Nagłówki MichałaKolana

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Kolana, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Możesz uczyć się angielskiego we własnym pokoju - Bielsko-Biała style!Ikona słownika

Wierzę w siłę zatrudniania angielskiego jako światowy standard. Nie doceniam osłabiającego projektu przez który angielski język jest przedstawiony.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Artefakty, paliwa, i osoby: Definicje w powieściach MichałaPointer

Paliwa

Typowe paliwa które pojawiają się często w Corpusie Michała

Ze sztuką dla kobiet pomagamy położyć kres manipulacjiZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

W poniedziałek przyjechałem do Europy. W środę kupiłem samochód. Do piątku poznałem kobietę, która kilka miesięcy później mogła powiedzieć że podrózowała ze mną 10,000 kilometry po Europie.

Jako artysta, od początku mojej kariery, praca moja została poświęcona problemowi akceptacji ciała, cel, który później uświadomiłem sobie wspolnie trzymałem z całą społecznością ludzi którzy się nazywają naturystami, skromny fragment z której znalazłem zamieszkany w Polsce, kraj, którego kulturalny konserwatyzm nie nadaje się łatwo do przyszłościowego myślenia. Jeden z tych przyszłosciowo-myślących polskich naturystów była Gosia.

Byłem z Ameryki, krainą wolnych... siedzibą odważnych. Ona zaś niosła ciężar Starej Europy...domowe i religijne ubóstwie...zduszona kreatywność. Gniew. Smutek. Tęsknota.

Pomimo policjantów w Wiedniu. Mimo deszczu w Veržej. Pomimo zagubienia się we Włoszech. Mimo rozstania się w Soest. Pomimo tej nocy w Amsterdamie. Mimo naszej walki w Lisieux. Mimo burzy w Bois de la Roche. Pomimo tego strasznego poranka poza Collonges. Pomimo długiej drodze do Pielenhofen, wróciliśmy cali i zdrowi, a co najważniejsze, byliśmy szczęśliwi. Zaczęliśmy uczyć się jak słuchać. Zostawiliśmy za nami diabły z drogi i te pozostałe diabły z przódu wydawały się trochę mniejszy. Zaczęliśmy się otwierać.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 16
2011-08-04
 15༛25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

Camping Club Léman

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Préverenges, Switzerland

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Kolana

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo kolanaw jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa kolanapo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na kolana znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na KolanaGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "kolana."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "kolana."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na KolanaGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na kolana jest angielskie słowo knees.

Szczegóły w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na kolana w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. It's ironic that his knees went out because he was jogging so much for his health.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. I don't like the way he rocks her on his knees. Or maybe I'm being paranoid.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. She was so scared she was knocking her knees together.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. It used to be that girls weren't allowed to show their knees.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. He's the kind of fighter who knees you in the balls when you get too close.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "kolana."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "kolana."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Kolana w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Kolana: Spis treści

Kolana po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "kolana."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Kolana."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "kolana" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na kolana," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na kolana: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na kolana w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin. (Ale na tej stronie zmieniłem okolicy Los Angeles na okolicy Bielska-Białej...:)

Frame #6944

hulu's crying. on his knees. i tried to comfort him but he wont let me.

Chase Credit

23 December, 8:59 PM

Frame #6731

i shouldnt have teased the recruits. theyre on their knees begging me to spare them.

Sprint "Iphone" Case

23 December, 5:26 PM

Frame #6556

hulu saw java. the boys knees are shaking. if thats not proof the national guard can sue me.

Sprint "Iphone" Case

23 December, 2:31 PM

Frame #213

if a man ever asks me how i got to ana ill tell him. on my own two feet. and on my knees. and on all fours. on my back. on my side.

Kim "Kris" Kardashian

27 July, 11:50 PM

Frame #4367

reddit doesnt waste any time. expedia's training party started the second she walked through the door. the slut was ordered to her knees.

Sprint "Iphone" Case

1 October, 6:52 PM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na kolana: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na kolana wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

She dropped to her knees and covered her face and cried. I thought she was going to faint, but she didn't.

"I'll see you tomorrow," I said. "At dawn."

Verses 779-780 from the chapter called Bohemia

So we stopped at the warehouse where your father's uncle bought some clothes by the scale. He bought enough clothes to fill twenty trash bags. Throwing about five trash bags into the back seat, he was able to fit five more into the trunk. Getting into the car, we placed all the other trash bags between our legs, underneath them and on our laps, beside ourselves, behind our backs and our heads, on either side, piling them underneath our arms and above them, squeezing them into our crotches, filling the pits of our knees and arms, making stacks that came up to our noses and our asses. They were not comfortable. They were plastic bags. They were black: they absorbed the midday sun. They made us hot and sweaty. They stuck to our skin. These plastic trash bags full of clothing stuck to our skin. It was disgusting. They smelled. It was like being poached in oil with sweet and sour pepper. The clothes were spilling out. Somebody would wear this filthy shirt squeezing out of my crotch. It was disgusting. There were balls of nylon stocking squeezing themselves into my ass. When we turned into a back alley and stopped, I was grateful.

"Is this the store?" I asked.

Verses 175-176 from the chapter called Adolescence

At five o'clock, Jesus had new guests. My sister had been praying very diligently with the Black Madonna for quite some time, but, then, she was joined by Jesus's father, Jesus's uncle, his uncle's wife, and his uncle's two children. Together, we bade farewell to the Black Madonna, singing songs for an hour, and, finally, holding candles and kissing her on our knees, we walked outside into the stairwell at precisely six o'clock. She was handed over to our neighbors.

Verse 575 from the chapter called Adolescence

"'Truly,' said the girl, 'my skin burns - but how can I trust you?'

"The Wolf said, 'Look into my eyes and let me lick your face.'

"The girl was frightened. 'If I let you lick my face,' she said, 'my whole head will burst into flame.'

"'On the contrary,' said the Wolf, 'your head will burn if you don't let me lick it; that is to say, you must trust me.'

"'So be it,' said the girl. She got down on her knees and looked into his eyes. The Lonely Planet licked her beautiful face with his black tongue. Nothing happened - her face was wet, but apart from that, nothing happened.

Verses 190-194 from the chapter called Childhood

The night before the ball, I dreamt a very strange dream. I dreamt that my baby boo, my old girlfriend, whom I left before I joined the Lay Confraternity of the Pilgrim Church, was in my bed, licking my soles. She was doing it very humbly, as if she were genuinely trying to apologize for being a fool. Then, after licking them for a very long time, she reached for my testicles and suddenly, instead of being on my back, I was on my hands and knees, facing the opposite way, and her open palm was gently lifting up my testes and sapping them of their strength. I could feel my energy being drained. Suddenly realizing I was being weakened, I woke up. Almost immediately I grabbed my testes and yes - they were still there - thank God - but I truly felt that some of my power had been robbed. What a witch! I thought to myself. She came to me in my dreams to rob me of my manhood.

"What could it mean?" I asked.

Verses 100-101 from the chapter called Vows

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na kolana: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na kolana wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

What was going on? Was this procedure standard? For whom was he standing then? for himself? or someone else? Was that bastard Christian behind this or not? Was that beautiful woman behind those lights right now? Was this the only chance he'd have? "Number five can go." If number five goes, then what about four? Was this lineup for number two? Then where's his lawyer? Where's anybody's lawyer? But most importantly: where is number four's lawyer? Why hadn't he called anyone? Why must he be so arrogant? "Number four, step forward." It's true: he wasn't formally charged. In the States, that means no lawyer. But this was France. Why didn't he know French law better? "Step back, please." Why must he be so helpless? "Step back, number four." Nike fell to his knees. He brought his hands together in supplication. "Please," he said, "please, forgive me. I want to love you - do you hear me? I want to love you!" But there were people rushing and crowding around him.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 3, The Third Day, Part 1, Family & Welfare Reform, Section 7, Surprising Oneself, Paragraph 4

Those legs were like two little piglets - what am I saying? They were like two gigantic piglets. And she was naked: she was naked reclining on top of pillows - a whole mound of pillows being crushed by that enormous weight. How could she walk? She had to be carried around on a gigantic litter. She was so heavy, her four porters were not standing: they were crawling: on their knees and elbows. There was a white one, a black one, a brown one, and a yellow one - a man for each corner crawling on his knees and elbows, hoping his back wouldn't break.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 5, The Fifth Day, Part 2, Science & Reform Schools, Section 15, The Rule of Fantasy Among Men, Paragraph 1, Clauses 11-16

And then it came: in the form of a sparkling bias dress reaching the knees, flapping open at the back - a diagonal path waiting to be closed. Indiana's hand reached behind for the zipper, and, grasping it above her hip, she began to zip slowly up the diagonal edge. I followed her beautiful hand. The last of the garter belt disappeared underneath it. The fabric began coating that wondrous plane, covering the noble erector, passing over the spine.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 1, The First Day, Part 1, Victory & Calendar Reform, Section 9, Intoxication, Paragraph 8

Returning the book to the shelf, I began idly wandering around the room. I stopped in front of the wall where Albert had placed his diplomas. There was an award for winning a mathematical Olympiad in Berlin: nineteen seventy-one. "Before my time," I said to myself, and I continued walking. I stopped in front of the large bay windows. I looked outside. Already 'twas dusk. There was no one in the street. I felt uneasy. Going to the fireplace, I looked for a fagot to burn. But there was nothing. Getting up off my knees, I glanced upon a strange object on the mantelpiece. It was a piece of paper - in a large ornamental frame. Written across the top in large print was the word, 'ACCEPTED.' But most of the paper was devoted to a large mathematical equation. I reached for the frame to get a closer look, but, when I removed it from the mantelpiece, two photographs fell to the floor.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 1, The First Day, Part 1, Victory & Calendar Reform, Section 8, Financial Instruments, Paragraph 1

They must have been police or something, but it didn't matter: suddenly, I could see Nike in the same position: on his knees in supplication, with his hands pressed together as if in prayer. But this time: his head was bowed; he was untouched; and, there was nobody around him. I saw him from far away. Directly in front of me, in the corner of my vision, was Christian's face. He was staring at me. "Was this the man who raped you?" he asked. Then a voice whispered, "No." Christian kept looking at me. "Was he a friend of the man who raped you?" But there was silence. "Was he there when it happened?" Again, silence. "Alright," said Christian, "you can go now." So I turned away.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 3, The Third Day, Part 1, Family & Welfare Reform, Section 7, Surprising Oneself, Paragraph 5

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na kolana: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na kolana wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

A middle-aged woman approached. She looked attractive. From a distance, she said, "I'm Do. How's the water?"

"We haven't tried it yet," said Tae. "Help yourself."

The woman reached the bank. She crouched to her knees. Tae and Kwon shared a look. Tae smiled wryly. He said, "What's a girl like you doing on a planet like this?"

The woman huffed. "You think I'm not worthy of it?"

"I'm surprised they would punish such beauty."

– from “How Tae & Bo Took Over the World and Kung & Fu Didn't,” an apocryphal bible story featuring the birth of mythology

He let go. He unbuttoned his waistband. The woman crawled away like a worm. Luka got his pants off. He jerked down his underwear. He only had patience to get them past his knees. He hopped after the woman. He snagged her by the ankles. He pulled her in. He seized the upper reaches of her thighs. His thick thumbs dug into her crotch. He spread apart her lips.

Luka leaned in. He smiled. He said incredulously, "You're a blond?" The question went unanswered.

– from “Paris Is For Rapists, Too,” a ghost story featuring the streets of Paris

The investigator popped into view. He stepped into the tunnel. He pulled Pepsi in with him. "Take care of this one," he said. He pushed Pepsi towards the officer. He told Shephard to put his hands on his head. He obeyed. He was told to get down. Thinking about it, he took too long. The investigator knocked him to his knees with the butt of his pistol.

– from “Two Dudes and a Chinese Desert,” a friendship story featuring people who will cut your throat

Junior bought a professional hip adduction machine. Within days, Harry Connick had mastered it. Junior attached ropes to his feet. Nyota pulled one way; Ann Taylor, the other. The mild-mannered accountant made both women fall forward. "Sorry," he said. "I-uh-I hope you ladies didn't bruise your knees."

– from “A Horse Named Clutch Bag,” an inspiring story featuring rich people

The horses lined up. Crowds gathered. Bets were placed. "What am I doing?" thought Harry Connick. His knees were knocking. The saddle kept shifting back and forth.

"Please, God," prayed Junior. "I know I don't deserve Your Mercy. For the sake of those who depend upon the company, I beg You. Let Clutch Bag win. Defy the odds, Lord. Show them Your Power."

– from “A Horse Named Clutch Bag,” an inspiring story featuring a woman from South Africa

Obraz młodego MichałaPowrót do UsageStosowanie angielskiego odpowiednika na kolana: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na kolana wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

Angielski odpowiednik na "kolana" nie pojawia się w Sorry Miss Jackson.

- Michal Slaby

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na kolana: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na kolana w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

She wrapped her arms around my shoulders. Our foreheads touched. I put my hands on her bare knees. I rubbed her thighs. With each stroke, I circled wider. I went a little slower. I ventured deeper up her leg. I wondered when she would stop me. She didn't. My fingers brushed the edge of her panties. I drew back. I left my hands around her knees.

Indiana lifted her head. I looked up. She was staring into my eyes. She pecked me quickly on the lips. I had no time to pucker. "I'm sorry," she whispered. "I've ruined your party."

– from “St. Andrew's Eve,” a story of love that might calm one's nerves depending on your outlook

 

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Kolana: Spis Treści

Kolokacja Kolana w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Kolana."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na kolana który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "kolana." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Naturalne + Życie

Pejzaż ludzki

Życie to wirująca kula. Radość znajduje się na jednym biegunie a smutek na drugim. Każdy ciągle karmi drugiego. Radość jest otoczona przez emocji zaufania z jednej strony, i przez niespodziewanie z drugiej. Zaufanie prowadzi do przewidywanie, przewidywanie prowadzi do strachu. Niespodziewanie prowadzi do niesmaku; niesmak prowadzi do złości. Złość i strach napędzają nasz smutek. Smutek zamienia się z upływem czasu w radość, Poprzez nadziei, czyli zorientowanie się na miłość. Miłość, czyli otwartość na radość, zaufanie i zaskoczenie. Suma emocji, emocja wzmacniana przez innych. Mnożone i dzielone, w uczciwych kawałkach. Takie, że do tych, od których zostało odjęte, trzeba dodać. Do czasu, gdy jesteśmy cali.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży