Nagłówki MichałaWiele Osób

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Wiele Osób, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słów ze wszystkich stron...

Możesz uczyć się angielskiego - gramatykę też - we własnym zakresie - Bielsko-Biała style!Ikona słownika

Akceptuję pojęcie ogłaszania angielskiego jako światowy standard. Nie akceptuję męczącego projektu przez który język angielski jest nauczany.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Artefakty, paliwa, i osoby: Definicje w powieściach MichałaPointer

Ludzie

Typowe ludzie które pojawiają się często w Corpusie Michała

Ze sztuką dla kobiet pomagamy położyć kres rasizmuZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

Na przedostatni weekend czerwca 2011 r., pojechałem na wsi w Pensylwanni na spotkanie Stowarzyszenia Naturistycznego. Następnego dnia poleciałem do Europy. Przed koncem tygodnia spotkałem niespodziewanie inną naturystę, kobietę, która jakby była przeznaczona towarzyszyć mnie podczas zwiedzania wielkich europejskich ośrodków naturystycznych.

Jako artysta, od początku mojej kariery, praca moja została poświęcona problemowi akceptacji ciała, cel, który później uświadomiłem sobie wspolnie trzymałem z całą społecznością ludzi którzy się nazywają naturystami, skromny fragment z której znalazłem zamieszkany w Polsce, kraj, którego kulturalny konserwatyzm nie nadaje się łatwo do przyszłościowego myślenia. Jeden z tych przyszłosciowo-myślących polskich naturystów była Gosia.

Byłem Amerykaninem. Świeżo przybywszy do Europy i nowym właścicielem Ford Escort produkowany w 1997 roku w Niemczech. Jedyna rzecz na co mogłem narzekać, był fakt, że instrukcje były pisane w języku niemieckim. Ona była zaś z Polski, a niemieckojęzyczna instrukcja obsługi samochodu kupionego w Polsce nie była jedyną rzeczą, na co ona mogła narzekać. Coś takiego nawet nie zarejestrowało.

Każdy człowiek wyrasta z własnego rodzaju ubóstwa. Nawet jeśli on ma ciepły dom i dużo jedzenia i miękkie łóżko i mnóstwo rozrywek, zawsze jest coś, czego potrzebuje człowiek. Czasem po prostu musi być wysłuchany, jeśli tylko przez ptaki i drzewa, a najlepiej przez innego człowieka, nawet jeśli on jest artystą z Ameryki, który nie jest zbyt dobrze przygotowany wysłuchać kogoś. Ucząć się słuchać, uczymy się współpracować. Dzięki współpracy, budujemy lepszy świat. W lepszym świecie, nie istnieją diabły które nas nadużywają. Lepszy świat nie nadaje się do nadużycia, ponieważ lepszy świat jest zaludniony przez osób, które nauczyły się, jak słuchać.

Zdjęcie Gosiiz naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 42
2011-08-30
 11༜25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

La Clapere

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Maureillas, France

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowa Wiele Osób

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowa wiele osóbw jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słów wiele osóbpo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na wiele osób znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na Wiele OsóbGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "wiele osób."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "wiele osób."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na Wiele OsóbGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na wiele osób jest angielskie słowo many people.

The term many people is a usually vague statistical assessment used to convince people either that something is successful or that something is normative if not entirely normal.

Tłumaczenie w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na wiele osób w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. Too many people don't know how to shut up and listen. Everybody just talks over each other.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. I've seen so many people lose their homes because they didn't follow simple financial guidelines.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. Muszę jeszcze wymyślić trzecie zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "wiele osób."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. Muszę jeszcze wymyślić czwarte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "wiele osób."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. Muszę jeszcze wymyślić piąte zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "wiele osób."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "wiele osób."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "wiele osób."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Wiele Osób w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Wiele Osób: Spis treści

Wiele Osób po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "wiele osób."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Wiele Osób."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "wiele osób" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na wiele osób," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na wiele osób: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na wiele osób w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin. (Ale na tej stronie zmieniłem okolicy Los Angeles na okolicy Bielska-Białej...:)

Frame #6938

ive been asked to rest. someplace out of the way. how can i rest. there are too many people doing that already.

Chase Credit

23 December, 8:53 PM

Frame #6263

after the second explosion it looked like maybe a person could climb to the top so the crowd rushed forward and many people were hurt.

Chase Credit

23 December, 9:38 AM

Frame #1957

so many people walking on a sea of lost treasure waiting for the next battle rest their fates against the fence and say how.

JC Penney

17 August, 1:03 PM

Frame #4723

three men in a room. three shots in quick succession. two die. one barely survives. how many people can pull that off.

Sprint "Iphone" Case

11 October, 1:23 PM

Frame #4353

ill need jayce's car for the meet. mcdonalds may not have seen it but he definitely saw the virgin mobile. not many people drive that monster.

Chase Credit

1 October, 3:11 PM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na wiele osób: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na wiele osób wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

I went to the open window. The middle of night was all I could see - the moon was hiding; all the streetlamps were broken. I could barely make out the brick wall nearby, the one which had once formed a building, and which, with the abandoned building next to it, was where the passersby would urinate. How many people Jesus had seen urinating by that wall! He had wondered: why do they always urinate in that same place, when so many apartment buildings are around? Then, he went to that place and discovered that his was the only window that penetrated into that poor man's toilet.

Verse 602 from the chapter called Adolescence

Americans were not almighty; they were not invincible. They were not powerless: they were powerful. They were a fortress: a living fortress. Fortress America! The only people who knew what was going on were the people inside the fortress; everybody outside the fortress was waiting to find out: there was no way to spy from the outside. You had to be in the fortress, and so many people were left out.

Verse 84 from the chapter called Childhood

Jesus punched in the words 'Fannie Mae Mac' and 'Zeus.' Unfortunately, too many people named Fannie Mae Mac had something to say about Zeus. Jesus tried adding the word 'Mars' to the search parameters, but, unfortunately, Zeus had everything to do with the red planet - all the people named Fannie Mae Mac were keen to point that out. Jesus was stuck. There was nothing else to go on - except for a feeling: a bad one congesting in the pit of Jesus's stomach. Just as a whim (he told himself), Jesus punched in the words 'Fannie Mae Mac,' then 'Zeus,' then 'Mars,' and then 'Alexandria, Virginia.'

Verse 745 from the chapter called Adolescence

Some people gave themselves problems. Alcohol was the chief method. For many people, alcoholism was only a symptom. For others, it was what could only be described as a strange and tragically unnecessary life choice. In Treblinka, there was a couple nicknamed the model marriage. Every afternoon, they were seen stumbling hand in hand with wide smiles on their faces. They were drunk, having spent the entire morning walking around town, asking for spare change. "Thirty cents," the woman begged. "That's all I need: for bread." Meanwhile, the man always went to the soup kitchen at the convent. "And one for my wife," he would say, smiling. Then, he would take the soup outside and sell it to some slightly richer man for loose change. Afterwards, the woman went. "One for my husband, too," she would say, smiling. Then, she would sell some slightly richer woman some soup. After a while, the nuns got wise. They began insisting on eating in: no take-out. The model marriage moved elsewhere, having lost their primary source of income.

Verse 345 from the chapter called Adolescence

"The funny thing is: we never got lost. Every time we thought we were lost, we stopped, asked for directions, and it turned out we were on the right road. That happened about twenty times. But worst of all was near the end: they built so many new roads around here, I thought we were really lost. Turned out, just like all the other times, we weren't being patient enough: we kept turning off the road too soon. We hadn't seen the sign yet 'cause we hadn't gotten to it. But how many people we had to wake up to find out! At three in the morning! Two hundred kilometers or whatever it was, we had taken ten hours to cross. Every time we were going at a steady pace, which, for us, meant top speed on level terrain (the only time we were going any faster was coasting downhill), I looked at the speedometer and it said fifty-five kilometers an hour: there was no way that was true. It never fell below thirty even if we were crawling along. Oh, but we blew a tire! That was a god-awful disaster. It took a whole hour to change. My grandfather was so stubborn: he had to do it himself. And then the car rolled off the jack - what a mess! In the pouring rain!

Verse 214 from the chapter called Adolescence

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na wiele osób: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na wiele osób wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

NIKE: This place is stuffed; too much motion. I thought some girl back there was gonna be hot. She turned around. Her face was a total disaster - just go around, man.

LUKA: If he wants to stop, why doesn't he pull over?

NIKE: I don't know. He might get swamped.

LUKA: I've never seen so many people.

NIKE: This is incredible. Crap! Did you see that?

LUKA: Pretty good.

NIKE: That was a guy!

LUKA: No way.

NIKE: Definitely.

LUKA: I don't believe you.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 20, Encountering the Sex Trade, Paragraphs 45-54

He parked in the shadow of Sacré-Coeur, and, walking down Rue Christiani, Nike found himself on the proper street. He didn't have to go far to find his door. How many people could possibly have a sign that said Cave Canem - especially on this street? And how many people could possibly have a sliding window plate? It was painfully obvious. This was Madame Bocelli and no one else. Nike knocked on the door.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 5, The Fifth Day, Part 2, Science & Reform Schools, Section 14, Getting to the Heart of a Matter, Paragraph 2

NIKE: Look behind. She's gone. Too many people. You can't see anything around here. She was hot.

LUKA: Whatever.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 20, Encountering the Sex Trade, Paragraphs 55-56

I think the history of modern settlement is so fascinating, especially the concessions which the rest of nature has made in the face of our progress. Humanity has had to transform nature to its own purposes, and it is interesting that many people dislike such realities; they find them regrettable, as if they were all part of a conflict we are somehow compelled to wage. But I think the story is heroic, though indeed, our failures are always lamentable. I am the first to agree that respecting nature is critical, but we must respect nature while we continue to conquer. In this war, we cannot become the slaves of nature. Nature must be an honorable enemy. Ah, but speaking of enemies, I was supposed to tell you about the gallows of Tyburn.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 10, Using Metaphor, Paragraph 2

On those days, like this one, my mind remembers that day when reason conquered my feeling, and prevented me from exploding in front of Macy with these thoughts: O dearly beloved friend! who speaks of having family and children - what kind of family? whose children? What sort of marriage will you be contracting when you return to Boston? Do you not know that your state has been ill served by her highest court? by those who control its judgment? Do you not know that they have abandoned reason? that they are not your friends: that they are devious cowards? They did not consider the plaintiffs' most important arguments: they did not officially recognize a fundamental right to have what many people desire; they did not officially recognize the classification of those people as suspect: and yet, in their hearts they did recognize those things: their inflated arguments betray them.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 15, The Role of the Judicious Mind, Paragraph 1

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na wiele osób: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na wiele osób wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

"Turn around. Never mind. There's too many people. You can't see anything. That girl back there was hot."

"Whatever."

– from “Paris Is For Rapists, Too,” a ghost story about a bunch of women and a bunch of men

Obraz młodego MichałaPowrót do UsageStosowanie angielskiego odpowiednika na wiele osób: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na wiele osób wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

Angielski odpowiednik na "wiele osób" nie pojawia się w Sorry Miss Jackson.

- Michal Slaby

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na wiele osób: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na wiele osób w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

Orbitz frantically typed. "How many people are on board the ship?"

Marriott immediately responded. "One person."

Orbitz typed. "Where is this person?"

The response was longer than Orbitz expected. It was bulletted. "On the bridge. In corridor 1A. In an undisclosed location."

– from “The Death and Life of Captain Orbitz,” a science fiction romance written in honor of Stanislaw Lem, if you know who that is

 

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Wiele Osób: Spis Treści

Kolokacja Wiele Osób w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Wiele Osób."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na wiele osób który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "wiele osób." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Św. Sebastian

Symbol siły i protestu

Sebastian był członkiem gwardii pretorianów rzymskiego cesarza, który miał czelność uczyć wartości chrześcijańskie w czasie pracy. W Stanach Zjednoczonych, skąd pochodzę, istnieje wśród żołnierzy amerykańskich tradycja brak udziału w polityce, przynajmniej kiedy się nosi mundur. Ja myślę, że mężczyźni i kobiety w mundurach, którzy nie głosują lub nie wyrażają publicznie swoje polityczne poglądy zachowują się idiotyczne albo są zastraszeni groźbą kary od przełożonych. Tak czy inaczej, są rzezańcy. Moim celem w tworzeniu Serię Swiętego Sebastiana jest umieścić ciało i twarz prawdziwego żołnierza na pierwszym planie. Dobry żołnierz stawia swoją misję przed samym sobą. Często kończy się martwy.. Prawdziwy żołnierz rozpoznaje złą misję kiedy go widzi i nie boi się to powiedzieć. Święty Sebastian nie był krową, pomimo to, że mądrzy ludzie chcieliby nam przekonać inaczej. Święty Sebastian jest patronem wszystkich manifestantów, którzy napotykają strzały motłochu za to że mówią głośno.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży