Nagłówki MichałaNagi

Michal prezentuje The Vagina Cafe, internetowa galeria sztuki, blog o kulturze i nawet Słownik Polsko Angielski w imieniu klubu milośników kawiarnii Vagina Cafe w Bielsku-Białej!

Dowiedz się, na co polega mój protest i co ma wspólnego z tym nowy Dzień Kobiet

Michal się opala obok malowanego słonca

Wpadnij do Vaginy...teraz najczekawszy nocleg w Bielsku...Plac Wolnosći 1, Bielsko-Biała...piękne pokoje dla kobiet i całej ludzkości ...kliknij i przeciągnij logo aby się podzielić linkiem

Odpowiedzią na Twoje potrzeby...

Jeśli lubisz podróżować...

Miniaturowy portret MichałaMichał Poleca:

Sauna Cezar

Bielsko-Biała, Polska

Fotografie Michała Slaby
Mapa pokazująca położenie Bielska-Białej w Śląsku
Bielsko-Biała znajduje się w rogu Śląsku
Margo behind a tree

Nagi, kulturowe wprowadzenie

Zapoznanie słowa ze wszystkich stron...

Korepetycje nie będą potrzebne jak uczysz się angielskiego we własnym pokoju Bielsko-Biała style!Ikona słownika

Akceptuję siłę zatrudniania angielskiego jako uniwersalny język. Nie akceptuję rutynowo usankcjonowanego systemu w którym język angielski jest nauczany.Pointer

Navigacja Michała Słownika

Artefakty, paliwa, i osoby: Definicje w powieściach MichałaPointer

Rodzaje

Typowe rodzaje które pojawiają się często w Corpusie Michała

Ze sztuką dla kobiet pomagamy położyć kres zbrodni nienawiściZdjęcie Gosii z naszej podróży po Europie.

Siła i godność strojem jej...

Księga Przysłów 31:25

Uwaga Autora: zostałem zabroniony od dzielenia szczegółów dotyczące mojego prawdziwego romansu przedsięwzięcia, do czasu, gdy druga strona jest gotowa do przedstawienia swojego punktu widzenia afery układu...Pointer

Pod koniec mojego pierwszego tygodnia w Europie w 2011 roku, nie tylko kupiłem samochód ale i też poznałem kobietę, która pózniej towarzyszyła mnie na 10.000 kilometrową wędrówką po kontynencie europejskim, jeżdżąc tym samym uszkodzonym samochodem który kupiłem, i dzieląc się tym samym małym namiotem z Walmart, który przyniosłem ze mną na samolocie.

Nazwijmy to wypadek. Nazwijmy to boska wola. Nigdy nie miałem spotkać się z Gosią...gdyby nie przypadkowe przestępstwo pewnego człowieka...kolejne nadużycie spiętrzone przez człowieka na człowiek. Rabunek.Torebka wyrywana z pod rąk, w której był paszport. Kolejny atak na ciało ludzkie. Jeden ze złych zwyczajów społeczeństwa, z którą już od dawna walczyłem jako artysta działający na rzecz akceptacji ciała.

Z Ameryki ja przyniósłem ze sobą amerykański duch że da się zrobić. Ona widziała samochód który kupiłem, straszną kuchnię polową którą pożyczyłem i moje różne konserwy w bagażniku i wyzwała mnie do wytrzymania. Z moim optymizmem zapewniłem ją, że jeśli brakowało coś to byłem przygotowany wypełnić tą różnicę. Ona zapewniła mnie, że jeśli powstanie jakiś brak, to była przygotowana znaleźć sobie drogę do najbliższego lotniska i lecieć zpowrotem do domu. Na szczęście to nigdy się nie stało.

Nigdy nie byłem żonaty. Nigdy nie byłem rozwiedziony. Nigdy nie miałem dzieci. Nigdy nie straciłam dzieci. To nie oznacza, że nie mogę próbować zrozumieć kogoś, komu tak się stało. Słuchając Gosię podczas naszej podróży po Europie zacząłem rozważać jej potrzeby tak, jakby były moje własne. Może nie byłem w stanie zaspokoić wszystkie te potrzeby, ale nieraz udało mi się zamknąć gębę i umieścić swoje własne potrzeby na boku, jeśli była taka potrzeba, przyjamnie na 10.000 kilometrów. Wszyscy musią być wysłuchani i to jest jednyna potrzeba, którą wszyscy mamy obowiązek zaspokoić. Gdy ktoś modli się do innego człowieka, jako człowieka masz obowiązek słuchać. Ludzkość musi zacząć uczyć się tę umiejętność zanim będzie za póżno.

Zdjęcie z naszej podróży po Europie.

10,000 km przez Europę z obcym człowiekiem

Poprzednie zdjęciePoprzednie zdjęcie x10

Dzień 18
2011-08-06
 17༛25/24

Następne zdjęcieNastępne zdjęcie x10
Poprzedni Kemping

Naturistenbun Rhein-Main

Następny Kemping
Poprzedni Kraj

Trebur, Germany

Następny Kraj

Znikająca kobieta, znikający człowiek...Pointer

kolekcja nowoczesnych reprodukcji i plakatów

W ​​trakcie naszej podróży po Europie, Gosia bardzo dzielnie otworzyła się do mnie i do aparatu. Nie było to łatwe ze względu na blizny które nosi. Chciałem podzielić się ze światem jej często radosne, często smutne, często złe, ale zawsze wyzwalające doświadczenie, z wyjątkiem, że Internet jest pełen zdjęc nagich kobiet i mężczyzn oraz pełen trolli, którzy ich nadużywają.

Zdałem sobie sprawę, że to co naprawdę trzeba podkreślić, nie jest ta otwartość która powstała między mną i Gosią, ale ta ciemność, która nadal nas otacza. Kiedy cenzoruję nagość, czynię to w sposób, który nie zagraża spójności ludzkiego ciała. Cenzurując fotografię co Gosią i ja wykonaliśmy podczas podróży, szybko zauważyłem, że właśnie w tych zdjęciach, gdzie Gosia była najbardziej otwarta, najbardziej niestrzeżona i zrelaksowana, prosto mówiąc, gdy była samą siebie i pławiąła się w słońcu musiałem ją oczernić całkowicie.

Dlaczego społeczeństwo napędza ludzi w ciemności? Dlaczego nie możemy zaakceptować siebie, jak jesteśmy? Dlaczego nie możemy zaakceptować nasze ciała? Czy naprawdę staliśmy się rzezańcami? Czy jesteśmy w stanie przeciwstawiać się tej choroby co stawia nas przeciwko siebie? Razem możemy pokonać te demony które nas nadużywają.

Czy lubisz być nago czy nie, czy ktoś cię już fotografował nago, czy nie, ale szczególnie, gdy dla ciebie, jak dla Gosii, to jest coś, czego nigdy nie spodziewałesz, że zrobisz, proszę o rozważenie przekazania własnego zdjęcia do opublikowania w sposób ocenzurowanym jako forma protestu przeciwko wzechobecnej obecności ciała ludzkiego w Internecie, nagie czy nie, która jest opublikowana i powielana ad infinitum bez kontekstu i bez względu na tożsamości, lub potrzeb osoby która jest przedstawiona.

Michal's Słownik Polsko Angielski:
Tłumaczając słowo Nagi

Słowo może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim stanowi ono rodzaj gestu. Specyficzny sposób mówienia. Specyficzny sposób wpisując znak. Specyficzny sposób poruszania ręką. Wiedzieć jak zrobić jeden z tych rodzajów gestów to jest wiedzieć jak wymawiać slowo nagiw jakiś sposób.

Jeśli kobieta chce przekazać ideę korzystające słowa nagipo angielsku, trzeba wiedzieć, co inne ludzie myślą kiedy kobieta dokonywa ten gest. Kobieta nigdy nie będziesz miała pełnej świadomości ani kontroli nad skojarzeniami lub tożsamościami, które są wywoływane przez pewnych słów, ale można wiedzieć, co było i co jest wspólnie zaakceptowana definicja pewnego słowa, chociaż w danym miejscu, co kobietom narysuje kierunek który pomoże im zrozumieć, jakie rodzaje skojarzeń i tożsamości informują użycie tego słowa.

Używając słowo po angielsku, kobieta sama wchodzi w długo trwającą chociaż często nieświadomą debatę na temat jego definicji, oplatając się na zawsze w historii jego użytkowania. Sposób w którym kobieta go używa, i z którymi innymi słowami go używa jest ważne.

Tym więcej kobieta wie na temat gdzie angielski odpowiednik na nagi znajduje się w tkankę języka angielskiego, tym łatwiej bedzie wykorzystać jego kulturalną moc.

Wymowa dla kobiet angielskiego odpowiednika na NagiGosia na trampolinie

Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet wymowę angielskiego odpowiednika na "nagi."

Michal na video jak wymawia dla kobiet angielski odpowiednik na "nagi."

Definicja dla kobiet angielskiego odpowiednika na NagiGosia na trampolinie

Podstawowym amerykańskim angielskim odpowiednikiem na nagi jest angielskie słowo Naked.

Naked refers to a kind of person or artifact that deviates from the established norm by virtue of its excessive size. It can also refer to the person proper.

Tłumaczenie w krótkim czasie.

Powszechne stosowanie angielskiego odpowiednika na nagi w przykładowych zdańGosia na trampolinie

 1. There is a naked man in mother's bed.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 2. There's nothing wrong with being naked. I don't care where you are or who you're with.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 3. I've noticed a trend of products branding themselves as naked this or naked that.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 4. We're destroying this planet and that's the naked truth.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 5. I love going naked. If only there weren't so many people bothered by the human body.

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 6. Muszę jeszcze wymyślić szóste zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "nagi."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:
 7. Muszę jeszcze wymyślić siódme zdanie dla kobiet używając angielskiego odpowiednika na "nagi."

  Nagranie audio jak Michał mowi zdanie:

Stosowanie angielskiego odpowiednika na Nagi w Korpusie Utworów MichałaGosia na trampolinie

Obraz młodego Michała siedzącego na nocniku przed maszyną do pisania

Korpus Utworów i Powieści Akceptacji (KUPA) Michała prezentowana jest pod imprintem Bare Bottom, czyli Gołe Dno. Obecnie składa się ona z sześciu dzieł, każde z których reprezentuje inny filar kultury zawierające różnorodne wijące style.

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Nagi: Spis treści

Nagi po angielsku: morfologiczne podejście

Jeszcze muszę zrobić dla kobiet analizę morfologiczną dla angielskiego odpowiednika na "nagi."

To nie znaczy, że nie jest wysoko na moim liście.

Tabela częstotliwości angielskiego odpowiednika na "Nagi."

Wymienione w tabeli w kolejności malejącej łączna liczba razy, iż angielski odpowiednik na "nagi" i wszelkie jego morfologiczne formy pojawiają się w Korpusie, oraz podział częstotliwości według dzieł, odpowiedni ranking każdego słowa lub zestawu słów według pełnej listy wszystkich słów w Korpusie, obliczone zarówno gęsto i konkurencyjnie, oraz wzrost procentowy częstotliwości słowa według częstotliwości słowa z następnego niższego stopnia w pełnej liscie.

Gosia rozciągając ramiona
Procentowy wzrost nad następnej rangiRANGASŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
gęstakonkurencyjnanowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycki/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
-----------
Jeszcze nie opublikowałem dla kobiet tabelę częstotliwości dla angielskiego odpowiednika na nagi," ale wkrótce do tego się weżmę. -Michal

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na nagi: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na nagi w Death to McDonalds

Dodger Stadium z lotu ptaka, z wyimaginowanym Los Angeles częściowo zanurzony w tle

Tak zwana "Biblia bajki" (Story Bible) dlaserii komiksów która się toczy w Kalifornii podczas zmiany klimatu i która jest opowiedziana przez ośmiu bohaterów, którzy żyją przez klęskę żywiołową, która pochłania Los Angeles i wywołuje wojnę z ekspansjonistycznym rządem Meksyku potajemnie wspieranym przez Chin. (Ale na tej stronie zmieniłem okolicy Los Angeles na okolicy Bielska-Białej...:)

Frame #1211

i wake up as always at sunrise naked. i stretch. i sit up. i push my comforter aside.

Kim "Kris" Kardashian

9 August, 6:15 AM

Frame #3333

speak of the devil. the wells fargo is coming back to the marina. devoid of guests. what happened to all the half.naked women.

Sprint "Iphone" Case

4 September, 9:32 AM

Frame #577

i told jack about kit.kat. total mistake. he got the skeevy look on his face. he wants to know if id enjoy dancing. naked. for strangers.

Expedia Cheap-Flights

1 August, 6:19 PM

Frame #4696

some of the johns are cops. why else would half naked men be shooting out the windows. one of thems wearing nothing but a badge.

Sprint "Iphone" Case

11 October, 10:44 AM

Frame #1628

tall dark and handsome is on his way out of the pool. i better wait a bit. talk to a few more pretty naked ladies.

Justin Bieber

13 August, 10:29 PM

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na nagi: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na nagi wEwangelia Jezusa H.

Obraz planety Mars

Eksperymentalna chrystologiczna fantastyka naukowa , w którym Jezus pojawia się jako ugotowanym na twardo narratorem własnych wczesnych lat na kuli ziemskiej zrobiony ciemny z pyłu wulkanicznego i nieformalnie rządzony przez człowiek z Marsa, który sprzedaje powietrze w butelkach.

In the sacred forest that night, Jesus and Zoe made love on a bed of moss. Unlike the prevailing custom at the time - at least, among the elites - they removed all of their clothes and lay naked. That night, Your brother Michael was conceived. Blessed be that night forever.

Verse 152 from the chapter called Vows

In those days, there was a brief craze for communal flagellation. Flagellant processions were commonplace in the town of Treblinka for about five weeks. They began after a certain Jesuit from Italy came to speak at St. Hedwig's. During a strange and mostly tedious homily, which was barely being translated by the pastor, this Jesuit stripped himself naked (down to the waist), threw himself onto the tomb of Henry II (the Bearded), grabbed onto his scourge (which came out from nowhere) and started beating himself. There was silence but for the sounds of his whip. Blood was everywhere. "It was incredible," said the fortunate ones who saw it. "He kept doing it: right through the Eucharist. He didn't stop until every last person was done." After the Mass, people who prostrated themselves in front of the altar were beaten by the Jesuit. They were instructed in the mystic ways of flagellation. Everyone present was welcomed. There was a long, organizational meeting held in the presbytery, and the Confraternity of the Blessed Sacrament was formed.

Verse 430 from the chapter called Adolescence

"You're kidding, right?"

"Of course I am. Besides, I've seen you naked."

Verses 710-711 from the chapter called Bohemia

In the following minutes, your mother kept wiggling herself downward. At first, Jesus had no idea what was going on. (His left hand was cupping her breast.) Then he realized: she was pushing up her shirt. Her brassiere was gone, having been removed before going to bed. Jesus was perfectly free to place his cupping hand around her waist, and then, on the way back to where it just had been, to slip it ever so innocently underneath her shirt and to place it directly on her naked skin. He did that. Your mother was now breathing heavily.

Verse 633 from the chapter called Security

"It's not like nobody's ever seen her naked before - she posed nude - but still," I said, shaking my head in disbelief, "what would ever make them go away?"

"Money," said my grandfather's nephew.

Verses 350-351 from the chapter called Bohemia

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na nagi: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na nagi wSeks dla Dzieci

Rysunek człowieka między nogami kobiety na tle mężczyzny w szpitalnym łóżku

Książka literacka opowiadane przez parę rodzeństwa po obu stronach Atlantyku, dla których dziwne doświadczenia seksualne stanowią poważne wyzwanie dla ich tradycyjnym rozumieniu matematyków, małżeństwa, młodych gejów i Boga.

NIKE: Look: this whole tunic business: I just don't fucking get it, you know? I mean the woman was walking around half-naked in the Bois de Boulogne.

INDIE: I know: it's crazy. I wish I saw her, man. She must have been fucking gorgeous.

NIKE: And you know what? As far I can tell, she was too hot to be either a nun or a prostitute.

INDIE: It's crazy, man.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 6, The Sixth Day, Part 1, Children & Education Reform, Section 5, Talking Through A Problem With A Friend, Paragraphs 14-17

ANDY: It's part of the custom, you know; it's an old wives' tale: if you're a girl and you look up the chimney naked, you'll see your future husband.

LUKA: What did she see?

ANDY: Well...

NIKE: Fortunately, she saw me.

LUKA: Ah! But who is the lucky one?

NIKE: Oh, she is - definitely.

LUKA: She is?

NIKE: Oh, yeah: I won't take yes for an answer.

ANDY: Nike, do you mind?

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 2, The Second Day, Part 1, Labor & Economic Reform, Section 9, The Male Perspective, Paragraphs 28-36

Now the reason for my erection was straightforward. The truth is: the sight of Gianni's naked body was, in fact, stimulating...and I often experienced erections in his presence. But, my arousal was not the product of desire: it was the product of a simple visual stimulant working with my imagination. To put it plainly: Giovanni was being sexy, and I was being aroused. Not everyone would be comfortable with himself in that sort of situation, but I knew it for what it was: intentional arousal on the part of Giovanni which I had nothing to do with. It didn't mean I wanted to have sex with him. It didn't mean I wanted to have sex with anyone. And I certainly didn't want him looking at me lustfully. I didn't want his hand on my shoulder petting me. I didn't want his hand anywhere else, but I didn't say anything, because...I was...I don't know: maybe I was waiting to see what would happen. But, of course, he was arousing me more and more: anybody's hand will do that, especially when it's drawing lightly across the skin.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 5, The Fifth Day, Part 1, Greenery & Land Reform, Section 3, Explaining Things Honestly in an Incomplete Way, Paragraph 4, Clauses 7-18

Those legs were like two little piglets - what am I saying? They were like two gigantic piglets. And she was naked: she was naked reclining on top of pillows - a whole mound of pillows being crushed by that enormous weight. How could she walk? She had to be carried around on a gigantic litter. She was so heavy, her four porters were not standing: they were crawling: on their knees and elbows. There was a white one, a black one, a brown one, and a yellow one - a man for each corner crawling on his knees and elbows, hoping his back wouldn't break.

– Title 3, Regarding a Dream, Chapter 5, The Fifth Day, Part 2, Science & Reform Schools, Section 15, The Rule of Fantasy Among Men, Paragraph 1, Clauses 11-16

Upon reaching the downstairs room, I closed the door. Going to the sofa, I began to strip. I unbuttoned half my blouse before I tore it off. Unzipping my skirt, I started tugging it down my thighs. I cursed myself for wearing stockings. Rolling one of them down, I looked at the clock: one minute before midnight. Tearing off the rest of my underwear, I cursed myself for wearing so much clothing - but, standing in the middle of the room stark naked, I now approached the fireplace. Kneeling before it, I opened its doors. I looked inside: it was very dirty; the flue was closed. I opened it, letting a small cloud of ash fall: I cursed myself for not preparing it earlier. I looked at the clock. There was still time. I turned myself around, my back facing the fireplace, and, positioning my hands behind me, I felt the cold tile.

– Title 2, Regarding the Romaniac, Part 1, Section 30, Presenting Oneself to a Potential Husband, Paragraph 13

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na nagi: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na nagi wTsiga Tsiga Tsiga

 Kule śmigają obok pomnika Nikola Tesla

Zbiór opowiadań w którym występuje między innymi seksowna paryska ducha, upiorna baza na księzycu zaludniona przez obcych którzy mają pochwy zamiast gęb, policjant z polskiego pochodzenia, ciężarówka pełna arbuzów, flecista, i facet, który musi się spotkać z drugim facetem na temat chorego konia.

Nike stretched his eyebrows. "I agree," he said. "It gets so wrinkly." Barbara looked out the window. She was surprised to see people. They were on the Reine.

Nike mused, "Most religious think vestments are a block that separates them from regular folks. In our case, I like to think it's brought us closer together." He put a hand on Barbara's leg.

Her head darted towards Luka. "Stop," she cried. Luka obliged.

Nike looked out the window. They were surrounded by half-naked freaks. He grimaced. He whined, "Don't stop."

– from “Paris Is For Rapists, Too,” a ghost story featuring a frank discussion of nuns

In Japan, Patsy worked hard to acclimatize to the culture. He learned words like onna, meaning "woman," and utsukushii, meaning "beautiful," which Patsy found himself using all the time. There were also more complex words like kon'yoku, meaning "mixed bathing," and hadaka-mairi, meaning "visiting a shrine naked." One never knew when those might come in handy.

– from “A Cop Named Patsy,” a funny story featuring a cop who likes to joke around

"What's wrong?" asked Patsy. "This is what they call the long arm of the law. Stay here."

Down the boardwalk, Patsy encountered a naked old man sitting on a bench with his dog. "Excuse me, sir," said Patsy. "Park Police. Did you see a naked man run through here?"

"What's that?"

"A naked man."

"So it is."

"Have you seen one?"

"What's that?"

"Have you seen a naked man?"

– from “A Cop Named Patsy,” a funny story set in Tokyo among other places

Luka ran his hand over her entire body. If there were pockets in the cloak, there was nothing in them. The woman bucked. Luka realized what he was touching. His hand was on her naked hip. He clamped the woman's mouth even tighter.

– from “Paris Is For Rapists, Too,” a ghost story featuring a useless twit of a man

Somewhat less shockingly, two days later, Sergeant Cline showed up. "I knew you were in love with her," said Patsy. "Go for it. Don't mind me. There's only one reason why she's interested."

"What's that?" asked Sergeant Cline.

Patsy drew in his breath and leaned in. Batting his eyes and bobbing his head, he murmured, "She's seen me naked."

Patsy had his sights set on another woman: the beautiful Kubota Kumiko, whose name means, "Long-time lovely, little low-lying rice paddy," which is just what Patsy was looking for.

– from “A Cop Named Patsy,” a funny story featuring a cop who takes a liking to Japenese women

Obraz młodego MichałaPowrót do UsageStosowanie angielskiego odpowiednika na nagi: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na nagi wPrzykra Pani Jackson

Wyrzeźbione litery na starożytnej kamiennej tablicy która wisi na ścianie

Prawdziwa sztuka. W nim dramat. Mów szybko. Trwa dwie godziny. Odbywa się w pensjonacie. W małej społeczności. Po zabójstwie. Mnóstwo podejrzeń. Postacie musią się nauczyć jak się słucha. Zabawne.

LESBIAN: I was in Goroka - in the highlands of New Guinea - in September, I believe - for the cultural show. There I saw the Mudmen.

MS. JACKSON: Who are the Mudmen?

LESBIAN: The Mudmen make these clay masks - some big, some small -all of them hideously grotesque with giant noses and sharp, pointy teeth.

MS. JACKSON: They dance around with these masks?

LESBIAN: With mud caked over their entire bodies: from neck to toe.

ALICE: Are they naked?

LESBIAN: Of course not: they're wearing masks. In Rabaul - on the island of New Britain - I saw the famous Baining fire dance. There they wear masks that are made from bamboo, which they cover with tapa, a kind of bark cloth. That makes these masks very light. Naturally, they're even bigger.

MS. JACKSON: How big?

LESBIAN: Humongous: thirty to forty feet.

ALICE: No way!

– ACT I, lines 414-423

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na nagi: Spis Treści

Stosowanie angielskiego odpowiednika na nagi w Miscellaneous Dingbats

Tytuł książki na koniec ciąg różnych dingbats

Książeczka pełna opowiadań. Mysterium do spożywania przed snem. Bajka. Romans science fiction. Dorosłe życie. Mało inspirująca gejowska fikcja. Horror.

Grandmother got halfway through tossing her hand. She lifted her finger again. "It's funny you should mention St. Andrew. Cherry branches weren't the only things girls used. On St. Andrew's Eve, if a girl swept the floor with a new broom at the stroke of midnight, the dirt would reveal the face of her future husband. It would help if she were stepping on a piece of silver. On the other hand, she could also try looking up a chimney. That was my favorite. You had to do it naked."

– from “St. Andrew's Eve,” a story of love that may calm one's sense of distaste depending on your outlook

I asked Indiana if she remembered last Christmas. "My grandmother told us about looking up chimneys naked."

Indiana smiled. "What did you see?"

"In the chimney, I saw nothing. When I came out, I saw Nike standing in front of me."

– from “St. Andrew's Eve,” a story of love that might help overcome one's sense of discomfort depending on your outlook

"You will go to the Nautilus," said Orbitz. He started removing Sara Lee's skin suit. She did the same for him. "When you get there I'll already be onboard." Sara Lee stopped. Orbitz stared mournfully into her eyes. He said, "When you get there I won't remember this. I'll look much younger than I do now."

Sara Lee turned. Orbitz's hands hovered desperately above her naked shoulders. "I knew it," she said. "You're from the future." Orbitz grasped her. He embraced her as hard as he could.

– from “The Death and Life of Captain Orbitz,” a science fiction romance dictated by my respect for Stanislaw Lem, if you know who that is

Adam was gay. The intimacy of his relationship with Steve O was sending him the wrong signals. Especially when Steve O was really drunk and wielding his naked balls like a pair of nunchunks. Adam decided to try respectfully to step things up. The results were disastrous. As soon as Steve O realized what Adam's hand was doing and where his lips were, he basically borrowed the strength of ten men to heave him up and out of the room. The friendship suffered.

– from “A Finger Up The Bum,” a gay fiction story that isn't trying to win an award, but what you make of it is up to you

"Detective Carlson," came the mocking tone. "Nice of you to join us." The captain was at the crime scene. That meant there was no doubt. There was a link with the first body. "Are you ready for class?" continued the captain. "We're drawing from life today." It was another man. Standing naked. Twisting. His arm over his head. His eyes closed. His face cherry red. It was turned against his shoulder. Looking back as if on a lover. Frozen in a wistful remembrance of ecstasy too swiftly gone by. It was a statue of dead flesh.

– from “We Need To Talk,” a mystery story featuring a policeman put in a weird position

 

Obraz młodego MichałaPowrót do Stosowanie angielskiego odpowiednika na Nagi: Spis Treści

Kolokacja Nagi w Korpusie Utworów Michała

Tabela kolokacji dla angielskiego odpowiednika na "Nagi."

Ta tabela zawiera listę w kolejności malejącej częstotliwości wyboru ciągów tekstowych, które pojawiają się w Korpusie i grupuje je według derywacji morfologicznej angielskiego odpowiednika na nagi który jest obecny.

TypSŁOWOCzęstotliwość
Całkowita liczba wystąpieńMCDONALDSJESUSSEXTSIGAJACKSONDINGBATS
nowoczesny/niechlujnybiblijny/lakonicznypoetycka/high-browmocny/szybkirozmownymieszana sałatka
--------
Jeszcze nie wykonałem dla kobiet analizę kolokacji angielskiego odpowiednika na "nagi." Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić za niedługo. -Michał

Miłość jest rozwiązaniem...

Na co czekamy? Trzeba to przejąć!

Czyś ty rzezaniec?

Pokaz sztuki który przeciwstawia się nadużyciom

Martwa natura, Patriarchat

Ojciec mówi, że ojciec wie najlepiej

Na celu promowania demokracji, silny musi opróżnić się jego siły. Słaby musi być przyznany szansę na rozwój siły. Nie możemy wymusić koniec patriarchatu. Takie postępowanie po prostu utrwala feudalizm pod inną nazwą.

Miniaturowy portret MichałaGosia na plaży