2, Science & Reform Schools, Section 9, Respecting Another's Politics, Paragraphs 40-41

Nike soon turned his attention to complaining. He blamed Rothko for calling him. He blamed Luka for acting like an imbecile. But Rothko claimed he only had himself to blame, especially for giving a prostitute, however finely dressed, a thousand Euro. "I got what I paid for," said Nike. "I'm not complaining about that. I was desperate; I had to do something short of raping her. I mean: I had to give her something and that was all I had. But then you guys had to fuck it up for me."

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 23, The Effects of Poverty, Paragraph 2

INDIE: I'm almost convinced it wasn't a club. The thing is: guys had to pay a lot of money and the girls got in for free. And then, you would just hook up, you know - but the thing is: I think those girls were hookers. I don't believe they just came off the streets lookin' for sex.

NIKE: Why not?

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 5, The Fifth Day, Part 2, Science & Reform Schools, Section 9, Respecting Another's Politics, Paragraphs 26-27

NIKE: I don't know: maybe gay guys think transvestites are queer or something.

LUKA: I don't get it: if you want one of these people, why wouldn't you be gay for wanting them?

NIKE: How am I supposed to know? I don't wanna touch 'em for nothin'.

LUKA: You see: that's because you're straight.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 20, Encountering the Sex Trade, Paragraphs 27-30

ANDY: So these guys, they're like, male versions of their mother.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 13, Discussing the Birds and the Bees, Paragraph 22

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na faceci: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na faceci wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

One day, Purse found the courage to break the ice. They were scrambling Sammy D Watanabe, an Asian-Australian they had met in a Los Angeles fetish club. She had told Purse not to be afraid. "Be yourself," she had said, caressing his cheek.

– from “A Horse Named Clutch Bag,” an inspiring story featuring one of those guys

Clark watched the woman shake her head in disbelief. He wondered what the two of them were saying. The woman whispered, "Who are you?"

"I would love to introduce myself," said Shephard. "As long as it's eye to eye."

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story featuring a pair of hapless guys who get kidnapped

Shephard asked, "Is it painful?" Clark smirked. A man came into the room. He was holding up a digital video camera. He pointed it at Clark. He watched him on his flipped out viewscreen. He zoomed in. He zoomed out. He shook his head. He yelled out a few harsh words. He told the boy something. He left. The boy put back the blindfolds.

"Don't sweat it," said Shephard. "These guys look like amateurs."

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story set in a terrible place to make money

"You'll have to stop them here," said Pepsi.

"With what?"

Pepsi held her tongue. Shephard realized the imam was behind him. He turned around. The man was holding out an AK-47.

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story featuring one of those guys you don't if you can trust

Junior took Harry onto his yacht. "The wind does the work for you," he explained. "All you have to do is sit back. Use your brain." He gave him the mainsheet. "This line controls the boom. We're downwind. We want to make sure not to sail by the lee. Otherwise, the wind will catch the clew and push it when we're not looking. I'll turn the rudder. You ease the line. This is called jibing."

– from “A Horse Named Clutch Bag,” an inspiring story featuring one of those guys

Obraz młodego MichałaPowrót do UsageStosowanie angielskiego odpowiednika na faceci: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na faceci wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

Angielski odpowiednik na "faceci" nie pojawia się w Sorry Miss Jackson.

- Michal Slaby

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na faceci: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na faceci w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

I guess we were fated, you know. Me and my brothers. We came out first though. Not those other guys. That's why we won. That's why I won. I always said I was the oldest. I never had any proof though, you know. I mean we were probably switched around ten times when we were babies. So who was to say. But I always believed I was the eldest. You know. Now nobody can argue with me.

– from “The Testament of Publio Orazio,” a horror story based on principles of honor coming straight out of Roman mythology

What was I talking about? Oh yeah. We were holy. The triplets. We Orazio brothers. The Orazi. And the other guys. The Curiazi. We had a mission. To stop the war between our two governments. It was fate. It was what we had to do.

– from “The Testament of Publio Orazio,” a horror story based on good intentions coming straight out of Roman mythology

Those other guys weren't cowards. People think I hated them. I didn't hate them. They were doing their thing. Their father was a judge. Our father was a capo. You know. Why wouldn't they go into the family business. They were part of the system. The government. If I was one of them I would've done the same thing. Their way of life was to come to our homes and ruin our way of life. It was a war.

– from “The Testament of Publio Orazio,” a horror story based on good intentions coming straight out of Roman mythology

A small but considerable uproar followed reports of the accident. Some people unfairly blamed the drivers. Most blamed the postal service and the other guys for not adequately training their men. A handful blamed the professor. Everybody tried to blame the town. For the first time in a while it seemed like the town actually hadn't done anything wrong. No private person or business was willing to pay for sidewalks, with the one exception being the post office. Something Postmaster Steve pointed out rather tactlessly one day in the local paper.

– from “Wrong Again,” a success story to teach children about grown-up stuff that may or may not work

"That's it," said the captain. "I'm taking Proctor to the station. I'll have five guys watching him at once. We can't possibly have five traitors."

– from “We Need To Talk,” a mystery story featuring a policeman's wife put in a weird position

 

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Faceci: Spis Treści

Kolokacja Faceci w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Faceci."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na faceci który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "faceci." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Plugawość, Sportretowanie

Cenzura mówi wszystko

To naturalne, ukryć brudne rzeczy. Są żenujące. Ale trzeba pamiętać, że kiedy ukrywamy rzeczy, które są trudne, robimy wrażenie że są brudne, gdy są naprawdę coś zupełnie inne. A kiedy sprawiamy że łatwe rzeczy są dostępne, robimy wrażenie że są czyste, kiedy tak naprawdę nie są w ogóle. To jest niebezpieczne.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży